Nowa Inkwizycja zaciska pętlę – śmierć dla wątpiących w globalne ocieplenie!

Podczas gdy kryminalne media zajmują tępomyślących obywateli tego świata kolejnymi tematami zastęczymi, psychoza globalnych terrorystów wyraźnie się rozwija. Obok wojny z wyimaginowanym, bądź też sztucznie stworzonym „terroryzmem islamskim” pojawia się kolejny motyw, chyba o wiele groźniejszy, bowiem jest on objawem nadchodzącego trendu – jawnego ludobójstwa pod płaszczykiem walki z ociepleniem klimatycznym.

taki los ma czekać oporne dzieci

W australijskiej sieci ABC wyemitowano niby to żartobliwe reklamy ochrony środowiska przed emisją CO2. Jednak w świetle planowanych ustaw, o których mowa poniżej wcale nie są śmieszne. Alex Jones zamieścił te reklamy w swoim programie z 1 października (http://www.youtube.com/watch?v=o_WRfZEclO8). W pierwszej z nich nauczycielka przekonuje dzieci do programu o nazwie 10:10 tj, tego by ograniczały emisję CO2 o 10% poprzez odpowiednie zachowania. Dwójka opornych dzieci zostaje rozerwana na strzępy ukrytym w biurku detonatorem. Krew leje się gęsto. W drugiej reklamie jest podobnie – przełożony pyta się pracowników w jaki sposób mogliby uczestniczyć w programie ograniczenia emisji CO2 o 10%. Podobnie jak w przypadku dzieci niepokorni są detonowani. Wreszcie trzecia – akcja toczy się na boisku sportowym – tu rozwalony zostaje zawodnik, kórego nie interesuje program ograniczania emisji dwutlenku węgla. Zostaje po nim tylko krwawa plama.
Tego typu twory psychopatów – „ekologów” mają na celu odstraszenie potencjalnych oponentów wprowadzanych ograniczeń poprzez utrwalenie w psychice elementu zagrożenia na zasadzie „nawet o tym nie myśl”. Podejście tych „socjologów” i „psychologów” jest żywcem wzięte z nazistowskich i sowieckich lekcji posłuszeństwa na zasadzie tresury psów nieprzyjemnymi bodźcami przez Pawłowa. Zresztą rodowód globalnych psychopatów jest znany – są to po prostu ci sami ludzie, którzy zaoferowali ludzkości makabrę ludobójstwa nazistowskiego i sowieckiego.

Czyżby historia znów się miała powtórzyć, a tym razem za motyw makabrycznego ludobójstwa miałaby posłużyć ochrona świata przed jakimś globalnym „ociepleniem”?
Niewiele odbiegające w treści reklamy od tych powyższych oferuje znana organizacja Greenpeace, która w swoich mrożących krew w żyłach reklamach wprost grozi wojną młodego pokolenia, które czując się zagrożonym „ocieploną” przyszłością, z pokoleniem rodziców rzekomo nie dbających o szkody jakie wyrządza Ziemi poprzez swoją niedbałość o emisję CO2.

Chore reklamy z australijskiej telewizji zostały szybko wycofane na skutek protestów telewidzów, jednak nie umniejsza to wcale powagi sytuacji. Za depopulacją większości ludności świata stoją wszechmocni oligarchowie, w tym głównie najbogatsze rodziny bankierskie. Potentat softwarowy Bill Gates ( http://www.infowars.com/bill-gates-death-panels-tip-of-the-iceberg/ ) mówi wprost „panelach śmierci” które mają decydować o losach ludzi w ostatnim okresie swojego życia, którzy obciażają kosztami społeczeństwo. Rodzina nie miałaby tu nic do powiedzenia jeśli zadecydowano by o śmierci pacjenta. Odgraża się on również, że szczepienie nie jest wcale konieczne do wysterylizowania społeczeństwa gdyż opracowano już naturalną „szczepionkę” w postaci zakażonych komarów, które skutecznie zastąpią igły. Oto nad czym pracuja kartele farmaceutyczne.

