Eric Cantona nawołuje do wyciągnięcia oszczędności z banków 7 grudnia

Eric Cantona znalazł sposób na terroryzm bankowy

Nastroje rewolucyjne w Europie są coraz gorętsze. Pierwsze były protesty Greków wobec cięć budżetowych skierowanych głównie przeciwko uboższej części ludności oraz emerytom, następnie do demonstracji doszło we Francji, gdzie sprzeciw dotyczył przesunięcia wieku emerytalnego, wreszcie w Wielkiej Brytanii, gdzie studenci demonstrowali przeciwko znacznemu podwyższeniu opłat za studia.
Sytuacja ekonomiczna wielu krajów europejskich jest fatalna, można się więc spodziewać kolejnych wybuchów, zamieszek, a może nawet przewrotów. Grecja, a niedawno Irlandia, otrzymały wielomiliardowe pakiety pomocowe z Unii Europejskiej i Międzynarodowego Funduszu Walutowego na sfinansowanie deficytu budżetowego i bieżące wydatki, jednakże zapowiedziano kolejne cięcia, których skutek może być jeden – zubożenie społeczeństwa. Należy tu zauważyć, że „deficyt budżetowy” wynika z zaciągania wcześniejszych pożyczek z międzynarodowych prywatnych instytucji finansowych. Nie ma co się oszukiwać, zadłużone są wszystkie państwa europejskie – jest więc kwestią czasu, że problem „pakietów pomocowych” dotknie następne, także większe od dwóch wymienionych. Można zauważyć też pewien paradoks – „pakiet pomocowy” jest niczym innym jak kolejnym długiem zaciągniętym m.in. na spłacanie poprzedniego. Tu też będą doliczane procenty, tak więc społeczeństwa zostaną dosłownie „wyżymane” ze swojego dorobku, a tkaże i majątku narodowego, jak to było w przypadku Grecji, która zmuszona została oddać niektóre swoje wyspy w ręce prywatnych bankierów.

System, który obowiazuje w świecie jest chorym wytworem, jego celem jest zniszczenie państw i zniewolenie społeczeństw. Żródłem zła jest lichwa, czyli pożyczanie na wygórowany procent, która w wielu systemach prawnych jest zakazana  (jak w Islamie, dlatego krajów islamskich nie da się podbic inaczej jak tylko zbrojnie).
XXI lichwa to nowoczesne wieżowce, które kryją w sobie chciwych bankierów i ich skarbce, to wielopoziomowe galerie sklepowe, których właściciele są całkowicie zdani na wysokooprocentowane pożyczki, za które kupuja towar i jeszcze drożej go sprzedają, to monopol hipermarketów, które poprzez dumping wyrugowały z rynku mniejszych konkurentów, to międzynarodowe firmy, które mając kapitał mogą poprzez korupcję niszczyć konkurentów i zdobywać rynek. Można by tu wyliczać w nieskończoność, zło obecnego systemu jest często pięknie opakowane i potrafi zmylić klientów udurnionych przez korporacyjne czyli finansowane przez lichwe media.

System pożyczek, który napędza tzw. „frakcyjny system rezerw” (fractional reserve system) – zezwala bankom na pożyczanie wielokrotnie większej sumy pieniędzy od tej, którą posiadają w swoich sejfach. W ten sposób kreowany jest pieniądz – z powietrza. Światem rządzi więc nie pieniądz, ale dług!
A za dugiem stoją bankierzy, nie ci zwyli pracownicy czy nawet dyrektorzy banków, w których deponujemy nasze oszczędności, ale międzynarodowa sitwa, którą łączy tajemnica wielkiego oszustwa oraz więzy krwi – są oni członkami tylko kilku rodzin (mówi się o 13 rodach).
Informacje o tym oszustwie na ludzkości wymknęły się jednak już dość dawno spod kontroli, ale teraz, dzięki internetowi, praktycznie każdy ma do nich dostęp.
Jedynie co teraz jest potrzebne to odrobina odwagi – by wyjść otwarcie z propozycją bojkotu banków oraz chorego systemu, który z każdym dniem nas coraz bardziej zniewala wobec grupki kryminalistów.

Polska będzie pewnie ostatnim krajem, w którym dojdzie do bojkotu – niestety już jesteśmy tak zniewoleni, że nie potrafimy nawet skutecznie zaprotestować przeciwko grabieży własności państwowej jaka się dokonuje od prawie 20 lat. Francuzi, Włosi czy Grecy jednak wielokrotnie już pokazywali na co ich stać w sytuacjach zagrożenia.

Potrzeba tylko liderów, a tacy właśnie ukazują się na horyzoncie.

Światowej sławy francuski piłkarz Eric Cantona (Manchester Utd., 45 meczów w reprezentacji Francji itd) nawołuje do prostego zabiegu – jednoczesnego wyciągnięcia oszczędności z banków, które ma się dokonać 7 grudnia. Frakcyjny system rezerw tego nie wytrzyma, gdyż tych pieniędzy tam po prostu nie ma – oszczędności klientów są zainwestowane, najczęściej w kolejne pożyczki. Jednorazowa akcja tego typu spowoduje, że banki zostaną zmuszone do zamknięcia, a to z kolei spowoduje rewolucję. Ludzie ruszą – na instytucje rządowe w pierwszej kolejności. Cantona nie mówi o takich konsekwencjach, liczy na to, że banki zaczną się „liczyć” ze społeczeństwem. Jest to pewną naiwnością biorąc pod uwagę fakt, że cały system był obmyślony właśnie po to by zubożyć, a następnie eksterminować całe społeczeństwa. Chodzi bowiem o depopulację.

Efekt akcji Cantona może być ciekawy, zakładając że usłyszy o niej wystarczająco dużo ludzi. Jak na razie liczniki na Youtube są blokowane – żeby informacja o akcji się nie rozeszła. Na szczęście nagranie jest kopiowane i rozpwszechniane na różnych kanałach w różnych językach. Warto byłoby śledzić jak rozwinie się ta akcja i czy bankierzy przestraszeni potencjalnymi konsekwencjami przypadkiem nie ogłoszą święta bankowego w pierwszych dniach grudnia.

Reklamy