Sędzia austriacki uznaje bezpodstawność ubezwłasnowolnienia Jane Burgermeister

Jak się okazuje w sądownictwie austriackim nie jest jeszcze tak źle. Sędzia uznał bowiem, że próby ubezwłasnowolnienia dziennikarki Jane Burgermiester przez inną sędzię są bezpodstawne.

Jane Burgermeister

Jak wspomniałem w poprzednim artykule, próbowano zastosować wobec niej prawo, które pozwala na pozbawienie wolności osobistej – stosuje się je zazwyczaj do osób z demencją starczą, które nie potrafią już podejmować rozsądnych decyzji.
W dzisiajeszej rozmowie telefonicznej dzienniarka z ulgą stwierdziła, że „jest znów wolną osobą” i, że tylko dzieki wielkiemu poparciu ze strony opinii publicznej udało się jej uniknąć cywilnej śmierci oraz być może dożywotniego pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Dziennikarkę poparli jej zwolennicy w USA, Nowej Zelandii (demonstracje przed Ambasadą Austrii), Australii, Włoszech (duża grupa na Faceboook). Szczególnie wiele zawdzięcza tak znanym osobom jak Alex Jones i David Icke, którzy swoim autorytetem stanowczo ją poparli. Niestety, okazało się też, że jest spora grupa szkodników, która rozpowszechniała fałszywe informacje na temat jej „choroby psychicznej” i „prób samobójczych” czy wręcz, że jest powiązana z Al Kaidą!. Więcej publikacji na ten temat już niedługo na jej blogu www.birdflu666.wordpress.com

Reklamy

4 responses to “Sędzia austriacki uznaje bezpodstawność ubezwłasnowolnienia Jane Burgermeister

 1. Aśka 7 września 2010 o 10:37 pm

  Dobrze, że tak się stało i Jane mogła odczuć ulgę; Razem możemy bardzo dużo. Tylko dlaczego tak trudno się jest nam połączyć we wspólnym działaniu.

  Te filmy Charliego Veitch’a dają dużo nadziei na opamiętanie, więc zamieszczam jeden z nich.
  Policja Miłości, część 2 – Przebudzenie – 31 III 2010 http://www.youtube.com/watch?v=FD4miibi2kU&feature=related

  Polubienie

 2. l 7 września 2010 o 11:16 pm

  Ale jesteście tempe huje

  Polubienie

 3. Aśka 8 września 2010 o 1:35 am

  Z Downing Street do Trafalgar Square – 17 III 2010

  Komentarze przesyłającego (NWOPL)

  *
  maghrebianka
  5 mies. temu 2

  A co się dzieje bo jestem nie w temacie?
  maghrebianka 5 mies. temu 2
  *
  NWOPL
  5 mies. temu

  @maghrebianka Danny poprosil Charliego jak i innych ktorzy publikuja filmy Everything is OK i ich skasowanie z YT.

  Danny najwidoczniej sie wystraszyl i w obawie o swoja rodzine nie chce byc laczany z Charliem i tymi filmami, na co sadze jest roche zapozno.

  Charlie po dluzszej klutni skaowal cala zawartosc, jednak przedwczoraj po emisji tego filmu spowrotem jest ona dostepna, tak wiec wciaz WSZYSTKO JEST OK 🙂
  NWOPL 5 mies. temu

  Najwyżej oceniane komentarze

  *
  sonix3x
  5 mies. temu 6

  Charlie podjął słuszną decyzje cieszę się, że tak zrobił i rozumiem tę całą presję na skasowanie czegoś czego tak naprawdę już się nie da wykasować. Widzę, że mimo wszystko Charlie ma więcej odwagi niż jaki kolwiek mości wodzirej i bardzo się cieszę z tego powodu bo w tych trudnych czasach potrzeba nam jak najwięcej takich ludzi 🙂
  sonix3x 5 mies. temu 6
  *
  pouell
  5 mies. temu 4

  Strasznie szkoda odejścia Dannego, ale pewnie znaleźli na niego haka, albo zastraszyli czego nie trudno zrobić w dzisiejszym chorym świecie. Ja mu się trochę nie dziwię.
  pouell 5 mies. temu 4

  zobacz wszystkie
  Wszystkie komentarze (11)

  *
  AdeHD
  5 mies. temu

  cd….. Charlie bez Danny’ego to tylko szołmen. Pay Pal, „Wiadomość do ruchu oporu” i teraz THE LOVE POLICE ACADEMY to gwoździe do trumny dla tego byłego spontanicznego ruchu, oby armia aniołów, którą chce stworzyć Charlie nie okazała się armią aniołów upadłych
  AdeHD 5 mies. temu
  *
  AdeHD
  5 mies. temu

  Charlie z każdą chwilą pogrąża się w chaosie i ciemności, znalazł się On w miejscu w, którym być nie powinien, bo jest na to za wcześnie dla niego, mówi o rzeczach, które nie do końca rozumie, które nie do końca przemyślał ( co było widać np. w Press TV)…..
  AdeHD 5 mies. temu
  *
  SOLtvone
  5 mies. temu

  Co to za piosenka ??
  SOLtvone 5 mies. temu
  *
  kwini
  5 mies. temu

  Bardzo, bardzo żałuję, że Danny odszedł. Ale Charlie jest w innej sytuacji pewnie – nie ma żony, dzieci. Swoim życiem łatwiej zaryzykować, niż życiem najbliższych, więc do Dannyego żalu nie mam, ale żałuję że nie kontynuuje tego. Ale zgadzam się, filmy muszą być dostępne dla wszystkich.
  kwini 5 mies. temu
  *
  BartekHCOL
  5 mies. temu

  Tak musiało być widocznie… Ale to nie zmienia niczego. Dalej cenię i Dannego i Charliego i każdego innego kto robi cokolwiek by wyzwolić innych od strachu.Wolność to odwieczne prawo wszystkich świadomych istot i bytów. 528 Hz.
  BartekHCOL 5 mies. temu
  *
  SW111SA
  5 mies. temu

  dokladnie tak
  SW111SA 5 mies. temu
  *
  maghrebianka
  5 mies. temu 2

  @NWOPL

  Dzięki za odpowiedź, no to się dzieje 😉

  Super film, dzięki!

  Polubienie

 4. lupunnik 13 września 2010 o 12:39 pm

  Do niewygodnych dziennikarzy albo się strzela,albo się ich wiesza,albo ubezwłasnowolnia.Naszym na szczęcie nic takiego nie grozi.PS. Gratulacje dla Jane Burgermeister.

  Polubienie