To nie są żarty, to są przygotowania do eksterminacji 95% populacji

Wszystkie poprzednie wpisy na niniejszym blogu to był pikuś w relacji z treścią poniższych nagrań wideo Alexa Jonesa. Dziękuje za zaangażowanie tłumaczy z Remuluc i Stopcodex – dzięki temu nieznający angielskiego będą mogli się zapoznać z tematem.
Wiem, że wszystko to brzmi niewiarygodnie, ale dla osób siedzacych w temacie od lat jest to tylko drobne podsumowanie. Temat eksterminacji 95% populacji (mówi się nawet o 98%) poruszalismy już z dr Piotrem Beinem w zeszłym roku na blogu www.grypa666.wordpress.com – możecie sobie wejść w stare wpisy z 2009 roku. Nasza akcja informacyjna rozeszła się szerokim echem w Polsce i być może po części przyczyniliśmy się do zaniechania zakupu szczepionek na tzw „świńską grypę” oraz do akcji masowych szczepień, które się w Polsce w ogóle nie odbyły. Kolejne wydarzenia ze szczepionkami potwierdziły, że mieliśmy rację – choć nikt z winnych nie poniósł kary. Korupcja jest niestety już tak daleko posunięta, że im gorszy zbir tym się czuje bezpieczniej.
Przed obejrzeniem poniższch nagrań ostrzegam osoby, które nie zetknęły się jeszcze z tymi tematami, że przeżyją szok i niedowierzanie. Proszę jednak uwierzyć, że Alex Jones się nie myli, jeśli zrobicie odpowiednie dochodzenie na podstawie materiałów z internetu to się przekonacie, bowiem są na to stuprocentowe dowody.

Alex Jones – Szczepionki które uczynią Cię posłusznym (aż do śmierci)

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8&feature=player_embedded

Jedzenie – ostateczny sekret ujawniony. GMO

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=G95rkY-rEQk

Reklamy

20 responses to “To nie są żarty, to są przygotowania do eksterminacji 95% populacji

 1. Stanisław 18 sierpnia 2010 o 5:35 am

  Bardzo ważna informacja – należy ją przesłać dalej

  Polubienie

 2. Andrzej 101 18 sierpnia 2010 o 9:26 am

  Bardzo ważne linki, Panie Marku!
  Stanisław – już to robimy…

  Polubienie

  • Stanisław 18 sierpnia 2010 o 7:53 pm

   rozesłałem linki do strony i do youtube komu mogłem z listy kontaktów

   Polubienie

 3. Andrzej 101 18 sierpnia 2010 o 9:46 am

  Aha, Panie Marku, to nie są tylko „przygotowania” do ekserminacji.
  Eksterminacja, „depopulacja” już trwa. Od dawna! A sprawy ujawnione przez Jonesa to kolejny, nowy, dodatkowy i ulepszony sposób na wyrżnięcie przy pomocy wszystkich ichnich metod co najmniej pięciu miliardów ludzi.

  Polubienie

  • monitorpolski 18 sierpnia 2010 o 6:42 pm

   Do tej pory była ekterminacja rasowa czarnosórych i Azjatów. Teraz czas na nas. Jak wiadomo, wirus AIDS został sztucznie stworzony w Fort Detrick – z myślą o wyludnieniu Afryki. Efekt jet, ale nie taki jaki zaplanowano. Człowiek ma o wiee większe zdolności przystosowawcze niż sądzono. Dlatego teraz sięgają do środków bardziej radykalnych. Chemtrails, czyli smugi chemiczne, zawierają m.i. związki chemiczne powodujące naszą obojetność i letarg umysłowy. Dlatego też mało ludzi reaguje złością na takie doniesienia jak powyżej. Kolejnym krokiem są więc lobotomizujące szczepionki.

