A jednak ludobójcy idą na całość…

Proszę traktować poniższy tekst jako ostrzeżenie na najbliższą przyszłość, nie jako ocenę sytuacji na dzień dzisiejszy.
Światowi ludobójcy w postaci producentów szczepionek i innych wynalazków mających na celu obniżenie populacji ludności, mimo oczywistych dowodów na ich ultrakryminalną działalność próbują znów brudnych sztuczek ze szczepionkami. Tym razem składniki felernej szczepionki na świńską grypę znajdą się w szczepionce na tzw. grypę sezonową. Ubiegłoroczna afera z zabójczymi szczepionkami, które przypomnimy, były testowane m.in. na polskich bezdomnych, czego rezultatem była prawdopodobnie śmierć 21 osób w tylko jednym schronisku, niczego nie nauczyła zwolenników masowej eutanazji. Firmy, które są bezpośrednimi spadkobiercami IG Farben i innych firm, na których opierała się hitlerowska tyrania, znów wiodą prym w obecnym świecie – korumpując polityków, wymiar sprawiedliwości, media i przemysł. Główną formą oporu są obecie media niezależnie, w większości działające na internecie oraz organizacje społeczne mające na celu ochronę zdrowia. Dlatego można się spodziewać w najbliższym czasie  frontalnego ataku na wolność słowa – na blogi takie jak ten i inne z „wykluczonych”. Jane Burgermeister, dzieki poparciu ze strony rosnących w siłę trzeźwo myślących polityków (dzięki Bogu jest ich coraz więcej), udało się wyjść cało z intrygami przeciw niej skierowanymi. Jednak w Polsce opór jest jak na razie znikomy, a sytuacja naprawdę groźna.

Pojawiły się informacje o tym, ze szczepionki na grypę sezonową będą w tym roku zawierać składniki zabójczej sczepionki na „świniaka”. Alex Jones i inne niezależne portale informuja o dramatycznym wzroście zachorowalności na choroby neurologiczne u dzieci zaszczepionych na H1N1 w zeszłym roku – temat ten niedługo poruszymy szerzej, nie mówiąc już o podejrzewanej od dawna długoterminowej szkodliwości tych szczepionek polegającej na obnizeniu płodności czy wręcz powodowaniu bezpłodności.
Globalni ludobójcy wcale nie ukrywają swojego zamiaru obniżenia populacji globu, toteż też naiwnym byłoby sądzenie, że firmy będące w ich rękach działają na naszą korzyść.
Możemy się niedługo spodziewać więc nowych reżimowych przepisów odnośnie wolności osobistych, co w rezulatacie może mieć efekt w postaci masowych przymusowych szczepień i likwidacji opozycji. Czy społeczeństwo na to pozwoli? Czy damy się zaszczepić czymś czego składu nawet nie znamy? To zależy teraz tylko od nas i naszej wiedzy na ten temat. Epiedemia grypy może faktycznie mieć miejsce, nie znaczy to jednak że szczepionki będą jej zapobiegać – wręcz przeciwnie, jak to ustalono w zeszłym roku – to właśnie szczepionki mogą być czynnikiem rozsiewającym chorobe. Fakt, że w Polsce w ogóle nie zakupiono szczepionek na świńską grypę, a ilość szczepień była znikoma mógł być przyczyną małej ilości zachorowań. Do szczegółowych informacji na temat ubiegłorocznej afery ze szczepieniami odsyłamy do archiwum bloga www.grypa666.wordpress.com.

Społeczeństwo USA w obecnym stadium jest niemożliwe do spacyfikowania – tam więc musi być przyjeta inna taktyka (falszywy atak biologiczny z tysiącami ofiar?), w Europie jednak zastosowany zostanie prawdopodobnie przymus szczepień po wcześniejszej nagłej „epidemii” groźnej odmiany grypy. Wszystko więc znów przed nami…

Zob też:
Nowa fala grypy H1N1 w Polsce: http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Nowa-fala-grypy-AH1N1-w-Polsce,wid,12644286,wiadomosc.html?smg4sticaid=6ad93
Indie przestają szczepić dzieci po nagłych 4 zgonach: http://www.infowars.com/india-halts-vaccine-program-after-children-deaths/
Zgony i uszkodzenia poszczepienne wzrastają lawinowo: http://www.infowars.com/vaccine-deaths-and-injuries-skyrocket-as-cover-up-implodes/

Reklamy

18 responses to “A jednak ludobójcy idą na całość…

 1. asterix 8 września 2010 o 1:50 pm

  IDIOCRACY http://www.youtube.com/watch?v=BXRjmyJFzrU&feature=player_embedded#!

