Nowy film o międzynarodowych gangsterach finansowych

Bill Still

„Secret of Oz” to nowy film Billa Stilla, autora słynnego „Money Masters”.  Dla tych, którzy nie oglądali „Money Masters” – jest to jeden z tych filmów, który jest obowiązkowy dla tych, którzy chcą poznać funkcjonowanie świata. Zrealizowany w 1996 roku ujawnia ukrywane przed ogółem kulisy tworzenia pieniędzy i sytemu, na którym oparty jest kapitalizm.
Bill Still w swoich rozważaniach opiera się głównie na systemie amerykańskim, w którym pieniądz jest tworzony i wypożyczany państwu na procent przez prywatną instytucję o nazwie Federal Reserve (w skrócie FED) utworzoną w 1913 roku, która podstępnie przejęła produkcję pieniędzy od Kongresu Amerykańskiego poprzez realizację tzw. planu Aldricha. Kongres przyjął plan 22 grudnia 1913 roku, a Senat zatwierdził go następnego dnia w sposób jak się obecnie uważa podstępny i nielegalny gdyż nastapiło to przed Świętami Bożego Narodzenia, a większość senatorów, których nie było wcześniej deklarowało, że nie podpisze zgody.
Wcześniej Stany Zjednoczne przez niemal 80 lat świetnie funkcjonowały bez banku centralnego. Ostatnią taką instytucją był Second Bank of the United States, który podobnie jak First Bank of United States miał tyle wspólnego z USA co jego nazwa. Powodem reformy systemu finansowego był tak jak teraz, sztucznie wytworzony kryzys.
Generalnie, wszystkie „banki centralne” to wymysł zorganizowanej grupy przestepczej, którą powszechnie nazywamy „międzynarodowymi bankierami”. Jak podaje Bill Still, na czele tej grupy stoi rodzina Rotszyldów, której służy cała sieć bankierów i biznesów. Grupa ta zgromadziła obecnie większość majątku i kontrole nad bogactwami Ziemi i zmierza szybko do wprowadzenia supertotalitarnego systemu, w którym większość ludzkości będzie miała prawa takie jakie mieli niewolnicy w starożytności. Co więcej, jak wynika z niedawno ujawnionych faktów, ich działania zmierzają do tzw. „depopulacji” czyli wymordowania 90% ludzi – wszelkimi dostępnymi środkami.
W zeszłym roku na moment została uchylona kurtyna intencji międzynarodowej mafii bankowo-farmaceutycznej (te interesy są z sobą mocno powiązane) poprzez kampanie szczepionkową na tzw. „świńską grype”, której wirus został wyprodukowany w laboratoriach, a szczepionka zawierała szkodliwe substancje. Akcja się nie udała – tylko dzięki ostrej reakcji uświadomionej opinii publicznej, szczególnie dzięki swobodzie przepływu informacji przez internet. Jednak gangsterzy częściowo zrealizowali swoje plany – udało im się wyłudzić miliardy dolarów od rządów państw świata, a także mogli przetestować skąd idzie opozycja wobec ich działań. Dlatego można przypuszczać, że niedawny atak na dziennikarkę, która nagłośniła aferę ze skażonymi szczepionkami Baxtera, Jane Burgermeister, jest przygotowaniem do kolejnego ataku na ludzkość.

Bill Still w filmie „Money Masters” dokładnie opisuje podstępny system tworzenia i wypożyczania pieniędzy. Okazuje się, że banki moga tworzyć pieniądze „z powietrza” bez żadnego zabezpieczenia w postaci złota czy innych kruszców. Dokonuje się to na zasadzie rezerwy frakcyjnej – bankom wystarcza pokrycie w wysokości 10% tworzonej sumy. Co więcej, za pożyczone wytworzone z powietrza pieniądze, banki dostają twardy pieniądz z lichwy.
FED jest tematem tabu w amerykańskich mediach. Boją się mówic nawet amerykańscy politycy. Dlaczego tak jest? Otóż temat tworzenia pieniędzy jest najważniejszy w obecnym systemie fiansowym świata. Pieniądz, jako najbardziej pożądany towar, gdy zmonopolizowany, odgrywa rolę nacisku politycznego. W skrócie można to określić, że „pieniądz rządzi światem”.
System finansowy świata kapitalistycznego oparty jest na kredycie. W USA FED jest pożyczkodawcą, natomiast rząd amerykański i w związku z tym podlega swojemu wierzycielowi. Oznacza to, że tak de facto FED jest zwierzchnikiem rządu USA, a ten jedynie wykonuje zlecenia prywatnej korporacji, jaką jest FED.