   Polubienie

 4. Wojciech Wlazlinski 18 sierpnia 2010 o 10:22 am

  Tak …, „…że aż niewiarygodne”. Było i jest wiele takich rzeczy „…. że aż niewiarygodne” – dla lumpeninteligencji której wykształcenie poza zawodowym jest wykształceniem telewizyjnym.
  Kiedy jednak okazało się to rzeczywistością i uznano je za wiarygodne a nie jako „twór carskiej Ochrany” było już za późno. To co znamy pod pojęciem Katyń mimo że było ludobójstwem Polaków to tylko cześć ludobójstwa z rozmiaru którego jeszcze do teraz społeczeństwa nie zdają sobie sprawy. Kwituje się to hasłem „Komunizm” i to od bardzo niedawna, czyli praktycznie abstrakcja.
  W „niepoprawnych politycznie” wypowiedziach można spotkać „Bolszewizm” albo termin bliższy realizmowi ” żydo-bolszewizm”.
  ” W raporcie z 20 maja 1919 roku M. C. Keyes, Treasury Secret Service Agent stwierdził :
  Kiedy Dr. Simons, poprzednio mieszkający w Rosji powiedział że, „90% Bolszewików z Nowego Yorku toZydzi”, caly radykalny element podniósl wrzask i poprzez wpływy które mógł zastosować okrzyknął oszczercą człowieka, którego jedynym przestępstwem było to, że był zbyt ostrożny w swoich obliczeniach. Zgadzam się, że zamiast 90%, cyfra powinna być bliższa faktycznemu procentowi, czyli że 95% bolszewików to Żydzi. Właśnie ostatnio miałem okazję przeglądnąć akta jednej z sowieckiej gałęzi w Nowym Yorku. Z 700 członków, 625 było Żydami. ”
  Wiecej w : http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/historia/SilaCele.html
  oraz w j. angielskim w : http://www.papurec.org/index2.html – Fundamental Docs.
  Bardzo ostatnio, (skrót z j. angielskiego), przy pracach budowlanych drogi we Wladywostoku napotkano na masowy grób zawierający 495 szkieletów. Według lokalnych raportów prawie wszystkie czaszki miały otwory postrzałowe. Archeolog znalazł ubrania i pieniądze co pomogło ustalić w przybliżeniu datę, -okres stalinowskich czystek z lat 30-tych.
  Harvey Taylor
  Archaeology Magazine, September/October 2010 page 11;

  Stale odkrywane są podobne miejsca, najczęściej przypadkowo ponieważ zakopywano zwłoki, topiono i czyniono tak żeby nie pozostawiać śladów zbrodni, łącznie z mordowaniem świadków zbrodni jeśli nie byli Żydami.
  Idziemy z postępem. Wydajność poprawia się nie licząc obu wojen światowych i Wietnamu. Palestyna, Irak. Jugosławia, (Serbia) Afganistan. Wszystko to dla „Pokoju” i zapobieganiu wojnom. Postęp idzie dalej, – ilość samobójstw w wojsku amerykańskim nie mówiąc już o ilości zamordowanych cywili Afganistanu a to tylko testy w wojsku amerykanskim.

  Sprawy genetycznych modyfikacji i ich zabójczemu potencjałowi którego „plon” będą zbierać następne pokolenia można znaleźć w także w polskim języku w dzielnie działającej organizacji MIEDZYNARODOWA KOALICJA DLA OCHRONY POLSKIEJ WSI http://www.icppc.pl/pl/index.php
  Oraz,
  INTERNATIONAL COALITION TO PROTECT THE POLISH COUNTRYSIDE.
  http://www.icppc.pl/antygmo/

  Polubienie

 5. Pingback: Komu te wojny? « Grypa666's Blog

 6. ALFA 18 sierpnia 2010 o 1:54 pm

  Łosoś w wersji GMO trafia na stoły
  Choć obecność genetycznie modyfikowanych roślin i mikroorganizmów w paszach czy produktach spożywczych dla ludzi wciąż budzi kontrowersje, już wkrótce do sklepów być może trafi mięso transgenicznych zwierząt. Od jesieni Amerykanie będą mogli się zajadać podrasowanym genetycznie łososiem.

  Jak donosi „New York Times”, prawdopodobnie już jesienią Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) sprzedaż nowej odmiany łososia, który rośnie znacznie szybciej niż jego naturalny odpowiednik. Ryba powstała na bazie materiału genetycznego łososia atlantyckiego, do którego dodano geny kodujące produkcję hormonu wzrostu pochodzące od łososia pacyficznego o nazwie czawycza oraz genetyczny przełącznik pobrany od ryby z gatunku węgorzycowatych o nazwie zoarces.
  http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/nauka/losos-w-wersji-gmo-trafia-na-stoly,61134,1

  Polubienie

 7. ALFA 18 sierpnia 2010 o 2:01 pm

  Teraz Polska? NIE dla MONopolu

  Polubienie

 8. ALFA 18 sierpnia 2010 o 2:16 pm

  Monsanto Polska
  Monsanto Polska Sp. z o.o. to lokalny oddział amerykańskiego lidera w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa i biotechnologii. Czerpiąc z ponad 100-letniego doświadczenia firmy obecnej na kontynentach całego świata, z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku. Od lat siedemdziesiątych firma działała w Polsce w ramach Monsanto Company.

