Polscy żołnierze przygotowują się do rekwirowania broni w USA?

Alex Jones

Znany niezależny prezenter radiowy i telewizyjny Alex Jones
( www.prisonplanet.com, www.infowars.com www.prisonplanet.tv ) w swoim codziennym 4-godzinnym programie porusza tematy zakazane w USA, głównie dotyczące wprowadzanego światowego zamordyzmu, który powszechnie nazywany jest New World Order (Nowy Porządek Światowy). W mediach komercyjnych Alexa zalicza się do zwolenników „teorii konspiracji”:
http://www.youtube.com/watch?v=nDZfPEIvbps

„Wojska z Europy Wschodniej przygotowuja się do walki z amerykańskimi terrorystami. Widziałem artykuły w Washington Post już 8 lat temu. Jest to w moim filmie „Road to tyranny’, że wojska meksykańskie i kanadyjskie będą użyte do walki z ‚amerykańskimi terrorystami’. Widzieliście już we wiadomościach podczas Olimpady jak amerykańskie (!) wojska kontrolowały ludzi i już stamtąd nie wyjechały. To jest własnie Rząd Światowy, to są ich najemnicy – jak w Zatoce Meksykańskiej wmawiają ludziom, że nie można filmować kamerą. A jak się ludzie pytają jakie mają prawo, to odpowiedź jest typu ‚ja jestem Bogiem’ (…) Wielu policjantów na sterydach może złamać ci nos, ot tak dla zabawy i oskarżyć cię o napad (…)”
======================================================
Rob Dewhttp://www.youtube.com/watch?v=SaymkL-Fxso
A tu Rob Dew: „wygląda na to, że od połowy lat 90-tych Gwardia Narodowa stanu Illinois współpracuje z Polską w programie siostrzanym. Polskie wojska ćwiczą z amerykańskimi – nam się udało sfilmować ćwiczenia antyterrorystyczne, gdzie ofiarami są harcerze (boys scouts), a Polacy byli grupą desantową. Mówiło się, że Polacy maja być tylko obserwatorami, ale brali czynny udział w tym wydarzeniu. Nagraliśmy później gdy jeden z chicagowskich oficjeli od terroryzmu powiedział [o Polakach], że „oni są tylko obserwatorami”.
Alex Jones: W filmie ‚Police State 4 – the rise of FEMA’, którego byłeś współautorem, mamy nagranego oficera, który przyznał że armia jest trenowana na wypadek konfiskaty broni w stanie Iowa. Byłem na ćwiczeniach dziesięć lat temu gdy trenowano ich przeciwko właścicielom broni. Ludzie, przygotowuje się wojska 14 krajów przeciw posiadaczom broni w USA.
Rob Dew: Widziałem to na własne oczy, mamy godziny nagrań jak razem współpracują. (…) Inną rzeczą którą nakręciłem były roboty drogowe poniżej Sears Tower, tam gdzie jest cała sieć drógPolskie wojsko w USA poniżej głównej ulicy. Wszystko było zamkniete, co wydało mi się dziwne – zacząłem więc filmować, aż tu nagle wyłonił się facet w garniturze i zapytał się mnie co tu robię. Odpowiedziałem, że tylko kręcę wideo. Powiedział, że tutaj  nie wolno, to są roboty drogowe…
Alex Jones: To wszystko jest totalny rabunek przez mafię” (…)
Nagrania wideo z polskim wojskiem w USA są tutaj:
http://snardfarker.ning.com/profiles/blogs/us-and-polish-troops-in

Reklamy

11 responses to “Polscy żołnierze przygotowują się do rekwirowania broni w USA?

 1. eminem 24 czerwca 2010 o 11:22 pm

  Kwestią czasu jest wprowadzenie stanu wyjątkowego w USA z prosiakiem się nie udało więc próbują z katastrofą ekologiczną BP…….

  Polubienie

 2. Analityk 24 czerwca 2010 o 11:24 pm

  Czyżby szykowano Amerykanom “nową demokrację” w żydobolszewickim stylu, aby nie posiadali broni w domu i byli bezbronni jak jak wszystkie narody, które były pod komunistycznym (żydowskim) totalitaryzmem.
  Pod względem posiadania broni to USA jest jedynym krajem na świecie, gdzie ludzie tę broń mogą jeszcze posiadać. Jest to sfera ludzkiej wolności.
  Jak widać żydostwo chce zniewolić i Amerykanów aby byli całkowicie bezbronni. Ktoś kiedyś powiedził, że żydostwo i komunizm to tożsamość. Chyba sie nie mylił. Ta mafia jest bezczelnie arogancka w stosunku do każdego goja i zawsze chce uczynić z niego niewolnika.

  Polubienie

  • monitorpolski 24 czerwca 2010 o 11:37 pm

   Tak, i to właśnie jest przyczyną inwazji na ten kraj. LaRouche i wielu innych „normalnych” polityków uważa, że cała nasza nadzieja jest w Amerykanach. Zatem trzymajmy kciuki i róbmy swoje też u nas!

   Polubienie

 3. gosc po raz pierwszy 25 czerwca 2010 o 2:19 am

  gdyby to jak wyzej moglo byc prawda , oby niech jak najpredzej . Na czas dzisiejszy narod amerykanski nie wyobraza sie bez broni . Proba rozbrojenia ,zakonczyla by panowanie Lucyfera na Ziemii . Z swoimi wybranymi dziecmi zadiablilby na powrot otchlanie piekielne .
  A doswiadczony przeszloscia , oddiablony rodzaj ludzki , szanowal by prawa Boskie , Natury i swoje do tego dostosowal .

