Nie dam się sprowokować

Nie będę się rozpisywał i „tłumaczył” w sprawie zarzutów, które powjawiły się na różnych blogach i forach dyskusyjnych na mój temat. Winni się tłumaczą, a ja nawet nie mam zamiaru dyskutowac z dupkami i agentami. Niech ten atak służy jako filtr odsiewający ludzi głupich i niemyślących logicznie, bo tacy są nam niepotrzebni.
Nie rozumiem tylko dlaczego ci, którzy wiedzą że jestem oskarżony i bezprawnie nękany w Polsce (teraz już w sposób utajniony!!!)  od 3 lat przez Jóźwiaka nie wspomną nawet o tym słowem. A przecież w necie krążą publikacje o prawdziwych agentach, np: http://polpatriot.salon24.pl/154578,bezbronna-polonia
Sądzę, że atak ten ma na celu zdyskredytowanie mnie i kilku osób, które ze mną sympatyzują bądź też publikują na podobne tematy. Akcja odbywa się w momencie gdy przygotowywany jest kolejny atak na ludzkość (szczepionki, wojna nuklearna, itd), podobne akcje dyskredytowania i nieszczenia niezależnych badaczy odbywają się też w innych krajach (wspomnę choć o Jane Burgermeister) – nie jest to więc przypadkowe. Robią to międzynarodowi kryminaliści – potencjalni ludobójcy, którzy powinni sobie zdać sprawę, że w momencie gdyzaczną realizować swoje diaboliczne plany nie będzie dla nich litości. Społeczeństwa w Europie i USA, w tym armia amerykańska budzą się z letargu – satanistyczny NWO zostanie zniszczony!

Reklamy

4 responses to “Nie dam się sprowokować

 1. Stanisław 28 sierpnia 2010 o 3:15 pm

  Im głośniej przeciwnicy reagują na materiały, tym bardziej widać że są one potrzebne. Proszę pamiętać – kropla drąży skałę.

  Polubienie

 2. MarcinZ 29 sierpnia 2010 o 12:16 am

  Sama kropla jest bezsilna, ale jej systematyczne skraplanie.

  Polubienie

 3. mieszko 29 sierpnia 2010 o 10:25 pm

  Tłumaczyć się pan nie musi, ale skoro prowadzi pan działalność publiczną, to wypadałoby wyjasnić czytelnikom, czy (i ewentualnie kiedy) zakończył pan tajną współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa PRL i jej kontynuatorami, prowadzoną od 1984 roku pod pseudonimem „Janusz”?
  Przecież pan wie, że zachowała się w archiwach IPN dokumentacja tej współpracy.

  Polubienie

 4. Mariusz 31 sierpnia 2010 o 3:48 pm

  tak trzymaj !

  Polubienie