Brytyjski polityk i dziennikarz lord Christopher Monckton w wywiadzie udzielonym Alexowi Jonesowi 16 września 2010 r. przypomniał, że osoby wątpiące w globalne ocieplenie, niezależnie od tego czy mają na to dowody czy nie, są w Wielkiej Brytanii już oficjalnie uznawane za terrorystów i powinny być zamknięte w więzieniach. To, że jeszcze się tak nie dzieje wynika z faktu iż rząd nie kontroluje jeszcze sytuacji w tym względzie.  Planuje się nawet ustanowienie specjalnego sądu „ochrony środowiska”, który będzie mógł bez jakiegokolwiek dowodu wystawić europejski nakaz aresztowania (ENA) wobec obywateli Wielkiej Brytanii wątpiących w globalne ocieplenie. Osoby te zostaną deportowane z dowolnego kraju Europy i osądzone za swoje „niecne” poglądy. Podobne przepisy już na całym świecie ma wprowadzić ONZ .
Amerykański wpływowy klimatolog James Henson proponuje nawet uznanie krytyki wobec globalnego ocieplenia za zbrodnię przeciwko ludzkości! Nie trzeba tu wyjaśniać, że tacy ludzie jak Henson należą do kliki eko-terrorystów, która chce wyludnić świat dla sobie wiadomych celów. O „jakości” poziomu wiedzy Hensona mogą świadczyć jego prognozy. Ten naukowy kretyn „przewidział”, że na skutek globalnego ocieplenia autostrada na zachdniej stronie Manhattanu znajdzie się pod wodą do roku 2008-mego.

Jeśli sądzimy, że powyższe sprawy nas nie dotycza to jesteśmy w wielkim błędzie. Globalna klika psychopatów ma także swoich wysłanników w Polsce. Czy sądzicie, że teksty rodzaju „znajdziecie się w lesie” czy też „obedrzemy z niego skórę” są jakims wybrykiem niesfornych polityków? Ja tak nie uważam. To co ci ludzie, którzy znajdują się przecież na najwyższych szczeblach władzy mówią, wynika z ich wiedzy i powiązań międzynarodowych. Alex Jones uważa, że jesteśmy bliscy czasów gdy ludzie będą masowo mordowani na ulicach, wyciągani nocami z domów, torturowani zabijani tysiącami o ile nie milionami. Zbigniew Brzeziński wszak niedawno oświadczył, że „teraz łatwiej jest zabić milion ludzi niż ich kontrolować”. Czyżby elity mogłyby się ośmielić użyć swoje tajne bronie w celu fizycznego zlikwidowania zagrożenia swojej bytności w postaci nas, zwykłych ludzi?

Lord Monckton jest tu jednak optymistą. Fakt, że elity ośmielają się już otwarcie nam grozić i stosować totalitarne prawa świaczy o ich słaości i o tym, że ich koniec jest blisko. Tylko ile niewinnych ludzi znów zginie?

Reklamy

16 responses to “Nowa Inkwizycja zaciska pętlę – śmierć dla wątpiących w globalne ocieplenie!

 1. poliszynel 4 października 2010 o 12:06 am

  Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją
  [Zbigniew Brzeziński]

  Marek, będziemy zamarzać, a uni nadal będą łgać, że to na wskutek ocieplenia.
  A teraz dojdzie jeszcze straszenie kosmitami. Nawet ONZ się na UFO nawrócił.

 2. jjaskow 4 października 2010 o 12:45 am

  Niestety to nie jest śmieszne. Już teraz musimy płacić wysokie ekstra podatki za coś czego nie ma tzn za emisję CO2, czyli za fakt oddychania.
  Ludzie w trakcie normalnego oddychania emitują C02 w ilości ok 6.x10E15g a np. rośliny 450x10E15 a oceany 1000 000 x 10E15 natomiast to co spalamy to 4.5x 10E15. czyli ponad 100 razy mniej aniżeli rośliny. Z tego na energetykę „idzie” ok 20%, o wiele więcej emitują samoloty szczególnie wojskowe, samochody, itd. I proszę zauważyć nikt tego tematu nie rusza, Tabu.
  Niedługo wprowadzą zakaz uprawiania sportu i/lub seksu. Przecież także zwiększa się emisja CO2.

