Sodoma i Komora… zanim cisza wyborcza zamknie nam gęby

Ciekawy materiał filmowy nakręcony późnym popołudniem w piątek 2 lipca w centrum Katowic. Zamieszamy go jeszcze przed ciszą wyborczą, jako że mógłby zostać potraktowany jako promocję Jarosława Kaczyńskiego. Proszę zwrócić uwagę na postawę straży miejskiej, która ewidentnie chciała usunąć pikietującego spod autobusu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Dopiero obecność kamery ich powstrzymała i okazało się, że jedynie przeszkadza im głośne zachowanie pikietującego. Od kiedy to istnieją jakieś normy co do stopnia głośności wypowiedzi, zwłaszacza że człowiek ten nie miał nawet megafonu? A mieli go promotorzy Bronisława Komorowskiego, używali wcześniej i było ich słychać w odległości kilkuset metrów. Podwójne standardy stosowane w Polsce świadczą tylko o tym, że zmierzamy szybko w kierunku faszyzmu. Także powszechnie stosowana poprawność polityczna jest neototalitarną formą cenzury, za pomocą której pseudodemokratyczny reżim chce zamknąć usta dysydentom i patriotom. Sytuacja naprawde się nie poprawi jeśli społeczeństwo pozostanie bierne.
Ja widać na bieżącym nagraniu, nie jest tak źle – są ludzie, którzy reagują czynem na dziejące się zło, a jak wiemy z historii wystarczy tylko kilka procent by doprowadzić do ustąpienia źle sprawujące się ekipy rządzące, a w wielu przypadkach nawet je srogo ukarać.

Reklamy

15 responses to “Sodoma i Komora… zanim cisza wyborcza zamknie nam gęby

 1. krolowapokoju 2 lipca 2010 o 11:27 pm

  Niedługo będzie faszyzm. Nie będzie wolno nic powiedzieć.
  Władza ma straż policje i każdego niewygodnego zaaresztują.

  Polubienie

 2. miziaforum 2 lipca 2010 o 11:42 pm

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/07/02/3-lata-platformy-u-steru-pomysl-zanim-podejmiesz-decyzje/

  Polubienie

 3. miziaforum 2 lipca 2010 o 11:44 pm

  powyższy link zawierający treść – można traktować jako koment do materiału filmowego

  POZDRAWIAM I ŻYCZĘ – PODJECIA WŁASCIWYCH DECYZJI

  Polubienie

 4. Pingback: Przymierze Narodu Polskiego .Apel . nadesłał monitorpolski. « Zenobiusz's Blog

 5. hjk 3 lipca 2010 o 12:23 am

  bardzo dobry materiał, jak Palikot się wydzierał przez gigantofony przed i na poczatku wiecu JK w Lublinie, zadna policja nie interweniowała, tylko rada miasta zdaja się astanawiała, czy złamał prawo, a potem sobie dali spokój. tu szary obywatel zdziera sobi gardło i już nagle jakies siły porządkowe w akcji…

  Polubienie

 6. hjk 3 lipca 2010 o 12:34 am

  A co do faszyzmu to on już jest, tylko go nie dostrzegamy, bo zazwyczaj nam się kojarzy z terrorem, fizyczną likwidacja opozycji czy przeciwnika, reżimem policyjnym, okupcją, wojną…
  jednak jego źródło jest gdzie indziej – faszyzm pochodzi od fascis czyli rózgi urzednika egzekwującego postanowienia władzy i była ona symbolem jej siły i sprawności. Ale rzecz jednak w tym, ze nie moze być „władzy dla władzy” czy „prawa dla prawa”, jako ze ono musi czmuś służyć czy ku czemuś kierować.
  Jeśli to są zachcianki czy wymysły władzy, niczym nieuzasadnione, ew. tylko samą siłą władzy czy jakimis podejrzanymi interesami, tam już jest faszyzm. Bowiem prawo ma służyć dobru we własciwy sposób, o czym mówiła starożytna maxyma, ze jest ono „ordo boni ac recti” czyli „porządkiem dobra i słuszności”.
  Kiedy mamy np. „ustawę klapsową” wbrew woli wiekszosci społęczeństwa, wbrew rozsądkowi i wbrew doświadczeniom z Niemiec i Szwecji, a jednak sejm to uchwala, to mamy faszyzm w najczystszej postaci. Podobnych ustaw czy pseudopraw jest całe mnóstwo.

