Strona internetowa TheFluCase.com Jane Burgermeister została przejęta przez agenta!

Jane Burgermeister

Jak niektórzy z czytelników tego bloga wiedzą, razem z dr Piotrem Beinem z Kanady i całą grupą logicznie myślących ludzi (dr Krystyna Brzecka, dr Maciej Pokora, Bronisław Hotała, dr Krzysztof Tarnawski, Tomek Tomicki, Bartek „Allseeingeye”, Marysia z Michałem, Bartek i Justyna z Zamościa i wielu innych) uczestniczyliśmy w akcjach antyszczepionkowych. Odbywały się one poprzez spotkania z ludźmi, rozdawanie ulotek, ale najwięcej osób dowiedziało się o zagrożeniu poprzez publikacje internetowe i wywiady na >Youtube. Są one ciągle dostępne w zeszłorocznych wpisach na blogu http://www.grypa666.wordpress.com.
Do zajęcia się tą sprawą skłoniła nas konieczność – poczuliśmy bezpośrednie zagrożenie ze strony korporacji farmaceutycznych i skorumpowanych rządów większości krajów świata. Wielką rolę w Polsce odegrały publikacje prof. Anny Doroty Majewskiej, ale także tłumaczenia artykułów i wywiadów dziennikarki austriackiej irlandzkiego pochodzenia Jane Burgermeister.
Jak pamiętamy, przybyła ona do Polski dwukrotnie, a spotkania z nią cieszyły się sporą popularnością (np. w Krakowie w Teatrze Groteska, spotkanie zostało zorganizowane przez grupę „Cywilizacja Życia” Michała Siemaszko).

Afera ze szczepionkami ucichła, choć w wielu krajach, jak  i we władzach Unii Europejskiej prowadzone są śledztwa, które potwierdzają w dużej mierze zarzuty Burgermeister i innych osób.
Można się było spodziewać, że sprawcy afery nie pozostaną bierni i będą chcieć się zemścić.
Autor tego artykułu ma bezprawnie założoną karną sprawę sądową w sądzie Warszawa – Śródmieście, która została utajniona. Dlatego nie może więcej o niej pisać poza tym, że sąd prowadzi ją bez jurysdykcji, opierając się na nieudowodnionych argumentach, które odrzucił nawet biegły sądowy. Sprawa była już umorzona, jednak w okresie naszej akcji antyszczepionkowej w sposób dziwny ją wznowiono!

Jane Burgermeister od dłuższego czasu jest pod atakiem ze strony austriackich czynników”oficjalnych”, głównie ze strony sędzi, która bezprawnie próbuje zabrać Jane dom i mieszkanie otrzymane w spadku po ojcu. Dziennikarka dysponuje stosem dokumentów na kryminalne działanie sądu austriackiego, złożyła już w tej sprawie odpowiednie papiery. Jednak sędzia wyłączyła ją ze sprawy w ten sposób, że Jane nie może wejrzeć w akta oraz planowane jest wprowadzenie dla niej aresztu domowego.
Być może już nigdy nie usłyczymy co się stało naprawde z Jane Burgermeister jak się okaże, że „popełniła samobójstwo” lub że „zmarła na atak serca”.
Sytuacja jest naprawdę poważna, gdyż globalni kryminaliści znów planują wprowadzenie obowiązkowej szczepionki, tym razem na grypę sezonową, która może zawierać składniki takie same jak w tej skompromitowanej szczepionce na „świńską grypę”, a jak już wiadomo, ta miała na celu wyłudzenie olbrzymich funduszy państwowych od rządów niemalże wszystkich krajów (Polska była chlubnym wyjątkiem) ale także osłabienie zdrowia ludzi – gdyż zawierała skwalem, rtęć (w formie thimerosalu) oraz inne szkodliwe składniki, jak żywy wirus ptasiej grypy – co wykryła i nagłośniła własnie Jane Burgermeister.
Akcja przeciwko dziennikarce wygląda na próbę usunięcia potencjalnych przeszkód na drodze wprowadzenia masowego szczepienia całej ludzkości globu. W USA odpowiednie czynniki rządowe (CDC) już zalecają szczepienie każdego obywatela tego kraju począwszy od 6-miesięcznych dzieci ( http://www.naturalnews.com/029081_vaccinations_public_health.html ). Podobne zalecenia możemy oczekiwać niedługo w innych krajach.
Jane Burgermeister jako dziennikarka śledcza pracująca przez wiele lat dla najważniejszych pism medycznych na świecie w profesjonalny sposób obnażała każdy przekręt kompanii farmaceutycznych, tak więc zachodzi podejrzenie, że tym razem globalna mafia medyczna chce ją wyeliminować.
Musimy sobie zdać sprawę z tego, że zagrożenie jest realne i że już niedługo każdy z nas może stanąć przed wojskowym czy cywilnym oddziałem szczepieniowym.
W zeszłym roku w kilku krajach wyciekły dokumenty wskazujące na to, że rządy krajów przygotowały wprowadzenie stanów wyjątkowych w celu przymusowego szczepienia ludności. Jako przykład przymominamy dokumenty, które wyciekły we Francji: http://grypa666.wordpress.com/2009/08/31/franuski-dokument-rzadowy-opisuje-plan-szczepien-od-28-wrzesnia/
Również w Polsce były podobne plany, które zostały zaniechane, głównie na skutek zdecydowanej postawy min. Ewy Kopacz, o czm obszernie pisaliśmy na http://www.grypa666.wordpress.com.

