Rafał Gawroński zaginął (a właściwie zniknął w lochach wymiaru nie-sprawiedliwości)

„GINIE CZŁOWIEK, A WY NIC? NIE RZUMIEM DLACZEGO NIE KOPIUJECIE TYCH INFORMACJI NA INNYCH BLOGACH! BARDZO PROSZĘ O POMOC, NIE MOŻEMY ZOSTAWIĆ SPRAWY ZAGINIĘCIA CZOŁOWIEGO DZIENNIKARZA POLONIJNEGO OT TAK”Dzisiaj (1 lipca 2010) otrzymałem mail od red. nacz. http://www.aferprawa.com:
Witam,
Panie Marku zapoznałem się z publikacją. Faktem jest, że trudno do mnie się dodzwonić ponieważ prowadzę sporo spraw i rozmów. Jak na razie to nie jestem aresztowany ponieważ stale przemieszczam się od miasta do miasta i jestem na interwencjach u osób poszkodowanych.  Faktem jest, że został wykasowany portal http://www.aferyprawa.com wraz z oprogramowaniem serwera i teraz pracujemy żyby czasopismo jak najprędzej znowu zaistniało. Dziękuje za zainteresowanie i troskę.
Pozdrawiam
red. nacz. AP Zdzisław Raczkowski

========================================================================
Najnowsze informacje: Z rozmowy z osobą, która ostatnia widziała się z Rafałem Gawrońskim, która także była na komendzie policji, wynika, że został on przetransportowany do „zakładu karnego”. Na razie nie znamy dokładnych szczegółów gdzie się znajduje. Jeśli tak jest to przynajmniej wiemy, że żyje. Inną sprawą jest jakiego typu zarzuty postawiono dziennikarzowi. Wiemy też, że sprawą zajął się dobry prawnik.

Kolejne informacje – Rafał Gawroński został zatrzymany podobno z nakazu sądowego, był „poszukiwany” z uwagi na to, że nie stawił się na jakiejś sprawie – można się domyśleć, że z artykułu 212. Osobiście wiem od Rafała, że niedawno przebywał w więzieniu przez kilka miesięcy, też z takiego nakazu sądowego -jak twierdził,  bezpodstawnie. Samo to, że można człowieka zamknąć gdyż tak się podoba sedziemu, świadczy o tym, że demokracja jest ułudą, a tak naprawde żyjemy w skrajnie totalitarnym reżimie. Sędziowe są bowiem bezkarni i niewiele brakuje, że z ich nakazu bądź też prokuratora będzie można człowieka wsadzić do więzienia na całe życie. Ostatnie lata komunizmu wydają się przy tym rajem gdy istniały ograniczenia czasu zatrzymania, a sędziowie nie mieli takich uprawnień jak obecnie.
Należy sobie zadać pytanie – kto i w jaki sposób wporwadził tego typu przepisy, jaki jest cel i czy jest to zgodne z Konstytucją RP? Czy Polacy nie potrafią myśleć i działać, żeby tego typu totalitarne przepisy zmienić?

Do Rafała Gawrońskiego nie ma dostępu ani też nie wiadomo gdzie się znajduje. Jak poinformowano osobę, z którą rozmawiałem, takie informacje może otrzymać tylko rodzina.

Przypadek Gawrońskiego nie jest jedyny, pamietamy niedawne zatrzymanie Janusza Górzyńskiego, który jest również publicystą http://www.aferyprawa.com, gdzie na podstawie fałszywych dowodów poszukiwano człowieka listem gończym, aż w końcu policja dorwała go jak psy gończe ofiarę, przy okazji brutalnie traktując jego rodzinę. O tej sprawie było dość głośno.

