„Afery Prawa” i „Radio Pomost” zaatakowane przez tych samych hackerów

Atak na niezależne media internetowe przybiera na sile. Nie można formalnie ich zamknąć z uwagi na „wolność słowa” to robi się to nielegalnie – za pomocą grup „hackerskich”, które podejrzewam nie są niczym innym jak wyspecjalizowanymi służbami dezinformacyjno – szpiegowskimi finansowanymi przez globalistów.
Udało mi się dzisiaj przeprowadzić krótką rozmowę z redaktorem naczelnym Afer Prawa Zdzisławem Raczkowskim. Twierdzi, że za atakiem nie mogą stać amatorzy. Zachodnie serwery Afer Prawa są bowiem specjalnie chronione – włamania (było ich wiele)  musiały być więc dokonane przez odpowiednio wykwalifikowane służby. Red. Raczkowski wiąże ataki z kompromitującymi dla tzw. „wymiaru prawa” w Polsce, które de facto zamieniło komunistyczny terror na wyrafinowany reżim sądowo – prokuratorski. O zakamuflowanych celach tego działania pisałem wcześniej w artykule „Agenda samodestrukcji” (https://monitorpolski.wordpress.com/2010/10/05/ratunek-dla-ziemi-czy-samodestrukcja/ ). Zdzisław Raczkowski jest szczególnie narażony na atak bowiem przebywa w Polsce. O ile mi wiadomo, ma założonych kilka spraw karnych za publikacje, za co grozi mu kara więzienia.
Czym się zatem różni sytuacja traktującego powanie wolność wypowiedzi dziennikarza w „wolnej” Polsce od szykanowanego opozycjonisty z czasów komuny? Może tylko tym, że nie może on nawet poprosić o azyl polityczny w wolnym kraju z uwagi na to, że Polska jest już „wolna i demokratyczna”.

Redaktor naczelny drugiej zaatakowanej przez tych samych „hackerów” strony Radia Pomost Wiktor Żółciński, mieszka w Arizonie, zatem na razie nic mu nie grozi. Po pierwsze w USA obowiązuje pierwsza poprawka do Konstytucji, która bezwarunkowo gwarantuje wolność słowa, a po drugie w Arizonie można posiadać broń, zatem trudno byłoby „nieznanym sprawcom” bezkarnie zaatakować redaktora.

Kilka dni temu zamknięto też znany blog „Poliszynel”, w którym autor ostro krytykował mniejszość żydowską w Polsce i na świecie. Blog zamknięto z uwagi na „naruszenie reguł” – chodziło prawdopodobnie o znieważenie mniejszości narodowej (rasowej?).
Od kilku miesięcy zwracam uwagę na nową Inkwizycję, która funkcjonuje na świecie właśnie pod hasłami „znieważania” czy tzw. „mowy nienawiści” (hate speech). Inkwizycja ta ma na celu uciszenie niewygodnych dla globalego rządu tematów. Skutecznie tu wykorzystywany jest tzw. „antysemityzm”, który stosuje się szeroko wobec niepokornych publicystów. Przypomnijmy, że jest to metoda dobrze sprawdzona w czasach stalinowskich, kiedy to tylko za posądzenie o „antysemityzm” można było dostać kulą w łeb. Niepokojące jest to, że „antysemityzm” blokuje całkowicie krytycyzm wobec przestępczych działań nie tylko Żydów, ale i osób, które podają się za Żydów (bo tak jest wygodnie).
Inną chronioną grupą są homoseksualiści i inni „odmieńcy” seksualni. Można się obawiać tego, że te działania zmierzają do legalizacji pedofilii, która w pewnych kręgach uważana jest za normę.
=================================================================
Z ostatniej chwili: Afery Prawa znów są dostępne. Atak został odparty. www.aferyprawa.com
Poliszynel odblokowano na skutek protestów grupy blogerów na całym świecie. Przyczyną zablokowania „Poliszynela” była rzekoma reklama pewnego produktu, o którym autor bloga napisał w jednym z artykułów. WordPress szybko odblokował blog gdyż w USA można słono zapłacić za blokadę wolności słowa, która jest zagwarantowana Konstytucją. Czyli, że prawo w USA jeszcze działa co rodzi nadzieję na przyszłość. Jednakże musimy założyć, że są siły, którym nie jest na rękę publikowanie pewnych tematów i zrobią wszystko by uciszyć niesfornych publicystów.