  Monsanto Polska to producent najskuteczniejszych środków ochrony roślin oraz hodowca nasion rzepaku ozimego i dostawca nasion rzepaku ozimego i kukurydzy wspierających rolnictwo gospodarstw wielkoobszarowych oraz rodzinnych.
  Portfolio produktów obejmuje najbardziej znane marki na rynku:

  -Roundup® – najlepiej sprzedający się herbicyd na świecie, obecny na rynku od ponad 30 lat!;

  -Apyros® – herbicyd selektywny stosowany do powschodowego zwalczania miotły zbożowej i 30 innych chwastów w zbożach;

  -Dekalb® – marka wysokiej jakości odmian rzepaku i kukurydzy.

  Wśród pozostałych produktów Monsanto, warto wymienić także takie herbicydy jak Lasso®, Ramrod®, zaprawa nasienna Latitude®, oraz poszczególne odmiany rzepaku ozimego (Californium, Casoar, Cabriolet, Castille, Catalina, Extend, Extrem, Exgold) i kukurydzy (DKC 2960, DKC 3420, DKC 2949, Monumental).

  Badania i rozwój
  Monsanto Polska dysponuje polami doświadczalnymi w różnych regionach kraju monitorując praktyczną efektywność swoich produktów, zarówno środków ochrony roślin jak i odmian oraz przedstawiając zalecenia ich stosowania dostosowane do lokalnych warunków uprawy.

  Kanał dystrybucyjny
  Monsanto Polska prowadzi dystrybucję swoich produktów za pośrednictwem największych hurtownii w segmencie rolniczym. Klienci indywidualni mają możliwość nabycia środków ochrony roślin i nasion bezpośrednio u dystrybutora lub w dobrych sklepach rolniczych i ogrodniczych.

  Strona www Monsanto Polska http://www.monsanto.pl

  WSZYSCY PISZĄ NIECH SIĘ WYNOSZĄ Z NASZEGO KRAJU
  http://www.agromarketwiewiecko.pl/readarticle.php?article_id=1

  Polubienie

 9. ALFA 18 sierpnia 2010 o 2:28 pm

  Firma Monsanto Company z Saint Louis, Missourri w Stanach Zjednoczonch

  Monsanto Polska Sp. z o.o. jest oddziałem amerykańskiej firmy na lokalnym rynku.

  Siedziba Monsanto Polska Sp. z o.o.
  Adres polskiego oddziału:
  Monsanto Polska Sp. z o.o.
  ul. Domaniewska 41
  02-672 Warszawa
  Firma podejrzewana o fałszowanie wyników i sabotowanie badań naukowych, skazana za przekupstwo urzędników państwowych, skazana za świadome narażanie życia ludzi i zatruwanie środowiska, skazana za emitowanie reklam wprowadzających w błąd, współodpowiedzialna za samobójczą śmierć ok 15.000 indyjskich rolników, legalizująca swoje produkty w krajach im przeciwnych metodą marketingu “faktu dokonanego”.
  Inne produkty firmy Mosanto

  Aspartam – środek słodzący wykorzystywany w ponad 5000 produktach. Wynaleziony w 1965 r. przez firmę farmaceutyczną G.D. Searle & Company, przejęta w 1985 r. przez Monsanto i przekształconą w dwie zależne firmy Searle Pharmaceuticals i NutraSweet. Niektóre badania sugerują, że związek ten zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów, inne tego nie potwierdzają.
  Cycle-Safe – pierwsza plastikowa butelka na napoje, po roku zaprzestano używania z powodu stwierdzonego ryzyka raka u ludzi. Po kilku latach ponownie zaaprobowana przez FDA.
  GMO [16] – Monsanto jest też jednym z największych producentów nasion i roślin GMO. Pomiędzy 1995 a 2005 r. Monsanto przejęła ponad 50 firm zajmujących się nasionami na świecie w tym również Seminis Inc w marcu 2005 r. jak i stację hodowli rzepaku w Polsce.
  Krótkie podsumowanie korzyści z uprawy kukurydzy GMO firmy Monsanto

