Stan wojenny w północnym Iranie – kolejny znak nadchodzącej wojny?

Wiadomość podesłana przez naszego współpracownika:

ODNOŚNIE „TRÓJPRZYMIERZA” USA-IZRAEL-POLSKA:

W Iranie, w północno-zachodnich okręgach w pobliżu Morza Kaspijskiego ogłoszono wczoraj STAN WOJENNY w związku z koncentracją w południowym Azerbeidżanie przerzucanych tam z Gruzji znacznej ilości czołgów oraz samolotów Izraela oraz USA (dzisiaj http://www.km.ru sugeruje, że według „niezależnego eksperta” ta wczorajsza informacja o koncentracji wojsk „przymierza US-IL” na granicy Iranu to prowokacja):
Cytat z wczoraj:
На севере Ирана объявлено военное положение. Это стало ответом на присутствие на воздушных базах Азербайджана сил Израиля и США, находящихся в боевой готовности. (Источник: KMnews)
Co więcej (to już nie zmyłka, ale zdaje się poważna informacja), Kanał Sueski przepłynęło kilka dni temu nie tylko 11 jednostek floty wojennej USA, w tym lotniskowiec, zmierzając w kierunku morza Arabskiego, ale także 3 izraelskie łodzie podwodne, wyposażone w rakiety z głowicami nuklearnymi o zasięgu 1500 km. Patrz:
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/europe/article7140282.ece
Cytat:
Three German-built Israeli submarines equipped with nuclear cruise missiles are to be deployed in the Gulf near the Iranian coastline (trzy izraelskie łodzie podwodne niemieckiej konstrukcji zaopatrzone w pociski nuklearne mają być wysłane w pobliże wybrzeża Iranu).
No i zapewne, tak jak w Afganistanie najemnicy w polskich mundurach walczą obecnie, za polskich podatników pieniądze, o uwolnienie tego pustynnego kraju od Afgańczyków, tak w Iranie będziemy niezadługo walczyć (tzn. płacić w ramach podatków) za wojnę mającą na celu powrót Irańczyków (nazwa etymologicznie wyprowadzona od Aryjczyków, Ir = Ar) na łono Abrahama…
Szalom, czyli pokój temu światu pełnemu Bożej Miłości
MG (Marek Głogoczowski)
==========================================================
Aktualizacja:
PAKT USA-POLSKA-IZRAEL ISTNIAŁ JUŻ PRZED 90 ROKIEM! WAŁĘSA NIC O TYM NIE WIE.

Dwa lata temu, w dniu rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 08.08.08, Wolna Ciężkozbrojna Gruzja, wsparta tabunem doradców, ministrów oraz instruktorów wojskowych z USA i Izraela (w skrócie USraela) rozpoczęła proces Zjednoczenia tego zakaukaskiego państwa od ataku na separatystyczną Osetię Południową. Po kilku dniach „zjednoczenie” zakończyło się kompletną klapą, w ręce interweniującej na Zakaukaziu Czerwonej Armii wpadlo setki czołgów i tysiące sztuk innej broni z przepelnionych gruzińskich, noszących już przyszlościowe napisy informacyjne po angielsku, magazynów wojskowych.

Obecnie mamy pilkarski Mundial w Afryce Południowej i zastanawiam się, czy na Final Mundialu nie zostala zaplanowana podobna „zagrywka” o Zjednoczenie Dominium Mundi przez tandem USA-Izrael (w eleganckim slowiańskim skrócie USrael) na terenie jak się okazuje dość już nieźle zbrojnego Iranu — patrz nie publikowane w polskiej prasie dane zebrane na portalu miziaforum, oraz na izraelskim, czysto faszystowskim portalu debka. Odnośnie informacji przekazanej nam 22 czerwca w krakowskiej „Kuźnicy” przez zdegradowanego kpt. Yonatana Szapira (syna pułkownika IDF), że istnieje Trójstronny Pakt Wojskowy USA-POLSKA-IZRAEL dostalem e-listem  informację od bylego prezydenta RP Lecha Wałęsy iż „Ja nic o tym nie wiem , i mojej zgody nigdy nie byłoby . LW”, oraz dokladnie w tej samej minucie 12:11, 25 czerwca e-list od jego konkurenta w prezydenckich wyborach Stana Tymińskiego: „Dziekuje za wiadomość – taki cichy pakt istniał już przed 90 rokiem”.

Z „Mundialowymi” pozdrowieniami,
Marek Głogoczowski (zdegradowany do szeregowca w 1971 roku, plutonowy podchorąży z roku 1964)

Reklamy