Nowa wojna w Zatoce Perskiej?

Radio Pomost z Arizony, którego strona internetowa jest znów dostępna podało niepokojacą informację:
W ciągu ostatnich 48 godzin z Jemenu nie odleciał żaden komercyjny ani prywatny samolot amerykański
http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&view=article&id=838:w-cigu-ostatnich-48-godzin-z-jemenu-nie-odlecia-aden-komercyjny-ani-prywatny-samolot-amerykaski&catid=39:wiat&Itemid=59
Przygotowania do transportów wojskowych odbywają się równiez na terenie Polski. Znaki dla transportów wojskowych pojawiły się na strategicznym Moście Jagiellonskim w Oświęcimiu:
http://www.faktyoswiecim.pl/fakty/89-aktualnosci/3885-owicim-znaki-dla-transportow-wojskowych-na-mocie-jagielloskim

Reklamy

19 responses to “Nowa wojna w Zatoce Perskiej?

 1. Stanisław 31 października 2010 o 9:52 pm

  Może ta „zmanipulowana paczka” była tylko pretekstem ? Coś jak 9/11 – jeżeli się zakotłuje to może być problem, a znając naszych przydupasów z rządu, zaraz będą chcieli pomóc najeźdźcą, tak jak w Iraku

 2. kika 1 listopada 2010 o 11:43 am

  „Radio Pomost z Arizony, którego strona internetowa jest znów dostępna podało niepokojacą informację:

  W ciągu ostatnich 48 godzin z Jemenu nie odleciał żaden komercyjny ani prywatny samolot amerykański” (link)

  Radio Pomost wyraźnie podaje, że informacja pochodzi z bloga: http://poliszynel.wordpress.com/, wystarczy zajrzeć na główną, żeby znaleźć pełnego linka: http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/30/w-ciagu-ostatnich-48-godzin-z-jemenu-nie-odlecial-zaden-komercyjny-ani-prywatny-samolot-amerykanski/

  Czyżby rozmyślne pomijanie oryginalnego źródła?

 3. Aśka 1 listopada 2010 o 5:51 pm

  http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID416424866,index.html
  30 października 2010
  STAN WOJENNY już niedługo? Mobilizacja wojsk trwa

  Poniższy tekst jest odpowiedzią na artykuł:

  Sondaż: PO skłonna do łagodzenia napięcia
  27 procent ankietowanych przez Instytut Homo Homini uważa, że Platforma Obywatelska jest partią najbardziej skłonną do złagodzenia napięcia politycznego w kraju.
  Zobacz wypowiedzi innych ludzi »

  AKTUALIZACJA z dnia 31 października 2010 poniżej (punkt nr 8)
  Pamiętacie jak wklejałem zdjęcia znaków drogowych dla pojazdów wojskowych, umieszczone w Oświęcimiu? Okazuje się, że sprawa ma ciąg dalszy. Tegoroczna zima może być naprawdę mroźna, dosłownie i w przenośni..
  Oto zdjęcie tych znaków:

  fot. Paweł Wodniak, Fakty Oświęcim (link)

  Czy w Polsce szykowany jest stan wojenny?

