Dla leniwych – linki do „Rozmów Niedokończonych”

Uwaga: ataki hakerskie na niezależne media nadal trwają. Niedostępne są strony Afer Prawa i Radio Pomost z Arizony. Świadczy to o tym, że treści zawarte na tych portalach są bardzo niewygodne dla międzynarodowej mafii globalnych ludobójców, którzy za wszelką cenę chcą zamknąć nam gęby.
Czy ataki hakerskie wiążą się ze skandalicznymi procesami przeciwko redaktorowi naczelnemu Afer Prawa Zdzisławowi Raczkowskiemu? Według informacji, które otrzymałem, red. Raczkowski został skazany z artykułu 212 nie mając nawet możliwości złożenia apelacji, gdyż sprawa była toczona bez wiedzy samego oskarżonego!

Proszę was o wsparcie dla represjonowanego politycznie odważnego dziennikarza, którym jest Zbigniew Raczkowski. Podaję jego mail: afery@poczta.fm lub alternatywny aferyprawa@gmail.com. Jeśli pozostawimy sprawę represjonowanego Raczkowskiego bez zdecydowanej reakcji, to już niedługo można się będzie spodziewać aresztowań niezależnych dziennikarzy przez mafię sędziowsko – prokuratorsko – policyjno – rządową.

Radio Maryja - jedyny w Polsce głos wolności

Media ojca Tadeusza Rydzyka, mimo uzasadnionej krytyki ze strony osób domagających się ujawniania tematów tabu, są jedyną paltformą medialną, na kórej znajdziemy cenne i prawdziwe informacje o polityce krajowej międzynarodowej.
Niewiele osób wie, że Radio Maryja udostępnia bogatą bazę danych swoich audycji. Szególnie polecam „Rozmowy Niedokończone”, których fragmenty można czasem znaleźć też na YouTube. Ale w całości można je bardzo prosto ściągnąć z serwerów Radia Maryja, a linki są dostępne przez wyszukiwarkę Google.
Poniżej podaję link do całego archwum „Rozmów Niedokończonych”. Na początek polecam dokładne wysłuchanie audycji Apokalipsa Ekonomiczna w 2012 roku z mec. Elżbietą Barys. Temat kryzysu ekonomicznego i tego kto za tym stoi był wielokrotnie poruszany na  łamach mediów tzw. „alternatywnych”, natomiast jest starannie omijany w mediach komercyjnych i publicznych, które ja nazywam „kryminalnymi” (i nie zamierzam się wycofywać z tego określenia, ponieważ wielu dziennikarzy, szczególnie na pozycjach kierowniczych to są po prostu międzynarodowi gangsterzy, którzy doskonale sobie zdają sprawę, że uczestniczą w spisku mającym na celu eksterminację większości ludzkości świata). Zatem zanim zabierzemy się za totalną krytykę ojca Tadeusza Rydzyka i jego „imperium medialnego” wysłuchajmy kilku audycji „Rozmów Niedokończonych”…

Rozmowy Niedokończone – linki do wszystkich audycji: http://www.radiomaryja.pl/query.php?__a=1&__r=R
Apokalipsa Ekonomiczna w 2012 roku (cz. 1): http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23303
Apokalipsa Ekonomiczna w 2012 roku (cz. 2): http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23305

Reklamy