YouTube przywraca reportaż o wyzwoleniu Auschwitz

Po mojej apelacji YouTube przywrócił reportaż n.t. wyzwolenia Auschwitz. idać z tego, że usunięto go bezpodstawnie. Nie otrzymałem dotąd żadnego wytłumaczenia dlaczego go usunieto, poza lakonicznym, że „nie jest zgodny z lokalnymi prawami”. Mogę się domyślać, że reportaż komuś przeszkadzał i zgłoszono wobec niego zarzut np. „antysemityzmu”, którego oczywiście w nim nie ma. Twierdzenia, że Polacy są ofiarami tzw. Holocaustu są w pełni udokumentowane, choć nadal jest brak publikacji w światowych mediach na ten temat.

W
Uważam, że mogło chodzić o własnie ten zarzut, bowiem niedawno doszło do podpisania umowy YouTube z religijną organizacją żydowską Anti-defamation League (ADL).
Warto przypomnieć, że ADL jeszcze w latach 70-tych prowadziła kryminalne działania w USA polegające na nielegalnym gromadzeniu informacji o obywatelach. Skupia ona kilkaset tysięcy członków (!) w wielu krajach, a takie agencje wywiadowcze jak CIA czy nawet NSA są przy niej małym karzełkiem.
Usunięce programu zbiegło się w czasie z publikacjami 11 Minut na temat sprawy Krzyża Smoleńskiego, aresztowaniem Rafała Gawrońskiego i personalnymi atakami na mnie na łamach stron „patriotyczych”, które nie są niczym innym jak esbecką próba zdyskredytowania mojej osoby.
Marek Podlecki

Reklamy