Generał Jan Grudniewski o obronie Krzyża Smoleńskiego przed pijanymi satanistami

Spektakularne zwycięstwo obrońców Krzyża Smoleńskiego 9 sierpnia było wynikiem przede wszystkim zgłoszenia się na plac boju tysięcy osób pragnących zchowania krzyża jako symbolu tragedii w Smoleńsku jaka dotknęła naród polski. Jak się okazuje, w przeciwieństwie do tego co pokazywały antypolskie media, obrońców było więcej niż przeciwników. Wśród tych ostatnich dominowali podpici sataniści. Wódkę i piwo po obniżonych cenach serwowano do późnych godzin nocnych – czyli cała akcja była tak zaplanowana żeby podpite grupy zaatakowały krzyż i osoby go broniące. Można to węc zinterpretować jako konspirację. Czekamy na wytoczenie spraw karnych prowokatorom…

Reklamy

36 responses to “Generał Jan Grudniewski o obronie Krzyża Smoleńskiego przed pijanymi satanistami

 1. asterix 11 sierpnia 2010 o 12:07 am

  Ahhhh uszy aż bolą od tych szumów jak komórka obok kompa i szuka zasięgu… Nie wiem jaki masz telefon, ale zobacz czy nie masz opcji nagrywania rozmów. Prawdopodobnie komórka nagra Ci rozmowę w formacie „amr” i potem w google „amr to mp3” 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 11 sierpnia 2010 o 6:51 am

   Nagrywane było mikrofonem kamery wprost z komórki

   Polubienie

   • Driver69N 11 sierpnia 2010 o 2:23 pm

    To ktoś ma pojęcie o rejestrowaniu rozmów telefonicznych.

    Polubienie

 2. Nazwa czego? 11 sierpnia 2010 o 1:00 am

  A ja nie wierzę, że to mówił jakiś generał, to jest jeden wielki kit. Jaki człowiek, z taką wymową zajmowałby takie stanowisko? Jak dla mnie, ten gość który się tutaj wypowiadał, to jakiś pijak podstawiony. Jeżeli się mylę i tacy ludzie bronią ten kraj, to już się obawiam o przetrwanie tego kraju. Qrwa, na jaki chooj ja płacę podatki? Jeszcze część z nich wpada klechom do kieszeni. A tak sobie teraz pomyślałem, że sprawdzę czy to ten generał się wypowiadał w taki sposób.

  Polubienie

  • monitorpolski 11 sierpnia 2010 o 6:52 am

   Teraz widzę już na 100% Żeś jest dezinfo na etacie. Masz za zadanie dyskredytować nasze doneisienia. Ludzie wiedzą kim jest gen Grudniewski

   Polubienie

  • zenobiusz 11 sierpnia 2010 o 8:08 pm

   Hasbareńko,niech cie głowa o ten kraj nie boli,zajmij się TAMTYM KRAJEM bo was niedługo czapkami Palestyńczycy nakryją,Zamiast walić w klawisze zajmij się jakąś rodaczką,bo coś przez tą hasbare płodność spada.

   Polubienie

 3. Nazwa czego? 11 sierpnia 2010 o 1:27 am

  To jest dupa, nie generał!!! Co wy ludziom wkręcacie? Sam z siebie zrobił generała. Takie rzeczy, to tylko w Polsce. Nich wyskakuje z tego munduru, bo wstyd robi temu krajowi. IDIOTA JAK NIC!!! Niech no ja tylko znajdę jakiś kontakt z nim, to sobie z nim pogadam, że zawału dostanie. A się teraz uśmiałem, GENERAŁ HAHAHAHAHAHAHA…

  Polubienie

  • monitorpolski 11 sierpnia 2010 o 6:53 am

   Podaj telefon to ci przekażę jego kontakt. Mój mail monitorpolski@yahoo.com

   Polubienie

  • zenobiusz 11 sierpnia 2010 o 8:10 pm

   Był mistrzem w strzelaniu z KbK AK Układu Warszawskiego gnojku.Wychował wielu żołnierzy patriotów,a dzisiaj wychowuje młodzież.Nie chciałbyś ich spotkać.

   Polubienie

   • Nazwa czego? 12 sierpnia 2010 o 8:12 pm

    Człowieku, ja Ci nie ubliżam, a to, że był mistrzem, w strzelaniu, nie oznacza, że może (jak już ktoś o tym wspomniał), „pajacować” w mundurze generała, nie mając takiego stopnia, a sam siebie nie może mianować na takie stanowisko. Co do młodzieży którą wychowuje, to co by się stało, jak bym ich spotkał?

