Jesse Ventura na ratunek Ameryce i światu

Były wrestler i gubernator Jesse Ventura już wie o co chodzi...

Wydarzenia w świecie nabierają niesamowitego tempa. Globalni ludobójcy zostali zdemaskowani i jest tylko kwestią czasu, że większość społeczeństwa zacznie poważnie przyglądać się tzw. „teoriom konspiracji”.
Do demaskatorów antyludzkich planów światowej masonerii Illuminati dołączają prezenterzy mediów komercyjnych.
Glenn Beck i Geraldo Rivera na popularnym Fox News australijskiego miliardera Rupperta Murdocha już wprost mówią, że zamach na WTC był „wewnętrzną” robotą rządu amerykańskiego. Jest to jeszcze dalekie od prawdy, gdyż w zamach wmieszane były zewnętrzne sły tzw. „rządu globalnego”, ale już się nie mówi o 19 Arabach ze scyzorykami, co jest wielkim krokiem naprzód. Co więcej, Glenn Beck przewiduje kolejny zamach terrorystyczny rodzaju tego, który się wydarzył w Oklahomie, twierdząc, że zostanie on dokonany przez administrację prezydenta Obamy! Ma ku temu podstawy, skoro doradca Clintona i Obamy, Mark Penn twierdzi, że obecnemu prezydentowi potrzebne jest „wydarzenie rodzaju Oklahomy” po to by „znów połaczyć się z Amerykanami”. Co więcej, Beck zwraca uwagę na negatywną rolę multimiliardera George’a Sorosa, który stoi za wieloma zmianami dokonującymi się na świecie (pomarańczowa rewolucja na Ukrainie, atak Gruzinów na Osetię, przejęcie idei Solidarności przez globalnych terrorystów, destrukcyjna dla Polski w opinii wielu ekspertów rola Fundacji Batorego itp.).

W świetle ujawnianych faktów, nie ulega watpliwości, że zarówno zamach w Oklahomie jak i na WTC nie były dziełem grupek fanatyków, a zorganizowanymi przez służby aktami terroru. I nie są to wcale służby amerykańskie – trudno bowiem uwierzyć w to, że Amerykanie mogą dopuścić się takich zamachów wobec ludności własnego kraju.

Aby wyjaśnić te i inne konspiracje przeciwko Amerykanom i całemu światu, we właściwym momenie na arenę mediów wkracza syn Słowaka i Niemki, Jesse Ventura, były żołnież specjalnych oddziałów amerykańskiej Marynarki Wojennej, aktor oraz były gubernator stanu Minnesota.
Nie jest więc to byle dziennikarz, jakiś krzykacz, oszołom, ale były gubernator, powszechnie uważany za najlepszego w historii stanu Minnesota!
Ventura od kilku lat prezentuje swoje poglądy w audycjach radiowych. Można zauważyć wyraźną ich radykalizację – podczas gdy kilka lat temu niepwnie jeszcze twierdził, że zamem na WTC jest coś nie tak, to obecnie nie ma cienia wątpliwości, że dokonywany jest zamach nie tylko na całą Amerykę, ale i na świat, a plany globalistów zmierzają do eksterminacji ludności na świacie. I właśnie taki wydźwięk ma seria programów „Conspiracy Theory” (Teorie Konspiracji) emitowana w telewizji TruTV na terenie całych Stanów. Program, który rozpoczął się w ubiegłym roku miał tak wielką popularnosć, że obecnie odbywa się jego kontynuacja.

Trudno w jedym artykule streścić wszystkie odcinki „The Conspiracy Theory”, dlatego skupię się tylko na opisie tematów poruszanych przez autorów tego popularnego programu. Tematyka jest bardzo obszerna – od tajemniczego stwarzyszenia Bilderberg, poprzez sterowanych hipnotycznie zabójców, broń HAARP i wszczepiane ludziom czipy, aż do „puszki Pandory” – Plum Island, gdzie produkowane są śmiercionośne wirusy oraz mutanty zwierzęce i ludzkie.
Program Ventury oglądają miliony Amerykanów, dlatego można mieć nadzieję, że pacyfikacja tego kraju przez globalnych ludobójców – międzynarodową mafię bankierską i kompleks militarno-przemysłowy, przed którym ostrzegał Prezydent USA Dwight D. Eisenhower, będzie uniemożliwona, a sprawcy odpowiednio ukarani.
Ostatnie wybory pokazały, że społeczeństwo amerykańskie się budzi, że jest zaniepokojone kierunkiem zmian w jakim zmierza ten wielki kraj i że nie zamierza biernie się temu przyglądać.