Musimy wszyscy poprzeć Jane Burgermeister aby satanistyczne czynniki tzw. „rządu światowego” jej nie zaszkodziły i by dalej informowała nas o tym co się naprawdę dzieje.
Od dłuższego czasu Jane ma problem ze swoją stroną internetową http://www.theflucase.com. Okazało się, że osoba prowadząca tę stronę jest agentem i że prawdopodobnie przejmował on fundusze wpływajace na konto Jane.  Od kilku dni wypisuje on informacje, które mogą narazić Jane na poważne problemy, wygląda na to, że może być przygotowywana akcja zamordowania dziennikarki. Z wiadomych względów nie może ona raczej  liczyć na pomoc prokuratury austriackiej, która umorzyła śledztwo w.s. skażenia materiału szczepionkowego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy, na co były i są bezsporne dowody ( http://grypa666.wordpress.com/2009/10/12/powtorka-tresc-zarzutow-jane-burgermeister-w-skrocie/ ).
Co więcej, administrator strony theflucase, Johan Niklasson, zaczał wysyłać maile, w których apeluje o wpłacanie donacji dla Jane Burgermeister, powołuje się na jej autorytet, nie wspominając nic o tym, ze Jane się wyraźnie odcina od jego bezprawnych działań. Również i my otrzymaliśmy taki list.

  • Oto treść emaila jaki otrzymaliśmy przed chwilą od Jane (szybkie tłumaczenie, oryginał pod spodem, pogrubienia są autorstwa redakcji monitorpolski):

