Co się dzieje z Rafałem Gawrońskim?

Zdjęcia z aresztowania Gawrońskiego. „Kilka dezinformacyjnych rewelacji, że „dziennikarza już wypuszczono” okazało się fałszywkami puszczonymi przez licznych jego wrogów lub też osób naśmiewających się z całej tej afery”

zdjęcie J.Z.

Niestety, dzisiejsza uroczysta niedziela (66 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego na Powązkach) nie przyniosła odpowiedzi na pytanie – gdzie jest Rafał Gawroński?
Kilka dezinformacyjnych rewelacji, że „dziennikarza już wypuszczono” okazało się fałszywkami puszczonymi przez licznych jego wrogów lub też osób naśmiewających się z całej tej afery. Jednak nie ma z czego się śmiać. Sprawa wygląda poważniej niż nam się wydawało. Jeden z działaczy Solidarności Walczącej dostał niedawno zarzut „terroryzmu”, że niby chciał podpalić Krzyż pod Pałacem Prezydenckim! Okazało się, że w momencie w którym rzekomo miał podpalać ten krzyż był akurat w pracy. Sprawę więc umorzono. Ale tego typu zdarzenia zdają się potwierdzać tezę, że zbliżają się nieciekawe czasy, kiedy każdego będzie można oskarżyć o cokolwiek z terroryzmem włącznie. A za taki czyn można już nie wyjść z więzienia do końca życia! Kafka czy rzeczywistść? Oceńcie sami.

Reklamy