Ventury nie można zignorować czy przemilczeć. W bardzo skondensowany i odpowiedni do amerykańskiej mentalności sposób ukazuje ważne fakty. Wbrew temu co by sugerowała nazwa programu, nie są to żadne „teorie”, a zimne fakty: dokumenty, zdjęcia, nagrania.
Do tej pory najbardziej krytycznym wobec totalitarnych działań rządu amerykańskiego był Alex Jones ze swoim popularnym codziennym programem radiowym i telewizyjnym. Ventura jest częstym gościem Jonesa, przyznał się nawet w jednej z audycji, że przekonał go własny syn Tyrel, który od lat słucha programów Alexa Jonesa.
Jesse postanowił więc na własną rękę sprawdzić informacje przekazywane przez Alexa, niestety – wszystkie niepokojące fakty okazują się prawdziwe.

Stany Zjednoczone z oazy wolności stają się wielkim więzieniem, z kamerami na ulicach, podsłuchami w instytucjach i domach prywatnych, telefonami na ciągłym podsłuchu, milionami uzbrojonych szpiegów pracujących dla prywatnych korporacji szpiegowskich, którzy mają prawo do bezkarnego zabijania obywateli USA w razie niebezpieczeństwa.

Mutant, który wypłynał na plażę na Long Island niedaleko Plum Island

W USA nie przestrzega się Konwencji Genewskiej, produkując śmiertelne bakterie i wirusy, kreuje się zwierzęce i ludzkie (!) mutanty, a celem jest destrukcja naszej cywilizacji. Ventura wraz ze sswoim zespołem dzinnikarzy śledczych dociera do świadków, jak detektyw, bada każdy ślad aby usunąć wszelkie wątpliwości. Pewne informacje są tak niewiarygodne, że trudno o jednoznaczne wnioski. W programie o wyspie Plum Island, na której znajdują się laboratoria produkujące m.in. śmiertelne zarazki dowiadujemy się, że prowadzone są również eksperymenty na ludziach, rodzaju tych które przeprowadzał doktor Mengele. Zresztą niedawno niedaleko wyspy wyłowiono ciało człowieka z dziwnie długimi palcami z pięcioma dziurami w głowie. Czyżby próbował uciec z laboratorium i ostrzec ludzość przed groźnymi eksperymentami?
Porównanie z Mengele ma zresztą swoje podstawy, bowiem laboratoria na wyspie zostały stworzone przez nazistę sprowadzonego do USA w ramach projektu Paperclip, dr Ericha Trauba, który zarażał insekty zabójczymi dla ludzi chorobami . Twierdzi się, że tzw. „Lyme disease” jest właśnie  kreacją z Plum Island.

W programie o mafii bankierskiej z Wall Street demaskuje to co się dzieje na Wall Street, wieli oszustwo jakie dokonywane jest na społeczństwie amerykańskim. Bankierzy bawią się pieniędzmi ciężko pracujących Amerykanów nie ryzykując nic, bowiem w razie wpadki skorumpowany rząd i Kongres i tak sfinansują straty z pieniędzy podatników. W konspirację zamieszane są i media, które starannie ukrywają niewygodne fakty, pozbawiając przez to Amerykanów obrony i odpowedniej reakcji. Efektem działań tych kryminalistów w garniturach jest kolaps ekonomii amerykańskiej i nadchodząca dewaluacja dolara, która spowoduje światowy kolaps ekonomiczny. Nie jest to wszystko przypadkowe – to są zaplanowane działania kryminalne zmierzające do stworzenia „rządu światowego”, który ma przejąć kontrolę nad całym światem – najpierw poprzez walutę światową, a potem militarnie – przez armię, której zalążki widzimy w siłach „pokojowych” ONZ. Rząd światowy ma być finansowany z podatków w postaci odpowiednika VAT, wprowadzanego na całym świecie.
Nie ma co się łudzić, że planowany system światowy ma mieć coś wspólnego z demokracją – będzie to raczej planeta – więzienie, a o życiu każdego człowieka będzie decydować grupa psychopatów.Studiując powiązania i wpływy Goldman Sachs Ventura wyciągnął bardzo niepokojące wnioski – że to właśnie ta prywatna korporacja decyduje o polityce USA, o tym kto i gdzie będzie spełniał ważną funkcje.

Można mieć pewne zastrzeżenia do zakresu inforamcji ujawnianych przez Venturę – nie wspomina się ani słowem np. o roli Izraela czy siatce szpiegów Mossadu, którzy „urzędowali” w USA bezpośrednio przed i po zamachu na WTC – muszą być jednak ku temu istotne podstawy – być może program w ogóle nie mógłby się ukazać gdyby poszedł w tym kierunku. Zresztą w odcinku o obozach koncentracyjnych mówi się otwarcie, że tzw. „fusion centers” zakładane na terenie całego kraju mają za zadanie m.in. wykrywanie i eliminowanie osób krytycznych nie tylko dla rządu, ale także Izraela! Szkoli się tysiące agentów, którzy mają mieć za zadanie pacyfikację społeczeństwa amerykańskiego, likwidację praw konstytucyjnych takich jak wolność słowa czy prawa do posiadania broni, zbieranie dokładnych informacji o każdym obywatelu, wykorzystując w tym celu także prywatnych donosicieli. Nie ma co się więc dziwić, że w Homeland Security zatrudniono kilka lat temu szefów Stasi i KGB Markusa Wolfe oraz  Yevgeni Primakova!

