Wreszcie!

Kmieciu – NWO

Tu macie bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=_BMz4nr1WXM&feature=player_embeddedNa taki klip czekałem wiele lat:

Dzięki Małgosiu za podesłanie linku.

Reklamy

16 responses to “Wreszcie!

 1. sddsf 18 lipca 2010 o 11:13 pm

  Polubienie

 2. ALFA 19 lipca 2010 o 2:21 pm

  Władza Watykanu
  oznacza totalną władzę nad światem.

  Istnieje światowa organizacja, która całkowicie kontroluje owe trzy rzeczy. Jest to Kościół Rzymsko-Katolicki z siedzibą w Watykanie. Pieniądz oraz wiedza są kontrolowane bezpośrednio przez papieża, a media informacyjne są kontrolowane przez Syjonizm, który jest także pod kontrolą Watykanu.

  Czy są jakieś dowody na powyższe?

  Zacznijmy od wiedzy.

  Watykan posiada największą bibliotekę na ziemi – około 50 mil czyli blisko 90 km półek z książkami. Największa część to tajemne księgi, oryginalne egzemplarze kabały, Biblii, magii, czarów, starożytnych rytuałów, alchemii, ksiąg sakralnych oraz wielu nie znanych światu odkryć naukowych.

  Owe dzieła są po kluczem i nikt, poza osobami upoważnionymi przez Kościół nie ma dostępu do tego morza wiedzy. KRK jest w posiadaniu niemal wszystkich zdobyczy nauki – znanych i przede wszystkim nieznanych, jak źródła wolnej energii czy też wszelkie odkrycia w kosmosie czy kontakty z UFO. Wszelkie znane nam fundacje Rockefellerów, Sorosów czy Rothschildów są w sumie fundacjami pod ścisłą kontrolą Watykanu. Fundacje te kontrolują także zawartość muzeów.

  Większość uniwersytetów i prywatnych szkół jest także pod patronatem Watykanu. Wystarczy sprawdzić ornamenty i posągi uniwersyteckie. Większość szkół prywatnych w państwach zachodnich to szkoły katolickie. Nawet w Australii – kraju niekatolickim. Uniwersytety, szkoły czy muzea to także źródło dużego dochodu, ponieważ Kościół, jako religia nie płaci nigdy podatków.
  Ponieważ Kościół nie płaci podatków – konkurencja z nim praktycznie jest niemożliwa.
  http://www.zbawienie.com/watykan.htm

  Polubienie

 3. Wojwit 19 lipca 2010 o 4:51 pm

  @ALFA
  Upały na mózg ci siadły, że takie bzdety wypisujesz? Naprawdę w to wierzysz, czy ktoś ci polecił tak pisać. Pomyśl logicznie i zważ – ile prawdy o Kościele jest w tym co napisałeś a ile żydomasońskiej i luterskiej (wszelkiej kacerskiej) propagandy, opluwającej Kościół Powszechny, który jest Chrystusowy! Gdzie widzisz tą ziemską władzę Kościoła? Wszędzie w świecie na różne sposoby prześladuje się chrześcijan, a szczególnie katolików (krwawo – vide Indie, Wietnam, Bliski Wschód, kraje arabskie i afrykańskie, i bezkrwawo – Wielka Brytania, kraje „mumii jewropejskiej”). Pederaści obnoszą się ze swym ohydnym zboczeniem w „paradach”, Hiena Gronkowiec karze usuwać krzyże (niby z uwagi na bezpieczeństwo ruchu – swoją drogą trudno o bardziej bezczelną wymówkę jeśli porówna się jak wciska się w oczy kierowcy reklama umieszczona na wielkim przydrożnym bilboardzie a jak skromny jest krzyż postawiony w miejscu śmierci przez bliskich). Komorowskiemu przeszkadza krzyż przed Pałacem Prezydenckim. W Belgii policjanci rewidują i przesłuchują hierarchów Kościoła Rzymskokatolickiego bez dania racji, a dobrze wiedzą, gdzie naprawdę mogą znaleźć oprawców i deprawatorów dzieci – tylko tam ichnia władza nie sięga. W końcu swoich mocodawców się nie rusza… A przykłady możnaby mnożyć i mnożyć. Ale nie w tym rzecz. Prawda jest najważniejsza. Umiłuj prawdę, bo Chrystus Pan powiedział: „Jam jest Drogą, Prawdą i Życiem. Kto we Mnie wierzy, chocby i umarł – żyć będzie” i „Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi”.