  Polubienie

 2. Wojciech Wlazlinski 8 września 2010 o 3:39 pm

  Bardzo obawiam się metody „kto nie zaszczepi się będzie zwolniony z pracy”.
  Wspominałem już wcześniej że tę metodę zastosowano w zeszłym roku w USA zaczynając od szpitali. Bardzo szybko zaniechano jej. Przypuszczam że traktowano to jako test.
  Groźba zwolnienia z pracy jest bardzo silną groźbą przy równoczesnej zmasowanej propagandzie uzasadniającej konieczność szczepień i pewnie mało kto przeciwstawi się temu To z kolei otworzy drogę do techniki kwarantanny czyli obozów dla przeciwstawiających się temu. Przygotowanie ich na długo wcześniej nie robiło się „dla dobra społeczeństwa”. Potrafią zrobić szczepienia siłowo a masowe zgony propaganda wytłumaczy. „Zbyt późno poddali się szczepieniom” ( lub zostali zmuszeni do zaszczepienia) lub temu podobnej propagandy. Wszystko są w stanie „wytłumaczyć” skoro „wytłumaczyli 9/11. Jedna i druga metoda jest skuteczna. Jedna zadziała szybciej druga wolniej w wypełnianiu obozów. Co faktycznie zostało wszczepione i komu nigdy nie dowiemy się.
  Konferencja prasowa Paweła Grzesiowskiego z Polskiego Towarzystwa Wakcynologicznego to z jednej strony psychologiczne przygotowanie społeczeństwa a z drugiej „badanie gruntu” czyli reakcji społeczeństwa i odpowiednie przygotowania do wypełnienia obozów. Pewnie będzie więcej takich przygotowań z ust „autorytetów” zanim nastąpią dekrety władzy.

  Polubienie

  • Aśka 8 września 2010 o 6:04 pm

   1) Jako antidotum zmasowanej propagandzie uzasadniającej konieczność szczepień, zamieszczam kompendium wiedzy na temat szczepionek. Wiele z tych spraw było publikowanych na forum grypa666.wordpress.com, ale może tutaj trafi jeszcze jakaś zbłąkana dusza, to będzie miała podstawowe zagadnienia w jednym miejscu.

   http://oczyszerokozamkniete.wordpress.com/page/3/

   2) Polecam też film o 9/11

   pt. William Cooper jako pierwszy przewiduje 9/11 (subs PL)

   Polubienie

 3. beszczel 8 września 2010 o 5:31 pm

  @asterix:

  typowy podobny element nierobów jak w tym filmie mamy tutaj, dobrze że przynajmniej kominiarze sprawnie wyprowadzili tych oszołmów, szkoda tylko sasiadow ze musieli znosic tych psycholi, oraz podatnika ktory fundowal im czynsz ktorego nie placili

  Polubienie

  • monitorpolski 8 września 2010 o 6:34 pm

   Te ninje jakby dostali rozkaz to zabiliby własne matki. Nie zdziwliłby się jakby sie okazało, że ci kolesie są już po biologicznej lobotomii i nie czują żadnych emocji.

   Polubienie

   • asterix 8 września 2010 o 7:44 pm

    „biologicznej lobotomii”

    jaj sobie robisz? Nie muszą mieć biologicznej lobotomii, żeby nie mieć uczuć

    Polubienie

  • Wizzgaa 11 września 2010 o 1:59 pm

   Tylu czarnych ??!! Nie wierzę własnym oczom .Może ten film to taki „wic” niezbyt śmieszny . Uważajmy na siebie . Nie wiem ,czy macie to samo wrażenie ale ja spotykam w mieście coraz więcej patroli , które co rusz kogoś legitymują .Co się dzieje ! Od lat takiego zjawiska nie znałam .

   Polubienie

 4. beszczel 8 września 2010 o 5:31 pm

  Polubienie

 5. ALFA 8 września 2010 o 7:34 pm

  Holokaust dalej trwa nie damy się!!!!!!!!!!!
  Tylko ciężko ludzi uświadomić.

  Polubienie

 6. Aśka 8 września 2010 o 9:18 pm

  Warto przebrnąć, mimo że długo i dość specjalistycznie – polecam.

  http://sonia.low.pl/sonia/rady/adju1.htm
  “ADJUWANTY – TRUCIZNA ZAWARTA W SZCZEPIONKACH
  Cz. 1

  http://sonia.low.pl/sonia/rady/adju2.htm
  “ADJUWANTY – TRUCIZNA ZAWARTA W SZCZEPIONKACH4
  cz. 2

  Polubienie

 7. asterix 9 września 2010 o 1:34 am

  http://www.sfora.pl/Tropikalny-wirus-zabija-w-Europie-3-osoby-nie-zyja-a24040

  Polubienie

 8. asterix 9 września 2010 o 7:41 am

  Ksiądz w USA organizuje dzień palenia książek Koran. Ten dzień będzie 9/11
  Armia USA w strachu

  Polubienie

 9. poliszynel 9 września 2010 o 8:46 am

  http://poliszynel.wordpress.com/2010/09/08/zydowska-nagonka-na-blog-judeopolonia/

  Polubienie

 10. Wojciech Wlazlinski 9 września 2010 o 11:36 am

  Ad: # 10 asterix
  Ksiądz czy pastor?
  Jak zawsze świadomość tego co dzieje się naokoło, świadomość faktycznych realiów a nie wszczepionych przez globalne media, jest podstawą odruchu, samo obronnego, (zmysł samozachowawczy) który we współczesnych społeczeństwach, mówiąc ogólnie, zdaje się być wyeliminowany. Ten zmysł powinien zadziałać nawet wtedy kiedy intelekt jest stłumiony. Powinien, ale czy zadziała.
  Zorganizowane wysycanie, trwające już dekady Europy i Ameryki Muzułmanami nie było bez planowanego celu.

