Czy są kolejni chętni by pójść na stos?

Giordano Bruno

Zastanawiam się czy jest w ogóle sens prowadzić blog o takim charakterze – domowego rewolucjonisty, który chce zmienić świat opierając się na skromnych środkach i dostępowi do informacji, który gwarantuje obecnie internet. Staram się obserwować reakcję jakie wywołują publikacje takie jak moje, Piotra Beina, Bronka, Zenobiusza, Maruchy, Mizi i innych spadkobierców heretyka Giordano Bruno, który jak wiemy z historii został spalony na stosie.
Tak, jestesmy współczesnymi heretykami, a zasady dyktuje poprawność polityczna, która zastąpiła Świętą Inkwizycję i zmierza prosto na tę samą drogę – fizycznej likwidacji tych, którzy nie zgadzają się z „oficjalną” dogmą rzeczywistości.
W Holandii wymierzają kary pieniężne za ośmieszanie Holocaustu, w Niemczech zapróbę badań naukowych idzie się za to samo na długie lata do więzienia, a adwokatów którzy by się pokusili obrony takiego delikwenta, wsadza się również do pierdla. Nikt nie kara jednak za koszulki z Che-Guevarą czy za wielkie plakaty z Leninem, choć wiadomo, że komunizm pochłonął więcej ofiar niż faszyzm. W Polsce już niedługo będzie podobnie, podejrzewam, że planowane są poważne ograniczenia wolności słowa. Pod pozorem dajmy na to ochrony przed pedofilią, zacznie się wprowadzać obostrzenia w stosunku do publikacji internetowych. Taką drogą próbuje się niszczyć wolność słowa w USA, choć Republika Konstytucyjna, kórą są Stany (nie, nie jest to kraj „demokratyczny” jak nam wmawiają) dzielnie się broni i sądzę, że zwycięstwo będzie po stronie dobra.
Nie zakazy są jednak problemem, a umysły ludzkie. A te są już wyprane, do tego stopnia, że ludzie ufają wszystkiemu co się im podaje. Jak psy, które przyjmą od pana misę z każdym jedzeniem.

Na opakowaniu nie ma informacji o składnikach

W upały na niemal każdym rogu w centrum Krakowa rozdawana jest Coca Cola. Do niedawna była to Cola o nazwie Zero, ale widać nie za bardzo smakowała, albo zbyt duzo się zrobiło szumu wokół tego co zawiera i postanowiono sewować ludziom czerwone puszeczki. Sam lubię się czasem napić Coca Coli, bo to płyn smaczny i działa jak kawa. Oczywiście trucizny w postaci aspartamu nie akceptuję w żadnej postaci, dlatego nigdy nie pczęstowałem się płynem o nazwie Zero.
Tym razem jednak zgłupiałem. Na puszkach nie ma podanego składu! Jest tylko napis „informacje o produkcie u osób rozdających produkt”. A ci popatrzyli się na mnie jak na głupa gdy spytałem co zawierają puszki.
„Jak to co? Coca Colę”. O czymś takim jak aspartam w ogóle nie słyszeli.

W czasie wojny podrzucano dzieciom zatrute cukierki. Teraz wrogowie Polski mogą stanąć na rogu i rozdawać puszki z dowolnym napojem mówiąc, że to jest reklama i ludzie to chętnie przyjmą. Nie twierdzę, że Coca Cola che nas wytruć, ale zadaję pytanie – czy ludzie nie mają zupełnie już rozumu przyjmując produkt o nieznanym składzie?!
I podobnie jest z innymi, o wiele ważniejszymi problemami, choćby wspomnę o smugach chemicznych.
„Możecie sobie publikować, a ja i tak wam nie uwierzę” powiedział mi kiedyś kolega z wyższym wykształceniem gdy mu prezentowałem dowody na zawartość aluminium i baru w chemtrailsach. „To normalne, że samoloty zostawiają smugi” powiedział mi inny gdy mu pokazałem zdjęcia.
I tak jest ze wszystkim – z żywnością GMO, z porywaniem przez państwo dzieci, z niszczeniem rodziny przez sądy rodzinne, z zabieraniem majątku pod byle pozorem, z niszczeniem ludzi obdarzonych inwencją. W społeczeństwie jest już 99% durni, niektórych wykształconych, ale co z tego gdy kompletnie nie kumają o co tu chodzi?
Zadam więc pytanie jeszcze raz – czy jest sens prowadzić taki blog, publikować filmy, zarzynać się po nocach, tłumaczyć publikacje angielskojezyczne, śledzić wiadomości z niezależnych źródeł, skoro ci ludzie chcą iść do gazu?

