Jeśli nie wierzysz, że chcą nas eksterminować…

Czy wiesz co wszczepią twojemu dziecku?

Poniższy tekst jest z Gazety Wyborczej:
Grzywny dla rodziców. Bo nie szczepią dzieci.
Rośnie liczba rodziców, którzy rezygnują ze szczepienia dzieci. Mimo, że te są obowiązkowe i wynikają z kalendarza szczepień. Jak dowiaduje się TOK FM, w Lublinie dla opornych będą grzywny, a nawet sprawy w sądzie (…)

całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,97906,8242923,Grzywny_dla_rodzicow__Bo_nie_szczepia_dzieci.html

Badania na temat szczepionek i ich nieskuteczności, czy wręcz szkodliwości publikowaliśmy w 2009 roku na łamach www.grypa666.wordpress.com, nie będę się więc teraz powtarzał. Proszę przejrzeć archiwa. Polecam szczególnie publikacje prof. dr Anny Doroty Majewskiej, która jest najwyższej klasy specjalistką z tego zakresu, np:
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-majewska-szkodliwosc-szczepien/ http://www.faceci.com.pl/subskrypcja61.html http://www.globalnaswiadomosc.com/profmajewskalist.htm

Ważną publikacją jest sprawa karna, którą założyła Jane Burgermeister w ubiegłym roku przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/
Sprawa oczywiście została umorzona, odsunieto od niej oficerów, którzy zaczęli rzetelnie ją prowadzić, a teraz władze Austrii w stylu godnym Hitlera i Stalina nielegalnie chcą wsadzić autorkę do psychiatryka, najpierw ubezwłasnowolniając ją za pomocą prawa przeznaczonego dla osób z demencją starczą!
Jeśli sądzicie, że Jane jest chora psychicznie to radzę dokładnie przeanalizowac zarzuty opublikowane w kwietniu ub. roku na jej blogu www.birdflu666.wordpress.com:
http://birdflu666.wordpress.com/2009/04/
Polecam też obejrzenie filmiku, który z nią nagraliśmy we wrześniu ub. roku. Tu jest pełna 14 minutowa wersja:
http://www.dailymotion.pl/video/xaxfsd_jane-burgermeister-wieden-14-min_news

Szczepionki to najlepszy sposób na selektywną eksterminację i trudno mieć złudzenia, że ludzie którzy stosują broń uranową, chemiczną, biologiczną i mówią otwarcie o depopulacji, nie zastosują tej jakże wygodnej formy zabijania. Przyznam jednak, że argumenty zwolenników szczepień, że chronią one przed chorobami mogą mieć swoje uzasadnienie – owszem, w przypadku pewnych chorób, szczepionki są skuteczne – pisze też o tym prof. Majewska.

Ludobójcy są jednak też znakomitymi psychologami. Zauważcie jak starannie wykrzystuje się pewne oczywiste sprawy do wprowadzania prawa totalitarnego. Podam choćby przykład palenia papierosów. Ludzie chętnie przyjęli argument, że „ponieważ palenie szkodzi, to należy go zakazać w miejscach publicznych”. To się przyjmuje bez zastrzeżeń. Zauważmy jednak co następuje dalej. Zakaz palenia w obecności dzieci. Okej, też można to przyjąć. Ale czy oczywistym jest karanie rodziców pozbawieniem rodzicielstwa za palenie w obecności dzieci? Czy też danie im klapsa? A czyż nie to się właśnie dzieje?

Podobnie wygląda sprawa z tzw. „terroryzmem”. Na bazie kilku „zamachów”, które zresztą zostały wykreowane przez globalistyczne gestapo, implementowane jest całe prawo totalitarne rodem z najgorszych horrorów Orwela czy Kafki. Amerykanie chętnie akceptowali ograniczenie wolności osobistej zaraz po zamach na WTC, gdyż byli tak wystraszeni „islamskimi zamachowcami”, że dali by sobie nawet wejść do łazienki podczas kąpieli. Po kilku latach sytuacja się zmieniła, ale jest już za późno – Patriot Act jest praktycznie wprowadzony na stałe, Amerykanie stracili to, na co pracowały pokolenia – wolność.