Reklamy

21 responses to “„Afery Prawa” i „Radio Pomost” zaatakowane przez tych samych hackerów

 1. depopulowani 13 października 2010 o 1:11 pm

  Marku, biorą się za nas. Obama, marionetka unych, ogłosił przecież światu, że „blogierzy zagrażają demokracji”. Nie tylko zamknięto mi bezprawnie poliszynela. Od miesięcy mam ataki na mój komputer. A żydowska o2.pl zablokowała mi dwa adresy mailowe. Atakują mnie wirusami, spamami, koniami trojańskimi. Wszystko po to, aby mnie zakneblować.
  Na razie mam nowego bloga, ale jak długo, tylko uni wiedzą…
  Za Ciebie i za innych też się kiedyś wezmą. Przecież to niewyobrażalne, aby w wolnym i postępowym świecie głoszono w internecie takie herezje.

 2. depopulowani 13 października 2010 o 1:16 pm

  Ale dokąd propagujesz czytanie PiS-owczyków – Królowej Pokoju i Zenobiuszka, dokąd sam bronisz krzyża kaczyzmu, nic Ci nie grozi.
  Takich właśnie uni potrzebują. Niby wróg, a broni jednego z naszych…

  • miziaforum 22 października 2010 o 10:10 pm

   niedawno domnie włamano sie na konto wordpress i pozte – potem ktoś wstawial jako ja posty nawet na moim forum – wiem ze zeno w tym lapki maczal – skriny z zekomo moini wpisami przeslalem do …….. i jak to mowia komus odplace tylko sie upewnię
   WYGLADALO TO TAK : AWATAR MOJ – POCZTA POD NIM MOJA ALE NR. IP INNY

 3. adas 13 października 2010 o 6:05 pm

  Wladza szatana UNIA EUROPEUJSKA ,MFW,ONZ,BILDERBERG ,KOMISJA TRUJSTRONNA TIP.
  ludzie szykujmy sie do obrony,,Tyle tylko moge powiedzic…Co nie prawda…
  TO bedziesz czlowieku zdychal z glodu we wlasnym kraju a nakoniec twojej kariery
  zyciowej bedziesz mial wszczepionego chipa pod skure i pujdziesz do piekla…
  Coz zyskasz chocbys caly SWIAT pozyskal a na duszy szkode poniusl…Co dasz wzamian
  za dusze swoja…WIESZ KTO TO POWIEDZIAL…..DO ROBOTY POLACY..

 4. monitorpolski 13 października 2010 o 6:58 pm

  Należy działać mądrze, nie zawsze jest to prosta droga…

 5. Stanisław 13 października 2010 o 7:56 pm

  Ataki potwierdzają powiedzenie – prawda w oczy kole – być może przyjdzie czas że po atakach na strony, wezmą się za ludzi je prowadzących. Jeżeli tak się stanie to będzie już otwarta wojna, jej przedsmak mieliśmy nie tak dawno, gdy aresztowano dziennikarza Rafała Gawrońskiego.

 6. Pingback: „Afery Prawa” i „Radio Pomost” zaatakowane przez tych samych hackerów « Dziennik gajowego Maruchy

 7. poliszynel 15 października 2010 o 1:29 pm

  Wiadomość od admina Radia Pomost:

  „Panie Andrzeju
  Witam
  tak wyglada sytuacja
  We are still working on this. The sever is currently broken. I will fix it.

  Thank you


  Brandon Crabtree
  WebMedley, LLC.
  P.O. Box 34006
  Lexington, KY 40588
  http://webmedley.com/blog
  bcrabtree@webmedley.com
  Phone: 800.434.8607 ext. 455

  Moze Pan przekazac ze niedlugo zacznie dzialac server
  Uklony
  Victor

 8. poliszynel 15 października 2010 o 2:14 pm

  Otrzymałem właśnie wiadomość od redaktora Grypy666, Piotra Beina. WordPress napisał do niego w odpowiedzi, że zablokowanie Poliszynela nastąpiło „przypadkowo”.

