Stan wojenny w północnym Iranie – kolejny znak nadchodzącej wojny?

Wiadomość podesłana przez naszego współpracownika:

ODNOŚNIE „TRÓJPRZYMIERZA” USA-IZRAEL-POLSKA:

W Iranie, w północno-zachodnich okręgach w pobliżu Morza Kaspijskiego ogłoszono wczoraj STAN WOJENNY w związku z koncentracją w południowym Azerbeidżanie przerzucanych tam z Gruzji znacznej ilości czołgów oraz samolotów Izraela oraz USA (dzisiaj http://www.km.ru sugeruje, że według „niezależnego eksperta” ta wczorajsza informacja o koncentracji wojsk „przymierza US-IL” na granicy Iranu to prowokacja):
Cytat z wczoraj:
На севере Ирана объявлено военное положение. Это стало ответом на присутствие на воздушных базах Азербайджана сил Израиля и США, находящихся в боевой готовности. (Источник: KMnews)
Co więcej (to już nie zmyłka, ale zdaje się poważna informacja), Kanał Sueski przepłynęło kilka dni temu nie tylko 11 jednostek floty wojennej USA, w tym lotniskowiec, zmierzając w kierunku morza Arabskiego, ale także 3 izraelskie łodzie podwodne, wyposażone w rakiety z głowicami nuklearnymi o zasięgu 1500 km. Patrz:
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/europe/article7140282.ece
Cytat:
Three German-built Israeli submarines equipped with nuclear cruise missiles are to be deployed in the Gulf near the Iranian coastline (trzy izraelskie łodzie podwodne niemieckiej konstrukcji zaopatrzone w pociski nuklearne mają być wysłane w pobliże wybrzeża Iranu).
No i zapewne, tak jak w Afganistanie najemnicy w polskich mundurach walczą obecnie, za polskich podatników pieniądze, o uwolnienie tego pustynnego kraju od Afgańczyków, tak w Iranie będziemy niezadługo walczyć (tzn. płacić w ramach podatków) za wojnę mającą na celu powrót Irańczyków (nazwa etymologicznie wyprowadzona od Aryjczyków, Ir = Ar) na łono Abrahama…
Szalom, czyli pokój temu światu pełnemu Bożej Miłości
MG (Marek Głogoczowski)
==========================================================
Aktualizacja:
PAKT USA-POLSKA-IZRAEL ISTNIAŁ JUŻ PRZED 90 ROKIEM! WAŁĘSA NIC O TYM NIE WIE.

Dwa lata temu, w dniu rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 08.08.08, Wolna Ciężkozbrojna Gruzja, wsparta tabunem doradców, ministrów oraz instruktorów wojskowych z USA i Izraela (w skrócie USraela) rozpoczęła proces Zjednoczenia tego zakaukaskiego państwa od ataku na separatystyczną Osetię Południową. Po kilku dniach „zjednoczenie” zakończyło się kompletną klapą, w ręce interweniującej na Zakaukaziu Czerwonej Armii wpadlo setki czołgów i tysiące sztuk innej broni z przepelnionych gruzińskich, noszących już przyszlościowe napisy informacyjne po angielsku, magazynów wojskowych.

Obecnie mamy pilkarski Mundial w Afryce Południowej i zastanawiam się, czy na Final Mundialu nie zostala zaplanowana podobna „zagrywka” o Zjednoczenie Dominium Mundi przez tandem USA-Izrael (w eleganckim slowiańskim skrócie USrael) na terenie jak się okazuje dość już nieźle zbrojnego Iranu — patrz nie publikowane w polskiej prasie dane zebrane na portalu miziaforum, oraz na izraelskim, czysto faszystowskim portalu debka. Odnośnie informacji przekazanej nam 22 czerwca w krakowskiej „Kuźnicy” przez zdegradowanego kpt. Yonatana Szapira (syna pułkownika IDF), że istnieje Trójstronny Pakt Wojskowy USA-POLSKA-IZRAEL dostalem e-listem  informację od bylego prezydenta RP Lecha Wałęsy iż „Ja nic o tym nie wiem , i mojej zgody nigdy nie byłoby . LW”, oraz dokladnie w tej samej minucie 12:11, 25 czerwca e-list od jego konkurenta w prezydenckich wyborach Stana Tymińskiego: „Dziekuje za wiadomość – taki cichy pakt istniał już przed 90 rokiem”.