    Polubienie

 4. Pingback: „I nie lękajcie się bo jest nas tu wielu. I wielka jest w nas odwaga.” « Grypa666's Blog

 5. Nazwa czego? 11 sierpnia 2010 o 9:44 am

  @ Monitorpo. Wystarczy wpisać w „Google” Jan Grudniewski i już wiadomo wszystko. Co do kontaktu, to dziękuję, bez łaski, sam sobie znajdę.

  Polubienie

 6. pieniacze 11 sierpnia 2010 o 10:20 am

  @Nazwa czego?:

  Drugi taki delikwent to Ludwik Wasiak(nawet był kandydatem na prezydenta RP), paraduja pajace w mundurach i robią pośmiewisko z siebie. Ten Wasiak, to miał nawet jakiś stopień w LWP. Panowie jak duże dzieci, bawią się w wojsko.

  Polubienie

 7. Nazwa 11 sierpnia 2010 o 11:54 am

  500 niesłowiańskich homoseksualistów satanistów XD Boże co za kiep ! Byłem pod na placu o 23-24 jako obserwator, 100ml kosztowało 10 zł (w tych godzinach) i żadnych żydo-komunistycznych homoseksualnych satanistów nie uświadczyłem 😀 Był za to jeden ninja i reprezentacja hello kitty. Idź się leczyć się „generale”

  Polubienie

  • monitorpolski 12 sierpnia 2010 o 11:06 pm

   Zamieszczę to co nagrałem z komercyjnych TV – wyraźnie pokazywali znak szatana, narąbani aż nie mogli mówić, co do tego czy to byli geje nie dam sobie głowy urwać.

   Polubienie

 8. Jacek 11 sierpnia 2010 o 1:31 pm

  To taki generał jak ja cesarz – gość bredzi – byłem tam przez większość nocy i to co opowiada ten pseudogenerał to kłamstwa. I tyle.
  A zwolenników krzyża którzy stali od strony pomnika Mickiewicza było około setki, (a nie 2 tysiące).
  W tej relacji nie ma ani jednego zdania prawdy – zwłaszcza ze strony odbierającego wypowiedź.
  Boszszsz – co on bredzi – geje, lesbijki, sataniści…

  Polubienie

 9. klon 11 sierpnia 2010 o 2:06 pm

  Święto nienawiści

  To prawda, że przed pałacem prezydenckim aż kipi od nienawiści. Wystarczy tam udać się choćby na chwilę o dowolnej porze dnia czy nocy. Przekonałem się o tym osobiście przebywając przed Pałacem kilka godzin w niedzielę 8 sierpnia 2010 r. w godzinach popołudniowych.
  Pod krzyżem grupka ludzi odmawia modlitwy. Tutaj nie ma nienawiści. Jest po prostu modlitwa.
  Nienawiścią promieniują i ją aktywnie uzewnętrzniają licznie pojawiający się „Europejczycy”, zwolennicy PO, głosiciele tolerancji, zwolennicy „pokoju społecznego”.
  Ogrom i siła tej nienawiści przeraża. Towarzyszy jej niepohamowana pogarda, poczucie wyższości, brak szacunku, wreszcie oczywiście brak kultury i respektu dla podstawowych norm obyczajowych i cywilizacyjnych.
  Trudno jest uchwycić i opisać nienawiść. Ją się czuje. Niekiedy wyraża się w treści słów, ale częściej w sposobie ich wypowiadania czy jeszcze częściej wykrzykiwania, w gestach, w mimice.
  Ludzie modlą się pod krzyżem, a inni podchodzą, śmieją się, przeszkadzają różnymi niesmacznymi uwagami czy okrzykami, obraźliwymi głośnymi komentarzami, włączają głośną taneczną muzykę i… tańczą pod krzyżem, śmieją się głośno i wyśmiewają z modlących.
  Trzeba tam być, zobaczyć, odczuć ogrom i silę nienawiści, posmakować jej.
  Oto obnaża się twarz nowej „Europy”, twarz, która jest twarzą między innymi PO, ujawnia się sedno tego co oni nazywają tolerancją, liberalizmem, demokracją.
  Nienawiść obchodzi w sierpniowych dniach swoje wielkie święto – nienawiść do Chrystusa, do polskości, do starej dobrej Europy, do wszystkiego tego, na czym buduje się piękno człowieczeństwa.

  Stanisław Krajski
  8.08.2010
  http://www.krajski.com.pl/

  Polubienie

  • Driver69N 11 sierpnia 2010 o 2:20 pm

   Żyjemy w wolnym kraju, jak komuś muzyka przeszkadza to niech sobie zatka uszy. A PO, to inaczej Pierdzące Oprychy. Co do pokoju, to twierdzisz, że jest złem, a wojna to niby co? jest super? to gratuluję płytkiego rozumu.

