Dla leniwych – linki do „Rozmów Niedokończonych”

Uwaga: ataki hakerskie na niezależne media nadal trwają. Niedostępne są strony Afer Prawa i Radio Pomost z Arizony. Świadczy to o tym, że treści zawarte na tych portalach są bardzo niewygodne dla międzynarodowej mafii globalnych ludobójców, którzy za wszelką cenę chcą zamknąć nam gęby.
Czy ataki hakerskie wiążą się ze skandalicznymi procesami przeciwko redaktorowi naczelnemu Afer Prawa Zdzisławowi Raczkowskiemu? Według informacji, które otrzymałem, red. Raczkowski został skazany z artykułu 212 nie mając nawet możliwości złożenia apelacji, gdyż sprawa była toczona bez wiedzy samego oskarżonego!

Proszę was o wsparcie dla represjonowanego politycznie odważnego dziennikarza, którym jest Zbigniew Raczkowski. Podaję jego mail: afery@poczta.fm lub alternatywny aferyprawa@gmail.com. Jeśli pozostawimy sprawę represjonowanego Raczkowskiego bez zdecydowanej reakcji, to już niedługo można się będzie spodziewać aresztowań niezależnych dziennikarzy przez mafię sędziowsko – prokuratorsko – policyjno – rządową.

Radio Maryja - jedyny w Polsce głos wolności

Media ojca Tadeusza Rydzyka, mimo uzasadnionej krytyki ze strony osób domagających się ujawniania tematów tabu, są jedyną paltformą medialną, na kórej znajdziemy cenne i prawdziwe informacje o polityce krajowej międzynarodowej.
Niewiele osób wie, że Radio Maryja udostępnia bogatą bazę danych swoich audycji. Szególnie polecam „Rozmowy Niedokończone”, których fragmenty można czasem znaleźć też na YouTube. Ale w całości można je bardzo prosto ściągnąć z serwerów Radia Maryja, a linki są dostępne przez wyszukiwarkę Google.
Poniżej podaję link do całego archwum „Rozmów Niedokończonych”. Na początek polecam dokładne wysłuchanie audycji Apokalipsa Ekonomiczna w 2012 roku z mec. Elżbietą Barys. Temat kryzysu ekonomicznego i tego kto za tym stoi był wielokrotnie poruszany na  łamach mediów tzw. „alternatywnych”, natomiast jest starannie omijany w mediach komercyjnych i publicznych, które ja nazywam „kryminalnymi” (i nie zamierzam się wycofywać z tego określenia, ponieważ wielu dziennikarzy, szczególnie na pozycjach kierowniczych to są po prostu międzynarodowi gangsterzy, którzy doskonale sobie zdają sprawę, że uczestniczą w spisku mającym na celu eksterminację większości ludzkości świata). Zatem zanim zabierzemy się za totalną krytykę ojca Tadeusza Rydzyka i jego „imperium medialnego” wysłuchajmy kilku audycji „Rozmów Niedokończonych”…

Rozmowy Niedokończone – linki do wszystkich audycji: http://www.radiomaryja.pl/query.php?__a=1&__r=R
Apokalipsa Ekonomiczna w 2012 roku (cz. 1): http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23303
Apokalipsa Ekonomiczna w 2012 roku (cz. 2): http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23305

Reklamy

8 responses to “Dla leniwych – linki do „Rozmów Niedokończonych”

 1. Wizzgaa 24 października 2010 o 11:59 am

  Dokładna racja . Słucham rozmów niedokończonych jako „wiadomości ” i to wiadomości rozszerzonych , dointerpretowanych . Dodając do tego info z pozostałych stacji oraz słuchając między frazami – mam w zasadzie wszystko .Pani Elzbieta B. spokojnie wymienia grupę Bildrberg bez owijania w bawełnę nazywa ją i jej działania po imieniu , opowiadała ,jak H.Clinton bez żenady zaprzecza iż bierze udział w spotkaniach tej grupy . Polecałabym słuchać rozmów niedokończonych w RM bo nawet wtorkowe spotkania „dla małżonków i rodziców” dają coś wartościowego .

 2. Stanisław 24 października 2010 o 4:34 pm

  Zgadzam się, rozmowy niedokończone ( nie wszystkie ) to dobra audycja, choć daje się zauważyć iż ojcowie prowadzący czasami zbyt szybko przerywają ciekawe telefony od słuchaczy

 3. Annah 24 października 2010 o 6:12 pm

  Dziś w Rozmowach Niedokończonych temat „Gdzie podział się krzyż? – stał się bramą” z udziałem Obrońców Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia.

 4. pyrek 24 października 2010 o 10:34 pm

  Media Rydzyka mówią że jest źle no ale przy okazji promują PiS. A przecież to jest jedna mafia tylko ubrana w inne barwy. Dla lepszego kamuflażu inscenizują „walkę” między sobą.
  Owe media muszą przekazywać sporo prawdy by zdobyć zaufanie patriotów. Ale gdy zbliżają się wybory to dobrze wiedzą gdzie pokierować wyborców…
  Diabeł tkwi w szczegółach.
  http://wiernipolsce.streemo.pl/Portal/UserBlogEntry.aspx?BlogEntryId=22573

  • monitorpolski 25 października 2010 o 12:08 am

   Okej, ale dzięki „rozmowaom niedokończonym” kilka milionów ludzi wie, że nadchodzą ciężkie czasy. Że należy się przygotować, wiedzą też skąd to zło nadchodzi. A to jest ważniejsze niż promocja PiS-u, kóry przecież można zmienić od środka.

   • Pyrek 25 października 2010 o 4:18 pm

    Jak się przygotwać? Chyba nas chcą przygotwać że sytacja jest tragiczna ale robią to stopniowo byśmy się na zbyt nie zdenerwowali. „Jest źle zrozumcie, musicie się poświecać i pracować za darmo…” W nieskończoność nie mogą ukrywać że Polska jest bankrutem.
    Roz***ać ten system i przegonić, pozamykać dożywotnio całą tą mafie.
    Zmienić PiS od środka pobożne życzenie.

 5. rafzen 24 października 2010 o 10:43 pm

  Afery prawa i Radio Pomost publikują niewygodną prawdę o przestępcach u władzy , także sądowniczej.

 6. pyzdra 29 października 2010 o 5:15 pm

  W kraju naszym trwa totalna rozbiórka tego panstwa,a my siedzimy
  i liczymy zaskurniaki. Tempym narodoem jestesmy ..Beda nas chipowac
  (znakowac jak bydlo),a my jeszcze siedzimy rozmyslamy przed telewizorem
  Ku………a mam dosyc tego moja odpowiedz czyscic bron i sie bronic
  przed tym zekomym dobrobytem..Czy to bedzie PO,czy PIS,PSL ten sam program
  puscic tych polusow boso…BRONMY SIE PROSZE POLACY..NIKT OBCY NAM NIEBEDZIE
  MOWIL CO MAMY ROBIC W NASZYM KRAJU……..KONIEC TEGO DO ROBOTY..JA JUZ ZACZALEM.