Z „Mundialowymi” pozdrowieniami,
Marek Głogoczowski (zdegradowany do szeregowca w 1971 roku, plutonowy podchorąży z roku 1964)

Reklamy

16 responses to “Stan wojenny w północnym Iranie – kolejny znak nadchodzącej wojny?

 1. armia 27 czerwca 2010 o 3:38 pm

  Cytat: „w ręce interweniującej na Zakaukaziu Czerwonej Armii …..”
  To dalej istnieje armia czerwona i zsrr? A mnie sie wydawalo ze to juz historia.

  Polubienie

  • monitorpolski 27 czerwca 2010 o 10:00 pm

   Pewnie przenośnia lub żart. Autor zazwyczaj jest raczej konkretny jeśli chodzi o fakty…

   Polubienie

 2. ALFA 27 czerwca 2010 o 10:37 pm

  Nie na temat ale warto wiedzieć o tym
  Publikacja Raportu z likwidacji WSI wskazuje na powiązania wielu znanych polityków i funkcjonariuszy państwowych (w tym Bronisława Komorowskiego) z WSI którego funkcjonariusze szkoleni byli w Moskwie w siedzibie GRU.
  źródła

  http://www.raport-wsi.info/komorowski.html

  Polubienie

 3. monitorpolski 28 czerwca 2010 o 8:29 am

  No to ładnie mamy… KGN albo Mossad, taki nasz wybór

  Polubienie

 4. ALFA 28 czerwca 2010 o 12:08 pm

  CZEGO SIĘ BOI BRONISŁAW K. ?
  Na długo przed wyborem Bronisława Komorowskiego na marszałka Sejmu, w mediach pojawiły się zarzuty o udziale polityka PO w tajemniczych aferach. Sprawy dotyczyły okresu, gdy Komorowski był ministrem obrony narodowej, a we wszystkich występowali ludzie Wojskowych Służb Informacyjnych. Wówczas – w roku 2007 poseł Komorowski wydawał się łatwym obiektem do mocnego i celnego ataku.

  Wśród wielu publikacji z tego czasu można wymienić artykuły z tygodnika „Wprost” z dn. 14 października 2007r na temat inwigilacji posłów z sejmowej komisji obrony, czy z 27 października o wezwaniu Komorowskiego przed Komisję Weryfikacyjną, a wreszcie z 18 października o związkach Komorowskiego z WSI i Aleksandrem Lichockim.

  Do wściekłości doprowadzał wówczas polityków PO fakt „sprzątnięcia sprzed nosa” archiwum Komisji i przeniesienia jej siedziby do BBN –u. Trzeba zwrócić uwagę, jaki żal przebija z publikacji „Dziennika” z początków grudnia 2007r. – „Jednego dnia zabrakło, by premier Donald Tusk i wicepremier Grzegorz Schetyna mogli przeczytać aneks do raportu o weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Jest to o tyle ciekawe, że w aneksie, według prasowych przecieków, mają być opisani politycy Platformy, tacy jak: Bronisław Komorowski, Radosław Sikorski czy Grzegorz Schetyna. Jednak 15 listopada, dzień przed objęciem władzy przez Tuska, dokumenty zostały zwrócone przez kancelarię premiera do szefa komisji weryfikacyjnej WSI. Aneks ma w tej chwili tylko prezydent i od prawie półtora miesiąca nie podjął decyzji, kiedy go ujawni.”

  6 listopada, ten sam „Dziennik” wyraźnie sygnalizował, jakie obawy żywią ludzie Platformy:

  „ Według informatora DZIENNIKA, który widział dokument, liczy on co najmniej kilkaset stron. Politycy Platformy, z którymi rozmawialiśmy, spodziewają się, że aneks będzie wymierzony w ich partię i zostanie opublikowany przed powołaniem rządu Donalda Tuska. „Spodziewamy się, że w raporcie padną nazwiska Bronisława Komorowskiego, Grzegorza Schetyny i Radka Sikorskiego. Czy będą bomby? Gdyby mieli bomby, to zrzuciliby je na nas w kampanii wyborczej” – opowiada rozmówca DZIENNIKA z Platformy.”

