Szatański plan 3 wojen światowych,

Realizacja szatańskiego planu 3 wojen światowych z roku 1871, które mają nas doprowadzić do III wojny światowej.Dopiero znajomość tych planów pozwala zrozumiec wiele szczegółów II wojny, dotychczas dla nas niezrozumiałych. Dopiero teraz przyczyny zdrady Zachodu w Jałcie są logiczne i mord gen. Sikorskiego posiada sens. Po raz pierwszy ten plan opublikowano już w roku 1871. Kopia tego dokumentu przez pewien czas znajdowała się w londyńskim muzeum. Sekrety tych planów wyjawił w swojej książce kadynał

tego nie można ignorować

Chile – Carlo  Rodriguez – w książce „The Mystery of Freemasonry Unveiled” (Sekrety Masonerii Ujawnione). Książka ta po raz pierwszy została wydana w roku 1925! Była to demoniczna wizja 3 wojen światowych, których celem było doprowadzenie do globalizacji, czyli NWO (New World Order – Nowy Porządek Świata). Oto wykład w trzech częściach (uwaga – poprawiłem linki podmienione przez satanistycznych hakerów!):
Część 1: www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ&feature=channel
Część 2: www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU&feature=channel
Część 3: www.youtube.com/watch?v=wUqfCfqdgG0&feature=channel

Reklamy

18 responses to “Szatański plan 3 wojen światowych,

 1. Stanisław 30 sierpnia 2010 o 6:39 pm

  Co do Stalina – to że był żydem dowiedziałem się od syna Polskiego zesłańca, który wrócił do Polski po roku 2000 z dalekiej Syberii. Ta osoba powiedziała mi dość ciekawą rzecz – otóż praktycznie cały aparat terroru i rządzący w Związku Radzieckim był pochodzenia żydowskiego. Co dość ciekawe – kiedy umierał taki aparatczyk – w klepsydrze drukowanej w ich gazetach zawsze pisało się jakiego pochodzenia był zmarły, między innymi Andropow.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 sierpnia 2010 o 7:03 pm

   To wcale nie jest tajna informacja. Przecież rewoluciję zorganizowało 20,000 Żydów wysłanych z Nowego Jorku. A na najazd na Polskę też już są przygotowani, poza tym mają piątą kolumnę u władzy.

   Polubienie

   • Stanisław 30 sierpnia 2010 o 7:14 pm

    Dla nas nie , ale są ludzie, którzy jak słyszą takie teksty to biorą nas za oszołomów, a takich niedowiarków z wypranymi mózgami najlepiej przekonać wycinkiem z gazety.

    Polubienie

 2. Stanisław 30 sierpnia 2010 o 6:43 pm

  Jeżeli można dokopać się do internetowych archiwów sowieckich gazet, przydałby się taki materiał by zamieścić go na stronie, jako uzupełnienie powyższego materiału.

  Polubienie

  • monitorpolski 30 sierpnia 2010 o 11:45 pm

   Owszem, są książki Henryka Pająka, ale chyba dopiero następne pokolenia je docienią…

   Polubienie

 3. ALFA 30 sierpnia 2010 o 10:54 pm

  Katyń… żydowska zbrodnia etniczna

  Katyń to zbrodnia etniczna dokonana przez żydowskie NKWD. Za zbrodnie nie odpowiada jedynie ten co kontrasygnował pomysł, ale ten co go przygotował i przeprowadził. Z Katynia reklamowano około 4 tyś oficerów i urzędników.
  Informacje o tekście

  Kto rządzi Polską? Genealogia Tuska…

  1 i 2 września 1939 r. batalion SS – SD, a pośród nich dziadek Donalda Tuska, pod dowództwem dr Rascha zamordowały w Wieruszowie conajmniej 58 Żydów i Polaków. Patrz foto – Józefa Tuska Inne foto dziadka Fotografie z mordowania Żydów (w pole search trzeba wpisać… lifta Całość materiału w Kulisach lub w Teraz Polska

  Katyń to zbrodnia i czystka etniczna, to ludobójstwo dokonane przez Żyda Berie i żydowskie NKWD, dokonane w przeważającej większości na oficerach Wojska Polskiego narodowości polskiej lub tych obywatelach polskich żydowskiego pochodzenia którzy pozostali do końca wierni Rzeczpospolitej oraz złożonej przysiędze.