  Polubienie

 4. zagrypiona 25 czerwca 2010 o 4:31 pm

  Specjalnie będą wykorzystywać służby pochodzące z innych krajów żeby uniknąć ewentualnie jakichś zahamowań. W końcu swój względem swojego może zacząć mieć jakieś wątpliwości, a tak obcy nie będzie miał skrupułów i zadanie wykona z zimna krwią. Przykre, że bierzemy w tym udział. Do nas pewnie przyjadą amerykanie walczyć z ‚polskimi terrorystami’. Zresztą już maja jedna bazę.

  Polubienie

 5. hjk 25 czerwca 2010 o 4:48 pm

  A jak jest z bronia w Szwajcarii i Australii?

  Polubienie

  • monitorpolski 26 czerwca 2010 o 2:14 pm

   Mało groźne dla NWO. W Australii skonfiskowano, ale mają duzo poukrywanej broni. Stosują metalowe rury kanalizacyjne – w te sposób wykrywacze metalu nie zidentyfikują broni.

   Polubienie

 6. ALFA 25 czerwca 2010 o 9:01 pm

  Nie tylko są w USA Tusk obiecał Izraelowi nasze wojsko w wojnie z Iranem obietnica z 2008 roku.
  Tusk obiecuje Izraelowi: Polska pójdzie na wojnę z Iranem?
  Dość nieoczekiwanym pokłosiem wizyty premiera Tuska w Izraelu jest strategiczne partnerstwo wojskowe Polski z państwem żydowskim. Uwaga: kilkakrotna lektura tej frazy bynajmniej nie czyni jej mniej dziwaczną.

  We wczorajszej rozmowie telefonicznej z premierem Donaldem Tuskiem izraelski minister obrony Ehud Barak zapowiadał, że gotów jest zawrzeć z naszym krajem kontrakty na dostawę broni najnowszej generacji. Takiej, którą przekazuje się tylko najbardziej zaufanemu sojusznikowi.

  Potem wydrukował to „Ha’aretz”, nasza ulubiona żydowska gazeta. Opatrując tytułem Towarzysze broni – cieszy się „Dziennik”.

  To co pisze „Dziennik”, wygląda bardzo ładnie. Jednak spróbujmy zachować chłodny umysł. Izrael nie da nam bowiem broni za darmo. A im bardziej coś zaawansowane technologicznie, tym droższe. Nawet w przypadku pralek.

  Niewiarygodne sukcesy premiera Tuska polegają więc głównie na tym, że coraz więcej krajów jest nam gotowych sprzedać bardzo drogie rzeczy. USA – systemy przeciwrakietowe „Patriot”, Izrael – różne inne zabawki. Jest to sukces męża, chwalącego się żonie że poszedł do sklepu i kupił wino za 200 złotych butelka.

  Zgodnie ze swym dość nieszczęśliwym zwyczajem, Tusk Izraelowi wiele naobiecywał. Między innymi dowiedzieliśmy się, że w wypadku konfliktu zbrojnego z Iranem Jerozolima może liczyć na bezwzględne wsparcie
  Polski. To coś nowego. Więc teraz polscy żołnierze będą walczyć za Izrael.

  Przy okazji Tusk, zupełnie nie wiedzieć czemu, postanowił wykluczyć Iran ze społeczności międzynarodowej. (I czyżbyśmy już uznali
  Jerozolimę za stolicę Izraela, Panie Premierze? To też maleńka nowość. Ambasadę jakoś wciąż mamy w Tel Awiwie.)
  Pomimo zapowiedzi MON o niewiarygodnych korzyściach, wszystko zaczyna wyglądać bardzo dziwnie. Dlaczego premier
  angażuje Polskę w relacje izraelsko-irańskie, które nie mają z nami nic wspólnego?
  http://www.pardon.pl/artykul/4531/tusk_obiecuje_izraelowi_polska_pojdzie_na_wojne_z_iranem

  Polubienie

 7. Pingback: Do zenobiuszowego szamba « Grypa666's Blog

 8. kruk 29 czerwca 2010 o 6:11 pm

  Mirror filmów Alexa Jones’a, ocenzurowanych w Polsce przez YouTube:

  [video src="http://glx.group5.pl/data/media/movies/Polish_Troops_Training_with_Illinois_National_Guard_for_Gun_Confiscation_Drill_1_2.flv" /]
  [video src="http://glx.group5.pl/data/media/movies/Polish_Troops_Training_with_Illinois_National_Guard_for_Gun_Confiscation_Drill_2_2.flv" /]

  Polubienie

 9. ala 2 lipca 2010 o 3:52 am

  Jeśli chcą rozbroić amerykanów dlaczego wydaja nowe zezwolenia na bron ,bez zbytnich obciążeń , musisz być niekarany i zdać testy (nie orientuje się jakie ) ponoć proste . Moj syn właśnie miesiąc temu otrzymał takie zezwolenie , zdał test był jeszcze z tym na policji i może sobie kupić bron jaka w sklepie jest dostępna a wybór nie jest taki mały .Najbliższy jego ulubiony sklep , zakupy bez problemu bezpośrednio w sklepie ,przez katalog i online . http://cabelas.dirxion.com/xzshooting/WebProject.asp# .Myślę ze pierw by w tym kierunku robili utrudnienia , nie dawać nowych zezwoleń na bron i powoli Ameryka się rozbroi , chyba ze im zależy na czasie ewentualnie wywołaniu zamieszek.

  Polubienie