Teraz ingerencja ludobójców sięga dalej – naszego ciała. Szczepienia są „obowiązkowe” i można do nich nas zmusić, a Wyborcza przedstawia to jako naturalną rzecz.
Pamiętacie jak min. Marek Balicki przestraszył się gdy redaktorzy TVN Sekielski i Morozowski chcieli go zaszczepić na świńską grypę? http://www.youtube.com/watch?v=JL3yzpLDjoU

Bardzo was uczulam na temat szczepionek, bowiem uważam, że niedługo nastąpi atak – sytuacja z globalną inwigilacją wymyka się ludobójcom spod kontroli – muszą więc nas zaatakować otwarcie. Internet jest poważną przeszkodą, w USA przeszły przez Kongres ustawy ograniczające publikacje, a w Europie będzie podobnie. Mogę się założyć, że i w Polsce istnieją już plany ograniczenia wolności słowa w postaci skryminalizowania krytyki szczepień, aborcji, zabierania dzieci rodzicom, przejmowani nieruchomości i innych aktów działania „wladzy”, które moim zdaniem nie są niczym innym, a próbą eksterminacją rodzimej ludności polskiej.

Na koniec przypomnę materiwał opublikowany niedawno przez Alexa Jonesa: http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8, z którego wynika, że efekty szczepień mogą być na początku niezauważalne, a na dłuższą metę ludzie przez biologiczno – chemiczną lobotomię staną się posłusznymi robotami, które bez obaw dadzą się uśmiercić.

Reklamy

12 responses to “Jeśli nie wierzysz, że chcą nas eksterminować…

 1. Pingback: Europejczycy w mniejszości « Grypa666's Blog

 2. ALFA 2 września 2010 o 5:08 pm

  W nowej ustawie z dnia 5.12. 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. Nr 234, poz. 1570) z rozdziału 9 Przepisy karne zniknął punkt dotyczący kar za niepoddaniu się szczepieniom ochronnym , badaniom sanitarnym Itp.( w poprzedniej ustawie był taki podpunkt mówiący o grzywnie). Pozostały tylko praktycznie paragrafy z których karze się tylko personel medyczny. Tylko w art. 36 ust. 1 u.z.z.z mówi ,że wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym….. może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków. Czy oznacza to , że jeżeli rodzice dziecka nie zgadzają się na szczepienia obowiązkowe , to jedynym sposobem jest przeprowadzenie szczepienia jest zastosowanie środka przymusu bezpo�…
  https://konsylium24.pl/post/lekarskie-problemy-codzienne/2548/nowa-ustawa-o-zwalczaniu-chorob-zakaznych-a-przepisy-karne-dotyczy-kazdego-fachowego-pracownika-sluzby-zdrowia.html

  http://wolnemedia.net/zdrowie/koniec-sankcji-za-odmowe-szczepien/

  Polubienie

 3. Aśka 2 września 2010 o 6:10 pm

  Sama jestem ofiarą szczepień. W moim przypadku jest to szczepionka Hepavax przeciwko WZW. Pierwsze objawy choroby reumatycznej (a więc autoimmunologicznej) zaczęły się kilka dni po szczepieniu. Walczę z nią już 17 miesięcy i na razie bez rezultatu. Początkowa diagnoza lekarza pierwszego kontaktu to reumatoidalne zapalenie stawów lub dna moczanowa, choć powiedział, że na rzs jestem za stara skoro wcześniej nie miałam objawów. Badania wykluczyły dnę i okazało się, że jednak … szczepienia mogą wszystko, również pomóc zachorować.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 września 2010 o 6:13 pm

   Zastosuj metodę Ashkara. Co prawda, jest to na raka, ale wyczyścisz organizm z wwszelkich świństw jakie ci wszczepili. http://www.youtube.com/watch?v=0ijFA92QlV8 i kolejne części

   Polubienie

   • Aśka 2 września 2010 o 11:21 pm

    Widziałam już jakiś czas temu ten film, ale jakoś mnie nie przekonuje. Ktoś już zastosował tę metodę? Jak długo trzeba zmieniać tę ciecierzycę? Czy ktoś wie?

    Polubienie

    • monitorpolski 3 września 2010 o 10:35 am

     Może spróbuj jako pierwsza. Ludzie się boją bo to koszmarnie wygląda. Ale chyba nie jest bolesne. Wydaje mi się, że może to być dobry sposób, gdyż fizycznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia organizmu, wykorzystując przy tym nasze naturalne mechanizmy.

     Polubienie

  • ALFA 3 września 2010 o 3:55 pm

   tu zobacz jak się leczą cieciorką
   http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7972195,Thread.html

   Polubienie

  • ALFA 3 września 2010 o 4:39 pm

   ASIA spróbuj dietę Dr.Ewy Dąbrowskiej warzywno-owocowej ja ją stosuję i dużo dużo lepiej na moje stawy ,nie jedz mięsa bo bardzo zakwasza organizm ale podsyłam książkę tam jest opisane jak stosować wiele chorób można wyleczyć.
   to jest pod poz 5
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11695

   Polubienie

   • Aśka 3 września 2010 o 8:49 pm

    ALFA, dziękuję za namiary. Coś muszę z sobą zrobić, bo lekarze reumatolodzy wydaje się, że znają tylko środki przeciwbólowe.