Reklamy

29 responses to “Czy są kolejni chętni by pójść na stos?

 1. Zee 23 sierpnia 2010 o 1:37 am

  na razie jedynie pana blokują,

  Polubienie

 2. Zee 23 sierpnia 2010 o 1:41 am

  już jest ok.

  Polubienie

 3. asterix 23 sierpnia 2010 o 1:54 am

  Bloga miej. Zawsze możesz pisać niż pluć sobie w twarz, że skasowałeś. To by była oznaka, że się poddałeś. W życiu „trza być twardym, a nie miętkim” A poziom zidiocenia dobija. Są tacy, że nie wiedzą jak założyć bloga na wordpressie czy konto na o2, a my to o NWO 😦

  Polubienie

 4. Stanisław 23 sierpnia 2010 o 5:02 am

  Zdecydowanie tak za kontynuacją tego bloga – jest Pan wspólnie z kilkoma innymi autorami odtrutką na zakłamanie systemu. Mówi Pan o wypranych mózgach ! Czasami zdaje się że pewni ludzie go już nie posiadają. Powtarzają za mediami „musowego nakazu” takie bzdury, że aż chce się takiego delikwenta „odstrzelić dla przykładu”…

  Polubienie

 5. Annah 23 sierpnia 2010 o 8:49 am

  Ja bym jednak nie wkładała „spadkobiercow GBruno” do jednego wora, są pewne różnice które gdy się im przyjrzeć z pewnej np. historycznej perspektywy stawiają ich po przeciwnej stronie barykady.

  Polubienie

 6. zenobiusz 23 sierpnia 2010 o 12:56 pm

  Musisz marku doczytać.Bruno trafił na stos jako satanista.Giordanobruniści,demonstrujący nienawiść do Kościóła,w Rzymie,zainspirowali Ojca Kolbe,do działań które podjął.Tak więc ..wypraszam sobie. 🙂

  Polubienie

 7. zenobiusz 23 sierpnia 2010 o 12:56 pm

  Nowe okoliczności
  związane z Błogosławionym (6.06.2010) Jerzym Popiełuszką
  zwłaszcza z jego hasłem, które jak mniemam, było nadstawianiem drugiego policzka:

  „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”

  Nasz oddolny Ruch Społeczny to powyższe hasło rozumie tak:

  ZŁO (knotstytucja z 6 kwietnia 1997 r.) DOBREM (Konstytucja R.N.P.)
  ZWYCIĘŻAJ!!!

  Cenna inicjatywa,jest chyba na Onecie blokowana.Wpisy i komentarz nie wchodzą.Pozdrawiam autorów bloga.Proszę blogowiczów by wsparli tą inicjatywę,i roznieśli ją po blogach.Ostatnie wpisy na blogu jej autorów są dość dawne. Po prostu ,dla tego,że jakiś chochlik, uniemożliwia dodawanie komentarzy i wpisów do księgi gości.To metoda na zniechęcenie.Rodzaj cenzury bez cenzury.Nie pozwólmy na to.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/23/swiat-bez-lichwy-i-podatkow/

  Polubienie

 8. Redmuluc 23 sierpnia 2010 o 1:21 pm

  Niedawno miałem podobny kryzys…rozumiem co czujesz.Przechodzę przez to samo raz na jakiś czas. Musisz mieć więcej czasu dla Siebie aby odzyskać siły, banalne ale skuteczne. Więcej robić rzeczy dla Siebie. Ty już zrobiłeś swoje…, pora na innych.

