Rajd Katyński, Rafał Gawroński rozmawia z o. Markiem Kiedrowiczem

PoloniaeTV: Red. Rafał Gawroński relacjonuje spotkanie w warszawskim IPN z członkami X Rajdu Katyńskiego. Franciszkanin o. Marek Kiedrowicz w ziemi ze Smoleńska znalazł szczękę ludzką… bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=kkDwmx0y9Is

z pardon.pl:
„Nie chcę się za bardzo rozpisywac ale szykuje się mała afera,otóż po wizycie rajdu w Smoleńsku w miejscu katastrofy odnalezliśmy wiele części od samolotu,głęboko nie trzeba było szukac,chłopak który chciał zabrac ze sobą trochę ziemi wbił saperkę i wyjął razem z ziemią części elektroniki,zaczęliśmy wbrew milicji która „pilnowała”terenu weszyc i znależliśmy mało że części elektroniki to na dodatek jeszcze SZCZĄTKI LUDZKIE!!!kawałek szczęki z zębami,nie obchodzą mnie komentarze typu „może to nie od tego samolotu są te części” albo „może ta szczęka ludzka tam już wcześniej leżała” po prostu jak się bada katastrofę i jej przyczyny to zbiera się wszytko a nie na miejscu katastrofy podczas zbierania części i zwłok ocenia się co jest od tego samolotu a co nie.I ciekaw jestem co powie na to pani Kopacz która zarzekała się że ziemia była przesiana przez sito na głębokośc jednego metra i jak wygląda teraz elektorat PO z którego baranów się robi a oni dalej jeszcze we wszystko wierzą.Na razie szczątki zostaną przekazane adwokatowi i poddane ekspertyzie a potem się zobaczy”
http://www.pardon.pl/dyskusja/2898105/rajd_katynski_w_smolensku

Reklamy

22 responses to “Rajd Katyński, Rafał Gawroński rozmawia z o. Markiem Kiedrowiczem

 1. Wizzgaa 2 października 2010 o 1:35 pm

  Do cholery , czy wam się pogorszyło ?! Dlaczego Gawroński mówi o zbrodniach Polaków na wschodzie , które to ” zbrodnie Polaków na wschodzie są udokumentowane”. To taka sama „pomyłka ” , jak „polskie obozy koncentracyjne ” w prasie zachodniej i USA . Porąbało was czy to świadoma akcja ?!

  • monitorpolski 2 października 2010 o 4:28 pm

   Chyba powinno być „zbrodnie na Polakach”… Masz rację

 2. Malgorzata z NJ 2 października 2010 o 3:22 pm

  Dlaczego Pani Minister Kopacz klamala ze kazda grudka ziemi w Smolensku
  jest sprawdzona ?

  • monitorpolski 2 października 2010 o 4:31 pm

   Bo dostała takie zapewnienie. Nie sądzę by był to jej pomysł.

   • Aśka 2 października 2010 o 5:51 pm

    Nie zapewnienie, ale polecenie (chyba). Inaczej nie biłaby się tak w piersi, aby to co jej kazali przekazać wyglądało wiarygodnie.

  • rafzen 3 października 2010 o 9:41 pm

   Pani Małgorzato!
   Działalność agentów wpływu i powtarzania danej informacji ma strategiczny cel dla osiągnięcia przekonania wśród społeczeństwa, że wszyscy są podobnego zdania. Każdy inny sposób myślenia jest wyśmiewany. Dla przykładu podam, że tylko komunizm był najwyższym osiągnięciem cywilizacji ludzi a co z tego osiągnięcia wyszło to nie muszę Pani pisać.

 3. radtrap 2 października 2010 o 5:44 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2010/10/02/chris-white-przeslanie-do-poszukiwaczy-prawdy/

 4. Aśka 2 października 2010 o 5:55 pm

  Polecam (8 części) … dobra lektura na niedzielę, ku pokrzepieniu polskich serc
  http://gloswolny.salon24.pl/211546,tupolana-cz-1
  a na deser, ale dopiero na deser
  youtube.com/watch?v=J8x8rx4vAI8&feature=player_embedded

  • ktoś 14 listopada 2010 o 1:09 pm

   ile razy to czytałaś?

 5. asterix 2 października 2010 o 10:54 pm

  Coś o Krzyżu http://www.joemonster.org/art/15235/Bitwa_o_Krzyz_rekonstrukcja_wydarzen_wersja_LEGO dla ludzi z dystansem do wszystkiego!

 6. poliszynel 3 października 2010 o 3:20 am

  Ludzie, jak można wierzyć w takie brednie. Teren katastrofy od pięciu miesięcy penetrowany jest przez handlarzy „relikwiami” ze Smoleńska. Dziesiątki tysięce ludzi odwiadziło już tamten lasek, poszukiwacze pamiątek mimlimetr po mmilimetrze przeczesali wszystko dookoła. Ale jak przyjeżdżają polskie „pielgrzymki” to zawsze natkną sią na szczątki samolotu czy kości. Przecież tylko idiota sią nie domyśli, że agenci podrzucają naszym „pielgrzymom” to wszystko prosto pod nogi. Aby był nadal szum medialny o Smoleńsku i oburzenie na Rosję. Kiedy przestaniecie dawać się nabieraś na takie prymitywne manipulacje???

