Ludobójcze działania globalistów oficjalnie zatwierdzone przez Sejm

Protestowali przeciw zabieraniu dzieci rodzicom... http://www.wiadomosci24.pl

W czasie gdy media zajęte są wyborami, gdy ujawniane są coraz to nowe sensacje odnośnie „katastrofy” w Smoleńsku, globalni ludobójcy z tzw. „rządu światowego” na każdym froncie po cichu wprowadzaja swoje super-totalitarne przepisy mające na celu zniewolenie ludzkości. Dokonuje się to równocześnie w prawie wszystkich krajach świata, najczęściej bez rozgłosu medialnego, w całkowicie niedemokratycznych warunkach. W USA istnieją silne media alternatywne, niekontrolowane przez globalna sitwę, stąd społeczeństwo ostro reaguje na jawne naruszanie prywatności, które jest legalizowane ustawami i aktami prawnymi.Analizując to co się dzieje obecnie, a także wcześniejsze dokumenty, które zostały ujawnione na przestrzeni ostatnich stuleci, nie można mieć wątpliwości, że totalna kontrola (oficjalnie już nazywana w USA „Total Awareness”) jest wstępem do eksterminacji większości ludności świata. Nie jest już tajemnicą kto stoi za tymi planami, jednakże społeczeństwa większści państw świata są już tak zniewolone i ogłupione, że nie robią nic by temu przeciwdziałać, a osoby, które ujawniają te niecne plany są określane mianem „zwolenników teorii konspiracji”. Konspiratorzy jak na razie mają się dobrze, co więcej – udaje im się działać w sposób niemal otwarty i to zgodnie z planem.
Np. doradcy Prezydenta Obamy mówią wprost, że kadencja ta może zostać „uratowana” tylko przez akt terrorystyczny na wielką skalę.
Czyż nie jest to potwierdzeniem tego co od dawna jest oczywiste dla ludzi niezindoktrynowanych fałszem medialnym, że zamach na WTC był dziełem globalistów, którzy dzięki temu zalegalizowali totalitaryzm w USA oraz stworzyli nowe fronty wojenne na Bliskim Wschodzie?
Wnioskując dalej można podejrzewać, że Katastrofa Smoleńska  jest także dziełem tych samych ludzi, którzy w ten sposób pozbyli się oponentów w strategicznie zlokalizowanym kraju jakim jest Polska, posiadającym dodatkowo kluczowe surowce. Przestępcę można najłatwiej zidentyfikować po motywie – po ponad 6 miesiącach widać wyraźnie komu ta „katastrofa” była na rękę.

Ustawy ratyfikowane obecnie w polskim Sejmie można przyrównać tylko do nazistowskich przepisów legalizowanych w przedwojennym Reichstagu. Hipokryzja posunięta jest jednak jeszcze dalej niż za Goebbelsa – wszystko dokonuje sie pod płaszczykiem „dobra” i „naprawy społeczeństwa”. Nawet za Stalina prawo nie było tak antyludzkie jak to, które niedługo zacznie obowiązywać także w naszym kraju. Poniżej przedrukowujemy artykuł z http://www.wykop.pl, dotyczący ustawy „o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”.
Efektem tego typu „praw” może być tylko jedno – ogólny terror podbudowany donosicielstwem, legalnymi podsłuchami, egzekwowany przez specjalne jednostki przymusu, niewiele w charakterze różniącymi się od gestapo.

Polska nie jest tu wcale wybranym krajem, w którym tego typu prawa mają na celu zniewolenie społeczeństwa. Totalna kontrola jest tylko wstępem do super – Holocaustu na ponad 6 miliardach ludzi (globaliści mówią o tym otwarcie – że takiej ilości ludzi już nie można kontrolować, można ich tylko zabić, patrz. Z. Brzeziński http://waldek1984.wordpress.com/2009/09/11/brzezinski-obecnie-latwiej-zabic-milion-ludzi/ ). Komitet 300 rodzin, który jest właśnie tym prywatnym „rządem światowym” jest znany (http://www.whale.to/b/coleman_b1.html). Podobnie znane są rodziny ultrabogatych bankierów międzynarodowych, którzy stoją na czele tego spisku. Jednakże media z wyjątkiem internetu są w całości pod ich kontrolą – dlatego też cały ich atak musi pójść obecnie na internet, którego nie da się inaczej kontrolować jak poprzez selektywną blokadę, ustawy kryminalizujące publikacje a nawet wchodzenie na pewne strony, czy wreszcie zamknięcie go. Ostatnia opcja byłaby możliwa tylko w sytuacji globalnej wojny, a taka byłaby zagrożeniem dla konspiratorów, gdyż przebieg wydarzeń mógłby się wymknać spod kontroli. „Ochrona rodziny” i ustawy „antypedofilskie” są idealne by zamknać gęby dobrze poinformowanym, sądzę że zostaną one dodatkowo wykorzystane do wprowadzenia „policji internetowej”.

Restrykcyjne prawa wprowadzane w krajach Unii Europejskiej, niektórych krajach Azji (w Chinach nie ma potrzeby – jak wiadomo, jest to kraj totalitarny), Australii i Ameryki, na pewno nie wystarczą do realizacji ludobójczych planów. Społeczeństwa już się organizują widząc potencjalne zagrożenie dla ich bytu. Na nic powszechne stosowanie ogłupiających środków chemicznych jak fluor w wodzie (powszechnie stosowany w USA i niektórych krajach europejskich) czy aspartam dodawany obecnie do ponad 10,000 produktów (http://www.eioba.pl/a100623/nutrasweet_lub_aspartam_mierciono_na_trucizna). Na nic broń HAARP, której jednym z zastosowań jest „kontrola umysłu” ( http://video.google.com/videoplay?docid=-8066925138937638623# , http://video.google.com/videoplay?docid=4381134473144071630# ).
Wśród ponad 6 miliardów ludzi nadal się znajdą ci odważni i trzeźwo myślący, którzy nie bacząc na własne dobro będą ostrzegać innych przed nadchodzacym niebezpieczeństwem.