    Polubienie

 4. Wojwit 2 września 2010 o 8:20 pm

  @Monitor
  Dziękuję za poruszenie tego tematu. Trzeba na nowo działać, jak wtedy na „Grypie” i to bezzwłocznie! Proszę, niech każdy kto ma jakiś rozsądny pomysł jak tych ludobójcom sie przeciwstawić, zgłosi go jak najszybciej choćby na tym blogu, a „Blogi Zjednoczone”, o których pisano w jednym z poprzednich artykułów – unisono i fortissimo trąbią o tym niebezpieczeństwie w sieci!!! PROSZĘ…

  Polubienie

  • Wizzgaa 4 września 2010 o 12:07 am

   Nie mam sensownego pomysłu ale desperacki zamysł ,że jak dojdzie do musu to porywam moją wnuczkę / wbrew woli rodziców/ i ukrywam się z nią w zaplanowanym miejscu , gdzie spróbuję ją chronić ,jak długo się da.Podejrzewam ,że wielu ludzi będzie próbowało tej metody . Oj, porobi się nam .

   Polubienie

 5. Aśka 2 września 2010 o 9:18 pm

  Nie na temat, ale myślę, że warto zapoznać się, bo monopol mediów głównego nurtu tzw. mainstreamowych, jest porażający, a reszta źródeł ośmieszana, jako przeznaczona do tzw. moherów.
  ========

  http://niepoprawni.pl/blog/394/akcja-kochamy-czytac-obciachowe-gazety

  Akcja: Kochamy czytać „obciachowe gazety”:)))
  Redakcja, 11 września, 2010 – 01:16

  Redakcja zaprasza do wzięcia udziału w nader pozytywnej akcji (pomysłu Intuicji):

  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI „KOCHAMY CZYTAĆ „OBCIACHOWE” GAZETY”:)))

  DATA – 11.09 (SOBOTA)

  POCZĄTEK – OD GODZ. 12.OO („W SAMO POŁUDNIE”), TYM SAMYM INAUGURUJEMY OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ WYCHODZENIA W PRZESTRZEŃ PUBLICZNĄ Z NASZYMI GAZETAMI:)))

  MIEJSCE – KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE (ODCINEK OD PAŁACU DO ZAMKU)

  PRZEBIEG – KAŻDY PRZYNOSI ZE SOBĄ GAZETĘ POLSKA, NASZ DZIENNIK, GOŚCIA NIEDZIELNEGO, NAJWYŻSZY CZAS ITP, UBRANY W PRZECIWSŁONECZNE OKULARY SPACERUJE, SIEDZI W KAWIARNI (PRZY KAWIE, SOCZKU, PIWKU, DOBRYM WINIE, LEMONIADZIE;) – DO WYBORU), NA SCHODKACH PRZY KOLUMNIE I OSTENTACYJNIE CZYTA „OBCIACHOWE” GAZETY.

  WSZYSCY UŚMIECHNIĘCI, ZRELAKSOWANI.

  CEL – ODCZAROWANIE SCHEMATU „OBCIACHOWE” GAZETY – „OBCIACHOWY CZYTELNIK””

  NIE MOŻEMY DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ!!! CHOĆBY PRZYSZŁO DWUSTU DZIADKÓW ZE SŁOIKAMI I GRANaTAMI MY POZOSTAJEMY ZACZYTANI I „CZILAUTOOOOWI”;)))

  WEŹ ZE SOBĄ KILKA RÓŻNYCH GAZET!!!!!!

  Dodajmy, że akcja nie musi (a nawet nie powinna) ograniczać się do Krakowskiego Przedmieścia i Warszawy. Gdziekolwiek będziesz 11.09 – weź tam „obciachową” gazetęI

  Redakcja

  =======
  wspomagający akcje każdy zainteresowany może ściągnąć stąd: http://a.imageshack.us/img153/2637/czytelnia.jpg

  Dotychczas zgłoszone miejsca lokalizacji akcji:
  1) Warszawa – KRAKOWSKIE,
  2) Sandomierz – Rynek,
  3) Lublin – Pl. Litewski,
  4) Wrocław – Rynek,
  5) Gdańsk ul. Długa,
  6) Sopot – „Monciak”,
  7) Poznań – St. Rynek,
  8) Łódź – Rynek Manufaktury lub Pl. Wolności,
  9) Chorzów – Rynek,
  10) Białystok – Rynek Kościuszki,
  11) Bielsko Biała – ul Mostowa
  12) Kraków – Rynek
  13) Białystok – Rynek Kościuszki
  14) Częstochowa – III Aleja NMP
  15) Szczecin – Wały Chrobrego
  16) Kielce – Plac Wolności

  Polubienie