  Polubienie

 4. 11Minut 19 lipca 2010 o 7:09 pm

  Oczywiście, że obarczanie Watykanu wszelkim złem to celowa robota dezinformacyjna. Polecam film „Empire of the City” na google video.

  Polubienie

 5. Kier 19 lipca 2010 o 7:47 pm

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=5126
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=5092

  Polubienie

 6. Aśka 19 lipca 2010 o 10:58 pm


  Nikt cię nie broni Polsko

  Wyssali z wielu życie
  Zabrali godność nam
  Stworzyli kraj żebraków
  Twierdząc, że wszystko gra
  Z uśmiechem na ekranie
  Szyderców leci show
  Lwie paszcze otwierają
  Pożerać ciągle chcą

  Nikt Cię nie broni Polsko
  Gdy wokół głodne psy
  Upokorzony naród
  Cierpienie, nędza, łzy

  Gdy mordy swe utuczą
  Kolejni pchają się
  W koryta ryje włożą
  I zaczną doić Cię
  Lecz karmy wnet zabraknie
  I w stołki wbiją kły
  A role się odwrócą
  I kopa damy im

  Polubienie

 7. Aśka 20 lipca 2010 o 5:46 pm

  Tak sobie myślę … jakby każda osoba, która zapoznała się z klipem Kmiecia NWO skopiowała ten utwór w np. 10-20 egzemplarzach i wrzuciła sąsiadom do skrzynek …

  Polubienie

  • hjk 24 lipca 2010 o 11:14 am

   do tego trzeba elementarnej wiedzy o NWO, a nie wiem, czy klip kmiecia takiej dostarcza, bo inaczej ludzie potraktują to jako wynurzenia jedenego z wielu hip-hopowców…

   Polubienie

 8. Kier 21 lipca 2010 o 11:40 am

  http://www.repatriacja.org.pl/

  Polubienie

 9. krolowapokoju 21 lipca 2010 o 7:12 pm

  Trzeba koniecznie przeczytać ten list

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/07/21/list-ks-jerzego-do-ks-stanislawa/

  Polubienie

 10. Aśka 21 lipca 2010 o 10:25 pm

  Press for Truth RAW – Charlie Veitch na szczycie G20 w Toronto 2010 – 28 VI 2010

  Polubienie

 11. Aśka 22 lipca 2010 o 9:56 am

  http://gielda.onet.pl/for-prywatyzacja-duzych-firm-moze-obnizyc-dlug-o-5,18726,3326002,1,news-detal
  20.07.2010, 14:54
  FOR: prywatyzacja dużych firm może obniżyć dług o 5 proc. PKB
  Tagi: prywatyzacja, LOTOS, PKN ORLEN, PGNiG, PZU, KGHM, PKO BP, PGE

  Wyjście Skarbu Państwa z sektora energetycznego i sprzedaż części udziałów państwa w kilku największych firmach zmniejszyłyby potrzeby pożyczkowe Polski o ok. 70 mld zł, co odpowiada ok. 5 proc. PKB – oceniają eksperci z Fundacji FOR.

  „Mamy nadmierną, czyli szkodliwą obecność państwa w gospodarce, z punktu widzenia naszego rozwoju” – powiedział przewodniczący FOR prof. Leszek Balcerowicz w środę podczas konferencji prasowej. Wyjaśnił, że udział państwa polskiego w gospodarce jest wyższy niż średnio na Zachodzie. „Odpolitycznienie gospodarki przez prywatyzację jest zasadniczą reformą. To reforma ustrojowa” – dodał.

  Według niego prywatne firmy działają lepiej, poza tym politykom trzeba odebrać możliwość rozdawania stanowisk w firmach. Balcerowicz zaznaczył, że przyspieszenie prywatyzacji byłoby buforem, który wzmocniłby gospodarkę oraz zmniejszył przyrost długu publicznego, zanim zostaną przeprowadzone zasadnicze reformy m.in. finansów publicznych.

  „Jeżeli ktoś myśli o rozwoju naszej gospodarki, to musi myśleć o prywatyzacji jako o fundamentalnej reformie” – powiedział Balcerowicz. Wskazał, że zgodnie z raportem OECD, informującym o odsetku dochodów z prywatyzacji do PKB w latach 2000-2007, Polska jest na końcu listy.