Jeśli natomiast chodzi o portal http://www.aferyprawa.com to rzeczywiście na serwer nastąpił atak „hakerski”, natomiast jego właściciel red. Zdzisław Raczkowski jest na wolności i cieszy się dobrym zdrowiem, obiecując, że niedługo wszystko wróci do normy. Nie zareagował jednak w odpowiedni sposób gdyż powinien powiadomić mnie o tym mailem. Wpisy w postaci komentarza na blogu, tylko mogą wzmagać podejrzenia.
==========================================================
GINIE CZŁOWIEK, A WY NIC?
NIE RZUMIEM DLACZEGO NIE KOPIUJECIE TYCH INFORMACJI NA INNYCH BLOGACH! BARDZO PROSZĘ O POMOC, NIE MOŻEMY ZOSTAWIĆ SPRAWY ZAGINIĘCIA CZOŁOWIEGO DZIENNIKARZA POLONIJNEGO OT TAK. ZERO INFORMACJI O ARESZTOWANIU W PRASIE, ZERO NA PORTALACH – CO TO JEST?!
Z rozmowy telefonicznej, którą przeprowadziłem dzisiaj z Januszem Zielińskim o godzinie 14-tej wynika, że być może Rafała Gawrońskiego uprowadzono.
Grupa obrońców krzyża, udała się wczoraj, w piątek 30 lipca na posterunek na ulicy Wilczej i tam ich poinformowano, że Rafał Gawroński został wypuszczony o godzinie 12-tej tegoż dnia. Jednak do dzisiaj nie ma żadnej informacji od dziennikarza, nikt z warszawskiej grupy obrońców krzyża nie otrzymał telefonu czy też maila. Logiczne jest, że po wyjściu z aresztu człowiek natychmiast daje znać osobom, które były podczas jego aresztowania czy też innym znajomym.
Ponieważ przed aresztowaniem Rafał Gawroński przekazał swoją komorkę i legitymację dziennikarską Kuriera Codziennego z Chicago osobom z w.w. grupy to nie mógł zadzwonić ze swojego numeru. Jednak pozostaje internet i poczta mailowa, do której można się zalogować z każdej kafejki. Jednak przez ponad 27 godzin nie ma od niego żadnej wiadomości. Obawiamy się najgorszego, dlatego prosimy o rozpoczęcie śledztwa – poprzez zgłoszenie zaginięcia na prokuraturze. Mamy jeszcze nadzieję, że doszło do nieporozumienia i że policja wydała fałszywe oświadczenie.
=========================================================
Nadal nie wiemy co się stało ze strona http://www.aferyprawa.com
Komentarz rzekomego „red. Raczyńskiego” nie jest żadnym dowodem na to, że pochodzi od niego. Nikt nie odpowiada na telefon, którego numer był na stronie. Także nikt nie wysłał do mnie ani moich znajomych maila ze sprostowaniem. Zatem istnieje podejrzenie, że red. Raczkowski również został uprowadzony.
Atak na stronę na amerykańskim serwerze wskazuje na to, że nie ma on polskiego charakteru i dokonany został przez obce służby. Zatem jest powód do obaw, że atak pochodzi z zewnątrz.
Komentarze w poprzednim wpisie sa bardzo niepokojące – próbuje się wmówić, że Raczyński w ogóle nie istnieje – podobne sztuczki stosowano wobec Jane Burgermeister (http://www.birdflu666.wordpress.com) gdy ujawniła ludobójcze plany WHO i ONZ. Pojawiały się komentarze tu i ówdzie, że taka osoba nie istnieje. Ponieważ jednak występowała osobiście w programach radiowych niezależnych stacji internetowych (GCN, RBN) to nie usunieto jej. Jednak teraz Jane Burgemeister jest poważnie zagrożona – twierdzi, że spreparowano na nią fałszywe oskarżenie kryminalne i że 12 sierpnia austriacki sąd chce ją uwięzić i pozbawić wszelkich możliwości obrony. Dziennikarka twierdzi, że w wielu krajach zatwierdzono tajne zarządzenia „antyterrorystyczne”, w świetle ktorych można każdego bez postawienia zarzutów uwięzić na czas nieograniczony, a nawet pozbawić życia. Jak uważa jest to ostateczna rozgrywka przed wprowadzeniem planu śmiertelnych szczepień na grypę sezonową, które mają się odbyć na jesieni. Wg dr Rebecca Carley, szczepionki mogą zawierać nanoroboty, które uczynią z ludzi posłusznych niewolników.
Jak wiadomo, Jane Burgermeister, Alex Jones i inni niezalezni badacze uchronili ludzkość od niebezpiecznych szczepień na tzw. świńską grypę, które okazały się jednym wielkim szwindlem WHO w celu wyłudzenia potężnych sum od rządów państw. Jak dotąd tym bandytom w lekarskich kitlach włos z głowy nie spadł.
==========================================================
Są już na szczęście reakcje w mediach internetowych:
http://www.bez-cenzury.yoyo.pl/
Smoleńsk 2010
Obnie
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=8584
i wiele innych – można znaleźć w google.