  http://cogito.salon24.pl/163522,czego-sie-boi-bronislaw-k-2

  i tu PO bało się ,że w czasie wyborów prezydenckich PIS to ujawni ,a dalej możemy się tylko domyślać ‚SMOLEŃSK”

  Polubienie

 5. ALFA 28 czerwca 2010 o 12:13 pm

  Afera aferę aferą pogania czyli przeszłość Komorowskiego.
  Afera „uczelniana”
  Afera „gruntowa”
  Afera „offsetowa”
  Afera „Marszałkowska”
  Już na koniec taka wzmianka dotycząca wizyty marszałka w Jerozolimie i spotkania z prezydentem Izraela Szimonem Peresem. Podczas rozmowy Bronisław Komorowski, bacząc na bogactwo Polski, wyraził nadzieję, że polski rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną. Chodzi tu o 64 miliardy dolarów odszkodowania za pozostawione w Polsce w czasie II wojny światowej mienie żydowskie. Prezydent Izraela tak skonkludował zapewnienia marszałka:

  http://zagatkowa.salon24.pl/198001,afera-afere-afera-pogania-czyli-przeszlosc-komorowskiego
  (…) wykupujemy Manhattan, wykupujemy Węgry, wykupujemy Rumunię, wykupujemy Polskę. I jak ja to widzę, nie mamy żadnych problemów.

  Wobec powyższego czy możemy oczekiwać od kogoś tak zamieszanego w wątpliwe interesy, uczciwego zarządzania Polską i jej dobrem? Czy możemy spać spokojnie, wiedząc, że Polska może znaleźć się w niepowołanych rękach? Jestem pewna, że panowie Borowiak, Szeremietiew, Farmus, Sumliński, którzy wiedzą więcej niż przeciętny Polak o panu Komorowskim, którzy po części byli ofiarami jego decyzji, znają odpowiedź na te pytania i na karcie do głosowania przy nazwisku Komorowski nigdy krzyżyka nie postawią.

  Polubienie

 6. ALFA 28 czerwca 2010 o 2:11 pm

  Jak Komorowscy “załatwili sobie” tytuł hrabiowski i herb Korczak

  Nie mogę się dłużej opierać i muszę to potwierdzić: przodkowie Bronisława Komorowskiego wyłudzili od zaborców tytuł hrabiowski na podstawie sfałszowanych dokumentów. Z tym większym żalem to stwierdzam, że B. Komorowski jest patronem założonego przeze mnie Stowarzyszenia Potomków Sejmu Wielkiego, którego jestem marszałkiem.

  Od jakiegoś czasu eksperci od genealogii szlacheckiej ze Związku Szlachty Polskiej i kręgów zbliżonych (jak p. Feliks J. Grabowski, np. tutaj) naciskali na mnie, bym sprostował informację o pochodzeniu Marszałka Sejmu, kandydata na urząd prezydenta RP, p. Bronisława Komorowskiego. Opierałem się, nie chcąc podejmować tak ważnej decyzji wbrew oficjalnie uznanym opracowaniom. Jest jednak kilka ważnych poszlak by uznać, że wszystkie nadania tytułu hrabiowskiego dla przodków Bronisława Komorowskiego, przez dwory cesarskie (rosyjski i austriacki) opierały się na przesłankach fałszywych. Tak się składa, że nie ma obecnie nikogo, kto byłby uprawniony do anulowania nadania tytułu hrabiowskiego, bo zarówno Rosja, jak i Austria są republikami i nie uznają tych tytułów. Mamy jednak niezależnie kwestię herbu polskiego, który nie wynika z nadania, ale z odwiecznej przynależności rodowej. Sprawy te rozpatrzymy więc osobno.

  http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/#ixzz0s9HzBjWg
  http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/

