„Bestia” na fotelu premiera Australii?

satanistka na fotelu premiera Australii?

Na podstawie artykułu Henry Makowa „Is New Oz PM Head of Satanist Lodge?” (http://www.henrymakow.com/new_aussie_pm_is_communist_les.html)
Julia Gillard jest pierwszą kobietą w Australii na pozycji premiera. Jest także pierwszą osobą, która jako ateistka nie przysięgała na Boga. Jak pisze autor pani premier jest lesbijką, ale co gorzej, sugeruje że może być naczelnikiem Satanistycznej Loży Alfa w  Sydney. Te informacje pochodzą z zeznań czołowego satanisty Frater 616, które zostały ujawnione przez Aloysiusa Fozdyke, przedstawiciela loży Alfa. Jak wynika z tych zeznań naczelnik tej loży jest kobietą o pseudonimie „Bestia” i jest ulokowana na bardzo wysokiej pozycji w państwie. Frater 6161 ujawnił, że w loży Alfa działają kobiety – morderczynie, które są bardzo skuteczne – praktykują one kult „Ciemnej Bogini”.
Analiza zdjęcia pani premier wskazuje na to, że mamy do czynienia z psychopatką o charakterze sadystycznym, o może byc dodatkową wskazówką by sądzić, że mamy do czynienia z czołową satanistką. Podobne podejrzenia istnieją zresztą co do przewodniczącego Rady Europejskiej Hermana Achillesa Van Rompuy’a umieszczonego na kluczowej pozycji w Europie przez jego mocodawców – H. Kissingera i Z. Brzezińskiego. Wedłuk Makowa pani Gillard ma wypełnić niedługo ważną rolę w rejonie południowo-wschodniej Azji. Autor artykułu podsumowuje argumenty świadczące o tym, że mamy do czynienia z bardzo niebezpieczną osobą:

  1. jest bezdzietna i ponoć „nie lubi dzieci”
  2. ponoć jest ateistką, ale tak naprawdę to raczej stoi na czele satanistów
  3. Znalazła się na tej pozycji całkiem nagle i nieoczekiwanie, wygląda na to, że poprzez odpowiednie pociągnięcia tajnych ‚sznurków” wstawiono ją tam w odpowiednim czasie w sposób bardzo gwałtowny, eliminujac brutalnie Kevina Rudda.
  4. Jest jedyną kobietą na tak wysokiej pozycji, co potwierdza że to ona jest właśnie osobą wymieniona przez Fratera 616.

Makow podaje dodatkowe informacje z życia Julii Gillard, jak to, że w szkole jej mentorem była żydowska liberałka (czyli komunistka) Marlene Pawlowski. WNa uniwersytecie w Melbourne Gillard była wiceprezesem lewicy w Australijskim Zrzeszeniu Studentów. Jej publikacje dotyczyły głównie socjalizmu i feminizmu.
Australia ma więc świetną pani premier… acha, mimo że jest lesbijką, ma chłopaka! Problem w tym, że jest gejem.

Reklamy