  • rafzen 3 października 2010 o 6:57 pm

   Świat jest tylko złożony z agentów, a ty kim jesteś poliszynel ? Stado baranów jest niestety spore i w dodatku większość jest wykastrowanych doktrynalnie.

 7. rafzen 3 października 2010 o 7:02 pm

  Polecam
  http://poloniae.wordpress.com/

 8. poliszynel 3 października 2010 o 7:06 pm

  rafcen, według zenobiuszka jestem ruskim agentem. W przeciwieństwie do ciebie nie jestem zaślepionym kaczystą, nie jestem wyznawcą żydowskiego sayana i grabarza suwerenności. Przestań odwracać uwagę ludzi od katastrofy gospodarczej i ekonomicznej Polski rozdzieraniem szat po tym żydowskim agencie. Czy do ciebie nie dociera, że za katastrofę ponosi winę przede wszystkim sam kaczor? Jakby nie zmusił pilota do lądowania, katastrofy by nie było. Albo jakby lecieli w Dniu Katynia, 13 kwietnia i na pokładzie byliby żydowscy przyjaciele kaczora, to by ich Mossad i CIA nie załatwili!!!

  • monitorpolski 4 października 2010 o 4:39 pm

   Ważna jest odpowiedź na pytanie czy szczątki były po katastrofie czy też zostąły podrzucone? Wg naocznych świadków ciała wyglądały tak jakby ktoś je „rzucił”, a ich stan wskazywał na przemielenie. Oficjalnie zrobił to wirnik silnika, który się przedostał do środka. Jakoś w to nie wierzę…

 9. rafzen 3 października 2010 o 7:39 pm

  Żaden z ciebie agent. Czytasz za dużo i uwierzyłeś w wersję, że za sterami siedział Śp.L. Kaczyński i kierował nim przez telefon komórkowy Jarosław Kaczyński, a na pokładzie leciał film pt.”Czy leci z nami pilot?”. Wszyscy balowali z pierwszą damą i nie zauważyli jak wysiadł autopilot i dlatego walnęli w drzewo. Jak by nie one to by wylądowali. Koniec dyskusji.

 10. poliszynel 4 października 2010 o 12:02 am

  To ty zbyt jednostronnie wierzysz w (dez)informację madialną. Czyżbyś nie wiedział, w czyich rękach są media??? Dlaczego nie mówią prawdy o 11/9? Dlaczego milczą o Bilderbergach? Dlaczego łgały o CO2 i o świńskiej grypie?
  A skoro są tak załgane, to dlaczego nagle w sprawie smoleńska im tak wierzysz???
  Nie tylko ja uważam, że za smoleńsk winę ponosi kaczor.

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2853

 11. monitorpolski 4 października 2010 o 4:43 pm

  Poliszynel, przemyśl dobrze swoją opcję „Kaczora – pilota”. Jest to conajmniej naiwne żeby podejrzewać doświadczonego pilota o to by dał się sterować komukolwiek na pokładzie. Zresztą póby nacisku były wcześniej na innego pilota, który zdecydowanie nie zastosował się do próśb prezydenta, a było to bodajże w Gruzji. Tamten pilot został bagrodzony za swoją postawę. Zatem służby i załoga wokół prezydenta są/były doskonale przeszkolone.
  Samolot został strącony lub w jakiś sposób spowodowano, że pilot nie mógł nim odpowiednio sterować.
  Pamiętajmy, że służby w Rosji są w dużej części na usługach globalistów.

 12. poliszynel 4 października 2010 o 10:03 pm

  Monitor, nieprawda!!! Pilota z Gruzji publicznie Kaczyński nazwał tchórzem! Wyśmiewano go, a jeden z posłów PiS zaskarżył go nawet do prokuratury!!! Tenże poseł z PiS zginął w Smoleńsku!
  Nacisk na pilota można wywierać w przeróżny sposób! Dlaczego USA nie opublikuje ostatniej telefonicznej rozmowy bliźniaków? Może jest tam stwierdzenie – wydałem dyspozycje aby lądować!
  A jeśli służby w Rosji są częściowo na usługach globalistów, to nie zmienia to nic w meritum sprawy! Zamach jest robotą unych!!! Putin nie ma z tym nic wspólnego.
  Uni zrobili go rękami m.in ich ruskich agentów!!!

  • monitorpolski 6 października 2010 o 10:56 am

   To co z tego, że Kaczyński nazwał go tchórzem? Przecież to nie zmienia faktu, że pilot nie ulakł się naciskom – tylko potwierdza że ci ludzie są odporni na naciski!

  • monitorpolski 6 października 2010 o 10:56 am

   Zaskarżył go bodajże krótkoręki. I nic nie wskórał.

 13. Rycho 25 lutego 2011 o 10:37 am

  http://harleyman-harleyman.blogspot.com/2011/02/rajd-katynski-czyli-co-tu-jest-grane.html