Illuminati przygotowują opinię publiczną na „samobójstwo” Jane Burgermeister?

Illuminati przygotowują opinię publiczną na „samobójstwo” Jane Burgermeister?

Jane Burgermeister

Podobnie jak w przypadku zamachu na WTC, wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej i wielu innych „katastrofach” Illuminati uprzedzają o swoich nastepnych krokach. Tym razem dotarliśmy (pracuję nad tym w grupie) do szokującego odkrycia na zagranicznych blogach. Otóż w blogach tych, jak np. tutaj: http://lightworkers.org/channeling/110947/urgent-message-saint-germain
po prawej stronie w kolumnie More… podane są linki do promowanych artykułów. Na podanej powyżej stronie nie ma nic odnośnie Jane Burgeremister, natomiast w tłumaczeniu
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://lightworkers.org/blog/91385/ascended-masters-and-other-light-beings&ei=mX-DTMOVFJKhOJuOjdoO&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBcQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3DI%2BAm%2BBeloved%2BMaster%2BTeacher%2BSaint%2BGermain,%2Bsite:http://lightworkers.org%26hl%3Dpl
(gdyby link się zmienił podję linki do zrzutów obu wersji artykułów – angielska: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Lightworkers.jpg
poska: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Lightworkers-tlumaczenie.jpg
występuje jako „pilne” że „Jane Burgereister grozi samobójstwo” i podano, że jest to artykuł z wczoraj! A oryginalny artykuł Rebecca Campbell napisała 31 lipca! http://www.opednews.com/articles/URGENT-Activist-Jane-Burg-by-Rebecca-Em-Campbel-100731-385.html

Jestem w ciągłym kontakcie mailowym i telefonicznym z dziennikarką. Wiem co jej grozi. Sąd austriacki chce ją ubezwłasnowolnć na mocy prawa, które się stosuje do osób z demencją starczą powyżej 90 roku życia. Jeśli to zostanie zastosowane to Jane nie będzie miała prawa nic zrobić – publikować, dysponować swoimi pieniędzmi i majątkiem (ma spadek po ojcu, który sąd austriacki prawdopodobnie chce bezprawnie zagarnąć) czy nawet bronić się przed sądem. Sąd będzie wówczas mógł bez jej zgody wsadzić ją do zakładu psychiatrycznego i faszerować czymkolwiek. Oczywistym wnioskiem jest to, że diagnozą tych „lekarzy” rodem z Ravensbruck może być mania samobójcza czy tez schizofrenia paranoidalna. Jane zdaje sobie z tego sprawę, ale nie może już opuścić Austrii z powodów, których jeszcze dokładnie nie rozumiem – sąd prowadzi sprawę, a ona musi czekać. Poza tym ma bardzo uszczuplone środki finansowe przez agenta, który wciąż zbiera w jej imieniu pieniądze za pomocą strony http://www.theflucase.com.

Austriacki sędzia chciał ją ubezwłasnowolnić już 4 tygodnie temu, jednak dziennikarka zagroziła mu sprawą kryminalną w trybunale międzynarodowym i dołączyła dokumenty, z których wynika, że postępowanie innej sędzi jest całkowicie bezprawne i oparte na fałszywych dowodach. Jest to dokładnie opisane na jej blogu www.birdflu666.wordpress.com.
Jeśli chodzi o prowadzoną przez nią stronę theflucase.com, Jane Burgermeister zorientowała się, że zajmujący się administrowaniem Johan Niklasson jest agentem już w kwietniu b.r. zaraz po katastrofie w Smoleńsku. Strona wówczas całkowicie zniknęła z sieci. Jane zwróciła się z prośba o pomoc w ustaelniu daczego tak się mogło stać do swych polskich przyjaciół. Staraliśmy się potwierdzić oświadczenie Nklassona, że firma hostingowa z USA ją zablokowała z uwagi na „zbyt duże obciążenie”. Było to kompletną bzdurą nastawioną na wprowadzenie w błąd nieznającej się na szczegółach technicznych dziennikarki, ale nasi fachowcy nie dali się zwieść. Jane natychmiast uruchomiła ponownie swój blog na wordpressie, którego można tak łatwo ani zamknąć ani shakować – wordpress to najlepsza platforma na świecie dla publikacji niewygodnych dla globalnej mafii. Podjęła też trafną decyzje natychmiastowego wyjazdu z Austrii, przyjeżdżając za ostatnie pieniądze do Polski.
Z tego okresu datuje się pamiętne nagranie na YouTube, w którym już 17 kwietnia podała przypuszczenie o fałszywym samolocie, który rozbił się w Smoleńsku. Niezależnie od tego czy ta hipoteza okaże się prawdziwa czy nie, nagranie i publikacje Jane były bardzo niewygodne dla globalnej sitwy, gdyż uderzały w istotny motyw możliwego zamachu, którym było odciągnięcie Polski od polityki finansowej prowadzonej przez ś.p. Prezesa NBP S. Skrzypka. Nagranie w wersji polskiej znajduje się tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Lun0kzX84og