 9. poliszynel 15 października 2010 o 3:31 pm

  Rozmawiałem telefonicznie z adminem Radia Pomost. Miał za dużo wejść, tak twierdzi admin serwera, i dlatego go zablokowało. Jutro mają go otworzyć. Vikcor przesyła pozdrowienia dla Marka.

  • monitorpolski 15 października 2010 o 11:02 pm

   Dziekuje za wyjasnienia. Ale to dziwne że przy dużej ilości wejść pojawia się taki sam komunikat hackerski jak przy ataku hackerskim na Afery Prawa – ataku hackerskim, który potwierdził red. Raczkowski. coś mi tu nie gra…

 10. mac 20 października 2010 o 10:07 pm

  po przebadaniu serwerów.. okazuje się, że serwer Radia Pomost i Aferprawa to ta sama firma. wiec i komunikat ten sam. Włamanie nastąpiło do strefy administracyjnej, a nie wirtualnych serwerów. Admin aferyprawa

 11. swojaczek 21 października 2010 o 11:39 pm

  Jest nas myślących białych ludzi (słowian) coraz więcej.
  Jednoczmy się.
  Szukajmy się.
  Aby zapobiedz połknięciu ogona przez żmiję.
  http://wps.suwerennosc.com

 12. swojaczek 22 października 2010 o 12:00 am

  Polacy wraz ze słowianami muszą się obudzić.

  Nie traćmy wiary szukajmy się wzajemnie.
  Jest nadzieja – jednego z nas zniszczą inni przejmą jego działanie.

  Ewangelia św. Jan rozdział 8 wiersz 44
  http://wps.suwerennosc.com

 13. RomanK 22 października 2010 o 8:49 pm

  Na polecenie Sorrosa wyrzucili z pracy Juana Williamsa. znanego komentatora za w sumie glupawy omentaz, ze poczul si enei swiojo kiedy straznicy Linii Lotniczych przedstawili mu sie jak Muzulmanska Straz….cala wierchuszka NPR to jak ladnie mowia zeby nei byc posadzonym z kolei o antysemityzm” elitist”//swoja droha nei zaluje zadnego z nich anio Sancheza ani Williamska…ja wtywalali innych milczelismy bo moja posada byla bezpiecna…teraz przyszli po ciebie….

 14. Pingback: SMOLEŃSK – TAJEMNICZE ZGONY! Pełzający totalitaryzm? « Alexirin's Blog

 15. bubu 25 października 2010 o 8:25 pm

  Bo hasła do konta daje się długie (10 i więcej znaków) i nie znajdujące się w słowniku (niektórzy dają imiona lub co gorsza hasła typu „admin”, „komputer” itp.) co by „hacker” (czyt. bandyta) nie miał zbyt łatwo

 16. do swojaczka 25 października 2010 o 8:27 pm

  „Jest nas myślących białych ludzi (słowian) coraz więcej.”

  Ty człowieku to brzmi jak przemówienie nazisty. weź się lecz

 17. joker 28 października 2010 o 6:57 pm

  Już 28.X. a portal aferyprawa dalej nie wchodzi. Tak, to pewnie jakieś opłacane grupy hakerskie. A komu najbardziej zależy na uciszaniu takich informacji ? Wiadomo. Uważam, że wszystkie „niepoprawne” portale, strony czy blogi powinny się jakoś zjednoczyć i wspólnie przeciwdziałać takowym atakom. A nawet kontratakować. Trzeba pomyśleć o jakichś egzotycznych, solidnych hostingach. Robić mirrory, posiadać profile „awaryjne” n.p. na Facebooku. Ten system, ta cała pseudodemokracja służąca głównie NWO nie wygra z postępem informatycznym, prawdą i głosem i spontanicznością Ludu. Należy też dopracować się jakiegoś skutecznego systemu karania tej całej władzy i ich piesków. Droga do prawdziwej demokracji jest ciągle długa i trudna.

 18. Do jokera 29 października 2010 o 2:34 am

  „Już 28.X. a portal aferyprawa dalej nie wchodzi”

  Do czego nie wchodzi? Chyba chodziło Tobie o to, że się nie wczytuje.

  Polska język dla ciebie bardzo trudna 🙂 Szczególnie jeśli chodzi o wyrażenia z zakresu informatyki.

 19. Pingback: Smoleńsk – Tajemnicze zgony! Pełzający totalitaryzm? « Smoleńsk 10.04.2010