11 Minut – Rafał Gawroński – chcieli bym popełnił samobójstwo!

Po dwóch tygodniach od wypuszczenia go z więzienia Gdańsk – Przeróbka, Rafał Gawroński wreszcie dochodzi do siebie i decyduje się na komentarz do skandalu aresztowania i sytuacji w jakiej się znalazł.
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=_OODCuEs5ok

Reklamy

5 responses to “11 Minut – Rafał Gawroński – chcieli bym popełnił samobójstwo!

 1. poliszynel 29 września 2010 o 11:53 pm

  Pan Rafał miał i tak szczęście. Przecież uni mogli zainscenizować jego „samobójstwo”. W polskich aresztach i więzieniach to prawdziwa epidemia, zwłaszcza w sprawach niewygodnych politycznie. Zbiry kogoś niewygodnego powieszą, powiedzą że sam to zrobił. Pan Rafał powinien teraz uważać jeszcze na „pijanych kierowców”. Bo to inna ulubiona metoda unych na likwidowanie niewygodnych ludzi.
  Osobiście życzę p. Rafałowi wszystkiego najlepszego. Także otrząśnięcia się z amoku obrony krzyża żydowskiego sayana.

 2. Stanisław 30 września 2010 o 4:56 pm

  Panie Rafale – dobrze jest widzieć Pana całego po tym wszystkim co Pan przeszedł. To co się teraz w kraju dzieje, potwierdza tylko to że rządzą nami marionetki z wypranymi mózgami na usługach starszych i mądrzejszych.

 3. Pingback: Obama dojrzał plany swych sponsorów? « Grypa666's Blog

 4. rafzen 3 października 2010 o 7:32 pm

  Raport Departamentu Stanu USA: Polska to kraj korupcji.

  Nadużycia policji, przepełnione więzienia, korupcja, nieskuteczne sądownictwo, zbyt wolne zwracanie zagrabionych majątków, łamanie prawa do prywatności, antysemityzm, rasizm i brak tolerancji wobec homoseksualistów. To nie Białoruś, Uzbekistan czy Chiny. Tak Polskę opisuje w swoim najnowszym raporcie amerykański Departament Stanu.

  Departament Stanu USA co roku ocenia jak przestrzegane są prawa człowieka na świecie. W tym roku Amerykańscy dyplomaci ocenili, że „polski rząd generalnie przestrzega praw człowieka, ale…” i w tym miejscu padają zarzuty z których wynika, że jest zupełnie inaczej.

  Mowa jest m.in. o nie właściwym zachowaniu i brutalności policjantów. Amerykanie przypominają że w 2007 r. odnotowano w Polsce 6184 przypadków nadużyć ze strony policjantów. Dokument zwraca też uwagę na przepełnione areszty i więzienia oraz wynikające z tąd skargi od więźniów. Raport podkreśla, że jednym z powodów przepełnienia polskich więzień jest nadużywanie przez sądy aresztu przedprocesowego. Systemowi sądownictwa wytknięto także to, że jest niesprawny i brak mu zaufania publicznego.

  W dokumencie jest również mowa o skandalach korupcyjnych na wysokich szczeblach władzy (np. przy przetargach publicznych). „Rząd nie wprowadza skutecznie w życie przepisów antykorupcyjnych. Panuje przekonanie, że korupcja jest akceptowana zarówno w sferach rządowych, jak i w samym społeczeństwie” – czytamy raporcie.

  Kolejnym przewinieniem Polski, jest według Departamentu Stanu USA, powolne zwracanie majątków zagrabionych w czasach PRL. Zauważono jednak, że w naszym kraju trwają prace nad prawem, które uregulują te kwestie.

  Dokument zauważa też, że polskie władze łamią prawo obywateli do prywatności korespondencji. Amerykanie jako przykład podają system skanujący charakter pisma zainstalowany na sortowni pocztowej w Poznaniu na zlecenie ABW.

  Raport przyjrzał się też wolności mediów, zwrócono uwagę na różne przepisy prawne, które ja ograniczają. Jednocześnie USA wskazało na nadużycia w stosunku do dziennikarzy.

 5. asterix 11 października 2010 o 2:47 pm

  http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/zimno-jak-w-psiarni-czyli-24-godziny-w-polskim-areszcie,39549