  jest to niestety stara teoria protestancka o przeludnieniu z 1792roku. Niby stara, niby głupa, wg niej koniec świata z powodu głodu miał mieć miejsce już z 10 razy. I nic.
  Ale poziom intelektualny jaki reprezentują politycy w naszym kondominium jaki jest każdy widzi i dlatego takie bzdury o rzekomym ociepleniu można spokojnie pleść. Oczywiście usłużne media nagłaśniają tylko poprawnie polityczne dyrdymały.

  dr Jerzy Jaśkowski
  http://www.frech.org.pl

  • monitorpolski 4 października 2010 o 9:20 am

   To nie jest śmieszne. W konsekwencji jest to zagłada dla ludzkości i powolna śmierć miliardów ludzi, o co w efekcie globalistom – ludobójcom chodzi. Żywność GMO, opryski chemiczne, aspartam, fluor, szczepionki i wiele innych metod zabijania i ogłupiania jest już stosowane w większości krajów świata. Niedługo dojdzie do tego głód, wtedy sytuacja zacznie się naprawdę pogorszać. Opozycja będzie likwidowana w imię walki z „kłamcami zmian klimatycznych”.

 3. rafzen 4 października 2010 o 6:49 am

  Sataniści dochodzą do władzy. W Polsce tak jak w Australii też są u władzy. Mało tego w otoczeniu podczas kampanii wyborczej odkryliśmy w sztabie wyborczym J.Kaczyńskiego satanistów. Sprawa jest dosyć poważna ponieważ tak jak totalitarni zbrodniarze wymyślili sobie oni, że są Panami życia i śmierci. Media milczą !

 4. poliszynel 4 października 2010 o 9:13 am

  Kaczyński był, a rezerwowy duplikat jest przyjacielem Izraela i rabinów. A w ich talmudzie goje to bydło – nie ludzie. To stąd jest satanizm. Masoneria też ma żydowskie korzenie. Chcą być panami na Ziemi.

  • szwejk 4 października 2010 o 4:18 pm

   szatan ma wladze bo my ludzie kochamy materializm (bogactwo przepych i bezsensowny
   blihtr)..na tomiast bog ma dla nas tylko sprawy piekne (milosc braterska ,sprawiedliwosc,zycie wieczne ,szlachetnosc ,piekne idealy ,kultura osobista,
   poszanowanie bliznich,starszych,itd itd itd)..
   no pomysl mlody czlowieku co ci swiat moze oferowac (falsz ,obluda,smierc zbrodnia ,zlodziejstwo ,nieszanowanie rodzicow ,opluwanie wszystkiego co jest slabe ,opluwanie
   starszych osob (ty tez bedziesz stary)..mowia ci ze boga niema ale w szatana kaza ci
   wierzyc np.w rozne gusla i zabobony(horoskopy,magia ,tarot,rieki idt)i inne glupstwa
   widzisz czlowieku jaki ty jestes za hipnotyzowany,oglupialy ,, widzisz jaki ty
   madry,cwany bystry,a i tak cie robia w loollloo….obudz sie czlowieku mysl
   logicznie ,,,(wielcy tego swiata mysla logicznie )gdyz to sa cwane bestie
   konca czasu …pomysl…..pozdrawiam

 5. krzysiek 4 października 2010 o 9:50 am

  rozpowszechniajcie ten artykuł monitorapolskiego na listy mailingowe, naszą klasę itp.
  jest lekkie ochłodzenie, nawet bbc o tym pisze http://news.bbc.co.uk/2/hi/8299079.stm
  media wyciszyły aferę klimatyczną climategate jesienią 2009 m.in. wyciek e-maili pomiędzy ipcc a jednostkami badawczymi, dowodzący fabrykowania danych i zawyżania temperatur:
  http://www.infowars.com/climategate-whitewash-complete-third-inquiry-clears-everyone-involved/
  lord monckton nawraca zmanipulowanych działaczy greenpeace:


  i odsyła do surowych danych źródłowych uniwersytetu illinois
  http://arctic.atmos.uiuc.edu/cryosphere/

 6. skolman_mws 4 października 2010 o 12:21 pm

  Livestock Emissions and Climate Change

  http://en.wikipedia.org/wiki/Methane

  „Methane is a relatively potent greenhouse gas. Compared with carbon dioxide, it has a high global warming potential of 72 (calculated over a period of 20 years) or 25 (for a time period of 100 years).

  Methane also affects the degradation of the ozone layer.”