*Z informacji od osoby, która ostatnia widziała się z Rafałem Gawrońskim i z informacji z komenty policji wynika, że został on przetransportowany do „zakładu karnego”. Na razie nie znamy dokładnych szczegółów gdzie się znajduje. Jeśli tak jest to przynajmniej wiemy, że żyje. Inną sprawą jest jakiego typu zarzuty postawiono dziennikarzowi. Wiemy też, że sprawą zajął się dobry prawnik.
==========================================================
Kolejne informacje – Rafał Gawroński został zatrzymany podobno z nakazu sądowego, był „poszukiwany” z uwagi na to, że nie stawił się na jakiejś sprawie – można się domyśleć, że z artykułu 212. Wiem od Rafała, że niedawno przebywał w więzieniu przez kilka miesięcy, też z takiego nakazu sądowego -jak twierdził,  bezpodstawnie. Samo to, że można człowieka zamknać gdyż tak się podoba sedziemu, świadczy o tym, że demokracja jest ułudą, a tak naprawde żyjemy w skrajnie totalitarnym reżimie. Sędziowe są bowiem bezkarni i niewiele brakuje, że z ich nakazu bądź też prokuratora będzie można człowieka wsadzić do więzienia na całe życie. Ostatnie latakomunizmu wydają się przy tym rajem gdy istniały ograniczenia czasu zatrzymania, a sędziowie nei mieli takich uprawnień jak obecnie. Należy sobie zadać pytanie – kto i w jaki sposób wporwadził tego typu przepisy, jaki jest cel i czy jest to zgodne z Konstytucją RP?
Czy Polacy nie potrafią myśleć i działać, żeby tego typu totalitarne przepisy zmienić?Do Rafała Gawrońskiego nie ma dostępu ani też nie wiadomo gdzie się znajduje. Jak poinformowano osobę, z którą rozmawiałem, takie informacje może otrzymać tylko rodzina.

Przypadek Gawrońskiego nie jest jedyny, pamietamy niedawne zatrzymanie Janusza Górzyńskiego, który jest również publicystą http://www.aferyprawa.com, gdzie na podstawie fałszywych dowodów poszukiwano człowieka listem gończym, aż w końcu policja dorwała go jak psy gończe ofiarę, przy okazji brutalnie traktując jego rodzinę. O tej sprawie było dość głośno.
Jeśli chodzi o zdjęcia z aresztowania Rafała Gawrońskiego, niedługo znajdą się one na tym blogu.

Jeśli natomiast chodzi o portal http://www.aferyprawa.com to rzeczywiście na serwer nastąpił atak „hakerski”, natomiast jego właściciel red. Zdzisław Raczkowski jest na wolności i cueszy się dobrym zdrowiem, obiecując, że niedługo wszystko wróci do normy. Nie zareagował jednak w odpowiedni sposób gdyż powinien powiadomić mnie o tym mailem. Wpisy w postaci komentarza na blogu, tylko mogą wzmagać podejrzenia.

Reklamy