„Afery Prawa” i „Radio Pomost” zaatakowane przez tych samych hackerów

Atak na niezależne media internetowe przybiera na sile. Nie można formalnie ich zamknąć z uwagi na „wolność słowa” to robi się to nielegalnie – za pomocą grup „hackerskich”, które podejrzewam nie są niczym innym jak wyspecjalizowanymi służbami dezinformacyjno – szpiegowskimi finansowanymi przez globalistów.
Udało mi się dzisiaj przeprowadzić krótką rozmowę z redaktorem naczelnym Afer Prawa Zdzisławem Raczkowskim. Twierdzi, że za atakiem nie mogą stać amatorzy. Zachodnie serwery Afer Prawa są bowiem specjalnie chronione – włamania (było ich wiele)  musiały być więc dokonane przez odpowiednio wykwalifikowane służby. Red. Raczkowski wiąże ataki z kompromitującymi dla tzw. „wymiaru prawa” w Polsce, które de facto zamieniło komunistyczny terror na wyrafinowany reżim sądowo – prokuratorski. O zakamuflowanych celach tego działania pisałem wcześniej w artykule „Agenda samodestrukcji” (https://monitorpolski.wordpress.com/2010/10/05/ratunek-dla-ziemi-czy-samodestrukcja/ ). Zdzisław Raczkowski jest szczególnie narażony na atak bowiem przebywa w Polsce. O ile mi wiadomo, ma założonych kilka spraw karnych za publikacje, za co grozi mu kara więzienia.
Czym się zatem różni sytuacja traktującego powanie wolność wypowiedzi dziennikarza w „wolnej” Polsce od szykanowanego opozycjonisty z czasów komuny? Może tylko tym, że nie może on nawet poprosić o azyl polityczny w wolnym kraju z uwagi na to, że Polska jest już „wolna i demokratyczna”.

Redaktor naczelny drugiej zaatakowanej przez tych samych „hackerów” strony Radia Pomost Wiktor Żółciński, mieszka w Arizonie, zatem na razie nic mu nie grozi. Po pierwsze w USA obowiązuje pierwsza poprawka do Konstytucji, która bezwarunkowo gwarantuje wolność słowa, a po drugie w Arizonie można posiadać broń, zatem trudno byłoby „nieznanym sprawcom” bezkarnie zaatakować redaktora.

Kilka dni temu zamknięto też znany blog „Poliszynel”, w którym autor ostro krytykował mniejszość żydowską w Polsce i na świecie. Blog zamknięto z uwagi na „naruszenie reguł” – chodziło prawdopodobnie o znieważenie mniejszości narodowej (rasowej?).
Od kilku miesięcy zwracam uwagę na nową Inkwizycję, która funkcjonuje na świecie właśnie pod hasłami „znieważania” czy tzw. „mowy nienawiści” (hate speech). Inkwizycja ta ma na celu uciszenie niewygodnych dla globalego rządu tematów. Skutecznie tu wykorzystywany jest tzw. „antysemityzm”, który stosuje się szeroko wobec niepokornych publicystów. Przypomnijmy, że jest to metoda dobrze sprawdzona w czasach stalinowskich, kiedy to tylko za posądzenie o „antysemityzm” można było dostać kulą w łeb. Niepokojące jest to, że „antysemityzm” blokuje całkowicie krytycyzm wobec przestępczych działań nie tylko Żydów, ale i osób, które podają się za Żydów (bo tak jest wygodnie).
Inną chronioną grupą są homoseksualiści i inni „odmieńcy” seksualni. Można się obawiać tego, że te działania zmierzają do legalizacji pedofilii, która w pewnych kręgach uważana jest za normę.
=================================================================
Z ostatniej chwili: Afery Prawa znów są dostępne. Atak został odparty. http://www.aferyprawa.com
Poliszynel odblokowano na skutek protestów grupy blogerów na całym świecie. Przyczyną zablokowania „Poliszynela” była rzekoma reklama pewnego produktu, o którym autor bloga napisał w jednym z artykułów. WordPress szybko odblokował blog gdyż w USA można słono zapłacić za blokadę wolności słowa, która jest zagwarantowana Konstytucją. Czyli, że prawo w USA jeszcze działa co rodzi nadzieję na przyszłość. Jednakże musimy założyć, że są siły, którym nie jest na rękę publikowanie pewnych tematów i zrobią wszystko by uciszyć niesfornych publicystów.

Reklamy