  Global Warming: Meat the Truth

  http://en.wikipedia.org/wiki/Livestock's_Long_Shadow
  http://www.fao.org/docrep/010/a0701e/a0701e00.HTM

  http://rapidshare.com/files/421253772/pozeranie_ziemi-devour_the_earth-subpl.avi

 7. astromaria 4 października 2010 o 4:21 pm

  Wrzuciłam to na facebook i twittera 🙂 niech ludziska wiedzą, że mogą zostać „wybuchnięci” za niewiarę. Mamy jak widać nową świętą inkwizycję.

 8. monitorpolski 4 października 2010 o 8:33 pm

  „Marian” pod któryms z poprzednich napisał”
  kochani czytajcie te raporty z fundacji rockefelera WAZNE !!!
  http://www.rockefellerfoundation.org/uploads/files/1496d619-017d-4b13-8a64-fce8ed4f785d-1968.pdf
  http://www.rockefellerfoundation.org/uploads/files/80610f05-587b-4c14-8b96-fc50c2950edc-1988.pdf
  ten jest najwazniejszy
  http://humupd.oxfordjournals.org/content/3/4/301.full.pdf – tytul roboczy „regulacja plodnosci i testy szczepionek na ludziach”
  strona 2 – i co mamy testy szczepionek zawierajace CTP–DT Squalene w 1981 w australi w tabelce pozycja nr 3
  a teraz paczcie na sklad szczepionki h1n1
  http://www.docstoc.com/docs/13516797/H1N1-Vaccine-Ingredients
  i co mamy w 9 podpunkcie jako skladnik szczepionki
  „Squalene- An oil based adjuvant that has never been approved in the US as safe, can cause blindness, autoimmune dysfunction and can inhibit sperm production. ” – CZYLI olej squalenowy – olejny dodatek ktory nigdy nie sostal zatwierdzony w USA jako bezpieczny , moze powodowac slepote , dysfukcje systemu immunologicznego i moze powodowac zaprzestanie produkcji spermy”
  powielajcie te informacje gdzie tylko mozecie , skopiujcie te raporty na dysk twardy i rozpowszechniajcie to !!!! to jest wazne , tu nie chodzi o zabicie nas wirues , tu chodzi o spowodowanie bezplodnosci !!!
  nie bez powodu jakis chory bogacz kupil 110 ton marmuru i wygrawerowal na nim ze ludzkosc powina zostac zredukowana do 500 000 000 , czyli 1/12 obecnej populacji http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones
  jakim trzeba byc psychopata zeby cos takiego zfinansowac ?
  kochani rozprzestrzeniajcie to bo juz dobrali sie do Jane Burgermmeister
  http://www.google.co.uk/search?hl=en&client=firefox-a&hs=xxU&rls=org.mozilla%3Aen-GB%3Aofficial&tbs=qdr%3Am2&q=jane+burgermeister+arrested&aq=2&aqi=g10&aql=&oq=jane+burgermeister+&gs_rfai=
  kochani podajcie to jak najdalej , do kazdego ignoranta ktory mowi ze to teoria spiskowa , nie dajmy sie pokonac

 9. monitorpolski 5 października 2010 o 10:38 am

  Zobaczcie, nikt o tym nie mówi:
  http://www.webofentertainment.com/2010/09/chernobyl-legacy-by-paul-fusco-15-pics.html

 10. Pingback: Nowa Inkwizycja zaciska pętlę – śmierć dla wątpiących w globalne ocieplenie! « Dziennik gajowego Maruchy

 11. Do jjaskow 29 października 2010 o 2:44 am

  Chłopie co ty spałeś na lekcji biologii? Rośliny wytwarzają tlen w procesie fotosyntezy, chyba ty tego nie potrafisz?

 12. Do szwejka 29 października 2010 o 2:45 am

  „obudz sie czlowieku mysl logicznie”

  I to mówi człowiek wierzący, że wszechświat i człowieka stworzyła jakaś nadprzyrodzona istota 🙂

 13. jetfire 29 października 2010 o 5:01 pm

  Ci którzy przetrwają zmusi się do wielbienia szatana.. oraz będą spełniać ich popierdolone zachcianki..

 14. do jetfire 30 października 2010 o 7:10 am

  ty będziesz loda robił z połykiem