Telefon od Rafała Gawrońskiego

http://www.youtube.com/watch?v=cFFyLmEU3JE Znany dziennikarz polonijny Rafał Gawroński został aresztowany 29 lipca naprzeciw Pałacu Prezydenckiego. Przez cały czas nie było od niego znaku. Dopiero dzisiaj, po raz pierwszy po upływie ponad 10 dni zezwolono mu na wykonanie telefonu – tak wynika z jego relacji przekazanej znajomej. przypomnijmy, że Rafał Gawroński do momentu aresztowania był jednym z najaktywniejszych obrońców Krzyża Smoleńskiego.

Uwaga, niektóre komentarze moga się nie pojawić. Z niewytłumaczonych powodów znajduje je w spamie bądź w „oczekujących”, choć preferencje są ustawione bez żadnych ograniczeń.

Reklamy

18 responses to “Telefon od Rafała Gawrońskiego

 1. Nazwa czego? 10 sierpnia 2010 o 11:13 pm

  Ja wam „mówię” to nie Pan R. Gawroński dzwonił, tylko ktoś podstawiony, a głos był spreparowany. Jego już nie ma wśród nas, koniec świata.

  Polubienie

  • asterix 11 sierpnia 2010 o 12:10 am

   A może to rozmawia monitorpolski z żoną Pana Rafała? Powtórzę za MIZIĄ myśleć!!!!!

   Polubienie

  • grypa666 11 sierpnia 2010 o 2:40 am

   uwazasz ze to normalne zwinac czlowieka, dac mylne info publice, nie podac gdzie jest? jesli tak, tos nawet nie blazen, tylko na dyzurze; zapraszam wiec na grypa666 — tam raj dla ryjacego gatunku

   Polubienie

   • Nazwa czego? 12 sierpnia 2010 o 8:59 pm

    „Raj dla ryjacego gatunku” czyli folwark dla świnek? A ty tam jako prezio !!!!!!!!

    Polubienie

   • Nazwa czego? 26 sierpnia 2010 o 10:48 am

    Nazwa czego? :„Raj dla ryjacego gatunku” czyli folwark dla świnek? A ty tam jako prezio !!!!!!!!

    Ten post nie należy do mnie. Każdy kto się podszywa pod kogoś, jak dla mnie jest totalnym zerem, je..ym gejem, ciotą z kutasem w du..ie, matka takiego cwela jest prostytutką, stary jest pedałem, który molestował swoje dzieci. Do piachu z takimi śmieciami!!!

    Polubienie

 2. Pingback: „I nie lękajcie się bo jest nas tu wielu. I wielka jest w nas odwaga.” « Grypa666's Blog

 3. Wojciech Wlazlinski 11 sierpnia 2010 o 9:05 am

  Z datą 3 sierpnia jest tutaj artykul:
  „Rzecznik więziennictwa Luiza Sałapa: „Gawroński nie chce by jego miejsce pobytu zostało ujawnione”
  3 Sierpień 2010”
  „Rzecznik prasowy Służby Więziennej płk. Luiza Sałapa stwierdziła, że ma w ręku oświadczenie podpisane przez Rafała Gawrońskiego, że aresztowany nie chce „by jego miejsce pobytu zostało ujawnione”.”
  Wcześniej Policja poinformowala że Gawroński po aresztowaniu został zwolniony i Policja nie zna jego miejsca pobytu.
  No cóż, wczesniej prezydent US i GB machali nam przed nosem papierkami że maja dowody na Prezydenta Iraku co bylo kłamstwem a wiec co tam jakaś płk. Luiza Sałapa jako polski Rzecznik prasowy Służby Więziennej.

  Polubienie

 4. Jolanta 12 sierpnia 2010 o 10:12 am

  Prawo stalinowskie w Polsce nadal obowiązuje „dajcie człowieka a paragraf się dopasuje ” Jak długo można tolerować TAKIE BEZPRAWIE Podobno mamy praworządny i nie zawisły SĄD,a afera goni aferę.Prawdziwi przestępcy chodzą na wolności a porządni ludzie siedzą w więzieniu. Pytam się kiedy ??p. sędziowie i prokuratorzy nie będą przekupni, a sąd będzie dbał o to by prawda była najważniejsza P. sędziowie gdzie wasze sumienie?? jak możecie spać spokojnie !!!Takimi metodami moja rodzina została zniszczona ,absurdalnym aktem oskarżenia wydanym przez p.prokuratora Sulikowskiego z Wrocławia ,który bez udokumentowania dowodów winy opierając się jedynie na pomówieniach przestępców skazał mojego męża za czyny niepopełnione na absurdalną kare 10 lat wiezienia. A dzisiaj Rafał Gawroński jest tego przykładem „Stalinizmu w Polsce” ……

  Polubienie

  • Ewa 24 sierpnia 2010 o 6:27 am

   W Europie panuje prawo, że osoba jest WINNA, aż udowodni się, że jest niewinna.