  Monsanto
  Opatentowanie nasion
  Samoistne tworzenie się nowych grup klientów dzięki skażeniu materiałem GMO (nawet w obrębie kilku kilometrów) [23]
  Ograniczenie własności – właścicielem materiału siewnego i uzyskane z nich plony należą do Monsanto
  Uzależnienie hodowców na dostawy materiału siewnego i środków ochrony roślin od jednej firmy po cenach przez nią corocznie ustalanych
  Opodatkowanie każdego zasianego akra ziemi produktami firmy
  Ograniczenie odpowiedzialności – hodowca nie może zgodnie z warunkami umowy wystąpić na drogę sądową przeciwko Monsanto
  Konfiskacja plonów i wysokie kary finansowe w przypadku niedotrzymania warunków umowy – np. zatrzymanie części ziarna do ponownego rozsiewu
  Austriackie Federalne Ministerstwo Zdrowia, Rodziny i Młodzieży (BMGFJ) 11.listopada 2008 ujawniło – wyniki badania zlecone przez AGES (Austriacka Agencja ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności – Österreichische Agentur für Gesundheit und Ernährungssicherheit GmbH) i przeprowadzone przez Uniwersytet Weterynaryjny w Wiedniu (Veterinary Medical University of Vienna). Wykazały one, że genetycznie zmodyfikowane uprawy mogą zagrażać płodności ludzi oraz bezpieczeństwu żywności. Naukowcy alarmują o potrzebie dodatkowych badań nad genetycznie modyfikowaną kukurydzą NK603 i MON810.
  http://www.stopcodex.pl/2010/08/monsanto_nadziejaizdrowie/

  Polubienie

 10. Pingback: Non possumus.”Albowiem nie możemy tego cośmy widzieli i słyszeli nie mówić.” « Zenobiusz's Blog

 11. Kier 18 sierpnia 2010 o 9:44 pm

  http://alexirin.wordpress.com/gmo-nowe-zagrozenie-dla-ludzi/

  http://alexirin.wordpress.com/2010/08/15/tusk-genetycznie-modyfikuje-polskegmo/

  Polubienie

 12. Wojciech Wlazlinski 18 sierpnia 2010 o 10:26 pm

  Dzięki ci Alfa za wpis i podanie cennego URL : http://www.stopcodex.pl/2010/08/monsanto_nadziejaizdrowie/
  Oby to, także z naszą pomocą (Monitor Polski), trafiło do społeczenstwa a szczególnie do Sejmu i Senatu.
  Jest tam zdanie:
  „Rząd (RP. przyp. WW) będzie wyrażał stanowisko negatywne głosując przeciwko wprowadzaniu do obrotu z możliwością uprawy nowych roślin genetycznie zmodyfikowanych.
  Jednocześnie mając na względzie obowiązki wynikające z członkostwa Polski we
  Wspólnocie – Rząd Polski deklaruje przestrzeganie obowiązującego prawa Unii
  Europejskiej w tym zakresie.”
  Ładnie to brzmi. Jednak co rzad „bedzie” robił a co robi jest widoczne w praktyce a to nie daje dobrej nadziei. W tej praktyce ewidentnym jest to że jest wiernopoddańczy UE.
  Kiedyś w Polsce decydowala szlachta, ziemianie, własciciele ziemi polskiej. Jak to sie zmieniło jakimi sposobami i przez kogo zdajecie sobie Panastwo sprawę a przynajmniej część z Was.
  Teraz rządzą wielkie korporacje, globalne korporacje. Jest ich zaledwie kilka w każdej dziedzinie w skali światowej, ale te kilka obejmuje calość tej dziedziny. Oczywiscie nie ma w tym słowa Polska ani żadnego innego narodu. Najwyżej jest nazwa panstwa na którego terenie znajdują sie ich główne biura i stąd mylace nazwy, „Francuska firma” (korporacja), „Amerykańska firma” „Szwedzka …” itp.
  Są one w stanie „kupić” sobie, i robią to, całe partie, sejmy, senaty, rządy i państwa. Wyraził to dosłownie, publicznie, bezczelnie, prominantny przedstawiciel Izraela. Wyraził to w czasie przyszłym ale stan obecny wskazuje na czas terazniejszy dokonany a przynajmniej w bardzo duzej części. „Kupimy sobie Manhatan, Polskę, Węgry…” Nie wymienił co prawda UE ale z biegu wypadków i ich następstw jest widoczne co faktycznie nastepuje.

