„Tablica niegodna psów”

Podczas mojego 2-dniowego pobytu w Warszawie, tylko na moment dzisiaj udało mi się zawitać z kamerą pod Krzyżem Smoleńskim oraz pod nie do końca odpowiednią do rangi tragedii tablicą pamiątkową. Janusz Zieliński, który od samego początku broni krzyża pod Pałacem Prezydenckim, określił tablicę i sposób jej umieszczenia jako „urągające narodowi polskiemu”. Porównał ją do tabliczek jakie się stawia psom na cmentarzach zwierzęcych w USA. Pośpieszna ceremonia, która odbyła się w tajemnicy dzisiaj o godzinie 11 była również przygotowana w sposób nieodpowiedni.
Faktycznie, tablica nie zawiera nazwisk osób poległych poza ś.p. Lechem Kaczyńskim i jego żoną. Można się sprzeczać, że tablica znajduje się przecież na Pałacu Prezydenckim, więc nie dotyczy pozostałych osób. Jednak nie można porównywać katastrofy, która się wydarzyła (albo raczej, którą „wydarzono”) 10 kwietnia do jakiejkolwiek innej powojennej tragedii, więc właściwe byłoby umieszczenie wszystkich nazwisk wraz ze zdjęciami. Widocznie twórcy tablicy zrobili ją w pośpiechu i nie chcieli wydawać zbyt dużo pieniędzy na takie „bzdety”.
Najważniejszą jednak rzeczą jest to, że umieszczenie tablicy ma być pretekstem do usunięcia dzisiaj w nocy Krzyża Smoleńskiego. Jeśli to nastąpi to będziemy mieli do czynienia ze zwyczajną chamską prowokacją. Nie sądzę, że to łatwo przejdzie…

Reklamy

12 responses to “„Tablica niegodna psów”

 1. Wojciech Wlazlinski 13 sierpnia 2010 o 3:39 am

  Jak zwykle u „poprawnych” kilka pieczeni na jednej patelni, usuniecie Krzyża, sprowadzenie całej sprawy do „nieszczęsliwego wypadku” w którym zginęło dwóch Prezydentów Polski i jakas CYFRA innych bez wskazania kim byly te osoby zawarte w tej cyfrze.
  Zamkniecie sprawy dociekania co to był za wypadek, czy to był „wypadek” czy zrealizowany „wypadek” i prze kogo, dla kogo nieszczęśliwy a dla kogo szczęśliwy.
  Przekazanie do „oficjalnej” historii fałszywego obrazu, tak jak to miało miejsce w związku zabójstwami amerykańskich prezydentów łacznie z J. F. Kennedym i jego brata albo sprawą morderstwa tysięcy osób i dzieła kolosalnego materialnego zniszczenia w zwiazku z 9/11 (11. IX. w Nowym Jorku).
  Ten sam schemat zastosowano w związku z długą listą osób „niepoprawnych”.
  Udowodnienie w swojej bucie „No i co z tego… że buntowaliście się”, w celu potęgowania uczucia bezsilności i co za tym idzie, obojętności, rezygnacji, bierności.
  Ten sam schemat od wielu lat, w instruktarzu poniżej, zmieniła sie tylko definicja newolnika.
  http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/historia/HodowlaNiewolnikow.html

  Polubienie

 2. Pingback: Kac po „happeningu” lucyferian « Grypa666's Blog

 3. asdf 13 sierpnia 2010 o 7:23 pm

  a wy co? tacy madrzy jestescie a sami komentarze cenzurujecie. moje nie raz zescie juz usuwali i ten mysle, ze tez skasujecie. wy nienormalni jestescie i caly ten wasz blog.

  Polubienie

  • Nazwa czego? 13 sierpnia 2010 o 8:19 pm

   Zgadzam się z tobą w 100%. Robią ludziom wodę z mózgu, udając wielkich świętych, a sami nie lepsi.

   Polubienie

   • pyrek 13 sierpnia 2010 o 8:44 pm

    @Nazwa czego?
    Co ty tu robisz? Ja bym cie dawno wywalił.

    Polubienie

  • Nazwa czego? 14 sierpnia 2010 o 10:00 am

   @ Pyrek. No i w ten sposób udowadniasz, że jesteś zagorzałym parafianinem. Jak byś nie wiedział kto to taki, to przypomnę: http://pl.wiktionary.org/wiki/parafianin

   Polubienie

 4. Wojciech Wlazlinski 13 sierpnia 2010 o 9:30 pm

  asdf :
  a wy co? tacy madrzy jestescie a sami komentarze cenzurujecie. moje nie raz zescie juz usuwali i ten mysle, ze tez skasujecie. wy nienormalni jestescie i caly ten wasz blog.

  Ewidentnie autor tego i ten który jest „100 %” są z rodzaju „my” a więc „nietykalnych” i „wybranych” przez swojego Boga, a „wy” to cała reszta na świecie czyli goje.
  Nie znajdziecie tutaj nic dla was przyjemnego a więc wasza obecność tutaj jest bezcelowa, poza szpiegowaniem i krecią robotą. Dobrze jednak że dajecie się poznać chociaż w zamaskowaniu.

  Polubienie

  • Nazwa czego? 14 sierpnia 2010 o 10:07 am

   Kto tu nosi maski? Hm..

   Polubienie

 5. obnie.info 14 sierpnia 2010 o 12:15 am

  Dzisiaj w Ossowie będzie odsłonięty pomnik bolszewickich żołnierzy z 1920 r., zdjęcia – http://24l.eu/94

  Polubienie

 6. zenobiusz 14 sierpnia 2010 o 8:28 am

  Celowa profanacja symbolu religijnego !!!

  O przypadku raczej nie może być mowy. Jak się dowiedzieliśmy, ktoś podłożył pod krzyż gałęzie, podpalił i dlatego krzyż stanął w ogniu – prawdopodobnie przed świtem. Obok krzyża od roku stoi pomnik – kajak z dwoma pagajami, który upamiętnia spływy Karola Wojtyły Brdą. Na szczęście ogień go nie objął. Płomienie ugasili wezwani policjanci. Krzyż jest osmolony.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/13/2920/

  Polubienie

  • Nazwa czego? 14 sierpnia 2010 o 10:14 am

   To nie gałęzie, tylko kwiaty które wyschły od żaru zniczy, do tego pewnie jakiś znicz pękł i się to wszystko zapaliło. Morał z tego taki, że ten krzyż jest zagrożeniem pożarowym.

   Polubienie

  • Nazwa czego? 14 sierpnia 2010 o 10:17 am

   Ps. Jaki idiota niósłby gałęzie, które trudniej zapalić niż benzynę wygodniejszej w transporcie i łatwiej ją ukryć?

   Polubienie