   Polubienie

   • monitorpolski 12 sierpnia 2010 o 11:09 pm

    Graj sobie w parku. Szcunek dla ludzi, którzy zginęli w największej katastrofie z udziałem polityków jakiegokolwiek państwa w historii. Szacunek się należy, a Pałac Prezydencki jest właściwym ku temu miejcem. Widać nie należysz do tych milionów, które uszanowały tych ludzi po 10 kwietnia, więc kulturalnie proszę stul ryja.

    Polubienie

   • Nazwa czego? 13 sierpnia 2010 o 11:16 am

    @ Monitorpo. Wyluzuj Pan, po co te nerwy? Przecież bóg by tak nie powiedział „stul ryja”.

    Polubienie

 10. Driver69N 11 sierpnia 2010 o 2:10 pm

  Pajac nie generał!!!!!!!!!!!!!!!! ŁAAaahahaha! Co to za blog? Ksiądz Rydzyk go prowadzi?

  Polubienie

 11. Driver69N 11 sierpnia 2010 o 2:25 pm

  Tak mnie ta strona rozbawiła, że ją sobie zapisałem i opublikuję gdzieś. Dziękuję za pozwolenie. 🙂

  Polubienie

 12. klon 11 sierpnia 2010 o 7:17 pm

  Podziękowania spod Krzyża

  Do wszystkich, którzy przybyli bronić słusznej sprawy 9 sierpnia.

  Najdrożsi Rodacy!

  W imieniu maleńkiej grupki skupionej dzisiejszej nocy pod krzyżem przed pałacem prezydenckim, chciałam BARDZO GORĄCO PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM RODAKOM ZNAJDUJĄCYM SIĘ PO DRUGIEJ STRONIE „BARYKADY”!!!! Jak widać, po stanowczych interwencjach osób znaczących, znalazła się nagle policja by nas chronić przed hołotą. Dobrze, że choć tym razem…, bo istotnie zapowiadało się groźnie. Za to Wy, Kochani, byliście bezpośrednio narażeni na kontakt z rozwrzeszczanymi chuliganami. A jednak BYLIŚCIE, nie zawiedliście! Naprawdę, trudno było opanować wzruszenie i łzy, kiedy między tubalnymi okrzykami skandujących przeciwników krzyża, przebijał Wasz słodki śpiew – równy, czysty, ściskający za serce… Byliście z nami, to się czuło i my o Was bardzo byliśmy zatroskani, żeby Wam się nic złego nie stało – za co modliliśmy się do rana na kolanach. Kolejny raz doświadczyłam osobliwej więzi z kochanym Narodem i tej siły ducha, której na imię Ojczyzna…

  Dziękujemy!
  http://www.krajski.com.pl/

  Polubienie

 13. grypa666 12 sierpnia 2010 o 1:17 am

  adminie, prosze wywalac gnojkow, prowokatorow i idiotow, az przykro tu wchodzic;
  zainteresowanych zapraszam na uaktualniana strone:
  http://grypa666.wordpress.com/bron-krzyza/

  Polubienie

  • Driver69N 12 sierpnia 2010 o 3:17 pm

   Sama się wywal! Usuwanie czyiś poglądów, to cenzura, którą stosowała komuna i do dziś stosuje kościół K.

   Polubienie

 14. DZOZEF23 12 sierpnia 2010 o 4:38 am

  To nie generał się wypowiada tylko pacjent szpitala w Tworkach! Boki zrywać!

  Polubienie

 15. Sonia 12 sierpnia 2010 o 8:27 am

  Czytajac niektore wypowiedzi wydaje mi sie,ze to zly sen.
  Kiedys mlodziez (nawet dopisywali sobie lata)walczyla o Polske.
  Dzis przez te polskojezyczne,NIE POLSKIE media wypowiadaja sie ….ich jezykiem.
  Zal.Brak slow!No coz,masoneria walczy z cala wsciekloscia ….a do tego odwieczni wrogowie Polski,robia swoja podla robote(media,brukowce).
  A moze kochani mlodzi ludzie zaczniecie szukac prawdy u zrodla.
  Pamiec i tozsamosc JP II.