  Polubienie

 13. asterix 19 sierpnia 2010 o 10:59 am

  Polubienie

 14. ALFA 20 sierpnia 2010 o 8:49 pm

  Może się komuś przyda w rodzinie, przyjaciołom znajomym jest tak wiele chorych dzieci
  Autyzm i szczepionki – jak może pomóc surowa żywność (wywiad audio) cz1z5
  a takie g…o jest w szczepionkach
  A to niepełna lista zawartości szczepionek:
  – thimerosal (pochodna rtęci),
  – glikol etylenowy (środek przeciwko zamarzaniu),
  – fenol (barwnik dezynfekujący),
  – chlorek benzenu (środek dezynfekujący),
  – formaldehyd (środek konserwujący i dezynfekujący),
  – aluminium

  Polubienie

 15. zenobiusz 21 sierpnia 2010 o 7:33 pm

  Wobec poniższych danych,uważam,że nie ma w tej chwili ważniejszej sprawy.Wszystkie blogi, powinny zadać jednym głosem, pytanie rządzącym,co o tym wiedzą,co zamierzają robić,w interesie nas wszystkich.Politycy lekceważący ten problem,i ośmieszający go, powinni odejść.Powinien powstać Rząd kryzysowy,który podejmie działania wyprzedzające.Wszystkie rządy wydają pieniądze jak oszalałe,w sposób zdaniem wielu ekonomistów,absurdalny.Jakby wiedzieli, i jedynie grali na czas,byśmy my nie wiedzieli.Dość milczenia o Nibiru.!!!Dość,kpin.!!!!!!

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/21/3056/

  Polubienie

 16. ALFA 22 sierpnia 2010 o 7:51 pm

  Hodowla w Polsce

  W latach 90-tych Monsanto zakupiło szereg firm nasiennych przejmując tym samym ich zasoby hodowlane. Wśród zakupionych znalazł się także Dział Hodowlano-Nasienny firmy Cargill. W roku 1998 Monsanto przejęło również stację hodowli rzepaku w Polsce. W wyniku połaczenia wielu programów hodowlanych Monsanto dysponuje bogatą i zróżnicowaną pulą genów rzepaku ozimego.

  Stacja hodowlana Monsanto zlokalizowana jest na Dolnym Śląsku w rejonie intensywnej uprawy rzepaku, a opiekę nad plantacjami sprawują specjaliści firmy Monsanto, którzy uzyskali uprawnienia do kwalifikacji upraw nasiennych w systemie zachodnioeuropejskim.

  Program hodowlany Monsanto jest zorientowany na uzyskiwanie odmian wysoko i stabilnie plonujących w różnych warunkach klimatyczno-glebowych w Polsce. Głównym kierunkiem rozwoju hodowli rzepaku w Polsce jest uzyskanie odmian o wysokiej mrozo-odporności oraz zimotrwałości. W tym celu posiadamy rozwiniętą sieć doświadczeń hodowlanych i testowych, zlokalizowanych w całej Polsce wraz z uwzględnieniem terenów Polski północno-wschodniej i wschodniej. Nie zapominamy jednak o innych cechach użytkowych, niezwykle ważnych z punktu widzenia przetwórcy – wysokiej zawartości i pożądanej strukturze kwasów tłuszczowych.

  Dobrze zorganizowany system hodowlany Monsanto owocuje uzyskiwaniem materiału siewnego o wysokich parametrach jakościowych.
  Hodowla Monsanto może poszczycić się już kilkunastoma zarejestrowanymi – populacyjnymi jak i mieszańcowymi odmianami rzepaku ozimego. Wśród nich liderplonowania – odmiana Californium oraz nowa odmiana populacyjna – Casoar.

  W lutym 2009 roku została zarejestrownana kolejna odmiana Catana.

  Firma Monsanto posiada w Europie 3 główne stacje hodowlane:

  * we Francji w Boissay (główna stacja) oraz 3 podstacje ze szkółkami hodowlanymi
  * w Wielkiej Brytanii w Cambrigde oraz 1 podstację do testów chorobowych w Szkocji
  * w Polsce w Krzepicach oraz 2 lokalizacje testów na zimotrwałość

  http://www.monsanto.pl/nasiona/hodowla_w_polsce/

  Polubienie

 17. rafzen 24 października 2010 o 10:40 am

  Szanowni Państwo. Polecam jednak powrócić do Petycji nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego. Mam wrażenie, że nie jesteśmy konsekwentni w działaniu ! W tym stanie rzeczy, nie byłoby Smoleńska i Łodzi.

  Polubienie

 18. exhale 25 listopada 2010 o 6:25 pm

  Już wiadomo, że GMO jest szkodliwe dla zdrowia, a dalej figuruje (czy chcemy tego czy nie ) w naszym jadłospisie. To coś oznacza…już nie wspomnę o smugach chemicznych,
  sprawa tez jest już nagłośniona, a smugi jak były , tak są.

  Polecam now filmik o GMO:

  Warto też zajrzeć na tronę, tam więcej GMO i zjawiskach tego rodzaju:

  http://polskaakcjaobywatelska.pl/

  Polubienie