25 edycja programu 11 Minut. Rozmowa w redakcji „Warszawskiej Gazety”

UWAGA: Seria 11 Minut na YouTube jest zawieszona z powodu braku zgody na publikację wizerunku przez reportera.
To już 25 wydanie serii „11 Minut”!

Od kilku miesięcy realizuję program wraz z red. Rafałem Gawrońskim, oczywiście z 47 dniową przerwą gdy kolega Rafał przebywał na internowaniu komisariacie na Wilczej w Warszawie, później na „torturach” w słynnej mordowni na Rakowieckiej by w końcu wylądować na przymusowych wczasach na wybrzeżu bez możliwości kąpieli w ciepłym w tym roku Bałtyku. bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=Vars8pGLS50

Reklamy

15 responses to “25 edycja programu 11 Minut. Rozmowa w redakcji „Warszawskiej Gazety”

 1. poliszynel 10 października 2010 o 1:02 pm

  Jaki „Pan Prezydent”? Od kiedy żydowski sayan, przybłęda Kalstein, grabarz suwerenności Polski, przyjaciel żydowskich lóż i rabinów, ganiający po Belwederze w jarmułce przy świeczkach menory jast „Panem Prezydentem?
  Rafale – Kaczyński to był żydowski agent a nie Pan Prezydent. Obudź się.

  Polubienie

  • monitorpolski 10 października 2010 o 3:54 pm

   Naprawdę poza zdjęciem L.K w mycy nie ma innego dowodu, że był Żydem. Jeśli nawet, to wśród „Wykluczonych” są też Żydzi o nastawieniu antysyjonistycznym. To, że podpisał Traktat jest jego największym grzechem – też to ciągle nadmieniam. Ale z drugiej strony jeśli do wyboru miał śmierć miliona Polaków w jakiejś „katastrofie” i podpisanie traktatu, to może musiał wybrać?
   Widzisz co się dzieje w świecie – oni mają do dyspozycji nowe rodzae broni, na które nie mamy żadnej obrony. Czy sądzisz, że tego nie wykorzystują?

   Polubienie

 2. Wizzgaa 10 października 2010 o 9:38 pm

  Uroczy wywiad . Czy pani dziennikarka jest jakąś krewną pani Hanny G.W. ? Duże podobieństwo i to skrzywienie noska ,jakby wąchała coś nieświeżego .

  Polubienie

  • Aśka 10 października 2010 o 10:20 pm

   Wizzgaa, Ty na prawdę nie masz innych zmartwień, nie widzisz zagrożeń, które nas (Ciebie również)otaczają? Dyskredytuj tych, którzy na to zasługują poprzez podejmowane działania, albo zaniechania, a nie kogoś – za nos, ucho, czy zbyt proste czoło.

   Polubienie

   • Wizzgaa 11 października 2010 o 11:48 am

    Aśka ,jasne ,że mam zmartwienia analogiczne do twoich i naszych ale jakoś nie udało mi się powstrzymać od zwerbalizowania intuicyjnego odczucia . Sorry ale lampka pt. „nie ufam” zapaliła mi się zbyt gwałtownie.

    Polubienie

 3. poliszynel 11 października 2010 o 12:59 am

  Monitor – on na ochotnika zażydzał Polskę!
  W Magdalence wznosił toasty z Bolkiem i Kiszczakiem. Wstrzymał ekshumację w Jedwabnym. Jego PiS zgłosił ustawę o odszkodowaniu dla przedsiębiorstwa holokaust. To on zalegalizował żydowską, rasistowską (tylko dla żydów) lożę. To on shańbił belweder latając z żydami w jarmułce i wręczając żydowstw wysokie POLSKIE ordery i odznaczenia. A Jarkacz w 2003 roku ryczał w sejmie – wojna w Iraku to nasza wojna.
  Oboje są agentami żydów. Tylko pytanie – dlaczego oni tych żydów tak lubią i działają na ich korzyść?
  Polecam jeszcze tekst J. Bizonia:
  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2860

  Polubienie

  • Wizzgaa 11 października 2010 o 11:50 am

   Poliszynel , ja wciąż jeszcze chcę wierzyć ,że był bardziej dalekowzroczny niż my i wszystko to robił dla dobra…które może pojęlibyśmy w swoim czasie .