  Wiktor Wojciechowski z FOR powiedział, że według OECD Polska należy do państw, obok Turcji i Grecji, które mają największy wpływ na działalność przedsiębiorstw. Mamy też rekordowy w UE odsetek osób zatrudnionych w spółkach, na który wpływ mają politycy (ponad 16 proc.).

  Wojciechowski podsumował 2,5 roku rządów obecnej ekipy PO-PSL z punktu widzenia prywatyzacji. Według niego pierwsze dwa lata (2008-2009) „nie zachwycają”. Powodów jest kilka.

  „Kadry, które zostały odziedziczone po poprzedniej ekipie rządowej bały się prywatyzacji. Trzeba było ten aparat przestawić na nowy tor” – powiedział. Jako drugą przyczynę wskazał kryzys finansowy i związany z tym spadek zainteresowania inwestorów.

  Podkreślił jeszcze jeden element – istotny udział w przychodach z prywatyzacji, przychodów z tzw. pseudoprywatyzacji. Wytłumaczył, że chodzi o sprzedaż udziałów Skarbu Państwa innym spółkom z udziałem Skarbu Państwa.

  „To nie jest prywatyzacja, bo ostateczną władzę w tych przedsiębiorstwach sprawują ci sami politycy, tylko struktura właścicielska jest bardziej skomplikowana” – powiedział. Dodał, że z analizy FOR wynika, że w 2008 r. dwie trzecie przychodów z prywatyzacji pochodziło z „pseudoprywatyzacji”, a w 2009 r. odsetek ten obniżył się do ok. 20 proc.

  Zdaniem Wojciechowskiego w tym roku tego typu transakcji jest niewiele. Ekspert ostrzegł jednak, że jest ryzyko, iż dojdzie do nich w drugiej połowie roku. Wskazał na możliwość zakupu kontrolnego pakietu Energi przez PGE i większościowego pakietu akcji Lotosu przez Orlen lub PGNiG. Jeżeli umowy doszłyby do skutku to przychody z „pseudoprywatyzacji” stanowiłyby jedną trzecią realizacji planu prywatyzacyjnego opiewającego na kwotę 25 mld zł.

  Wojciechowski powiedział, że aby zwiększyć przychody z prywatyzacji Skarb Państwa musi skupić się na sprzedaży udziałów w największych podmiotach z sektora elektroenergetycznego, ale także wycofać się w dużym stopniu z udziałów w Lotosie, PGE, PGNiG, Orlenie, PKO BP, KGHM i PZU.

  Według niego, jeżeli SP całkowicie wycofałby się z udziałów w Tauronie, Enerdze, i Enei, to uzyskałby ok. 33-37 mld zł. Drugie tyle mógłby uzyskać z obniżenia zaangażowania w pozostałych firmach.

  „Gdyby takie transakcje udało się przeprowadzić, to potrzeby pożyczkowe państwa zmniejszyłyby się o ok. 70 mld zł, co odpowiada ok. 5 proc. PKB. To bufor, który zmniejszyłby tempo narastania długu publicznego w Polsce” – oświadczył Wojciechowski.

  Balcerowicz odniósł się natomiast do informacji o możliwości przejęcia BZ WBK przez PKO BP. Jego zdaniem byłby to przykład nacjonalizacji. „Doświadczenie i badania naukowe są jednoznaczne. Im większy jest udział własności państwowej, czyli polityki w bankach, tym większe ryzyko kryzysu” – powiedział profesor. Jego zdaniem największy odsetek banków, które wpadały w tarapaty, to banki państwowe.
  „Pomijanie tych doświadczeń jest wyrazem ślepoty na rzeczywistość, albo wyrazem aroganckiego przekonania, że u nas będzie inaczej, czyli nieuczenia się na cudzych błędach” – ocenił.

  Szef rady gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku, Jan Krzysztof Bielecki powiedział w wywiadzie dla PAP udzielonym przed dwoma tygodniami, że nie widzi powodu, dla którego PKO BP miałoby nie przejąć BZ WBK, jeśli tylko transakcja ta miałaby sens biznesowy. Według Bieleckiego zwiększenie udziału Skarbu Państwa w sektorze bankowym – w efekcie takiej transakcji – nie powinno być problemem.

