Jeśli nie wierzysz, że chcą nas eksterminować…

Czy wiesz co wszczepią twojemu dziecku?

Poniższy tekst jest z Gazety Wyborczej:
Grzywny dla rodziców. Bo nie szczepią dzieci.
Rośnie liczba rodziców, którzy rezygnują ze szczepienia dzieci. Mimo, że te są obowiązkowe i wynikają z kalendarza szczepień. Jak dowiaduje się TOK FM, w Lublinie dla opornych będą grzywny, a nawet sprawy w sądzie (…)

całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,97906,8242923,Grzywny_dla_rodzicow__Bo_nie_szczepia_dzieci.html

Badania na temat szczepionek i ich nieskuteczności, czy wręcz szkodliwości publikowaliśmy w 2009 roku na łamach http://www.grypa666.wordpress.com, nie będę się więc teraz powtarzał. Proszę przejrzeć archiwa. Polecam szczególnie publikacje prof. dr Anny Doroty Majewskiej, która jest najwyższej klasy specjalistką z tego zakresu, np:
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-majewska-szkodliwosc-szczepien/ http://www.faceci.com.pl/subskrypcja61.html http://www.globalnaswiadomosc.com/profmajewskalist.htm

Ważną publikacją jest sprawa karna, którą założyła Jane Burgermeister w ubiegłym roku przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/
Sprawa oczywiście została umorzona, odsunieto od niej oficerów, którzy zaczęli rzetelnie ją prowadzić, a teraz władze Austrii w stylu godnym Hitlera i Stalina nielegalnie chcą wsadzić autorkę do psychiatryka, najpierw ubezwłasnowolniając ją za pomocą prawa przeznaczonego dla osób z demencją starczą!
Jeśli sądzicie, że Jane jest chora psychicznie to radzę dokładnie przeanalizowac zarzuty opublikowane w kwietniu ub. roku na jej blogu http://www.birdflu666.wordpress.com:
http://birdflu666.wordpress.com/2009/04/ Polecam też obejrzenie filmiku, który z nią nagraliśmy we wrześniu ub. roku. Tu jest pełna 14 minutowa wersja:
http://www.dailymotion.pl/video/xaxfsd_jane-burgermeister-wieden-14-min_news

Szczepionki to najlepszy sposób na selektywną eksterminację i trudno mieć złudzenia, że ludzie którzy stosują broń uranową, chemiczną, biologiczną i mówią otwarcie o depopulacji, nie zastosują tej jakże wygodnej formy zabijania. Przyznam jednak, że argumenty zwolenników szczepień, że chronią one przed chorobami mogą mieć swoje uzasadnienie – owszem, w przypadku pewnych chorób, szczepionki są skuteczne – pisze też o tym prof. Majewska.

Ludobójcy są jednak też znakomitymi psychologami. Zauważcie jak starannie wykrzystuje się pewne oczywiste sprawy do wprowadzania prawa totalitarnego. Podam choćby przykład palenia papierosów. Ludzie chętnie przyjęli argument, że „ponieważ palenie szkodzi, to należy go zakazać w miejscach publicznych”. To się przyjmuje bez zastrzeżeń. Zauważmy jednak co następuje dalej. Zakaz palenia w obecności dzieci. Okej, też można to przyjąć. Ale czy oczywistym jest karanie rodziców pozbawieniem rodzicielstwa za palenie w obecności dzieci? Czy też danie im klapsa? A czyż nie to się właśnie dzieje?

Podobnie wygląda sprawa z tzw. „terroryzmem”. Na bazie kilku „zamachów”, które zresztą zostały wykreowane przez globalistyczne gestapo, implementowane jest całe prawo totalitarne rodem z najgorszych horrorów Orwela czy Kafki. Amerykanie chętnie akceptowali ograniczenie wolności osobistej zaraz po zamach na WTC, gdyż byli tak wystraszeni „islamskimi zamachowcami”, że dali by sobie nawet wejść do łazienki podczas kąpieli. Po kilku latach sytuacja się zmieniła, ale jest już za późno – Patriot Act jest praktycznie wprowadzony na stałe, Amerykanie stracili to, na co pracowały pokolenia – wolność.

Teraz ingerencja ludobójców sięga dalej – naszego ciała. Szczepienia są „obowiązkowe” i można do nich nas zmusić, a Wyborcza przedstawia to jako naturalną rzecz.
Pamiętacie jak min. Marek Balicki przestraszył się gdy redaktorzy TVN Sekielski i Morozowski chcieli go zaszczepić na świńską grypę? http://www.youtube.com/watch?v=JL3yzpLDjoU

Bardzo was uczulam na temat szczepionek, bowiem uważam, że niedługo nastąpi atak – sytuacja z globalną inwigilacją wymyka się ludobójcom spod kontroli – muszą więc nas zaatakować otwarcie. Internet jest poważną przeszkodą, w USA przeszły przez Kongres ustawy ograniczające publikacje, a w Europie będzie podobnie. Mogę się założyć, że i w Polsce istnieją już plany ograniczenia wolności słowa w postaci skryminalizowania krytyki szczepień, aborcji, zabierania dzieci rodzicom, przejmowani nieruchomości i innych aktów działania „wladzy”, które moim zdaniem nie są niczym innym, a próbą eksterminacją rodzimej ludności polskiej.

Na koniec przypomnę materiwał opublikowany niedawno przez Alexa Jonesa: http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8, z którego wynika, że efekty szczepień mogą być na początku niezauważalne, a na dłuższą metę ludzie przez biologiczno – chemiczną lobotomię staną się posłusznymi robotami, które bez obaw dadzą się uśmiercić.

Reklamy