Dlaczego na Jane Burgermeister następuje taki atak? Otóż podejrzewamy, że globalna mafia medyczno-przemysłowa planuje kolejną akcję szczepionkową. Tym razem „pandemia” nie jest zapowiadana, ona po prostu nastąpi. Ludzie zaczną umierać. Pierwsze tego jaskółki są w doniesieniach z Indii o nowej epidemii H1N1. Jeśli faktycznie w Europie się to zacznie to nie ma wątpliwości, że osoby krytykujące będą uciszane, czy wręcz zamykane. Popularnych dziennikarzy jak Jane Burgermeister nie będzie można tak łatwo uciszyć, co więcej – ona już teraz ostrzega o możliwej akcji przymusowego szczepienia, a doniesienia agencyjne zdawają się to potwierdzać.

Proszę was, śledźcie dokładnie jak się to będzie wszystko rozgrywało – sądzę, że wszyscy jesteśmy zagrożeni, nieważne czy zwolennicy PiS, PO czy SLD, musimy się zjednoczyć i przeciwstawić tym antyludzkim akcjom zniewolenia. Mamy wystarczająco owdów na to by uważać się zagrożonymi.

Reklamy

17 responses to “Illuminati przygotowują opinię publiczną na „samobójstwo” Jane Burgermeister?

 1. Aśka 5 września 2010 o 5:20 pm

  „Tym razem „pandemia” nie jest zapowiadana, ona po prostu nastąpi. Ludzie zaczną umierać. ”

  http://wiadomosci.onet.pl/2217113,16,goraczka_zachodniego_nilu_w_europie__13_ofiar,item.html
  PAP, Kle/00:01 02.09.2010
  Gorączka Zachodniego Nilu w Europie, 13 ofiar

  Od początku sierpnia w Grecji 163 osoby zapadły na gorączkę Zachodniego Nilu, a 13 z nich zmarło na tę tropikalną chorobę wirusową – poinformowało dzisiaj Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób w Atenach.
  Dzisiaj po południu Centrum podało, że dwie osoby w podeszłym wieku zmarły w poniedziałek po zarażeniu się tropikalnym wirusem roznoszonym przez komary. Centrum poinformowało także o kolejnych sześciu nowych przypadkach choroby.

  Tylko kilka godzin wcześniej informowano o 11 ofiarach śmiertelnych.

  Gorączka Zachodniego Nilu, której głównymi objawami są bóle głowy i mięśni, gorączka oraz nudności pojawiła się również w Rumunii i Rosji, gdzie zanotowano po kilka przypadków śmiertelnych.

  http://wiadomosci.onet.pl/2217759,441,smiertelny_wirus_w_europie_kolejne_ofiary_zmarly,item.html
  CNN, MK/11:21 03.09.2010
  Śmiertelny wirus w Europie. Kolejne ofiary zmarły

  Badania nad wirusem w labolatorium, fot. PAP Adam Ciereszko
  PAP

  Wirus Zachodniego Nilu zabił 14 osób w Grecji. Greckie Centrum Monitorowania Chorób poinformowało również, że 142 osoby są zarażone śmiertelnie niebezpiecznym wirusem – informuje serwis CNN.
  Grecka placówka zdrowia podała, że 32 osoby przebywają w szpitalach, z czego osiem z nich na oddziałach intensywnej opieki zdrowotnej. Wirus zwykle jest przenoszony przez komary i podczas transfuzji krwi.

  Wysoka gorączka, bóle głowy, śpiączka, dezorientacja, zwiotczałość mięśni to główne symptomy występujące po zarażeniu się wirusem. Władze Grecji poinformowały, że 80 proc. ludzi zarażonych może nie odczuwać żadnego z symptomów. Władze podjęły także kroki zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa. Osoby mieszkające w strefie zagrożenia zarażeniem się wirusem zostały poproszone o zaniechanie oddawania krwi, co najmniej przez 28 dni. Od 1960 roku wirus Zachodniego Nilu w Europie był notowany niezwykle rzadko.
  _____
  O tym wirusie mówili już w lipcu ubiegłego roku, że w tym roku zaatakuje.

  Polubienie

  • ALFA 8 września 2010 o 8:24 pm

   Nie panikujcie silny układ immunologiczny -silny organizm poradzi sobie ,więc dużo witamin a zwłaszcza witaminy C oczyścić organizm z toksyn ,a to żarcie co jecie to już wasz problem.Czas pomyśleć czym się żywicie czytajcie co kupujecie.Dużo jarzyn i owoców zróbcie sobie dietę warzywno-owocową polecam DIETĘ DR.EWY DAROWSKIEJ.A nie zastanawialiście się czemu UE obniżyła nam dawkowanie ilość witamin dziennie dlaczego znikną sklepy zielarskie.Czas się obudzić i czytać do puki jest dostęp do internetu.A poczytajcie o witaminach z apteki są syntetyczne i wchłaniają się tylko 30%.