  Polubienie

  • bytnar 1 listopada 2010 o 4:38 pm

   coz mozna powiedziec o tym sojuszu.polacy jako narod nie istniejemy mozemy wasalem
   rosji ameryki zydow ..a jesli chodzi o niemcow to nigdy zawsze bedziemy sie im stawiac.a dlaczego niemozemy postawic sie np rosji ameryce czy zydom..my zawsze
   bedziemy w ich kieszonkach,tak bylo zawsze ..tlumaczenie biedaka bo oni sa bogaci
   pytanie ale dla czego sa bogaci.a no dla tego ze jestesmy glupolami ktorzy nie potrafia sie zjednoczyc w jednej sprawie (jaki jest nasz kraj).my jestesmy waznym
   krajem strategicznym dla zachodu jak i dla rosji.. i tanczymy tak jak oni zagraja
   jak nie kazaczoka to znow rockendrola.jestesmy slugusami jak nie jednych to drugich
   i my istniejemy 1000-lat nie potrafimy sobie wywalczyc miejsca na politycznej mapie europy czy swiata..dla mnie to wstyd sobie przynosimy i chanbe..niech mi nikt
   niemowi ze jestemy takim jezusem chrystusem narodow..ze nie siemy misje braterstwa narodow i milosci jakiej milosci..mielismy zabory ,1-wojne swiatowa 2-wojne swiatowa a teraz na choryzoncie jest 3-wojna swiatowa .i co nasi ludzie beda ginac
   za demokracje jaka demokracje jak ciemniaki glud zaglada do waszej kieszeni i ktos
   bedzie mi wmawial ze iran korea polnocna ,jest zagrozeniem dla swiata …nieprawda

   ameryka syjonistyczne zydostwo i reszta bandy ktora chce zbic kase kosztem tych
   narodow ,,iran korea polnocna itd…obudzicie sie polusy w koncu..

   Polubienie

 7. Mariusz 7 lipca 2010 o 11:45 am

  Witam
  Trafiłem na ciekawe forum omawiające proroctwo Nostradamusa. Może warto przyjrzeć się temu bliżej
  http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a&sid=56fe26996b052d6f7441b205d73a5f0a&start=220

  Polubienie

  • monitorpolski 7 lipca 2010 o 12:00 pm

   Toż jest to syjonistyczna dezinformacja. Przecież Al Kaida jest tworem CIA, oznacza „bazę” nazwisk niewinnych zazywczaj Arabow. Do Guantanamo wysyła się niewinnych ludzi sprzedanych przez oligarchów Afganistańskich czy Pakistańskich. Przyznają się po dugich torturach, że są „terrorystami”. Żadnego terroryzmu islamskiego nie ma, jesli juz to jest sponsorowany przez CIA-Mossad-MI5. Kilka lata temu wyszlo kto podkalda bomby w samochodach – agenci MI5, Irakczycy ich złapali, ale wojska brytyjskie odbiły z więzienia. Można znaleźć artykuły i zdjęcia a ten temat. Są to wszystko operacje fałszywej flagi, podobnie jak nią był zamach na WTC – dokonany przez Mossad z czynnikami CIA (cytuje byłego prezydenta Włoch Francesco Cossiga z Coriere dela Serra z 30.11.2007 r). Takie więc „proroctwa” można sobie wsadzić, chyba że będą realizowane sztucznie przez w.w. grupy terrorystycze.

   Polubienie

 8. Mariusz 7 lipca 2010 o 1:02 pm

  „chyba że będą realizowane sztucznie przez w.w. grupy terrorystyczne.”
  i właśnie to zwróciło moją uwagę. Co do inspiracji tych działań przez illuminatów to nie ma wątpliwości. Dla celów depopulacji w II Wojnie Św – marionetką wykonawczą był Hitler, a więc czemu teraz tym złym nie miałby być jakiś przywódca arabski. Oni maja zawsze czyste ręce i są wybawicielami świata.

  Polubienie

 9. Mariusz 7 lipca 2010 o 1:37 pm

  Zwróćcie uwagę na to

  OTO DALSZA CZĘŚĆ KALENDARIUM WYDARZEŃ !

  Rok 2019 ? Podpisanie Nowego II tajnego Układu pomiędzy:Wielkim Talibanem,Chinami i Japonią w sprawie wspólnych działań mających na celu osłabienie państw zachodnich i nowego PODZIAŁU ŚWIATA(sfer wpływów)-tzw układ „sieciowy lub pajęczy”-jak go nazywa Nostradamus.