   Polubienie

  • monitorpolski 13 października 2010 o 10:48 am

   To wytłumacz dlaczego mianował Skrzypka na prezesa NBP, którego międzynarodowe elity finansowe nienawidziły i być może dlatego wszyscy musieli zginąć. Pięknie mówi o tym Jane Burgermeister w wywiadzie nagranym 7 dni po katastrofie:

   Poliszynel, krowa która głośno ryczy daje mało mleka. Działania prożydowskie Kaczyńskiego były otwarte i nastawione na zamknięcie gęby syjonistom. A w tle działy się o wiele ważniejsze sprawy. Przemyśl to, zamknęli ci blog – dawno ci pisałem że to nie jest metoda. Czy sądzisz, że ludzie na wysokich stanowiskach nie wiedzą jak postępować z rządem światowym aby coś ugrać?

   Polubienie

 4. Wizzgaa 11 października 2010 o 11:55 am

  Poliszynel , ja wciąż jeszcze chcę wierzyć ,że On był bardziej dalekowzroczny niż my i w swoim czasie przekonalibyśmy się ,że działał dla dobra….Ale teraz nasze szanse na zrozumienie zmalały .

  Polubienie

 5. Stanisław 11 października 2010 o 1:15 pm

  Faktem niezaprzeczalnym jest to, że pół roku przed swoją śmiercią były prezydent podpisał traktat lizboński, nie pytając się narodu o zdanie w referendum. Ten czyn kładzie się cieniem ( delikatnie powiedziane ) na jego osobę i dla mnie równy jest ze zdradą.

  Polubienie

 6. rafzen 11 października 2010 o 4:10 pm

  Bez komentarza.
  Pseudo obrońcy krzyża do wynajęcia.

  http://kontakt24.tvn.pl/artykul,w-warszawskim-hotelu-victoria-odbywa-sie-miedzynarodowa-konferencja-w-obronie-praw-czlowieka-w-kazachstanietzw-obroncy-krzyza-dolaczyli-do-pikiety,28258.html

  5 października, kiedy w hotelu Victoria w Warszawie odbywała się sesja OBWE, przed budynkiem miała miejsce pikieta, żeby władze Kazachstanu nie deportowały 29 uzbeckich uchodźców do Uzbekistanu. Organizatorami pikiety byli przedstawiciele uzbeckiej opozycji z całej Europy, na czele z znaną obrończynią praw człowieka z Fergany Mutabar Tadżybajewą (Mutabar Tadjibayeva), i przedstawicielka kazachskiej opozycji w Polsce Balli Marzec.

  Uzbecy trzymali w rękach transparenty z napisami: â��Uzbekistan – kraj tortur i tyranii!â��, â��Czy Kazachstan, depczący prawa uzbeckich uchodźców, jest godny być przewodniczącym OBWE?â��, â��Kazachstan wysyła uchodźców na śmierćâ��.

  Deportacja uchodźców jest niemożliwa, uważa Tadżybajewa, która sama spędziła dwa lata i osiem miesięcy w latach 2005-2008 w więzieniu w Uzbekistanie i jest świadkiem odbywających się tam nieludzkich tortur i poniżenia. Mutabar Tadżybajewą nagrodzono nagrodą rządu USA ÂŤZa odwagęÂť – ÂŤMiędzynarodowa nagroda dla kobiet, które wykazały odwagęÂť, w Szwajcarii nagrodą Martina Ennalsa i we Francji nagrodą Praw człowieka Republiki Francuskiej.

  Oczywiście, nie obeszło się bez przygód. Przedstawicielom kazachskich władz bardzo działała na nerwy ta pikieta i zdecydowali się działać. Zdecydowali zagłuszyć pikietujących, którzy przez megafon mówili o przewodniczącym OBWE – Kazachstanie, kraju naruszającym międzynarodowe prawo i prawa człowieka. Telefoniczną rozmowę kazachskiego dyplomaty, który przez telefon mówił komuś, żeby przyjechali i przeszkadzali organizatorom pikiety, przypadkowo usłyszał człowiek, który przeżywał za los uzbeckich uchodźców.

  Rzeczywiście, za jakiś czas przyszli jacyś ludzie, którzy przynieśli ze sobą megafon i zaczęli zagłuszać uzbeckich pikietujących. Na ich czele stał niejaki Dariusz Wernicki i grupka ludzi, pseudo obrońcy krzyża.

  Działanie kazachskich dyplomatów w Warszawie przypominało metody, jakie stosują władze Uzbekistanu dla rozpędzania podobnych protestów u siebie w kraju. W Uzbekistanie służby specjalne coraz częściej używają grup kobiet, jako narzędzia represji. Potocznie są one nazywane oddziałami bab szczególnego przeznaczenia (OBON). Te oddziały zakłócają mityngi opozycji i nawet biją aktywistów, za co otrzymują wynagrodzenie. Podejrzewamy, że kazachscy dyplomaci też wynajęli tych pseudo obrońców krzyża do zakłócenia pikiety przed budynkiem, gdzie odbywała się konferencja OBWE.