  Polubienie

 7. rafzen 3 lipca 2010 o 8:09 am

  Polecam w dalszym ciągu moją petycję do Parlamentu Europejskiego nr. 1248 / 2007. Wykazaliśmi naruszanie zasad demokratycznego państwa prawa, które potwierdził Parlament Europejski. Kto wie o takim dokumencie ? Jak długo będziemy robić na nowo coś co już dawno zostało udowodnione ? Konsekwencja i podstawa prawna to źródło sukcesu Polaków. Krzykaczy co dwa tygodnie pod URM już chyba wystarczy.

  Polubienie

 8. rafzen 3 lipca 2010 o 8:24 am

  Rodzime GESTAPO w akcji. Gratulacje dla wszystkich przestępców z okrągłego stolika z kantami za rzekomą demokrację.
  http://rafzen.wordpress.com/
  Polecam.

  Polubienie

 9. rafzen 3 lipca 2010 o 8:31 am

  Na początku wideo w tle z biała koszulką jest stoczniowy senatorek misiaczek. Szarmancki przestępca, który szkoli stoczniowców na fryzjerów z europejskim certyfikatem, specjalność owczarki niemieckie, dobermany i rottweilery.

  Polubienie

 10. krolowapokoju 3 lipca 2010 o 11:16 am

  kolejne blokday stron

  http://www.zegardlugu.pl/

  Polubienie

 11. Janusz 3 lipca 2010 o 2:21 pm

  Komuchowskiego POparli już wszyscy możliwi agencji SB, zbrodniarze stalinowscy, brakuje w tej grupie jeszcze tylko Adolfa Hitlera, Lenina oraz Stalina. Gdyby żyli to pod ramię z Wałęsą, Jaruzelskim, Michnikiem, Kutzem, Wajdą, Olbrychskim, Stolzmanem i całą żydogrupą którym obiecał zwrot majątków udzieliliby mu swojego pełnego POparcia.

  Polubienie

 12. ALFA 3 lipca 2010 o 7:03 pm

  Już działa
  http://www.newworldorder.com.pl/

  Polubienie

 13. ALFA 3 lipca 2010 o 10:48 pm

  Rosjanie wejdą do polskich baz wojskowych
  Rosyjscy inspektorzy będą kontrolować polskie bazy wojskowe – zapowiedział Radosław Sikorski
  http://www.fakt.pl/Rosjanie-wejda-do-polskich-baz-wojskowych,artykuly,76284,1.html

  Polubienie

  • monitorpolski 3 lipca 2010 o 11:40 pm

   Widocznie już ustalili między sobą podział świata, dokonała się kolejna Jałta. Nikt się nas o nic nie pytał, zdrajcy którzy mieszkają w Polsce podpisali co potrzeba. Jesynym naszym wyjściem jest ruch na miarę Solidarności, ale do końca tajny.

   Polubienie

 14. rafzen 4 lipca 2010 o 3:34 pm

  Suki wróciły pod kościoły w dniu święta demokracji! W nieoznakowanych pojazdach krążą wokół kościołów. że policja robi prewencję. Przecież interweniuje się na wniosek. Dzisiaj byłem zdumiony i nie spodiewałem się Kościół i wierni znowu wrogami władzy mimo że do kościołów chodzą całkiem legalnie komuniści i nawet siadają w pierwszych ławkach.
  Miernoty cywilizacyjne w konkursie obietnic dla debili głosujących za totalitaryzmem light w wykonaniu ferajny Tuska i jego podwórkowych kolegów od nogi i hazardu. Zapraszam wszystkich do sądów lub prokuratur a doznacie niespotykanych doznań jakie otrzymał Pan Kękuś od niedouczonego sędziego, który na zapytanie o podanie podstawy prawnej odrzuconego wniosku posiada totalitarny atrybut w postaci badań psychiatrycznych. Gratuluję za taką demokrację wszystkim co byli u władzy przez przeszło 20 lat. Jak powiedział Pan Jachnik ze Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu, cytuję :”A podobno byliśmy w czołówce zmian demokratycznych w Europie”.

  Polubienie