  Przeanalizujmy.
  Znalazłem w internecie kilka informacji, które naprawdę nie nastrajają optymizmem:
  1. rząd Polski ogłosił cichą mobilizację wojsk. Do wojska masowo jest powoływana kadra oficerska. Opinia jednego z internautów: ‚To prawda. Pracuję w jednej z tzw marek premium. Klient dzisiaj opowiadał, że zdziwił się, gdyż dostał kilka dni temu pismo z woja. Nie wiem jakiej było dokładnie treści, ale powiedział, że musi się stawić w ciągu kilku dni. Też jest oficerem.’
  Druga opinia:
  ‚wlasnie znajomy mi mowil, ze cos sie moze dziac ? jego syn skoszarowany gdzies w jednostce policji (nie zdazylem zapytac gdzie) dzwonil do niego i mowil, ze nie przyjedzie do domu bo wstrzymane maja wszystkie przepustki, wydaja sprzet uzywany do tlumienia demonstracji. Niestety musialem jechac na wyjazd (pogotowie rat.) i nie dokonczylismy rozmowy’
  2. znaki drogowe dla pojazdów wojskowych, widoczne na powyższym zdjęciu, widać w całej Polsce. To info trzeba dalej potwierdzać (o tym za chwilę). Jeden z internautów widział duży transport tych znaków drogowych.
  3. na tej stronie (link) są informacje o tym, iż dziś w nocy (29 / 30 października 2010) ma się odbyć mobilizacja wielkich sił policyjnych w Bawarii (południe Niemiec). W jakim celu?
  4. pełzający totalitaryzm ? czy w Polsce odradza się faszyzm? Rządząca partia ma już wszystkie stanowiska władzy. Oto, co działo się dni temu w Opolu:
  ‚Wczoraj, 21.X.2010 (w czwartek) funkcjonariusze policji bez nakazu prokuratorskiego wkroczyli do biura Komitetu Wyborczego POLSKI KIERUNEK w Opolu.
  Zabrano wszystkie nasze dokumenty: spisy sympatyków, listy poparcia, oświadczenia lustracyjne i wypełnione zgody kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego. Funkcjonariusze nie znali celu rewizji, nikogo nawet nie przesłuchano.
  Przedstawiciele służby podległej rządowi uniemożliwili tym samym opozycyjnemu KWW POLSKI KIERUNEK zarejestrowanie list wyborczych’. Link do całości tutaj
  5. ‚W sejmie powołano zespół, który ma zająć się niszczeniem niejawnych dokumentów komisji ds. Służb Specjalnych.
  Zespół powołano w połowie października z inicjatywy Szefa Kancelarii Sejmu Lecha Czapli. W jego skład wchodzi czterech pracowników
  Kancelarii Sejmu. Do końca listopada mają czas na wyselekcjonowanie, a następnie zniszczenie niektórych dokumentów przechowywanych w sekretariacie Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, najbardziej tajnego ciała obradującego w Sejmie’.
  6. telewizja TVN 24 podała, iż w październiku tego roku kraje europejskie nie chciały zmieniać procedur dotyczących spraw ‚terroryzmu’ na wyraźne rządanie USA. I co się okazało? Dziś, 29 października mamy podejrzane pakunki w samolotach i wzrost zagrożenia ‚terroryzmem’. Śmiech mnie ogarnia gdy tylko słyszę to słowo. Znów straszą społeczeństwa świata rzekomym zagrożeniem terrorystycznym. Nikt nie zwraca uwagę na fakt, iż największym terrorystą świata jest kraj z rejonu Bliskiego Wschodu, który jako jedyny w regionie posiada broń atomową, ponad 600 głowic.
  Czy nie jest to dla was podejrzane? Kraje europy nie chciały wykonać woli USA, i nagle mamy podejrzane pakunki w samolotach, które wymuszają realizację planów USA…
  7. opinia czytelnika z salonu24: ‚Mam podobne podejrzenia, jednak zwiazane z proba utrzymania sie Platformy Obywatelskiej „za wszelka cene” u wladzy.
  Posiadam kolezenskie kontakty w polskiej Policji, gdzie (wbrew pozorom) sluzy duzo rozsadnych i patriotycznie nastawionych funkcjonariuszy. Wedlug ich informacji, np.w Krakowie od kilku miesiecy jest obowiazek noszenia broni sluzbowej do domu sluzb kryminalnych(dawniej aby miec do tego prawo, nalezalo pisac raport z prosba. Dzis trzeba pisac raport, aby uzyskac zgode na trzymanie broni w jednostce). Podobno jest to podyktowane checia odciazenia w pracy dyzurnych itd.
  Ponadto, wprowadzane sa bardzo niekorzystne rozwiazania, sprzeczne z ustawami policyjnymi, wobec funkcjonariuszy. Maja one miec na celu bezwzglednego, wrecz „niewolniczego” utrzymania stanu osobowego. Nie na zasadzie, damy wam wiecej – zostancie, ale zostancie – bo dostaniecie mniej. To podobno dotyczy problemu zabezpieczenia EURO2012.
  Sami policjaci uwazaja jednak inaczej….’ link
  8. AKTUALIZACJA
  otrzymałem mailem informację, iż w Mostach (Zachodniopomorskie) jest tworzona jednostka wojskowa „na wypadek wojny”. Proszę o potwierdzenie tej informacji, czytelnicy.
  „uzupelnienie informacji: policja skoszarowana w Wawie- wstrzymane wszystkie przepustki, urlopy. Sprzet ( ochraniacze, palki) ktory zwykle maja w magazynach, teraz jest wydany i kazdy ma przy lozku.Miedzy soba mowia, ze „cos ma byc 1 listopada” – byc moze maja informacje np. o planowanym zamachu albo podobnej sytuacji – nie chce mi sie wierzyc w stany wojenne i inne tego typu akcje. – opinia internauty komentującego blog p. Urbasia.