   Polubienie

 2. Stanisław 5 września 2010 o 7:30 pm

  Jeżeli w rodzinnym kraju Jane Burgermeister grozi niebezpieczeństwo, to może można ją u nas „przechować” ? Zrobiła przecież tyle dla innych , więc teraz pora się odwdzięczyć i zrobić wszystko by ją ocalić.

  Polubienie

  • monitorpolski 5 września 2010 o 9:53 pm

   Proponowalismy jej to. Nie może z uwagi na proadzoną sprawę – od razu byłaby poszukiwana listem gończym. Sreparowano na nią dowody, w jej teczce znalazły się zarzuty wobec osób zupełnie jej nie znanych, które się jej przypisuje! Ona to odkryła i złozyła w sądzie jako dówód przestępstwa popełnionego przez sąd. Wiemy, że to samo się dzieje w Polsce, notorycznie miesza się teczki by potem był pretekst do skazania delikwenta. Tego nawet nie było w staliniźmie, to nowy wymysł „wiecznych bandytów”

   Polubienie

 3. Stanisław 6 września 2010 o 8:02 am

  To co Pan pisze w odpowiedzi, utwierdza mnie w przekonaniu że jednak Jane Burgermeister potrzebna jest pomoc w opuszczeniu kraju i ukryciu jej. Nie można „spokojnie” czekać na sfałszowany wyrok. Jeżeli ma Pan nadal kontakt z dziennikarką, proszę jej te słowa przekazać. Kolejna sprawa to fałszywa strona – rozgłośmy ten temat po forach w zaprzyjaźnionych krajach. Zdaję sobie sprawę że nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą. Inna kwestia to czy można „zdalnie” unicestwić taką stronę ? Myślę że wśród czytelników są specjaliści od takich sztuczek i może można by się zwrócić do nich o pomoc ? Cel uświęca środki.

  Polubienie

 4. kruk 6 września 2010 o 3:33 pm

  Co do tzw. „gorączki zachodniego Nilu” – to podobno, choroba ta jest przenoszona tylko przez komary a w zimie a nas ich raczej nie będzie 🙂 chyba, że une wymyślą coś nowego …

  Polubienie

 5. ciociababcia 6 września 2010 o 4:23 pm

  Jak z nimi walczyć? Ludzie nie chcą słuchać, opatrzą na mnie jak na moherkę (no jestem nią). Z moich znajomych jedna osoba rozumnie prawidłowo to zagrożenie, trzy wiedzą ale „od nich jest to daleko”, a reszta klepie się po własnych głowach. Po czym późnie będą się klepać?
  Te gorączki, są , ale bywa, że komary są szczególne.

  Polubienie

  • monitorpolski 6 września 2010 o 8:41 pm

   Wniosek jest jeden – zginą miliony, o ile nie miliardy. Jeśli ludzie nie widzą zagrożenia to będą musieli zginąć. Żydzi szli jak baranki do komór gazowych…

   Polubienie

   • asterix 6 września 2010 o 9:05 pm

    Historia się powtarza… Gotuje się we mnie jak widzę młodych ludzi chodzących z identyfikatorem po mieście, bo w pracy im dali. W banku millenium przed prawie każdymi drzwiami są czytniki tęczówki oka – wiem, byłem widziałem. Mam dziwne, wrażenie, że w Polsce jest w miarę bezpiecznie, ale to tylko wrażenie…

    Polubienie

   • ALFA 8 września 2010 o 7:57 pm

    Nie zginą miliony bo to jest brak witaminy C niech każdy kto może robi badania na ilość wit C w organiżmie i zażywać dużo naturalnej witC można zażywać 18000mg dziennie lub w razie choroby żądać od lekarza podania witaminy dożylnie.To jest choroba gorączka krwotoczna a co powoduje krwotoki(szkorbut) brak witaminy C.
    W latach 50 witC leczono raka i dawali dożylnie nawet 100000mg i nikt od tej dawki nie umarł.Ta witamina C jej nadmiar w organizmie jest wydalana z moczem.A żydzi jak szli tak idą.

    Polubienie

 6. Aśka 6 września 2010 o 7:51 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2457,Wirus-goraczki-Zachodniego-Nilu-nad-Wolga
  Wirus gorączki Zachodniego Nilu nad Wołgą
  Dodał: sodot633 • Dodany: • 2010-09-06 10:06:43 Wyświetleń: 63

  W wyniku wybuchu zachorowań na tropikalną gorączkę Zachodniego Nilu zmarło pięć osób w obwodzie wołgogradzkim, gdzie na chorobę tę zapadło co najmniej 116 osób – podały służby sanitarne w tym regionie na południu europejskiej części Rosji.