  Rok 2020 ? Najmniej prawdopodobny termin ostatniej wizyty kanclerza Niemiec we Francji-dotyczący wystąpienia obu krajów z Unii Europejskiej obciążonej 50-letnim „falującym”kryzysem gospodarczym zapoczątkowanym upadkiem banków”. Po 3 -ech miesiącach :Francja,RFN i 3-y kraje Beneluxu tworzą ścisły związek 5-u pod nazwą Stany Zjednoczone Europy ze stolicą w Paryżu i zamykają swoje granice z resztą Europy.
  Tylko te pięć krajów przyjmuje nową konstytucję zaproponowaną w roku 2017-nowej konstytucji nie muszą przyjąć wszystkie kraje-wobec czego te które jej nie przyjęły pozostają poza nowymi Stanami Zjednoczonymi Europy.
  W związku z wystąpieniem Francji,Niemiec,Belgi,Holandii i Luxemburga Unia Europejska po 4 miesiącach zostaje rozwiązana.
  Nowe Stany Zjednoczone Europy występują z NATO – a na ich żądanie dochodzi do wycofania wojsk USA z obszaru Europy-te żądanie popierają:Wielki Taliban,Chiny i Japonia..

  Rok 2021? PODPISANIE TRAKTATU O WIECZYSTYM POWSZECHNYM POKOJU I OGÓLNOŚWIATOWYM ROZBROJENIU W JEROZOLIMIE-TAK ZWANY TRAKTAT O WSZECH POKOJU ŚWIATOWYM W JEROZOLIMIE!!!

  NA KONGRESIE JEROZOLIMSKIM są obecni:Prezydenci,Premierzy i Monarchowie, a także przywódcy duchowni wielu religii w tym papież – z różnych stron świata reprezentujących ponad 150 państw.
  Podpisanie TRAKTATU a właściwie kilkunastu traktatów pokojowych jest bezpośrednio i na żywo transmitowane przez wszystkie światowe telewizje.

  Następnego dnia w noc europejską godz 3 ROZPOCZYNA SIĘ III WOJNA ŚWIATOWA!!!

  Jeden z wierszy o tym ,że III wojna wybuchnie w nocy -tak jak do domu na ogół przychodzi złodziej już podawałem -teraz drugi wiersz z ponad 10.000 jakie Wielki Nostradamus napisał wieszcząc przyszłość od współczesnych sobie wieków ,aż do roku 3792!

  Alamach 4 211,1

  W noc Europy o trzeciej, po hucznym Jerozolimskim chrzcie pokoju
  Wielki Smok i Wielki Wielbłąd rozpoczną krwawą jatkę-jakiej ŚWIAT nie widział!
  Pierwsza i Druga była tylko dziecinną igraszką-Trzecia pokaże dopiero całą moc SZATANA!
  Siwy Żółty -Wielki Władca Smoka w sojuszu z krajem Wiśni zaczerwieni niebo i ziemię Słowianina!
  Jednooki Mahdi z Wielkim Krwawym Biczem wkroczy na ziemie Turków i Egipcjan
  Europo pomóż tym niewiernym-nie wierz słowom przeklętego Antychrysta!

  Rok 2021 ? Po kilkumiesięcznej ofensywie również z ograniczonym użyciem przez Chiny i Taliban broni:nuklearnej,chemicznej i bakteriologicznej-Chiny i Japonia opanowują rosyjski Daleki Wschód i Syberię aż do Uralu,a Taliban Egipt i całą Afrykę północną łącznie z Marokiem oraz azjatycką Turcję z wyjątkiem Stambułu(Konstantynopola).który będzie oblegany aż do roku 2022 ?

  Rok 2022 ? Śmierć bardzo starego -jak pisze Nostradamus ponad 90 letniego papieża po siedemnastu latach pontyfikatu-tu wszystko się zgadza :Benedykt XVI urodził się w roku 1927-będzie więc miał 95 lat-pontyfikat rozpoczął On bowiem w roku 2005!!!

  Centuria V 92,1

  Gdy będzie już zarządzał lat siedemnaście
  Wybiorą nowego ale ustanowią kadencję do lat pięciu
  Ponad 90 będzie miał stary Pasterz nim zostanie wybrany NOWY
  Lecz Rzymianin Piotr nie przypadnie do gustu mieszczanom !