  MAM TERAZ DUŻĄ PROŚBĘ DO WAS!

  Powyższe sygnały trzeba szczegółowo sprawdzić, w skali całej Polski. Oto kilka wskazówek:
  […]

 4. poliszynel 1 listopada 2010 o 10:44 pm

  Dlaczego powołujesz się Monitorze na Radio Pomost, skoro samo Radio Pomost jako źródło tej informacji podało Poliszynela…

  • monitorpolski 2 listopada 2010 o 1:52 pm

   Bo czytałem Radio Pomost

  • rafzen 3 listopada 2010 o 8:19 pm

   Czego przestraszył się Marek Podlecki, że wycofał z you tube najbardziej zwalczane przez kryminalną władzę w Polsce publikacje magazynu „11 minut” ? Po blokadzie radia pomost, afer prawa teraz kolej na zastraszenie utalentowanego dziennikarza. A może czynniki komercyjne mają wpływ na publikacje lub ich wycofywanie w okresie wyborczym ?

   • monitorpolski 4 listopada 2010 o 10:35 pm

    Marek Podlecki z dniem 3 listopada zaproponował Rafałowi Gawrońskiemu z uwagi na jego talent przejęcie kanału 11 Minut na YouTube. Tymczasem jestem zajęty kampanią wyborczą.

 5. Kier 1 listopada 2010 o 11:04 pm

  http://astral-projection.salon24.pl/244642,stan-wojenny-juz-wkrotce-ta-zima-moze-byc-mrozna

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/

 6. Kier 2 listopada 2010 o 8:02 pm

  Oto izraelski rabin Józef Owadia, przewodniczący religijnej partii Szas, wchodzącej w skład rządzącej Izraelem koalicji oświadczył, że „goje rodzą się po to, żeby nam służyć”. Deklaracja ta … Czytaj dalej »

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6841

  • waltan 26 listopada 2010 o 9:10 pm

   Kto wymordowal polskich oficerow w katyniu ruski kahal zydowski (komunisci).Kto z konstruowal 3-wojne swiatowa kahal zydowski (nowy porzadek swiatowy,onz,bilderbergitd)…..Kto opanowal Watykan i postawil trefnych papierzy(jan
   23.pawel-6,jan pawel-2)kto wykrzywia wiare katolicka no kto (chrzescijanstwo)kahal
   zydowski..A glupie goje sami w tym dopomagaja zydostwo w niszczeniu cywilizacji chrzescijanskiej…Na glupote niema rady..Gdzie bys nie wszedl tam smierdzi ,,zydem
   Ijak goju glupi masz miec dobrze w POLSCE…….ZYDOSTWO TO SPRYTNE BESTIE KONCA CZASU….

 7. yaphoto 3 listopada 2010 o 7:45 pm

  Prosze zwrocic uwage na umiejscowienie i zaadresowanie chazarstwa w ponizszej wiadomosci:

  7.11 – Czy w Rosji dojdzie do powstania?

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6855
  Czy w Rosji dojdzie do powstania?

  Niewiele można napisać na oficjalnej ulotce, żyjąc w warunkach okupacji.
  Oto tekst ulotki, rozpowszechnianej przez Związek Desantowców, którego przywódcy już poszli pod odstrzał Betaru i Mosadu:

  Rosyjscy desantowcy nigdy nikogo nie prosili o żadne pozwolenie: Spotykamy się wszyscy w południe 7 listopada na Górze Pokłonnej, w Moskwie.
  Dołączają się do nas członkowie organizacji Ruskij Marsz („Русский марш”), inne niezliczone organizacje oraz, oczywiście, wy, to znaczy, wszyscy uczciwi ludzie, komu nie jest obojętny los Rosji i kto kocha swoją Ojczyznę.
  Byłoby dziwne, gdyby krwawi okupanci – Międzynarodowy Banksterski Kahał – nie próbowali zerwać naszej akcji, stawiając nam na drodze zarówno z błahe, jak i poważne przeszkody.
  Bądźcie gotowi na to, że wyjścia z metro będą zamknięte, telefony komórkowe mogą nie pracować, oraz że przestanie chodzić internet.
  Naszych generałów nie trzeba uczyć konspiracji, podobnie rzecz się ma z niższymi stopniem oficerami, którzy powinni przed akcją nocować u swoich znajomych, zamienić się chwilowo aparatami telefonicznymi i przejść na komunikację i prowadzenie działań w trybie „ciszy radiowej”, zawijając komórkę w kuchenną folię aluminiową, nawet jeśli aparat „jest wyłączony” (to nie tylko podsłuch, ale i radiolokator).
  Opracować umowne, zaszyfrowane zwroty.
  Jeśli tylko „narobimy trochę hałasu i rozejdziemy się”, to nie będziemy w stanie już nigdy więcej się zebrać.
  Dlatego jest to nasza ostatnia szansa!
  Przeczytaj i przekaż koledze”
  Drodzy ojcowie, bracia i siostry!
  Nasi rosyjscy żołnierze, patrioci, którzy przeszli najcięższe doświadczenia, wojenne tragedie, postanowili postawić przestępczej, kremlowskiej władzy twarde żądania w imieniu całego rosyjskiego narodu, duszonego przez chazarską niewolę. Niech Bóg ich wspomoże i niech ich błogosławi!
  Prosimy wszystkich naszych prawosławnych internetowych czytelników, odwiedzających naszą stronę, by sami stanęli do gorącej modlitwy za współobywateli, przygotowujących się na 7 listopada do złożonych rozmów z antyrosyjskim reżimem i aby jednocześnie poprosili również swoich znajomych, by uczynili oni to samo.

  Z Bogiem
  Redakcja 3rm.info
  http://3rm.info/mainnews/5891-russkaya-desantura-zashhitim-armiyu-i-flot-7.html

  • monitorpolski 7 listopada 2010 o 1:46 pm

   Bardzo ciekawe. Potwierdza autorów zamachu na samolot Prezydenta RP.

 8. miziaforum 3 listopada 2010 o 10:39 pm

  jesli to film ze smoleńska to ….

 9. Aśka 4 listopada 2010 o 9:13 pm

  Ten artykuł chyba trzeba dać na stronę główną. To tylko moja sugestia 🙂
  http://www.bibula.com/?p=28070
  Czy mamy szansę w starciu z NWO?
  Aktualizacja: 2010-11-3 10:06 pm

 10. Aśka 4 listopada 2010 o 9:54 pm

  Spotkanie z ks. Stanisławem Małkowskim

  W dniu 5 listopada br. odbędzie się, w ramach Klubu Gazety Polskiej,
  spotkanie z księdzem Stanisławem Małkowskim.
  Warszawa ul. Złota 7/9 Klub Hybrydy godz. 18-21 – wstęp wolny

  Słowa ks. Małkowskiego wypowiadane pod Krzyżem Smoleńskim

 11. Fredek 6 listopada 2010 o 1:01 am  Warto przejrzeć cały kanał Williama Tapleya, odniesienia dzisiejszych wydarzeń do Biblii

 12. Fredek 6 listopada 2010 o 1:03 am 13. dyzma 6 listopada 2010 o 4:21 pm

  bracia ppolacy co tu pisac ja nie jestem za przemocom,
  ale jesli nami beda pomiatac i robic krzywde (zabijac)musimy sie
  bronic..swiatem zadzi kahal zydowski a on nie zna litosci oni sa bezwzgledni

  co zrobili z nasza ojczyzna co zrobili z naszymi oficerami w katyniu
  co zrobili z naszymi oficerami podziemia (ak)zamordowali w wiezieniach
  na rakowieckiej czy w innych miejscach kazini..ja mowie dosc..do roboty
  ale madrej roboty nie huuuuuurrraaaa…..chcesz pokonac wroga musi walczyc
  jego bronia i metodami sama miloscia nic tu nie wskuramy…oczywiscie najlepsza
  bron to jednak rozaniec ,,,tak zgadza sie ale tez i tworcze dzialanie nasze
  a nie bierne czekanie na cud od cudow to jest pan bog..my mamy tylko to wyprosic
  czynem od pana boga i natretnie kazdego dnia musimy myslec tylko o jednym
  wolna polske racz nam poblogoslawic panie…badzimy naprawde prawdziwymi katolikami
  chrzescijanami polakami……szczesc boze naszej walce

  • podajdalej11 18 listopada 2010 o 9:09 am

   Od.podajdalej11 Nov.18/2010 USA
   Polecam Panu Panie dyzma odszukac „2 karteczki kaprala jana tarwida” oraz
   „krasulapakt”
   Szklanka mleka przyda sie na uspokojenie Mr.Jan Tarwid