Rząd światowy rządzi globem, przypomnienie

link do nagrania: http://www.dailymotion.pl/video/xaxfsd_jane-burgermeister-wieden-14-min_news

Bunkier ONZ w Wiedniu

Rozpoczyna się nowa kampania proszczepionkowa. Coraz cześciej się słyszy, że „czeka nas nowa, groźna epidemia grypy, w związku z czym będzie się trzeba zaszczepić”. Taką propagandę słyszy się w szpitalach, kryminalne media są bliskie siania paniki na ten temat. To, że piszę o tym w sarkastycznym tonie nie znaczy, że uważam, że epidemii nie będzie. Wręcz przeciwnie – epidemia się zacznie gdy nastapia pierwsze szczepienia. Istnieją poszlaki, które wskazują na to, że osoby zaszczepione mogą zarażać inne, same na początku nie chorując. Nie wiemy co jest w tegorocznej szczepionce na grypę. Mówi się o mieszance zwykłej szczepionki z tą niesławną na H1N1. Tak naprawdę jednak nie ma możliwości ustalenia jej składu – tak więc paranoją jest szczepienie się tajemniczą miksturą. Niestety, czekać nas może tym razem przymus szczepienia – „nie wyszło w zeszłym roku, teraz to naprawimy” myślą sobie pewnie światowi ludobójcy.
Przypominam reportaż z zeszłego roku z okresu pandemii. Jest to rozszerzona do 14 minut wersja reportażu z YouTube, który obejrzało w sumie ponad 100 tys osób, Wybrałem ten materiał gdyż dziennikarka austriacka dość szeroko mówi o tym kto stoi za akcjami szczepień oraz o samym rządzie światowym. Na pewno nie jest to pełna informacja, ale dla nowicjuszy i tak to będzie szok.

Reklamy

5 responses to “Rząd światowy rządzi globem, przypomnienie

 1. Aśka 15 września 2010 o 12:34 am


  Czerwone gwiazdy na pomniku Jan Pietrzak Felieton

  Polubienie

  • asterix 15 września 2010 o 1:42 am

   Czasem jak usuniesz &feature=player_embedded z końca linku to się pojawia wideo 😉

   Polubienie

 2. Aśka 2 października 2010 o 11:39 am

  Taki oszczędny w słowa artykuł zamieścił onet:

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gmo-na-talerzu,1,3700890,wiadomosc.html

  GMO na talerzu
  23 wrz, 12:50 ASz / Onet
  Źródło: Onet

  – To wielkie kłamstwo – tymi słowami laureaci „alternatywnego Nobla” Percy i Louise Schmeiser ostrzegają przed organizmami modyfikowanymi genetycznie (GMO). Z badań wynika, że mogą być one niebezpieczne dla zdrowia. Ich wyniki są szokujące. Czy GMO mogą oznaczać koniec tradycyjnego rolnictwa?

  Autor: ASz Źródła: Onet

  Polubienie

 3. podajdalej11 29 października 2010 o 6:32 pm

  Od podajdalej11 Oct, 29/2010 USA
  Rodacy prosze zrozumiec i rozpowszechniac wiersz, ktory napisalem pod tytulem,
  Zycie
  Zyciem na ziemi rzadzi ten,co kontroluje wiatr gdy kartkami przewraca
  liczac na to, ze niewiernych nawraca.
  Autor Mr.Jan Tarwid.
  P.S.Licze na to ze Ci co maja wiedze to podniosa rekawice i pokaza na Pl.Sw.Piotra, ze to Oni potrafia na ziemi kontrolowac wiatr i kartkami przewracac liczac na to ze wiernych na niewiernych beda nawracac.

  Polubienie

 4. exhale 17 listopada 2010 o 7:02 pm

  Może oznaczać koniec tradycyjnego rolnictwa , bo jak wiadomo GMO raz wprowadzone do ekosystemu , rozprzestszenia bardzo szybko, ziemia, woda i powietrze nie są podzielone, ale są częścią całości , ekosystemu…dlatego chociażby super lekkie nasiona rzepaku genetycznie modyfikowanego przemieszczając się wraz z wiatrem na ziemię teoretycznie nie skażoną GMO, ,,zarażają” ten obszar.
  Więcej o tm można pocztać np. w tym artykule:

  http://polskaakcjaobywatelska.pl/index.php/porozmawiajmy-o-gmo-dlaczego-za-dlaczego-przeciw/

  Pozdrawiam.

  Polubienie