  I jescze jeden czterowiersz chyba o Benedykcie XVI

  Centuria V 91,1

  Stary Pasterz po Słońcu wybrany – sługą oliwki
  W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju
  Wszyscy będą myśleli ,że krótkie jego panowanie
  Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

  c d n

  Polubienie

 10. Mariusz 7 lipca 2010 o 1:37 pm

  źródło jak wyżej

  Polubienie

 11. podajdalej11 30 października 2010 o 1:42 am

  Od.podajdalej11 Oct,30/2010
  Odnosnie w/w wpisu cyt „Dziekuje za wiadomość – taki cichy pakt istniał już przed 90 rokiem”. Z tego co wiem to taki pakt istnieje 600 lat. Wedlug mojej oceny nalezy go odnowic.
  ====
  Jan Tarwid, Obywatel Polski
  11 tully.Ln. Rochester. N.Y.14626 U.S.A.
  tarwidemb@aol.com
  Szanowni Poslowie. R.P. U.S.A. Rochester N.Y. Czerwiec 07 / 2010 W zwiazku z tragiczna katastrofa 2010 w Smolensku, wyslalem list w dniu 06/06/2010 do obecnie urzedujacego Prezydenta Pana Bronislawa Komorowskiego by Pan Prezydent i kandydaci na to stanowisko wzieli pod rozwage i dolaczyli do kompani prezydenckiej temat zwiekszenia bezpieczenstwa podrozy Prezydenta i osob mu towarzyszacych. W mojej ocenie uwazam ze obecnie obowiazujace ustawodawstwo powinno byc uzupelnione moimi propozycjami, ktore zawarlem w liscie do Prezydenta z dnia 06/06/2010.
  Propozycja pierwsza:
  1) W mojej ocenie uwazam, ze Polski Prezydent i osoby mu towarzyszace mogly by opuscic teren Polski tylko gdy zostana spelnione nastepujace warunki podrozy
  a) Gdy zajdzie nieszczesliwy wypadek polska ochrona prezydenta ma prawo otoczenia miejsca wypadku, bezposredniego filmowania i jednoczesnego wysylania informacji do Polski w celu uruchomienia odpowiedniej pomocy.
  b) W razie potrzeby ma prawo uzycia broni w celu ochrony
  miejsca wypadku.
  d) Po wypadku polski prokurator ma prawo przeprowadzic wizje lokalna
  i przeprowadzic odpowiednie badania i symulacje odtwarzajace
  okolicznosci wypadku
  W/W, warunki podrozy powinny byc tlumaczone tym by uniknac
  antagonizmow i podejrzen.
  Propozycja druga:
  2) Pragne zaproponowac do rozpatrzenia,
  a) By w przyszlosci na ziemi zawsze byl dodatkowy pilot z tej
  samej jednostki i mial bezposrednia lacznosc z kabina pilotow
  by mogli widziec sie nawzajem i w razie potrzeby uprzedzic
  o zagrozeniu.
  Propozycja trzecia:
  3) Z racji tej, ze podobnie jak narod zydowski w chwilach tragedii jestesmy osamotnieni i aby skonczyc z taka sytuacja proponuje:
  a) Dac wyborcom pod rozwage sojusz wojskowy na wypadek militarnego zagrozenia obu narodow.Z wyrazami szacunku dla wszystkich poslow Naszej Ojczyzny
  Jan Tarwid Kapr. Rez. Lotictwa Polskiego apsolwent T.S.W.L.
  P.S.
  Pragne rowniez poinformowac szanownych Poslow o ulozeniu przezemnie na pamiatke Smolenskiej katastrofy zagadki szachowej pod nazwa
  “Crash landing 2010″ ( zagadke ta wyslalem w liscie do
  Pana Bronislawa Komorowskiego Prezydenta R.P. w dniu 06/06/2010) Warszawa, 06/07/2010
  K A N C E L A R I A S E J M U
  BIURO KORESPONDENCJI I INFORMACJI
  ul. Wiejska 4/6/8
  00-902 Warszawa

