Buty na Marsie

Mars z pokładu talemniczego statku

Sekrety Ameryki opublikowały niezwykle interesujący i tajemniczy film z rzekomej podróży na Marsa, która odbyła się w 1970 roku: http://www.sekretyameryki.com/?p=3999

Ujawnienie tej „top secret” wspólnej misji Amerykanów i Rosjan mogłoby być powodem superskandalu międzynarodowego. Rodzi to bowiem tak istotne pytania jak: skąd wzięły się fundusze na tak kosztowną misję, co odkryli astronauci, że do dzisiaj świat nic nie wie o tej misji, jaki był jej cel?
Czyżby elity światowe ukrywały przed nami poziom swojego zaawansowania technicznego, osiągniętego zresztą przez kontrolę społeczeńtwa, żerowanie na nim w formie haraczy podatkowych czy też wykorzystywanie odkryć naukowych dokonanych przez nieświadomych naukowców?

Członek załogi tajnej misji na Marsa z 1970 r

Wspólnie ze znajomymi szukaliśmy tego filmu na innych serwisach, bez skutku – nawet na serwerze Blipa, z którego Sekrety Ameryki pobierają film, nie ma go w spisie, a wewnętrzny link nie działa (choć na stronie film się ukazuje). Nie można go więc ściągnąć żadnym programem. Jako średniej klasy fachowiec od montażu i efektów specjalnych, mogę stwierdzić, że jeśli ten film jest fałszywka, to zrobiony on został doskonale, musiał byc na to spory budżet. Zdjęcie po lewej jest jedną klatką z tgo filmu ukazujacą czonka załogi, którą zauważyłem uważnie go przeglądając. Film nagrałem kamerą z ekranu z migawką 1/1000 – dopiero wtedy udało się tę klatkę złapać.
„Misja na Marsa” tłumaczyłaby wiele z tego co się obecnie dzieje. Być może tajemnicze maszyny międzyplanetarne (np: http://www.youtube.com/watch?v=CjFTX0InBnA&feature=related )nie są niczym innym jak stacjami kosmicznymi zbudowanymi dla elit światowych na wypadek kosmicznego kataklizmu czy też 3 wojny światowej. Wszechobecne UFO mogą być konstrukcjami najnowszej generacji opartymi na konstrukcjach niemieckich jeszcze z II wojny światowej. Do napędu może być wykorzystywany napęd mikrofalowy, o którym mało się mówi, ale jest fizycznie możliwy. Moc 1kW dostarczona do obwodu mikrofalowego o bardzo wysokiej dobroci jest w stanie unieść 1 tonowy samochód! Odpowiednio przerobione kuchenki mikrofalowe mogłyby więc teoretycznie być silnikami naszych samochodów. Co więcej, napęd taki może działać nie tylko w środowisku z atmosferą, ale także w próżni.

Czyje to są buty?

Nasze dalsze poszukiwania na temat marsjańskich misji dostarczyły jeszcze więcej emocji. Otóż na jednym ze zdjęć dokonanych przez pojazd Rover Spirit, widać … znoszone buty i mnóstwo śladów stóp wokoło: http://www.youtube.com/watch?v=2Fyh34EVut8
Trudno wyciągać wnioski na podstawie takich „dowodów”, ale jeśli są to buty człowieka, to zachodzi pytanie – jak wytrzymał w tak rzadkiej atmosferze by nosić zwykłe buty? A jeśli to nie są buty człowieka, to czyje? A może Rover nie wylądował wcale na Marsie?

Reklamy