YouTube przywraca reportaż o wyzwoleniu Auschwitz

Po mojej apelacji YouTube przywrócił reportaż n.t. wyzwolenia Auschwitz. idać z tego, że usunięto go bezpodstawnie. Nie otrzymałem dotąd żadnego wytłumaczenia dlaczego go usunieto, poza lakonicznym, że „nie jest zgodny z lokalnymi prawami”. Mogę się domyślać, że reportaż komuś przeszkadzał i zgłoszono wobec niego zarzut np. „antysemityzmu”, którego oczywiście w nim nie ma. Twierdzenia, że Polacy są ofiarami tzw. Holocaustu są w pełni udokumentowane, choć nadal jest brak publikacji w światowych mediach na ten temat.

W
Uważam, że mogło chodzić o własnie ten zarzut, bowiem niedawno doszło do podpisania umowy YouTube z religijną organizacją żydowską Anti-defamation League (ADL).
Warto przypomnieć, że ADL jeszcze w latach 70-tych prowadziła kryminalne działania w USA polegające na nielegalnym gromadzeniu informacji o obywatelach. Skupia ona kilkaset tysięcy członków (!) w wielu krajach, a takie agencje wywiadowcze jak CIA czy nawet NSA są przy niej małym karzełkiem.
Usunięce programu zbiegło się w czasie z publikacjami 11 Minut na temat sprawy Krzyża Smoleńskiego, aresztowaniem Rafała Gawrońskiego i personalnymi atakami na mnie na łamach stron „patriotyczych”, które nie są niczym innym jak esbecką próba zdyskredytowania mojej osoby.
Marek Podlecki

Reklamy

3 responses to “YouTube przywraca reportaż o wyzwoleniu Auschwitz

  1. Pingback: Komu te wojny? (aktualizacje) « Grypa666's Blog

  2. Wojciech Wlazlinski 19 sierpnia 2010 o 7:00 am

    Panie Marku Podlecki. Cieszę się z takiego obrotu sprawy. Niech to będzie przykładem nie poddawania się „losowi” i bierności wobec jego poczynań.

  3. ALFA 20 sierpnia 2010 o 9:26 pm

    Panie Wojciechu tu jest bardzo dużo tematu nasz Polak z Australii pisze wyszukuje prawdy o”HOLOKAUST” mam nadzieję ,że pisze prawdę i prawdziwe wstawia materiały zebrane
    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3212