  Oceniając Zbrodnie Katyńską trzeba zapytać wprost. Od kogo wyszedł ten pomysł? Czy był to Beria, czy też Stalin? Kto przygotował go do wprowadzenia? Kto przygotował listy osób przeznaczonych do rostrzelania? Nie można usprawiedliwiać Stalina i tych co podpisali rozkaz egezekucji, ale oczywistym jest, że za zbrodnie odpowiada przedewszystkim żydowskie NKWD kierowane przez żydowskiego zbrodniarza Berie.

  Mówi się… Federacja Rosyjska nie chce ujawniena dokumentów katyńskich. Nie, to nie państwo rosyjskie tego nie chce… nie chcą tego konkretni ludzie, ci ludzie, którzy dobrze wiedzą, że w aktach Katynia jest dowód na to, wg jakiego klucza dokonano tej zbrodni.

  Wciska się opinii publicznej… że z Katynia uratowano jedynie… 400 osób, reklamowanych z powodu na wykształcenie itp. Prawda jest niestety inna. Z obozów w Kozielsku, Ostaszkowie i Starobielsku uwolniono ok. 1700 oficerów Wojska Polskiego, Straży Graniczej bądz Policji Państwowej. Te osoby przeniesiono do obozu w Griazowcu. Kolejne 2 tyś. urzędników policji i pograniczników umieszczono w obozie w Siuzdalu. Pierwszy z nich już jeden dzień po ogłoszeniu amnestii stał się zaczynem Armii Andersa.

  To rodzi się pytanie. Skąd Anders wiedział, kto znajduję się w griazowieckim obozie? A wiedział po już jeden dzień od podpisania umowy Sikorski – Mayski, był w tym obozie i przekazał informacje o amnestii. Kim był faktycznie Andres (red. był Żydem prowinencji niemieckiej), kim byli uratowani oficerowie? Nie można też nie wiedzieć, iż około 3 tyś. osób z Armii Andersa zdezerterowało w Palestynie dając podwaliny pod Państwo Izrael. Odszukajmy „Liste Palestyńską”… Ten wykaz jeszcze bardziej unaoczni jaki klucz zatosowano w Katyniu.

  Odpowiedzi dostarcza dawno już znana, aczkolwiek nie powszechnie, lista osób osadzonych w Griazowcu. Mnóstwo na niej nazwisk i imion wskazujących na żydowskie pochodzenie.
  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=434

  Polubienie

 4. ALFA 30 sierpnia 2010 o 10:55 pm

  A TU ŻYDKI W ARMII TRZECIEJ RZESZY oni wszędzie byli i są

  Polubienie

 5. ALFA 30 sierpnia 2010 o 11:07 pm

  @Stanisław tu więcej się dowiesz

  Khazarian Conspiracy PL 1/11

  Polubienie

  • Stanisław 31 sierpnia 2010 o 5:03 am

   ALFA – dziękuję za materiały ! Właśnie je ściągam z youtube – jak wrócę z pracy to dokładnie przejrzę i po konwersji na avi rozdam znajomym

   Polubienie

 6. Kier 31 sierpnia 2010 o 12:17 pm

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=5784
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/

  Polubienie

 7. ALFA 31 sierpnia 2010 o 12:48 pm

  Żydzi w UB i Olmonty, cz. 1/2

  Polubienie

 8. ALFA 31 sierpnia 2010 o 1:32 pm

  NAM NIE SĄ POTRZEBNI POLACY ALE ICH ZIEMIE

  Polubienie

 9. ALFA 31 sierpnia 2010 o 1:49 pm

  DO SZATAŃSKIEGO PLANU WOJNY MOŻEMY DODAĆ TO
  Chaos pogodowy na całym świecie na skutek pozwolenia Obamy na wykorzystanie “broni pogodowej” systemu HAARP, można jedynie opisać jako apokaliptyczne “biblijne” zniszczenie powodujące:

  * największe upały i niszczące pożary jakich doświadczyła Rosja w ciągu ponad 1000 lat
  * największe powodzie w Europie środkowej od ponad 800 lat
  * powódź w Pakistanie o tak ogromnych rozmiarach, że ONZ nazwała ją mega-katastrofą, gorszą niż
  * tsunami w 2004 r., które wstrząsnęło basenem Oceanu Indyjskiego
  * powódź w Chinach tak ogromna, że liczba jej ofiar wzrasta w tysiącach
  * upały w Japonii tak straszne, że w szpitalach przebywa ponad 21 tys. osób po udarze cieplnym
  * upały o bezprecedensowych proporcjach na północnych i południowych terenach USA
  * tak niskie temperatury na terenie zachodnich USA, że farmerzy w Kalifornii donoszą o przemarznięciu owoców i warzyw
  * katastrofalna susza w Afryce mogąca wywołać stan zagrożenia głodem i śmiercią dla ponad 10 mln osób
  * katastrofalna zima w Ameryce Płd, która tylko w Boliwii spowodowała zagładę 3-6 mln ryb, w Brazylii tysięcy sztuk trzody i setek ludzi.

  O przyczynach tych globalnych katastrof:

  Zwykle prąd strumieniowy tworzy ogromną pętlę szybkiego wiatru w wyższej atmosferze. Prąd ten nie występuje w codziennej pogodzie – jest za wysoko, ale jest bardzo ważny w determinacji pogody na dużą skalę, ponieważ porusza atmosferę. Tym razem prąd rozdwoił się. Jedno ramię poszło na północ, drugie na południe. Miejscem pośrodku jest rosyjska susza. Zawirowanie wisi nad Rosją dużo dłużej niż zwykle, wywołując wyjątkowe temperatury i pożary. Nad Pakistanem dzieją się rzeczy jeszcze dziwniejsze. Południowe ramię prądu utworzyło pętlę tak daleko, że przeszedł nad Himalajami do płn-zach. Pakistanu. Meteorologowie mówią mi, że to bardzo niezwykłe. Szybki prąd strumieniowy wciągnął ciepłe, wilgotne powietrze monsunowe wyżej w atmosferę i wywołał deszcze, jakich nikt nie pamięta.
  Można domyślać się powodów wykorzystania broni HAARP:

  * katastrofalna powódź w Chinach i apokaliptyczne upały i pożary w Rosji stawiają tych dwóch wrogów USA w pozycji proszącego o żywność wskutek zniszczonych upraw
  * katastrofalna powódź w Pakistanie skutecznie niszczy zdolność narodu do wyżywienia się i samoobrony, kraju nazwanego przez Obamę wrogiem nr 1 Ameryki
  * niszczące upały w USA pozwolą Obamie przepchnąć przez Kongres program podatkowy pt. “ocieplenie globalne”, co wielu nazywa “ostatnim gwoździem” do zniszczenia USA jako mocarstwa światowego.

  “Niezamierzone konsekwencje” wojny pogodowej Obamy ze światem to masowe zniszczenie letnich upraw na półkuli północnej, po czym zamieszki na tle żywności, podczas gdy presje inflacyjne na resztki żywności do wyżywienia globu mogą doprowadzić do wojny globalnej. Dla każdego zbieranie zapasów żywności powinno być najważniejszym zadaniem.
  tłumaczenie Ola Gordon, korekta i skrót Piotr Bein
  http://piotrbein.wordpress.com/2010/08/28/swiat-w-chaosie-wojny-pogodowej-obamy/

  Polubienie

  • monitorpolski 31 sierpnia 2010 o 4:59 pm

   Nie zwalałbym wszystkiego na Obamę. Niedługo zamieszczę wywiad z astronomem brytyjskim, który tłumaczy tę pogodę wyjątkowym położeniem Słońca, Księżyca oraz aktywnością Słońca, kóre występuje raz na 132 lata. Ale być moze właśnie ta wyjątkowa zbieżność jest wykorzystywana przez siły zła.

   Polubienie

 10. asterix 1 września 2010 o 1:05 am

  http://www.pardon.pl/artykul/12356/radio_maryja_ofiarom_smolenskim_przestrzelili_czaszki

  Polubienie

 11. asterix 1 września 2010 o 9:08 pm

  Polubienie

 12. asterix 1 września 2010 o 9:48 pm

  Polubienie

 13. Nachasz 2 września 2010 o 10:02 pm

  Umraþma, ŝinaƿi ȝuhuŕa ŝkarã. Ɨƺƿai imra, naƿi umra ŝaqaravã.

  Polubienie