Na pewno znajdą się także ci, którzy będą rozliczać kolaborantów z wrogiem ludzkości.

Posłowie i senatorowie głosujący na antyludzkie, niedemokratyczne, wręcz eugeniczne i kryminalne w swoim charakterze ustawy powinni być świadomi tego, że kiedyś społeczeństwo ich rozliczy. To nie jest groźba, to jest ostrzeżenie. Brat Michnika do niedawna spał spokojnie w Szwecji, teraz przeżywa koszmar. Podobnie było wieloma oprawcami nazistowskimi, których w końcu dopadła ręka prawa ze strony rodzin zamordowanych Żydów i Polaków.
Jeden z byłych więźniów łagrów sowieckich własnymi rękami po cichu zadusił ponad 40 oprawców urzędujących w powojennej Polsce. O takich rzeczach się nie mówi, ale Polacy są odważni – szczególnie jeśli chodzi o zagrożenie ich bytu.
=============================================================
uwaga: artykuł wyraża prywatne opinie autora. Wolność słowa i wyrażania opinii jest gwarantowana Konstytucją RP
=============================================================
Artykuł z wykop.pl (http://www.wykop.pl/ramka/517191/sprzeciw-wobec-ustawy-zakladajacej-kontrole-zycia-prywatnego-przez-panstwo/ ):

NA TEJ STRONIE MOŻESZ WYRAZIĆ SPRZECIW WOBEC USTAWY ZAKŁADAJĄCEJ KONTROLĘ ŻYCIA PRYWATNEGO PRZEZ PAŃSTWO Inicjatywa Związku Dużych Rodzin Trzy Plus oraz Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców. Przeczytaj poniżej opis problemu lub » Przejdź do formularza podpisu
Sejm RP przyjął 10 czerwca nowelizację „Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”, która narusza podstawowe wolności obywatelskie. (tekst ustawy do pobrania)

Jej założenia to m.in.:
1) Pracownik socjalny będzie miał prawo odebrać dziecko z rodziny, bez wyroku sądu. (art. 12a)
2) W każdej z 2.500 polskich gmin powstaną zespoły monitorujące życie prywatne ludzi.
3) Na podstawie procedury Niebieskiej Karty będą zbierane dane wrażliwe o rodzinie, bez zgody domniemanego sprawcy przemocy a nawet domniemanej ofiary.
4) Procedurę można będzie zacząć już po jednym niesprawdzonym donosie. (art 9d)
5) Ustawa nazywa przemocą: jednorazowe albo powtarzające się działanie lub zaniechanie naruszające wolność.
6) „Poradnik pracownika socjalnego” z 2009 r. (do pobrania) precyzuje, że przemocą jest: dawanie klapsów, „zawstydzanie”, „krytykowanie” np. „krytykowanie zachowań seksualnych” – co powoduje, że każdy rodzic podejmujący działania wychowawcze, może być oskarżony o przemoc. Taka jest już dziś praktyka wielu krajów np. Szwecji.
7) W uzasadnieniu nowelizacji jest mowa, że problem przemocy dotyczy połowy rodzin w Polsce. Tak wielka jest planowana skala kontroli.

Sprzeciw:
Przeciw ustawie protestuje od marca b.r. wiele środowisk, m.in. organizacje rodzicielskie. Zastrzeżenia zgłaszało wielu ekspertów prawników, z Rzecznikiem Praw Obywatelskich ś.p. Januszem Kochanowskim i konstytucjonalistów z prof. Andrzejem Zollem oraz psychologów. Sprzeciw zgłaszali również biskupi i Konferencja Episkopatu Polski d.s. Rodziny.
Dzięki 45 tys. głosom sprzeciwu zebranym na stronie rzecznikrodzicow.pl, przedstawiciele Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców i Związku Dużych Rodzin 3+ spotykali się z politykami. Zaprosiliśmy też do Polski panią Ruby Harrold-Claesson, która opowiadała m.in. na spotkaniu z ministrem pracy, jak wielkie szkody poczyniła podobna ustawa funkcjonująca od 30 lat w Szwecji. Apelowaliśmy do p.o. Prezydenta Bronisława Komorowskiego o zawetowanie ustawy. W akcji wzięło udział ponad 1.600 osób, które wysłały mail z prośbą o weto, wraz ze zdjęciem swojej rodziny.
Nasze działania przyniosły skutek w postaci ważnych, choć dalece niewystarczających poprawek. Przyjęta ustawa jest szkodliwa. Wejdzie w życie 1 sierpnia, ponieważ Bronisław Komorowski podpisał ją 18 czerwca. Będziemy teraz apelować do parlamentarzystów o zgłoszenie ustawy do Trybunału Konstytycyjnego. Wciąż potrzebny jest spoleczny sprzeciw wobec ustawy, dlatego:
Potrzebne są kolejne podpisy pod protestem. Każdy głos się liczy!
=============================================================
dodatkowe materiały:
http://bgoczynski.wordpress.com/2010/03/24/o-co-chodzi-w-kampanii-przeciwdzialania-przemocy-w-rodzinie/
http://bgoczynski.wordpress.com/2010/03/18/cyrk-w-cyrku-czyli-sejmowa-komisja-inzynierii-spolecznej-i-jej-szef-slawomir-piechota/

Reklamy