Głowy do góry! chwila przerwy…

Niestety, ale będę miał chwilę przerwy w publikacjach. Trzeba z czegoś żyć…
Rozmawiałem dzisiaj z Rafałem Gawrońskim, dzwonił z więzienia – po raz pierwszy z wizyta była u niego rodzina. Nie mogli wcześniej przyjechać z uwagi na bardzo trudne warunki materialne. Nie ukrywam, Rafał prosił o pomoc. Postaram się podać numer konta, na które moglibyście wpłacić jakieś pieniądze. Rafał obiecuje, że rozliczy się z każdego grosza. Zresztą ja pracuje nad projektem, w którym Rafał miałby zatrudnienie. Projekt ma mieć charakter apolityczny, a więc bezpieczny. Uważam, że czas żeby inni włączyli się do walki o przyszłość Polski, przecież macie swoje dzieci, plany na przyszłość. Chowanie głowy w piasek i czekanie aż ktoś inny ten świat naprawi jest samobójstwem.
Jeśli nie wierzycie w siebie wączcie na moment Alexa Jonesa (http://www.infowars.com) i przyjrzyjcie się co jeden zdecydowany człowiek może osiągnąć!
Wydaje mi się, że Alex Jones uratuje Ameryke, a ta świat. Zresztą są już tego przebłyski. W niedawnej rozmowie Jeffa Rense (kolejny niezalezny bojownik o normalny świat) z Benjaminem Fullfordem, ten ostatni oświadczył, że elity są przyparte do muru i to jest tylko kwestia czasu gdy zostaną postawione przed trybunałem na wzór norymberskiego. Opór i wiedza społeczeństwa są już tak duże, że bliscy jesteśmy momentu przełomowego – gdy skorumpwane rządy w poszczególnych krajach zaczną być systematycznie usuwane i rozliczane, a wraz z nimi ich zleceniodawcy w postaci mafii tzw. banksterów.
A więc głowy do góry!

Reklamy