   W USA panuje prawo, że osoba jest NIEWINNA, aż przedstawi się dowody winy.

   W Polsce panuje bezprawie…..może by tak „postrzelic” kilku sedziów i wtedy nawrocą się na uczciwosc – nic tak nie motywuje jak strach przed sprawiedliwoscią ludu.

   Polubienie

 5. Pingback: ATEIZM, to również RELIGIA « Alexirin's Blog

 6. podajdalej11 13 października 2010 o 6:40 pm

  Od.podajdalej11 Oct, 13/2010 USA
  Re.Pan Rafal Rogalski.
  Obecnie gdy zginelo dwoch Prezydentow RP widze jak wielka role spelnial Prezydent RP na uchodztwie. wielokrotnie pisalem ze domagam sie udowodnienia ponad wszelka watpliwosc czy Prezydenci RP pili alkohol podczas lotu do Smolanska i czy przyczynili sie do katastrofy?.
  Zapanowal Dinozaurowy strach w wyjasnieniu tych istotnych pytan.
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps.
  P.S. Dosyc opluwania nadszedl czas zmywania .Rezerwa kiedys sie obudzi i rozliczy opluwajacych i mataczacych ludzi.Panu Panie Rafale zycze by zawsze Pan znalazl pomocna reke.

  Polubienie

 7. podajdalej11 13 października 2010 o 6:56 pm

  Od.podajdalej11 Oct, 13/2010 USA
  Re.Pan Rafal Gawronski.
  Obecnie gdy zginelo dwuch Prezydentow RP widze jak wielka role spelnial Prezydent RP na uchodztwie. wielokrotnie pisalem ze domagam sie udowodnienia ponad wszelka watpliwosc czy Prezydenci RP pili alkohol podczas lotu do Smolanska i czy przyczynili sie do katastrofy?.
  Zapanowal Dinozaurowy strach w wyjasnieniu tych istotnych pytan.
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps.
  P.S. Dosyc opluwania nadszedl czas zmywania .Rezerwa kiedys sie obudzi i rozliczy opluwajacych i mataczacych ludzi.
  (w poprzednim wpisie nastapilo matactwo odnosnie nazwiska powinno byc
  Pan. Rafal Gawronski).

  Polubienie

 8. podajdalej11 23 grudnia 2010 o 5:30 am

  Od.podajdalej11 Dec 21/2010 USA
  W celu unikniecia podobnej katastrofy w przyszlosci podaje wiecej info
  na haslo : pamieci ofiar katastrofy tu-154m, zagadka szachowa,
  swiatla zdradzieckie, Mr.jan tarwid, 47Szps
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps­.
  P.S.Zagadka jest dostepna w jezykach,polskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim, francuskim, piszac do mnie tarwidemb@aol.com

  Polubienie

 9. podajdalej11 23 grudnia 2010 o 5:38 am

  Od.podajdalej11 USA Dec, 10 / 2010 USA
  Test na pojednanie.
  Odezwa Rezerwisty do Rodakow!!!
  Rodacy zadawajmy pytania kiedy? obecnie zyjacy Prezydenci RP zaczna w imie jednosci narodowej dochodzenie wykluczajace ponad wszelka watpliwosc udzial Prezydenta RP, Ryszarda Kaczorowskiego w decyzi wymuszania ladowania w Smolensku i wspolnego picia alkoholu z Prezydentem RP Lechem Kaczynskim.
  Uwazam ze jest to wskazane w podziekowaniu za przekazane insygnia wladzy panstwowej.
  Mr.Jan Tarwid.Kpr.Rez.Lot.Pol.47Szps. E-mai: tarwidemb@aol.com
  P.S. Jezeli Prezydenci RP takiej woli nie maja to moze zaproponuja
  Panu Jaroslawowi Kaczynskiemu, role Ambasadora w tej sprawie jako 100% gwaranta wyjasnienia katastrofy Smolenskiej do konca. Zostawiajac sobie role kosultantow w tej sprawie.
  Wiecej info pod haslem: swiatla zdradzieckie, Mr.jan tarwid, 47Szps, zagadka szachowa, „pamieci ofiar katastrofy tu-154m”