Jane Burgermeister wróciła do prowadzenia swojego blogu http://www.birdflu666.wordpress.com gdyż zebrały się dowody iż jej strona http://www.theflucase.com została zinfiltrowana przez agenta- prowokatora, który zaczął ją sabotażować. Nie ma ona już dostępu do wprowadzania artykułów na stronę i nie ma żadnej kontroli nad tym co się na stronie ukazuje. Całkowicie nie zgadza się z opinią w raporcie, liście 10,000. Z teści wygląda na to, że autor nawołuje się do szalonych akcji gwałtu.
Raport został napisany przez Johana Niklassona, który jest administratorem strony. Celem jest prawdopodobnie zdyskredytowanie tej strony jako „terrorystycznej”. Jane Burgermeister nie wyraziła zgody na treści zawarte w artykule ani też nie wiedziała o ich zamieszczeniu.
Blog www.birdflu666.wordpress.com Jane Burgermeister rozpoczęła na wiosnę 2009 roku aby przedstawić twarde dowody na to, że epidemie ptasiej grypy i świńskiej grypy zostały przeygotowane po to by osiągnąć profit i w jej mniemaniu zostało to potwierdzone m.in. w raportach opracowanych przez Paula Flynna dla rady Europejskiej, ostatnim raporcie rządu Wielkiej Brytanii czy dochodzeniu francuskiego Parlamentu.
Są twarde dowody na to, ze nowa szczepionka na świńską grypę nie tylko jest bardzo droga, ale też nie jest sprawdzona i przetestowana.
Burgermeister cały czas popiera wszystko co jest zgodne z prawem, ale uważa też, że samoobrona przed agresją państw totalitarnych jak nazistowskie Niemcy jest również zgodna z prawem.
Ponieważ nie posiada ona dostępu do strony w postaci hasła, to nie może usunąć raportu „lista 10,000” czy też innych artykułów umieszczonych na stronie bez jej wiedzy i zgody.
Strona (theflucase) nie funkcjonowała przez 3 tygodnie w kwietniu b.r. a administrator Johan Niklasson, który mieszka w Szwajcarii i się nią opiekuje, nie wyjaśnił dlaczego tak się stało. Wyglądało też na to, że na stronę nie wpływały żadne datki finansowe.
Staje się jasne, że Niklasson popiera interes pro-szczepionkowych kompanii kompleksu farmaceutycznego i jest agentem prowokatorem, którego zadaniem jest zdyskredytowanie Jane. Tak więc Jane znów zmuszona jest do założenia sprawy.

W korespondencji mailowej z Johanem, Jane od dłuższego czasu oskarżała Johana o pracę dla drugiej strony i to było przyczyna jej powrotu do publikacji na blogu (http://www.birdflu666.wordpress.com), To może byc udowodnione w sądzie. Wbrew jej woli strona byla uaktualniana, żeby sprawiało to wrażenie, że Jane się nadal nią zajmuje. A tak naprawdę nie miała z treściami wstawianymi na stronę nic wspólnego. Ponieważ Jane nie ma dostępu do strony w postaci loginu, nie może usunąć raportów jak „lista 10,000” i jedyną opcją dla niej pozostaje ostrzec ludzi na jej blogu że ze stroną theflucase.com już jej nic nie łączy i że podejmuje działania prawne przeciwko administratorowi tej strony. (tłum. M.P.)

Jane Burgermeister moved back to the birdflu666 blog after growing evidence that an agent provacteur has managed to infiltrate the flucase website and sabotage it. She has no more login or access to the website or control over what appears there, and disagrees completely with the opinions expressed in the report, the 10,000 list. It appears to advocate an insane violence.  It was written and put up by Johan Niklasson,  the webmaster.  It appears to be designed to smear the site as a terrorist site. She did not consent to its appearance or know about its appearance.
I began my birdflu666 blog in spring of 2009 to document the hard evidence that the bird flu and swine flu pandemic was organised by a group for profit, and my view has been vindicated by the reports prepared by Paul Flynn for the Council of Europe, the UK government’s latest report and the investigation of the French parliament among others. There is hard evidence that the new swine vaccines were not just expensive but also untried and untested.
Burgermeister favours the rule of law at all times but notes the legal principle that self defense against aggression is valid – as defense against state crimes of the kind committed by the Nazi Germans. Because she has no login, she cannot remove the  report, the 10,000 list, ot or any of the last reports put up withour her permission or knowledge. The site was down for three weeks in April and no explanation was offered for this by Johan Niklasson, the webmaster, based in Switzerland who runs the site. I did not appear to receive donations. It is increasingly clear Niklasson works for the interests of the pro-vaccine,  pharamceutical complex and is working as an agent provacateur to smear me. Again, my remedy will be to take legal action. I have told Johan in private emails that I suspect him of working for the other side for a long time and that was the reason I was moving back to  my blog.  This can be proven in court.
Against my wishes, he kept updating the site to give the impression, it has something to do with me. It has nothing to do with me. Because I have no more login to the site, I cannot remove reports like the 10,000 list myself and have no remedy but to warn people  on this blog that the flucase has notnhing more to do with me, and also to take legal action against him.

linki:

Reklamy