11 Minut: Ruch społeczny przeciw bezprawiu może uratować Polskę

Program podsumowujący działalność Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu z Bielska – Białej.
(…) kryminaliści w polskich sądach i prokuraturze zaczynają czuć oddech organizacji społecznych na swoich krwawych plecach (…)
bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=FSH4JbWVTY0

Po miesięcznej pikiecie pod Sejmem Stowarzyszenie nie zwolniło tempa. Dzięki energicznemu prezesowi Jerzemu Jachnikowi, kryminaliści w polskich sądach i prokuraturze zaczynają czuć oddech organizacji społecznych na swoich krwawych plecach. Sytuacja w polskim prawie bowiem przypomina lata stalinowskie gdzie mafia mająca mocne wpływy w rządzie ma poparcie w tz.w „wymiarze sprawiedliwości”. Jerzy Jachnik widzi tylko jedno rozwiązanie – mocny ruch społeczny, który doprowadzi do usunięcia czynników korupcyjnych.

Reklamy

7 responses to “11 Minut: Ruch społeczny przeciw bezprawiu może uratować Polskę

 1. Grzegorz 9 października 2010 o 11:04 pm

  http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/Rotarianie-sie-spiesza,2,ID415514116,DA2010-10-07,n

 2. Polska bezprawie 10 października 2010 o 5:16 am

  bezprawie bylo jest i bedzie bo szatan ingeruje w zycie spoleczne, on niebierze urlopu onnie spi, jak narod multimediami oklamywany i spi, bo przeciez nic sie nie dzieje . nawet tego nie widza ,ze sa oklamywani juz tak sie dali omanic niechcac obrazic innym slowem

 3. poliszynel 10 października 2010 o 9:36 am

  To nie szatan, to konkretni ludzi i partie – POPiS/SLD/PSL – jako agentura obcych, zachodnich interesów, odpowiada za stan bezprawia naszego baraku.
  Przypomnę – w czasach rządów SLD CIA urządziła sobie za przyzwoleniem Stolzmana i jego ferajny nielegalne i tajne więzienia. Po dojściu do władzy PiS w 2005 Kaczyńscy zacierali ślady łamania prawa przez postkomuchów nawróconych na proamerykańskość i proNATO-wskość. Takie to było „Prawo i Sprawiedliwość” !!!

  • monitorpolski 10 października 2010 o 3:50 pm

   Coś w tym jest. Dzisiaj rozmawiałem z politykiem (już nie PiS) z dość dużej miejscowości na południu Polski. Wielokrotnie przekazywał dokumenty nt korupcji w swoim mieście (PiS i PO idą tu ręka w rękę) ś.p. Prezydentowi RP. Miał potwierdzenie, że Prezydent to czytał. Nic nie zostało jednak zrobione. Albo więc te dokumenty nie dotarły albo też nie miało być nic zrobione.
   Wiem od pewnego znanego dziennikarza, że Prezydent RP w momencie gdy przychodzi do pracy po raz pierwszy dostaje do ręki trzy teczki: jedną z ludźmi, których należy zwolnić, drugą z ludźmi, których nie wolno usuwać, trzecią z ludźmi, których trzeba się słuchać…

 4. Stanisław 11 października 2010 o 1:10 pm

  monitorpo – jeżeli ten numer z teczkami to fakt, to prezydent jest tylko marionetką w czyiś rękach. Może warto ten temat drążyć dalej ?

 5. Do Polska bezprawie 29 października 2010 o 2:41 am

  Szatan 🙂 A może krasnoludki. Jak można puszczać wolno ludzi twierdzących, że szatan istnieje. Przecież to choroba psychiczna

 6. Lutek 10 listopada 2010 o 2:04 am

  Czy będzie jeszcze można obejrzeć ten film na YouTube?