  ============================
  From: podajdalej11 USA Dec, 10 / 2010 USA
  A test for reconciliation.
  An appeal from a reservist to compatriots.
  Let’s ask the government and ourselves when will the currently living presidents of the Republic, in the name of national unity, start an inquest which will without any doubt eliminate the participation of President Ryszard Kaczorowski in the decision to persist on a landing in Smolensk and in the joint alcohol drinking with State President Lech Kaczynski. I believe this is recommended in the thanks that President Riszard Kaczorowski expressed during the transfer of the insignia of state powers.
  Mr.Jan Tarwid.Kpr.Rez.Lot.Pol.47Szps. E-mail: tarwidemb@aol.com
  P.S. If the Presidents of the Republic don’t have the desire to do so, then maybe they should suggest to Mr. Jaroslaw Kaczynski the role of ambassador in this case and as a 100% guarantor for the full clarification of the Smolensk accident and leave to themselves the role of consultants in this affair.
  More info under keywords: swiatla zdradzieckie, Mr.jan tarwid, 47Szps, zagadka szachowa, „pamieci ofiar katastrofy tu-154m”

  Polubienie

 10. podajdalej11 23 grudnia 2010 o 5:41 am

  Od podajdalej11 USA Dec, 10/2010 USA
  Rodacy prosze rozpowszechniac wedlug uznania wiersz, ktory napisalem pod tytulem,
  Zycie
  Zyciem na ziemi rzadzi ten,co kontroluje wiatr gdy kartkami przewraca
  liczac na to, ze niewiernych nawraca.
  Autor Mr.Jan Tarwid.
  YouTube – Ostatnia minuta Papieza JPII
  P.S.Licze na to ze Ci co maja wiedze to podniosa rekawice i pokaza na otwartym placu, ze to Oni potrafia na ziemi kontrolowac wiatr i kartkami przewracac liczac na to ze wiernych na niewiernych beda nawracac.
  Albo niech przestana sie osmieszac i do Naszej wiary mieszac
  ==========
  From podajdalej11 USA Dec, 10/2010 USA
  Please circulate this poem according to recognition, which I wrote under the title “Life”.
  Life on earth is ruled by him who holds the assertion to control the wind scattering the pages, hoping that the unbelievers convert.
  Autor: Mr. Jan Tarwid.
  YouTube – Ostatnia minuta Papieza JPII
  P.S. I am expecting those who have the knowledge to accept the challenge to put up the glove, and prove on an open square that they will be able to control the wind on earth and keep turning the pages, assuming that they will convert the faithful into unbelievers.
  Or let them stop being ridiculous and interfering in our faith.