W każdej z takich trumien można ułozyć 4 ciała...

Wnioski sa przerażające – kontrolę nad USA przejmuje grupa banko-terrorystów, której celem jest wymordowanie politycznej opozycji,a może nawet większości ludności tego kraju, który dla usprawnienia procedury ma zostać podzielony na dziesięć okręgów kontrolowanych przez wybranych przez prywatny rząd cieni gubernatorów (znów podobieństwo do systemu nazistowskiego). Ventura potwierdza niepokojące doniesienia o milionach zgromadzonych trumien na terenie całego kraju, o setkach obozów koncentracyjnych (tzw. Fema Camps), do których prowadzą tory kolejowe – podobnie jak było podczas okupacji niemieckiej. O panice ludobójców świadczy fakt, że po wizycie ekipy Ventury nagle przetransportowano te trumny do innej lokalizacji.

Można powiedzieć – my nie mamy co się martwić, USA są daleko, a Amerykanie sobie na to „zasłużyli”. Niestety, słyszy się taką opinię, a wynika to z czystej zazdrości – wobec tych, którzy mieli szczęście żyć w kraju z najlepszą konstytucją w historii świata. Sukces USA nie jest jednak na rękę tym, którzy chcą świata dal siebie, z różnych pobudek – czystej chęci kontroli i posiadania do pobudek religijnych.
Europejczycy nie moga jednak spać spokojnie – podobne plany realizowane są także tutaj, przy czym wprowadzenie ich będzie o wiele łatwiejsze z uwagi na to, że społeczeństwa krajów europejskich nie są uzbrojone i nie mają tego poczucia wolności co Amerykanie. Zamach na nasz samolot prezydencki świadczy o tym, że globalni ludobójcy nie cofną się przed niczym – jeśli ktokolwiek stanie na ich drodze to zostanie bezlitośnie usunięty. Jest to część planu mającego na celu sparaliżowanie społeczeństwa aktami terroryzmu – podobnie jak to się stało w nazistowskich Niemczech. dlatego tak ważne jest to co się dzieje w USA – ten kraj jest jedyną szansą na powstrzymanie ekspansji psychopatów i odpowiednie ukaranie ich. I to się właśnie dzieje.


Materiały źródłowe:

Glenn Beck Says Government Will Stage False Flag Terror to Discredit Opposition
http://www.newworldorderinfo.com/war-on-terror/362/glenn-beck-says-government-will-stage-false-flag-terror-to-discredit-opposition/

Russo-Georgian Conflict Originates with Soros Subversion
http://www.rosenoire.org/articles/soros.php

Tre truth behind Oklahoma city bombing

http://nstarzone.com/OKC.html

Oklahoma City bombing cover-up:

http://www.apfn.org/apfn/okc_coverup.htm

Almost positive the OKC blast was a mini nuke:

http://www.apfn.net/messageboard/02-19-05/discussion.cgi.23.html

Wikipedia o Jesse Ventura:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jesse_Ventura
http://en.wikipedia.org/wiki/Jesse_Ventura

Conspiracy Theory with Jesse Ventura – Tru TV:

http://www.trutv.com/shows/conspiracy_theory/index.html

Military-Industrial Complex Speech, Dwight D. Eisenhower, 1961

http://www.h-net.org/~hst306/documents/indust.html

Interview with Jesse Ventura on Plum Island:

http://www.mdjunction.com/forums/lyme-disease-support-forums/general-support/2005602-interview-with-jesse-ventura-on-plum-island

Operacja „Paperclip”:

http://ravefi.frompoznan.com/topsecret/historia/operacjapaper.htm

KGB Chieftain Finds Home at Homeland Security:

http://dissidentvoice.org/Jan05/Whitney0121.htm

Programy „Conspiracy Theory” na YouTube:
http://www.youtube.com/results?search_query=Conspiracy+Theory+With+Jesse+Ventura&aq=f
=============================================================
Uwaga: w internecie jest szereg artykułów i nagrań sugerujących, że Jesse Ventura może być satanistą, a nawet wysoko wtajemniczonym masonem Illuminati! Proszę wszystkich zainteresowanym tematem o komentarze – musimy znać prawdę: czy rewelacje Jesse’ego są autentyczne, czy też jest to prowokacja mająca na celu wzniecenie buntu, a może i rewolucji w USA. Dla przykładu podaję następujące linki:
Jesse Ventura w kurtce Illuminati: http://www.youtube.com/watch?v=YTdVX7RWyHA&feature=player_embedded
komentarze nt. powiązań Ventury z satanistami: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message938688/pg1

Reklamy