Nie bądźmy ślepi

…atak na nas następuje z wielu stron, jest zauważalny tylko dla tych, którzy szukają jego objawów. Popatrzcie się w niebo (smugi chemiczne), przyjrzyjcie składnikom żywności, którą się nam serwuje w hipermarketach (a niedługo nie będzie wcale obowiązku ich drukowania), dowiedzcie się co jest w płynach przeznaczonych do picia dla dzieci…
Dostaję dziesiątki maili dziennie, są dni, że ponad 100 – na 7 różnych adresów. Trudno to wszystko przeczytać, nie mówiąc o odpisywaniu. Montaż jednego odcinka 11 Minut to co najmniej jeden dzień pracy, zazwyczaj dwa – ze zdjęciami, czasem nawet trzy. A jest jeszcze praca zawodowa. Dlatego nie mogę poświęcić wiele czasu na wpisy na tym blogu – tłumaczenia artykułów i audycji radiowych, a to z wielką szkodą dla tych, którzy bądź nie znają angielskiego, bądź nie wiedzą gdzie szukać rzetelnych informacji.
A dzieje się bardzo dużo. Światowe elity przystąpiły do zmasowanego przyspieszonego ataku na ludzkość. Podejrzewam, że 95% populacji nadal w ogóle nie kojarzy, że coś się złego dzieje. Nawet jak umierają w agonii rakowej czy jak im się rodzą debilne dzieci, nie sąw stanie uzmysłowić sobie, że wina może być w nieludzkiej „Cywilizacji Śmierci”, o której ostrzegał Papież Jan Paweł II kilkanaście lat temu (dlatego też jestem przeciwnikiem tezy, że JPII był „ich” człowiekiem).
Czyli, że Bertrand Rusell miał rację mówiąc, że ludzie są tak naiwni czy wręcz głupi, że nic nie zauważą, nawet jak się ich będzie mordować, oczywiście w sprytny sposób.
Nasz „Zbysiu” Brzeziński jest jednym z najgodniejszych naśladowców tego genialnego matematyka (też genialnie złego) i wspólnie z takimi kreaturami jak Kissinger czy Rockefeller realizują skutecznie plany pozbycia się „ludzkiego śmiecia” – czyli 95-98% ludzkości. Niedawno nawet publicznie powiedział, że „łatwiej jest zabić milion ludzi niż kontrolować milion ludzi”. Wniosek jest jeden – nie można nas kontrolować, to trzeba będzie zabić. Argumenty typu „a kto dla nich będzie pracował” są po prostu naiwne. Od tego są już roboty, zostawią też sobie kilkadziesiąt milionów ludzi do pracy niewolniczej i na narządy.
Wiem, że większość czytelników tego i innych blogów ma pojęcie o co tu chodzi, ale nowicjuszy muszę poinformować, że nie jest to forma jakiejś chorej noweli science fiction, a opis świata w jakim żyjemy.
W tym roku zaplanowana jest kolejna akcja szczepień, która jeśli nawet w efekcie będzie mogła objąć 5% ludności krajów, które ją zaakceptują, to i tak bedzie wielkim sukcesem globalistów. Zeszłoroczna makabryczna kampania szczepień przyniosła wiele ofiar, o których oficjalnie się nie mówi, a na ostateczne rezultaty musimy poczekać wiele lat. Sądzę, że ludzie i tak się nie zorientują gdy ich dzieci będą mieć autyzm, inne choroby umysłowe czy nawet raka.
Moi znajomi w Szkocji zaszczepili swoje dziecko, teraz są mocno zaniepokojeni  bowiem coś jest nie tak – jeszcze nie wiem co. Inna znajoma w Anglii zaszczepiła dzieci, córka po szczepieniu dostała dwutygodniowej 40-stopniowej gorączki. Czy będzie ona miała w 100% zdrowy mózg? Nie sądzę.
I tak to wygląda, atak na nas następuje z wielu stron, jest zauważalny tylko dla tych, którzy szukają jego objawów. Popatrzcie się w niebo (smugi chemiczne), przyjrzyjcie składnikom żywności, którą się nam serwuje w hipermarketach (a niedługo nie będzie wcale obowiązku ich drukowania), dowiedzcie się co jest w płynach przeznaczonych do picia dla dzieci… Jeśli tego nie robicie to jesteście skazani na zagładę. Sami się poddajecie, zakładając, że to jest przecież „demokracja” i „kapitalizm”, a więc wszystko działa na zasadzie konkurencji. Że przecież żaden producent by się nie podkładał skażając np. szczepionki śmiertelnym wirusem ptasiej grypy (mój ulubiony przykład z zeszłego roku, gdy Bxter skaził takim wirusem 17 kg materiału szczepionkowego na świńską grypę).
A dzieją się jeszcze ciekawsze rzeczy – na lotniskach wprowadzane są masowo maszyny, które prześwietlają ludzi wysokoenergetycznym promieniowaniem – wzrost zachorowalności na raka pewny, w USA jest już 500 pojazdów z działami mogącymi prześwietlić każdy samochód i każdy dom. Takie promieniowanie może prawdopodobnie nawet zabić na miejscu! Wszystko z uwagi na „zagrożenie terrorystyczne”. A tak naprawdę terroryzm jest jedną z ostatnich przyczyn śmiertelności, wyprzedzają go pewnie nawet upadki z drabiny.
Żywność GMO to kolejna broń wolnego zabijania „slow kill weapon”, o której jest już coraz głośniej, choć ludzie nie do końca wiedzą jak jest ona groźna. Celem jej wprowadzenia jest nie tylko uzależnienie od dużych firm (Monsanto) ale też zniszczenie upraw naturalnych zbóż, warzyw i owoców. No o po co byłyby te potężne schrony w pobliżu koła polarnego z ziarnem i nasionami strzeżone przez prywatne oddziały ochroniarskie i wojsko? Nie słyszeliście jeszcze o tym? Bill gates nawet tego nie ukrywa – chwali się tym publicznie. Mówi też o odpowiednio spreparowanych komarach, które mają przenosić wszelkie zarazy by zmniejszyć ilość ludności. Ci ludzie działają już bez osłony, śmiejąc się zapewne z nas jakimi jesteśmy naiwnymi ślepcami.
Owszem, są powody by nie być do końca pesymistą. Ale nie możemy też odwracać swojej uwagi rzeczami błahymi.

Reklamy