  Na szczęście pojawiła się polska policja, która przepędziła chuliganów. Po tym incydencie samochód policji był w pobliżu i chronił pikietujących. Jeśli to wydarzyłoby się w Uzbekistanie albo w innym kraju Centralnej Azji, myślę, zdarzenia rozwijałyby się zupełnie inaczej.

  Konferencja w Warszawie pracowała do piątku 8 października, a obrońcy uzbeckich uchodźców przez ten cały czas pikietowali i wzywali Kazachstan do przestrzegania Statutu OBWE.

  Liczni uczestnicy konferencji OBWE podtrzymywali pikietujących i wyrażali im swoje poparcie.

  I w Kazachstanie i w Uzbekistanie straszenie, prześladowania i areszty ani na chwilę nie ustają.

  Balli Marzec

  Tel +48 605 039 973

  http://WWW.wspolnotakaz.pl

  Polubienie

 7. rafzen 11 października 2010 o 9:43 pm

  Russian students create erotic calendar for Putin.

  By MANSUR MIROVALEV, Associated Press Writer Mansur Mirovalev, Associated Press Writer – Thu Oct 7, 1:39 pm ET

  MOSCOW – Vladimir Putin received an unusual birthday gift Thursday from 12 female journalism students, who posed in lacy underwear and used sexual innuendo to create a calendar dedicated to Russia’s macho prime minister.

  „How about a third time?” asks Miss February, hinting at a third presidential term for Putin, who served two terms as president from 2000 to 2008 and is eligible to run again in 2012.

  „You put out the forest fires, but I’m still burning,” says Miss March, referring to Putin’s piloting of a firefighting plane during the summer’s devastating wildfires.

  During his decade in power, Putin has been glorified in song and seen his name used to sell a brand of now-popular vodka. Students have formed Putin fan clubs, and activists in Kremlin-connected youth groups have chanted his name at their rallies and staged pranks ridiculing his critics.

  The calendar created for Putin’s 58th birthday takes its inspiration from the Kremlin-driven campaign to boost Putin’s popularity and cultivate his alpha-male image. Putin himself has been known to show some skin, posing shirtless on horseback and while fishing.

  The release of the pinup calendar was announced by the pro-Kremlin youth group Nashi, whose spokeswoman Kristina Potupchik posted the images in her blog. She gave the print run — 50,000 — and said they were on sale in Moscow supermarkets for the equivalent of $8.50.

  The calendars may also been the latest effort to profit from the prime minister’s popularity.

  The 12 pinup girls, all students of Moscow State University’s journalism school, apparently risk no rebuke.

  „I think this calendar is a rather frivolous production, but I don’t see any crime in it,” Yelena Vartanova, the school’s dean, told Associated Press Television News.

  A separate group of journalism students quickly created a quite different calendar online, comprised of pictures of themselves wearing black and with their mouths taped shut to protest Putin’s policies.

  „Who killed Anna Politkovskaya?” asked one of them, referring to the investigative reporter who was shot four years ago to the day.

  At a rally commemorating Politkovskaya’s murder, chess champion and opposition leader Garry Kasparov said the pinup calendar was created by the kind of journalists who sell out to the Kremlin.

  „Authorities promote journalists of this kind and kill the honest ones,” he told a couple hundred people who gathered in central Moscow to commemorate Politkovskaya, according to Kasparov’s website.

  Politkovskaya was a harsh critic of the Kremlin and exposed widespread human-rights abuses and corruption in Chechnya.

  Prosecutors have said little about who might have ordered the contract-style killing, and the suspected gunman is believed to be hiding abroad. Three men accused of playing minor roles in the killing remain under investigation.

  At least 18 journalists have been murdered with impunity in Russia since Putin came to power in 2000, according to the U.S.-based Committee to Protect Journalists.

  Polubienie

  • kapusta 13 października 2010 o 5:00 pm

   ta wladza musi byc usunienta sila innej alternatywy nie widze
   sejmikowaniem nic tu nie zrobimi onni sie po prostu simieja z tego
   koniec wladzy koniec wladzy koniec wladzy….

   Polubienie

 8. Kier 12 października 2010 o 9:21 am

  Bracia, trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz, diabeł, krąży jak lew ryczący, szukając kogo by pożreć. (1 P 5. 8-9)

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/

  Polubienie

 9. depopulowani 12 października 2010 o 11:23 am

  Akurat wczoraj żydostwo zlikwidowało blog poliszynela. A wy żydowskiemu sayanowi pomniki budujecie!

  Polubienie