  Polubienie

 16. Pingback: Generał Jan Grudniewski o obronie Krzyża Smoleńskiego przed pijanymi satanistami « Dziennik gajowego Maruchy

 17. Aśka 12 sierpnia 2010 o 7:39 pm

  http://www.opednews.com/articles/URGENT-Activist-Jane-Burg-by-Rebecca-Em-Campbel-100731-385.html

  URGENT: Activist Jane Burgermeister Threatens Suicide on Her Blog Today; How We Might Help

  Polubienie

  • monitorpolski 12 sierpnia 2010 o 11:13 pm

   Wszystko OK. Dzięki ogólnoświatowemu poparciu Jane nie została bezprawnie zamknięta – dodłożono to o miesiąc. Sędzia nie wytrzymał presji i zdecydował, że „przeglądnie dokąłdnie papiery”. Niech to zrobi naprawdę dokładnie, bowiem niedługo przyjdzie czas rozliczeń.

   Polubienie

 18. Aśka 12 sierpnia 2010 o 8:13 pm

  http://blogmedia24.pl/node/34880
  oraz
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=8960&Itemid=1
  Bieda – tablica odsłonięta!
  Napisany przez Łukasz Kołak, z 12-08-2010 15:07

  Przeważnie to społeczeństwo konspirowało przeciw władzy, podczas przeróżnych okupacji naszej ojczyzny, jakie miały miejsce w minionych wiekach. Od, mniej więcej, 1989 r. tendencja ta się odwróciła – to władza zaczęła konspirować przeciw społeczeństwu. Można oczywiście się spierać w którym momencie komuniści, czując, że nie wydolą, zaczęli przygotowywać operację „upadek komuny”, ale przyjmijmy roboczo, że był to rok 89. W tym to bowiem roku władza komunistyczna, część elit solidarnościowych oraz cześć hierarchii Kościoła, działając „wspólnie i w porozumieniu”, wbrew społeczeństwu, zawarli pakt. Efektem tego paktu było, jak doskonale wiemy, przekształcenie PRL w neoPRL, zwany III RP.

  Sprawa Krzyża Smoleńskiego była czymś bardzo przypominającym słynne obrady okrągłego stołu. Znowu władza oraz cześć hierarchii kościelnej zawierały ponad głowami społeczeństwa, pragnącego uhonorować należycie ofiary tzw. katastrofy smoleńskiej, coś w rodzaju umowy – paktu. Wymyślono sobie, że Krzyż przeniesiony zostanie do kościoła św. Anny i śladu po nim na Krakowskim Przedmieściu nie zostanie. Społeczeństwo jednak zachowało się tym razem inaczej niż w 1989 r. i zaprotestowało przeciwko potajemnym zmowom. 3 sierpnia podczas próby usunięcia Krzyża, wystąpiło przeciw władzy i wspierającej jej grupie księży – patriotów. Obroniło Krzyż.

  12 sierpnia władza postanowiła napluć w twarz społeczeństwu po raz kolejny i w konspiracji odsłoniła coś co można śmiało nazwać bieda – tablicą „z elementem krzyża”. Wszystko odbyło się niby jak należy – kompania honorowa, ksiądz – patriota odmawiający modlitwę, wieniec, znicze po 2.50 PLN. A jednak wrażenie oplucia zarówno ofiar jak i Narodu pozostaje…
  […]
  Dziś właśnie, jak nigdy w historii III RP, widać jak deptane są prawa społeczeństwa do wiedzy o prawdziwych przyczynach tzw. katastrofy smoleńskiej oraz do należytego uhonorowania ofiar. Dlatego obrona Krzyża nie powinna zakończyć się taką farsą jak odsłonięcie tej bieda – tablicy! Walka trwa dalej!

  Polubienie

 19. asterix 12 sierpnia 2010 o 8:48 pm

  Już idioci zrobili nawet grę… http://bitwaokrzyz.pl/

  Polubienie

 20. Pyrek 12 sierpnia 2010 o 9:29 pm

  Podziwiam generała Grudniewskiego, twardy z niego gość 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 12 sierpnia 2010 o 11:11 pm

   Dziękuję za niego. On nie potrzebuje podziekowań i pięknych słów, albowiem jest prawdziwym patriotą, podobnie jak płk Ludwik Wasiak, z którego agenciury się lubią nabijać. Należy cenić to, że ci ludzie mówią prawdę w oczy, bowiem teraz. tak jak za Stalina czy Hitlera, prawda stała się politycznie niepoprawna.

   Polubienie

 21. Aśka 12 sierpnia 2010 o 11:18 pm

  Piękne, i przejmujące zarazem, wspomnienia o Januszu Kurtyce w komentarzach pod informacją o jutrzejszej mszy za spokój duszy Naszego nieodżałowanego stróża polskiej historii.
  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/37677

  Polubienie

 22. Black 14 sierpnia 2010 o 10:39 pm

  Szkoda, że obecna armia ma za swoich dowódców jakichś palantów, bo gdyby miała tego rodzaju ludzi jak generał Grudniewski, to dni Bronka i Donka byłyby policzone

  Polubienie