  Były premier zwrócił uwagę, że udział Skarbu Państwa w polskim sektorze bankowym oraz udział krajowych podmiotów w nim jest bardzo mały, zdecydowanie mniejszy niż w innych państwach UE. Nie przekracza on 25 proc., resztę mają międzynarodowe podmioty zagraniczne. „Nie widzę problemu, gdyby ta relacja zmieniła się o kilka procent” – oświadczył Bielecki.

  Zdaniem szefa Rady Gospodarczej warto, aby Skarb Państwa utrzymał znaczący wpływ w PKO BP. Bielecki powiedział ponadto, że zdaniem Rady zdecydowana większość państwowych przedsiębiorstw powinna być szybko i zdecydowanie sprywatyzowana, jednak kilkanaście najbardziej wartościowych firm, które dysponują największym majątkiem może przynosić dochody Skarbowi Państwa.

  W połowie lipca minister skarbu Aleksander Grad podkreślił, że Skarb Państwa zdecydowanie popiera projekt dotyczący przejęcia BZ WBK przez PKO BP. „To jest dobry projekt biznesowy dla spółki” – zaznaczył.

  Właściciel 70,4 proc. udziałów BZ WBK, irlandzki bank AIB zmuszony jest sprzedać polski bank, ponieważ musi się rekapitalizować i zwiększyć rezerwy o 7,4 mld euro do końca 2010 r. Sprzedaż BZ WBK – według niektórych ocen – przyniosłaby mu ok. 2,4 mld euro. Zainteresowanie przejęciem BZ WBK wyraziło kilka grup bankowych, w tym PKO BP.
  PAP
  Źródło: PAP

  Polubienie

 12. illuminati 23 lipca 2010 o 12:33 am

  Rynek we Wrocławiu. Te flagi są prawie wszędzie. Na aucie TVP też! A ludzie jak baaarrany nic nie widzą http://img257.imageshack.us/img257/4006/fotowl.jpg

  Polubienie

  • hjk 26 lipca 2010 o 1:09 am

   czy ktoś je „bardziej rozgryzł”, bo na pierwszy rzut oka widać właśnie oko na bannerach i jakieś „esy floresy”…

   Polubienie

 13. circ 2 sierpnia 2010 o 3:45 am

  Możemy wygrać tylko pod krzyżem.
  „Pod tym znakiem zwyciężysz”

  Polubienie

 14. Aśka 14 września 2010 o 11:29 am

  Przemysław Gintrowski- Barbarzyńcy. Ku przestrodze…
  avatar użytkownika Maryla
  Maryla, pon., 13/09/2010 – 00:15

  Idą barbarzyńcy, idą barbarzyńcy

  Ich smród zatruje miasta całej Europy

  Idą barbarzyńcy, idą barbarzyńcy

  Rozgrabią Rzym ich łapska, roztratują stopy

  Lecz wielu twierdzi, że to tylko plotka

  Pod ich rządami można żyć – to też są ludzie

  A ich prostota zdrowa, konopna i rumiana

  Ożywi Rzym tonący w lenistwie i nudzie

  Idą barbarzyńcy, nikt ich nie pokona

  Chcą świat antyczny mieczem aż do trzewi przeryć

  Ryk ich budzi grozę, cuchną ich imiona,

  Atylla, Odoaker, Witigez, Genzeryk.

  A w Rzymie nie chcą wiedzieć, który z nich się zbliża

  Ospałej myśli nic już nie porwie do buntu

  Wiec trawią dni i noce na biustach kurtyzan

  Lub piszą podręczniki miłosnego kunsztu

  Idą barbarzyńcy straszni, skośnoocy

  Chęć walki prędko mdleje na odgłos ich kroków

  Nie ma co się bronić, zewsząd brak pomocy

  A przecież zawsze lepszy od wojny jest pokój

  Więc pieśćmy uszy dźwiękiem eleganckich wierszy

  Lub wierzmy w duchy, czary i różdżki magiczne

  W mądrości wschodnie wgryźmy się albo powiększmy

  Adeptów astrologii zgromadzenia liczne

  Tak właśnie my, Rzymianie, spoglądajmy w gwiazdy

  Tam swój horoskop może znaleźć nasze plemię

  Niebieskie konstelacje niechaj tropi każdy

  Kto nie chce dzisiaj patrzeć na zhańbiona ziemię

  (Przemysław Gintrowski, Barbarzyńcy)

  Polubienie