  – Zarejestrowano 116 osób zarażonych wirusem Zachodniego Nilu (WNV), z czego pięć zmarło – podał rzecznik służb sanitarnych (Rospotrebnadzor) w Wołgogradzie.

  Codziennie przybywa od 6 do 10 przypadków zakażenia wirusem, roznoszonym przez komary – podaje internetowa strona wołgogradzkiego Rospotrebnadzoru.

  Trzy przypadki zakażenia zarejestrowano również w rejonie Woroneża – podały tamtejsze służby sanitarne.

  Rekordowe upały, które nawiedziły Rosję, a szczególnie jej południowe obszary, gdzie po dwóch miesiącach deszczów temperatury sięgnęły 40 stopni Celsjusza, sprzyjają wylęganiu się komarów. Według Rospotrebnadzoru namnożyło się ich 20 razy więcej niż w ubiegłym roku.

  W tym rejonie na ukąszenia komarów i potencjalne zakażenie WNV narażone są dwa mln ludzi.

  Władze nakazały nasilenie owadobójczych oprysków i dezynfekcji zbiorników wodnych.

  Gorączka Zachodniego Nilu pojawiła się również w Grecji, gdzie zmarły na nią cztery osoby.

  INTERIA.PL/PAP

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/1691749-wirus-zachodniego-nilu-2010-latem-w-polsce-?page=last

  http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Rosja-Goraczka-Zachodniego-Nilu-nad-Wolga,101072,8.html

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gorączka_Zachodniego_Nil
  =====
  Aż głupio pisać o Gorączce Zachodniego Nilu, kiedy osoba, która zapobiegła masowym szczepieniom w ubiegłym roku i uratowała nam tyłki, jest zagrożona. Nie mam pomysłu, jak można jej pomóc. Jedyne sensowne rozwiązanie, które mi się nasuwa, to tak jak radzi Stanisław, „przechować” ją w Polsce i na maksa nagłośnić ten problem na świecie, zarówno zachodzie jak i wschodzie.

  Polubienie

 7. Kier 6 września 2010 o 9:19 pm

  Moi Drodzy,

  28 września 2010 o 15-tej
  KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA na ULICACH MIAST ŚWIATA

  Przyłącz się i roześlij informację innym
  Więcej informacji znajdziesz: http://www.iskra.info.pl/

  Polubienie

 8. grypa666 8 września 2010 o 7:42 pm

  Ze szczegolow podanych przez Burgermeister i Niklassona, niewiarygodnie wyglada wersja ze byl on wrogim agentem u niej. Oskarzenie go jest bardzo powazne i niesprawiedliwe, jesli on przez rok pomagal Jane prowadzic TheFluCase.
  Wiec musisz, Marku udokumentowac to:
  „Staraliśmy się potwierdzić oświadczenie Nklassona, że firma hostingowa z USA ją zablokowała z uwagi na „zbyt duże obciążenie”. Było to kompletną bzdurą nastawioną na wprowadzenie w błąd nieznającej się na szczegółach technicznych dziennikarki, ale nasi fachowcy nie dali się zwieść.”
  Nie pierwszy to raz Burgermeister nieslusznie oczernila uczciwa osobe.

  Polubienie

  • szlachic 29 września 2010 o 3:55 pm

   Oczywiscie ze musimy sie modlic..Ale sama modlitwa niczego tu nie zdzialmy..
   Bog pomaga wtedy kiedy czlowiek nic nie moze zdzialac..Ale my musimy sie
   przebudzic z letargu lenistwa i glupoty i spiaczki swiadomosciowej.SZCZESC BOZE

   Polubienie

   • monitorpolski 29 września 2010 o 9:15 pm

    Zgoda!

    Polubienie

 9. grypa666 8 września 2010 o 7:50 pm

  „Sąd austriacki chce ją ubezwłasnowolnć na mocy prawa, które się stosuje do osób z demencją starczą powyżej 90 roku życia.”
  Czy nie chodzi o sprawe jej podeszlego wiekiem krewnego, w ktorej Burgermeister wystapila, a nie bezposrednio o nia? Czy widziales dokumenty sadowe? Gdzie je mozna poczytac? Ja tylko czytalem prezentacje Burgermeister, a to za malo na obiektywna ocene. Podobnie jak jej reprezentacje nt. Niklassona sa b. stronnicze.

  Polubienie

 10. Pingback: Illuminati przygotowują opinię publiczną na „samobójstwo” Jane Burgermeister? « Dziennik gajowego Maruchy