  „…czy jest w ogóle sens prowadzić blog o takim charakterze – domowego rewolucjonisty, który chce zmienić świat opierając się na skromnych środkach…”

  Tylko MY możemy to zrobić, zwykli ludzie o skromnych środkach, nie licz na TV, Gazety, Elity, Rządy, My staliśmy się strażnikami wiedzy i moralności. Alex, David, Krzysztof, Marek, Leszek, Artur, Mikołaj…itd..zwykli ludzie ze zwykłymi problemami bo nie wielkość konta się liczy czy tytuły, ale wielkość tego z czym walczysz i co chcesz zrobić. To definiuje twoje miejsce i TWOJA WIELKOŚĆ, problem z tym że mało o tym słyszymy, bo dobre słowo i wsparcie też jest w cenie. Wszystko się zmienia, rzeczywistość się sypie, może nie jest to tak spektakularne i widowiskowe bo gra toczy się w umysłach. Wygramy bo dobro zawsze wygrywa inaczej egzystencja, ewolucja, ten świat nie miałby sensu. Bóg czy inne istoty duchowe nie tworzą rzeczy głupich, bezcelowych i bezsensownych, wszytko w naszych rekach bracie. 🙂

  Polubienie

 9. Nazwa czego? 23 sierpnia 2010 o 3:41 pm

  A gdzie fotka tej puszki Coca Coli bez opisu zawartości? Ja co dziennie piję Coca Colę i na pięciu butelkach, które dzisiaj właśnie wyrzuciłem, jest podany skład, specjalnie w sklepie zwróciłem uwagę na puszkę i też tam było podane co zawiera napój, łącznie z tabelą wartości odżywczej, a oto składniki zwykłej czerwonej Coca Coli: woda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik: karmel E150 d, regulator kwasowości: kwas ortofosforowy, naturalne aromaty, aromat: kofeina. Jeżeli faktycznie, nie było opisu składu, to trzeba było ten fakt zgłosić do sanepidu i na policję, ponieważ, może to być próba bojkotu firmy produkującej Coca Colę, na dodatek, całkiem możliwe, że kosztem zdrowia konsumentów tego napoju.

  Polubienie

  • ALFA 23 sierpnia 2010 o 5:09 pm

   Głównym składnikiem aktywnym Coca Coli jest kwas fosforowy.

   Jego PH jest 2.8 i może rozpuścić paznokieć w ciągu 4 dni.

   Kwas fosforowy, eliminuje wapień z kości i z tego powodu jest głównym powodem zwiększenia osteoporosis.
   Jeżeli zanuży się kość w szklance z Coca Colą, kość rozpuści się w dwa dni.

   Aby wyczyścić muszlę klozetową wystarczy wlać szklankę Coca Coli, pozostawić przez pewien czas i następnie spuścić wodę.

   Kwasek cytrynowy Coca Coli czyści plamy na naczyniach kuchennych.

   Aby wyczyścić plamy rdzy na chromowanych zdeżakach samochodowych wystarczy nacierć zdeżak kawałkiem folii aluminiowej zamoczonej w Coca Coli.
   LEPIEJ WODĘ
   Brak wody jest głównym powodem uczucia zmęczenia w ciagu dnia.
   badania wskazują, że 8 do 10 szklanek wody dziennie mogą znacznie zmniejszyć bóle pleców i stawów u 80% osób, które cierpią na te bóle.

   Polubienie

   • Ewa 24 sierpnia 2010 o 5:41 am

    Dlatego jeszcze bardziej niż to, że nie było spisu składników na Coca Coli, żenuje fakt, że inteligentni na pozór ludzie mogą uważac picie Coca Coli za zdrowe lub warte obrony czy dyskusji….

    Coca Cola to trucizna, z aspartam i z cukrem ….

    Polubienie

 10. MarcinZ 23 sierpnia 2010 o 4:35 pm

  Biometryczny skaner oczu, skanuje 50 osób w min. Rządowy projekt, który już działa w jednym z meksykańskich miast. http://www.chip.pl/news/wydarzenia/prawo-i-polityka/2010/08/miasto-leon-zwiastuje-poczatek-konca-prywatnosci

  Polubienie

  • Nazwa czego? 23 sierpnia 2010 o 5:12 pm

   To se kup ciemne okulary!

   Polubienie

   • monitorpolski 23 sierpnia 2010 o 6:33 pm

    Polubienie

  • Nazwa czego? 23 sierpnia 2010 o 5:14 pm

   Albo zamów sobie szkła kontaktowe z napisem, „Pierdolę wasze skanery”.

