To nie są żarty, to są przygotowania do eksterminacji 95% populacji

Wszystkie poprzednie wpisy na niniejszym blogu to był pikuś w relacji z treścią poniższych nagrań wideo Alexa Jonesa. Dziękuje za zaangażowanie tłumaczy z Remuluc i Stopcodex – dzięki temu nieznający angielskiego będą mogli się zapoznać z tematem.
Wiem, że wszystko to brzmi niewiarygodnie, ale dla osób siedzacych w temacie od lat jest to tylko drobne podsumowanie. Temat eksterminacji 95% populacji (mówi się nawet o 98%) poruszalismy już z dr Piotrem Beinem w zeszłym roku na blogu http://www.grypa666.wordpress.com – możecie sobie wejść w stare wpisy z 2009 roku. Nasza akcja informacyjna rozeszła się szerokim echem w Polsce i być może po części przyczyniliśmy się do zaniechania zakupu szczepionek na tzw „świńską grypę” oraz do akcji masowych szczepień, które się w Polsce w ogóle nie odbyły. Kolejne wydarzenia ze szczepionkami potwierdziły, że mieliśmy rację – choć nikt z winnych nie poniósł kary. Korupcja jest niestety już tak daleko posunięta, że im gorszy zbir tym się czuje bezpieczniej.
Przed obejrzeniem poniższch nagrań ostrzegam osoby, które nie zetknęły się jeszcze z tymi tematami, że przeżyją szok i niedowierzanie. Proszę jednak uwierzyć, że Alex Jones się nie myli, jeśli zrobicie odpowiednie dochodzenie na podstawie materiałów z internetu to się przekonacie, bowiem są na to stuprocentowe dowody.

Alex Jones – Szczepionki które uczynią Cię posłusznym (aż do śmierci)

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8&feature=player_embedded

Jedzenie – ostateczny sekret ujawniony. GMO

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=G95rkY-rEQk

Reklamy