  Polubienie

 11. podajdalej11 13 stycznia 2011 o 4:48 am

  Od,podajdalej11 Jan,13/2011,USA
  W odniesieniu do wpisu w interia.pl z dnia 1/12/2011 cytat:1) ” Mówiąc o statusie lotu z 10 kwietnia 2010 r., Anodina powiedziała, że rejs ten był „jednorazowym lotem dotyczącym międzynarodowego transportu osób”.
  Oraz cytat:2) We krwi Dowodcy Sil Powietrznych gen. Andrzeja Blasika stwierdzono obecnosc alkoholu – ujawnila Anodina, prezentujac ostateczny raport MAK. Poinformowano,ze chodzi o 0,6 promila alkoholu
  we krwi”. Jezeli to prawda, ze zaloga dowiedziala sie, ze uczestniczy w JEDNORAZOWYM LOCIE to jak wiemy w tradyci slowianskiej jest picie alkoholu przed pewna smiercia.
  Bez szachownicy tego nierozbierosz, oraz bez dokladnego sprawdzenia przez Polakow i Rosjan co widzieli Piloci i Tachnik przez mgle podczas katastrofy Smolenskiej.Jest to bardzo smutne ze piszemy o mgle przez tyle miesiecy mimo to MAK, Polacy jak i Rosjanie boja sie zobaczyc co widzieli Piloci i Technik przez mgle podczas katastrofy Smolenskiej.
  Dla tych Polakow i Rosjan co boja sie poleciec i to sprawdzic proponuje kupic Smolenska lampe lotniskowa i ustawic ja na koncu 50 metrowej rury gazowej i puszczac mgle z elektrocieplowni o roznej konsystenci.Dodatkowo trzeba umiescic w rurze otwor w odleglosci okolo 10 metrow od lampy w celu przemieszczania galazek drzew.Pomyslodawca i wlasciciel pomyslu, Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps.
  Pamietajmy, ze pilot zawsze laduje na swiatla!,albo widoczne do ladowania miejsce. Wiecej info w celu unikniecia podobnej katastrofy w przyszlosci pod haslami; Przeslanka do wypadku, Mr.jan tarwid, 47Szps, swiatla zdradzieckie, 2 karteczki kaprala Jana Tarwida .
  YouTube – Jak wyglada mgla w Smolensku?
  P.S.Lampe smolenska mozna zastapic ogniskiem wzorem ladowan okresu II Wojny Swiatowej.
  Wskazene jest sprawdzic jak kontroler lotniska w Smolensku kontroluje swiatla podejscia do ladowania?.
  W wyniku tej katastrofy polscy piloci i technicy nigdy nie beda ufac swiatlom podejscia do ladowania.
  Pilotom i technikom jest bardzo przykro, ze tak wielki procent Polakow nas opuscil i z uporem maniaka bezpodstawnie krytykuje zaloge samolotu niszczac przy tym dobre imie polskiego lotnictwa.
  Mozna to naprawic i uczynic w imie jednosci narodowej Pana Jaroslawa Kaczynskiego Ambasadorem w sprawie wykrycia przyczyn katastrofy Smolenskiej.Licze na to ze zagladanie do rury bedzie bardzo pomocne jak rowniez polecam patrzenie na swieczke przez zamglone okulary w ciemnym pokoju.
  Click here: Pamieci ofiar katastrofy TU-154M – 47 Szkolny Pulk Smiglowców .

  Polubienie

 12. potulny 13 stycznia 2011 o 7:06 pm

  Pytanie czy mozna samym modleniem sie ..Wyprowadzic z totalnego chaosu kraj.
  A tak po prawdzie czy samo sie cos zrobi .Jasne ze nie do roboty ciemnoto
  polska, Jak dlugo bedziemy sie wodzic za nos.Powiem tylko jedno mamy tyle
  sprawiedliwosci w naszym kraju ile sami jestesmy sprawiedliwi.Od tego roku
  bedziecie mieli dowody osobiste z CHIPAMI. Pasuje wam to..Bo mnie nie nie
  Gdzie jest twoj polski duch rycerski,gdzie jest twoja wiara w Boga..bedziesz
  niewolnikiem w wlasnym kraju ba juz nim jestes.Czym sie podniecasz acha jakos
  tam bedzie ..Tak bedziesz kontrolowany totalnie baranie…SPIJ I OGLADAJ GLUPIA
  TV, AMEN..

  Polubienie

 13. podajdalej11 28 stycznia 2011 o 9:30 am

  Pragne jeszcze dodac konczac aktywne pisanie ze przechodze na „Krasulapakt”owanie,
  oraz zapraszam ODWAZNYCH do pomocy. Mr.Jan Tarwid,Pierwszy zolnierz „Krasulapakt”
  ===========================
  Kasandra podajdalej11, Jesli masz odwage Polaka lub Rosjanina: Jan.28/2011, USA.
  Niezmiennie z uporem Kasandry proponuje Rodakom i braciom Rosjanom:
  1) Zorganizowania w Smolensku miedzynarodowego wspolzawodnictwa w ladowaniu podczas mgly bez procedur i bez kontrolera. Na warunkach jakich ladowal Tu-154, w Smolensku w dniu 10 kwietnia 2010 roku.
  Cel wspolzawodnictwa to jak uniknoc podobna katastrofe Smolenska w przyszlosci.
  2) Zorganizowanie w Smolensku corocznego miedzynarodowego turnieju szachowego pod nazwa „Przeslanka do wypadku” w celu upamietnienia katastrofy Smolenskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku.
  Wiecej info pod:
  Click here: Sensacyjne zeznania pilota Jaka-40. To byl wyrok smierci dla Tu-154
  Click here: Pamieci ofiar katastrofy TU-154M – 47 Szkolny Pulk Smiglowców.
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps.
  E-mail: tarwidemb@aol.com
  Zagadke szachowa wysylam BEZPLATNIE.

  Polubienie