W nowym filmie „Secret of Oz” Bill Still sięga jeszcze dalej w analizie konsekwencji frakcyjnego systemu bankowego i pożyczania pieniędzy państwom przez prywatne banki centralne. Co najważniejsze, podaje receptę w jaki sposób można wyciągnąć świat z kryzysu i z żelażnego uścisku międzynarodowych gangsterów finansowych. Ostrzega przed systemem opartym na złocie, gdyż ten daje kontrolę tym, którzy tego złota najwięcej posiadaja, a więc znów tym samym ludziom (zwróćmy uwagę, że Rosja i Chiny skupują ostatnio wielkie ilości złota na całym świecie), natomiast zaleca by funkcję kreowania pieniędzy przejmowały demokratycznie wybrane rządy – co jest zresztą zgodne z logiką.

Na koniec zastanówmy się jak temat banków centralnych, międzynarodowych gangsterów finansowych i kreowania pieniędzy ma się do Polski. Otóż jak wiemy, prezesem Narodowego Banku Polskiego został mianowany (nie wybrany, ale mianowany) Marek Belka, który jak wiadomo był jednym z dyrektorów Międzynarodowego Funduszu Walutowego – instytucji, która jest pod całkowitą kontrolą międzynarodowych bankierów, instytucji która ma za zadanie zniewalanie państw poprzez oferowanie wysokooprocentowanego kredytu. Zmarły w katastrofie w Smoleńsku prezes Sławomir Skrzypek niedługo przed śmiercią postawił się międzynarodowym bankierom, nie zgadzając się na to by Polska brała od nich niepotrzebne kredyty. Co więcej, zakpił z nich proponując by to oni pożyczyli pieniądze od Narodowego Banku Polskiego, który posiadał poważną nadwyżkę. Warto przypomnieć sobie artykuły prasowe sprzed katastrofy, które sporo o tym pisały.

Jane Burgermeister uważa, że katastrofa samolotu prezydenckiego była zamachem na osoby niewygodnie dla międzynarodowej mafii finansowej, głównie na Sławomira Skrzypka oraz jego zwierzchnika Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (zob wideo, link na końcu artykułu). Nie należy takich opinii ignorować.

zamach z różą

Przypomnijmy sobie chociaż zeszłoroczny zamach w Gruzji na prezydenta Lecha Kaczyńskiego czy dziwne zdarzenie z 10 marca b.r. (dokładnie na miesiąc przed tragedią) gdy mężczyzna w jarmułce próbował wręczyć krwistoczerwoną różę i sporą paczkę prezydentowi. W prasie określono to jako „nieudany zamach” lecz sprawa szybko przycichła. Czy w sytuacji gdy miesiąc później ginie 96 najważniejszych osób w państwie powinno się takie rzeczy sprzątać do lamusa? A może obawiano się posądzenia o antysemityzm?
W tym momencie na marginesie warto dodać, że mafia finansowa sprytnie wykorzystuje wszelkie formy działania, które pomagają ukryć kryminalny aspekt jej działalności. Jednym z najważniejszych jest własnie kurtyna „antysemityzmu” – pojęcia stworzonego nie na użytek ochrony prawdziwych Żydów, lecz sposób na bezkarność. Systemy prawne na całym świecie faworyzuja żydowską mmniejszość, a powodem jest wyrobione przez media poczucie winy, jako że „nieżydowska część świata chiała wymordować wszystkich Żydów”. Niewiele osób jednak wie, że za Holocaustem stały właśnie kartele międzynarodowej finansjery! Nikt nie mówi, że w czasach nagonki na Żydów w Niemczech spokojnie mieszkały i działały rodziny finasjerskie jak Warburgowie. Tak więc albo nie są oni Żydami, za których się podają, albo nie są to ci Żydzi, na których wykonano Holocaust.

Obecnie, międzynarodowi gangsterzy finansowi przystępują do finalnej ofensywy w celu totalnego zniewolenia ludności świata. Zdaniem autora filmu system finansowy świata niedługo ulegnie poważnym przeobrażeniom. Bankierzy chcą wprowadzić nową, bezgotówkową formę waluty, która będzie całkowicie pod ich kontrolą. Nie musimy tu dodawać, że każda forma niesubordynacji zakończy się śmiercią głodową oponenta. Jeśli nie zdamy sobie sprawy jak poważna jest sytuacja to już niedługo nie będziemy mogli zrobić nic. Świat będzie jednym wielkim gettem.

Linki:
Money Masters w 21 odcinkach:  http://www.youtube.com/watch?v=lvH2yQbc108&feature=PlayList&p=8452AFBE8B9AE7EF&playnext_from=PL&index=0&playnext=1
„Secret of Oz” w całości (ang): http://v.youku.com/v_show/id_XMTcyMjM1MjE2.html
Alex Jones – wywiad z Billem Stillem (ang): http://www.youtube.com/watch?v=2RVo5V-Pa7Y
Jane Burgermeister o katastrofie samolotu prezydenckiego (polskie napisy): http://www.youtube.com/watch?v=ucZH-ZkwzWM
Nieudany zamach na prezydenta:

Skrzypek ogłasza, że chce zrezygnować, wbrew Rostowskiemu, z kredytu MFW: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/409692,skrzypek_oglasza_ze_chce_zrezygnowac_wbrew_rostowskiemu_z_kredytu_mfw.html

Reklamy