  Polubienie

 12. podajdalej11 30 października 2010 o 2:00 am

  Od.podajdalej11 Oct,30/2010 USA
  W celu uzupelnienia mojej uprzedniej wypowiedzi dodaje 2 kartke.
  ======
  2 Kartka Kapr.Jana Tarwida. Podajdalej11
  Dotyczy tragicznego ladowania prezydenckiego samolotu w Smolensku 2010
  Jak piloci podchodzili do ladowania we mgle to widzieli swiatla ustawione na lotnisku tak, ze maja ladowac np, na drugim albo trzecim swietle lokacyjnym.
  Przez moment przy podchodzeniu do ostatecznego ladowania, nie moga widziec swiatel
  lotniska bo maja swiatla w ogonie.
  Wtedy wkracza grupa dokonujaca zmylenia pilota.
  Zadanie grupy jest:
  1) Wlaczenie dodatkowych swiatel nawigacyjnych miedzy drzewami zachowujac proporconalny rozstaw, tak aby piloci i nawigator byli przekonani ze swiatla , ktore widza sa tymi samymi , ktore widzieli uprzednio.
  a) Z racji tej ze jest mgla zaloga nie wie ze swiatla poczatkowe sa ustawione w drzewach, ustwiaja trajektorje ladowania i przy ladowaniu zawadzaja o przeszkody co doprowadzilo do katastrofy. Oni wszyscy mogli sie spalic, ale pilot wlaczyl gasnice gdy zauwazyl, ze zostali wprowadzeni w blad i nieuchronnie dojdzie do katastrofy. Celem mojej informacji jest to by nie dopuscic do mozliwosci zastosowania takiej dywersji w przyszlosci. Jako zolnierz rezerwy Lotnictwa Polskiego czuje sie zobowiazany do tego raportu i potraktowania go, jako
  RAPORT O PRZESLANCE DO WYPADKU. Pragne zaproponowac do rozpatrzenia, by w przyszlosci na ziemi zawsze byl dodatkowy pilot z tej samej jednostki i mial bezposrednia lacznosc z kabina pilotow, by mogli widziec sie nawzajem i w razie potrzeby uprzedzic o dywersji.
  P.S. Z racji tej, ze moga ten list czytac niepozadane osoby unikam dokladnego opisu i w razie potrzeby wyrazam zgode na rozmowy uzupelniajace z osobami do tego upowaznionymi.
  Dodatkowo na pamiatke tej tragicznej katastrofy ulozylem zagadke szachowa Nazwa: „Crash Landing 2010” – Wszelkie prawa autorskie zastrzezone.
  Czarne:
  p-e4; p-e5; p-e6; N-f3; p-f4; p-f5; p-f6; N-f7; R-g3; p-g4; B-g5; p-g6; R-g7;
  K-h4; B-h5; Q-h6
  Biale:
  K-a1; p-a4; p-a6; R-a8; B-b1; p-b4; p-b6; R-b8; B-c3; p-c4; p-c6; N-c8; p-d4;
  p-d6; N-d8; Q-e1
  Diagram,ktory pomoze wytlumaczyc jak mozna przeprowadzic to co wyzej opisalem
  mozna pobrac pod haslami, swiatla zdradzieckie. Mr.jan tarwid,47Szps
  Mr.Jan Tarwid, Kapr. Rez. Lotnictwa Polskiego absolwent T.S.W.L. 47Szps.

  Polubienie

 13. podajdalej11 2 lutego 2011 o 10:11 am

  Od podajdalej11 02/02/2011 USA
  Pragne jeszcze dodac konczac aktywne pisanie n/w propozycje i przechodze na „Krasulapakt”owanie.
  Oraz zapraszam ODWAZNYCH do pomocy. Mr.Jan Tarwid,Pierwszy zolnierz „Krasulapakt”
  ==============
  Propozycja Kasandry:
  podajdalej11, Jesli masz odwage Polaka lub Rosjanina: 02/02/2011, USA.
  Niezmiennie z uporem Kasandry proponuje Rodakom i braciom Rosjanom:
  1) Zorganizowania w Smolensku miedzynarodowego wspolzawodnictwa w ladowaniu podczas mgly bez procedur i bez kontrolera. Na warunkach jakich ladowal Tu-154, w Smolensku w dniu 10 kwietnia 2010 roku.
  Cel wspolzawodnictwa to jak uniknoc podobna katastrofe Smolenska w przyszlosci.
  2) Zorganizowanie w Smolensku corocznego miedzynarodowego turnieju szachowego pod nazwa „Przeslanka do wypadku” w celu upamietnienia katastrofy Smolenskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku.
  Po wiecej info, wpisz do przegladarki:
  1) Sensacyjne zeznania pilota Jaka-40. To byl wyrok smierci dla Tu-154
  2) Pamieci ofiar katastrofy TU-154M – 47 Szkolny Pulk Smiglowców.
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps. E-mail: tarwidemb@aol.com
  P.S.Zagadke szachowa wysylam BEZPLATNIE.
  Brak odpowiedzi odemnie znaczy ze listy od Was sa blokowane.

  Polubienie