Polscy żołnierze przygotowują się do rekwirowania broni w USA?

Alex Jones

Znany niezależny prezenter radiowy i telewizyjny Alex Jones
( http://www.prisonplanet.com, http://www.infowars.com http://www.prisonplanet.tv ) w swoim codziennym 4-godzinnym programie porusza tematy zakazane w USA, głównie dotyczące wprowadzanego światowego zamordyzmu, który powszechnie nazywany jest New World Order (Nowy Porządek Światowy). W mediach komercyjnych Alexa zalicza się do zwolenników „teorii konspiracji”:
http://www.youtube.com/watch?v=nDZfPEIvbps
„Wojska z Europy Wschodniej przygotowuja się do walki z amerykańskimi terrorystami. Widziałem artykuły w Washington Post już 8 lat temu. Jest to w moim filmie „Road to tyranny’, że wojska meksykańskie i kanadyjskie będą użyte do walki z ‚amerykańskimi terrorystami’. Widzieliście już we wiadomościach podczas Olimpady jak amerykańskie (!) wojska kontrolowały ludzi i już stamtąd nie wyjechały. To jest własnie Rząd Światowy, to są ich najemnicy – jak w Zatoce Meksykańskiej wmawiają ludziom, że nie można filmować kamerą. A jak się ludzie pytają jakie mają prawo, to odpowiedź jest typu ‚ja jestem Bogiem’ (…) Wielu policjantów na sterydach może złamać ci nos, ot tak dla zabawy i oskarżyć cię o napad (…)”
======================================================
Rob Dewhttp://www.youtube.com/watch?v=SaymkL-Fxso
A tu Rob Dew: „wygląda na to, że od połowy lat 90-tych Gwardia Narodowa stanu Illinois współpracuje z Polską w programie siostrzanym. Polskie wojska ćwiczą z amerykańskimi – nam się udało sfilmować ćwiczenia antyterrorystyczne, gdzie ofiarami są harcerze (boys scouts), a Polacy byli grupą desantową. Mówiło się, że Polacy maja być tylko obserwatorami, ale brali czynny udział w tym wydarzeniu. Nagraliśmy później gdy jeden z chicagowskich oficjeli od terroryzmu powiedział [o Polakach], że „oni są tylko obserwatorami”.
Alex Jones: W filmie ‚Police State 4 – the rise of FEMA’, którego byłeś współautorem, mamy nagranego oficera, który przyznał że armia jest trenowana na wypadek konfiskaty broni w stanie Iowa. Byłem na ćwiczeniach dziesięć lat temu gdy trenowano ich przeciwko właścicielom broni. Ludzie, przygotowuje się wojska 14 krajów przeciw posiadaczom broni w USA.
Rob Dew: Widziałem to na własne oczy, mamy godziny nagrań jak razem współpracują. (…) Inną rzeczą którą nakręciłem były roboty drogowe poniżej Sears Tower, tam gdzie jest cała sieć drógPolskie wojsko w USA poniżej głównej ulicy. Wszystko było zamkniete, co wydało mi się dziwne – zacząłem więc filmować, aż tu nagle wyłonił się facet w garniturze i zapytał się mnie co tu robię. Odpowiedziałem, że tylko kręcę wideo. Powiedział, że tutaj  nie wolno, to są roboty drogowe…
Alex Jones: To wszystko jest totalny rabunek przez mafię” (…)
Nagrania wideo z polskim wojskiem w USA są tutaj:
http://snardfarker.ning.com/profiles/blogs/us-and-polish-troops-in

Reklamy