Nowa Inkwizycja zaciska pętlę – śmierć dla wątpiących w globalne ocieplenie!

Podczas gdy kryminalne media zajmują tępomyślących obywateli tego świata kolejnymi tematami zastęczymi, psychoza globalnych terrorystów wyraźnie się rozwija. Obok wojny z wyimaginowanym, bądź też sztucznie stworzonym „terroryzmem islamskim” pojawia się kolejny motyw, chyba o wiele groźniejszy, bowiem jest on objawem nadchodzącego trendu – jawnego ludobójstwa pod płaszczykiem walki z ociepleniem klimatycznym.

taki los ma czekać oporne dzieci

W australijskiej sieci ABC wyemitowano niby to żartobliwe reklamy ochrony środowiska przed emisją CO2. Jednak w świetle planowanych ustaw, o których mowa poniżej wcale nie są śmieszne. Alex Jones zamieścił te reklamy w swoim programie z 1 października (http://www.youtube.com/watch?v=o_WRfZEclO8). W pierwszej z nich nauczycielka przekonuje dzieci do programu o nazwie 10:10 tj, tego by ograniczały emisję CO2 o 10% poprzez odpowiednie zachowania. Dwójka opornych dzieci zostaje rozerwana na strzępy ukrytym w biurku detonatorem. Krew leje się gęsto. W drugiej reklamie jest podobnie – przełożony pyta się pracowników w jaki sposób mogliby uczestniczyć w programie ograniczenia emisji CO2 o 10%. Podobnie jak w przypadku dzieci niepokorni są detonowani. Wreszcie trzecia – akcja toczy się na boisku sportowym – tu rozwalony zostaje zawodnik, kórego nie interesuje program ograniczania emisji dwutlenku węgla. Zostaje po nim tylko krwawa plama.
Tego typu twory psychopatów – „ekologów” mają na celu odstraszenie potencjalnych oponentów wprowadzanych ograniczeń poprzez utrwalenie w psychice elementu zagrożenia na zasadzie „nawet o tym nie myśl”. Podejście tych „socjologów” i „psychologów” jest żywcem wzięte z nazistowskich i sowieckich lekcji posłuszeństwa na zasadzie tresury psów nieprzyjemnymi bodźcami przez Pawłowa. Zresztą rodowód globalnych psychopatów jest znany – są to po prostu ci sami ludzie, którzy zaoferowali ludzkości makabrę ludobójstwa nazistowskiego i sowieckiego.

Czyżby historia znów się miała powtórzyć, a tym razem za motyw makabrycznego ludobójstwa miałaby posłużyć ochrona świata przed jakimś globalnym „ociepleniem”?
Niewiele odbiegające w treści reklamy od tych powyższych oferuje znana organizacja Greenpeace, która w swoich mrożących krew w żyłach reklamach wprost grozi wojną młodego pokolenia, które czując się zagrożonym „ocieploną” przyszłością, z pokoleniem rodziców rzekomo nie dbających o szkody jakie wyrządza Ziemi poprzez swoją niedbałość o emisję CO2.

Chore reklamy z australijskiej telewizji zostały szybko wycofane na skutek protestów telewidzów, jednak nie umniejsza to wcale powagi sytuacji. Za depopulacją większości ludności świata stoją wszechmocni oligarchowie, w tym głównie najbogatsze rodziny bankierskie. Potentat softwarowy Bill Gates ( http://www.infowars.com/bill-gates-death-panels-tip-of-the-iceberg/ ) mówi wprost „panelach śmierci” które mają decydować o losach ludzi w ostatnim okresie swojego życia, którzy obciażają kosztami społeczeństwo. Rodzina nie miałaby tu nic do powiedzenia jeśli zadecydowano by o śmierci pacjenta. Odgraża się on również, że szczepienie nie jest wcale konieczne do wysterylizowania społeczeństwa gdyż opracowano już naturalną „szczepionkę” w postaci zakażonych komarów, które skutecznie zastąpią igły. Oto nad czym pracuja kartele farmaceutyczne.

Brytyjski polityk i dziennikarz lord Christopher Monckton w wywiadzie udzielonym Alexowi Jonesowi 16 września 2010 r. przypomniał, że osoby wątpiące w globalne ocieplenie, niezależnie od tego czy mają na to dowody czy nie, są w Wielkiej Brytanii już oficjalnie uznawane za terrorystów i powinny być zamknięte w więzieniach. To, że jeszcze się tak nie dzieje wynika z faktu iż rząd nie kontroluje jeszcze sytuacji w tym względzie.  Planuje się nawet ustanowienie specjalnego sądu „ochrony środowiska”, który będzie mógł bez jakiegokolwiek dowodu wystawić europejski nakaz aresztowania (ENA) wobec obywateli Wielkiej Brytanii wątpiących w globalne ocieplenie. Osoby te zostaną deportowane z dowolnego kraju Europy i osądzone za swoje „niecne” poglądy. Podobne przepisy już na całym świecie ma wprowadzić ONZ .
Amerykański wpływowy klimatolog James Henson proponuje nawet uznanie krytyki wobec globalnego ocieplenia za zbrodnię przeciwko ludzkości! Nie trzeba tu wyjaśniać, że tacy ludzie jak Henson należą do kliki eko-terrorystów, która chce wyludnić świat dla sobie wiadomych celów. O „jakości” poziomu wiedzy Hensona mogą świadczyć jego prognozy. Ten naukowy kretyn „przewidział”, że na skutek globalnego ocieplenia autostrada na zachdniej stronie Manhattanu znajdzie się pod wodą do roku 2008-mego.

Jeśli sądzimy, że powyższe sprawy nas nie dotycza to jesteśmy w wielkim błędzie. Globalna klika psychopatów ma także swoich wysłanników w Polsce. Czy sądzicie, że teksty rodzaju „znajdziecie się w lesie” czy też „obedrzemy z niego skórę” są jakims wybrykiem niesfornych polityków? Ja tak nie uważam. To co ci ludzie, którzy znajdują się przecież na najwyższych szczeblach władzy mówią, wynika z ich wiedzy i powiązań międzynarodowych. Alex Jones uważa, że jesteśmy bliscy czasów gdy ludzie będą masowo mordowani na ulicach, wyciągani nocami z domów, torturowani zabijani tysiącami o ile nie milionami. Zbigniew Brzeziński wszak niedawno oświadczył, że „teraz łatwiej jest zabić milion ludzi niż ich kontrolować”. Czyżby elity mogłyby się ośmielić użyć swoje tajne bronie w celu fizycznego zlikwidowania zagrożenia swojej bytności w postaci nas, zwykłych ludzi?

Lord Monckton jest tu jednak optymistą. Fakt, że elity ośmielają się już otwarcie nam grozić i stosować totalitarne prawa świaczy o ich słaości i o tym, że ich koniec jest blisko. Tylko ile niewinnych ludzi znów zginie?

Reklamy