  Największym wrogiem chrześcijaństwa od samego jego początków jest Judaizm. Śmiertelnym wrogiem. Ta nienawiść została spotęgowana w stosunku do Kościoła Katolickiego kiedy udała się częściowa dezintegracja Chrześcijan. Holokaustów Chrześcijan mieliśmy już wiele.

  Judaizm był zbyt słaby żeby zniszczyć rozprzestrzeniające się chrześcijaństwo jako monolit w Europie. Rozwarstwiony Chrześcijanizm był słabszym obiektem agresywnych zakusów Judaizmu ale mimo to wystarczająco silnym żeby bronić się.

  Stworzono Islam, wspierano go z pozorami walki z nim aż do stanu siły zdolnej do walki z chrześcijaństwem. Sam Islam jest o wiele bardziej rozwarstwiony niż chrześcijanizm ale skonsolidowany do walki z chrześcijaństwem a szczególnie z KK stanowi poważną siłę. W dalszym ciągu zasięg terytorialny Islamu był zbyt odległy od „ochrzczonej” Europy.
  Programowa, intensywna islamizacja Europy i Ameryki trwająca już co najmniej kilka dekad stanowiła poprzedzający krok przed prowokowaniem intensywnych konfliktów pomiędzy Muzułmanami a Chrześcijanami już wewnątrz terenów gdzie Muzułmanie stanowili poprzednio marginalny odsetek ale już nie teraz.
  W ten sposób rabinacki, talmudyczny, Judaizm stara się robić wrażenie stania na uboczu tego konfliktu a faktycznie pośrednio i bezpośrednio wspiera go w sposób zakamuflowany przy pomocy swoich współcześnie globalnych sposobów i środków.
  W historii robił to w stosunku do Chrześcijan w bardzo swoiście brutalny sposób już wielokrotnie także cudzymi rękoma.

  Polubienie

 11. miziaforum 10 września 2010 o 2:08 pm

  JAK TO DZIALA TU I TERAZ – lacz fakty…

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/09/10/polakow-ma-byc-15-000-000-cel-uswieca-srodki-czyli-jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/

  Polubienie

  • Wizzgaa 11 września 2010 o 7:44 pm

   Ciekawe ,czy mamy przeczytać tylko materiał wstępny czy również kwieciste komentarze niejakiego Imć-a .

   Polubienie

 12. ALFA 14 września 2010 o 11:22 pm

  Idzie pomiar, wyłączcie stację !
  O miernikach co nie mierzą. Afera pomiarowa, 22 miliony
  oszukanych. Poprawne pomiary promieniowania z masztów
  telefonii komórkowej. Faktyczna kontrola ekspozycji pól
  elektromagnetycznych (PEM) na zachowanie polskich norm
  higienicznych przez stacje bazowe telefonii komórkowej nie jest możliwa!
  Najbardziej mi szkoda mieszkańców Słupska, gdzie pomiary wieży z 63 antenami
  nadawczymi wykazały tyle samo promieniowania co jedna taka sama antena w
  Polanicy oraz co wykazały pomiary we Wrocławiu i w Poznaniu i w Krakowie – i
  pomiary własnym miernikiem PK-1 z sondą WC-00 mianowicie NIC – NM poziom
  promieniowania elektromagnetycznego NIEMIERZALNY.
  Konsekwencją TAKICH pomiarów są dalsze instalacje masztów telefonii
  komórkowej, choroby mieszkańców, spadek wydajności pracy, straty finansowe,
  nieszczęścia, poronienia, guzy mózgu, częsta śmierć.
  Doświadczają to ludzie na sobie, niestety lekarze od czasu wejścia do Unii
  Europejskiej nieszkoleni w profilaktyce PEM nie podają prawdziwej przyczyny ich
  chorób czy dolegliwości.
  Na oszukanych pomiarach są zainteresowani nie tylko operatorzy, ale też służby
  wojskowe, ubezpieczalnie, sprzedawcy atrap mierników, i inni przestępcy. Bez
  uczciwych pomiarów nie ma dowodów szkód zdrowotnych i nie można skutecznie
  dowieść własnej krzywdy dla odpowiedniego odszkodowania.
  Budowanie stacji bazowych telefonii komórkowej w osiedlach ludzkich jest
  przestępstwem przeciwko narodowi polskiemu.
  http://iddd.de/umtsno/Pomiary/idziePomiarS.pdf

  Polubienie

 13. maciek 12 listopada 2010 o 7:08 pm

  DLAMNIE JESLI SIE KTOS DA NAMOWIC NA ZASZCZEPIENIE .TO JEST TOTALNYM IDIOTOM

  Polubienie