   Polubienie

 11. Kris 23 sierpnia 2010 o 5:26 pm

  Mam ten sam problem co Ty -Marek.zaczynam tracic wiare ,ze zyjemy w wolnym kraju,a co gorsza ,ze bunt cokolwiek da.to co sie dzieje w Polsce teraz to juz trend światowy.Tak ma byc – rasa panów i reszta bydło (to niby my).wiesz co ja zrobie -rozesle Twoj ostatni blog do wszystkich moich internetowych adresatów.Nic więcej nie moge zrobić.

  Polubienie

  • monitorpolski 23 sierpnia 2010 o 6:21 pm

   Może się zdziwicie, ale wiadomość poniżej mnie podbudowała.
   Uważam, że Gruzja (nie mówię o Gruzinach, broń Boże) jest jednym z głównych sojusznikow ekspansywnego Izraela. Dlatego zaczynam dokładniej przyglądać się politce miedzynarodowej Polski. Może my wszystko źle interpretujemy?
   http://www.google.com/hostednews/epa/article/ALeqM5hQOvM-lpZwpOKhEpqZK4Vo0lhQJw

   Polubienie

   • Nazwa czego? 23 sierpnia 2010 o 6:33 pm

    Nie poddawaj się, może się nie lubimy za bardzo, ale mamy jednego wspólnego wroga, Rząd RP. Jedno co mogę napisać, to nie włączaj wiary KK w tą walkę, oni już mają sporo krwi na sumieniu i są przegrani. Na razie nie mam czasu by napisać to co obiecałem, ale niebawem strącę kilka masek katolikom. Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Annah 24 sierpnia 2010 o 7:51 pm

    Chyba żartujesz, przecież obecny prezydent na polityce się nie rozeznaje i nikt temu nie zaprzeczy, może za wyjątkiem kolegów mało poważnych.

    Polubienie

 12. Kier 23 sierpnia 2010 o 7:01 pm

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100821&typ=my&id=my11.txt
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100821&typ=wi&id=wi23.txt

  Polubienie

 13. Pyrek 23 sierpnia 2010 o 10:13 pm

  Wciąż nie można pracować, czasem dobrze zrobić sobie przerwę 😉
  Na Twoim blogu znaleść można cenne informacje, często podrzucam linki znajomym.

  Polubienie

  • Pyrek 23 sierpnia 2010 o 10:16 pm

   A do inkwizycji nie miejmy uprzedzeń 🙂 http://www.eioba.pl/a84434/stosy_k_amstw_o_inkwizycji

   Polubienie

  • monitorpolski 23 sierpnia 2010 o 11:25 pm

   Chłopie, ja nawet nie zacząłem. Nie chce by mnie zabili jakbym zaczął publikować to co wiem… Zobacz na blog Piotra co się dzieje

   Polubienie

   • Nazwa czego? 24 sierpnia 2010 o 12:30 am

    Jaki blog? Podaj linka, proszę.

    Polubienie

 14. asterix 24 sierpnia 2010 o 1:02 am

  Nazwa czego? :
  Jaki blog? Podaj linka, proszę.

  O http://www.grypa666.wordpress.com chodzi, bo chyba nie o http://www.piotrbein.wordpress.com ?

  Polubienie

 15. Kier 24 sierpnia 2010 o 9:17 pm

  http://grypa666.wordpress.com/

  Polubienie

  • Annah 25 sierpnia 2010 o 9:34 pm

   Pytanie do Piotra czy czerwień temacie o rewizji stosunków z Gruzją ma robić za komentarz do wywodu p.Szuberta czy może oznacza całkiem co innego?

   Polubienie

 16. Pingback: Czy są kolejni chętni by pójść na stos? « Dziennik gajowego Maruchy

 17. waltan 15 marca 2011 o 5:07 pm

  Rodacy z buntujmy sie w koncu.Nie idzimy do spisu powszechnego.
  NIE ODBIERAJ DOWODU Z CHIPEM.PYTAM SIE JESTES CHRZESCIJANINEM CZY
  SWINIA DO OCENTKOWANIA..ZASTANOW SIE POLAKU……
  ZBUNTUJMY SIE W KONCU..

  Polubienie