Kolejny wstrząsający program Jesse Ventury – atak na Pentagon <<<

Czy Jesse Ventura będzie kandydował na Prezydenta USA w 2012 roku?

Były gubernator Minnesoty, Jesse Ventura w piątek 17 grudnia znów popełnił niepoprawnie polityczny program „Teoria Konspiracji” (Conspiracy Theory – wersja po angielsku na końcu artykułu) demaskując spisek, dotyczacy rzekomego ataku terrorystycznego na Pentagon. Uczciwi badacze zamachów terrorystycznych, które miały miejsce 11 września 2001 roku od dawna mają dowody na to, że nie mogły one być dziełem Arabów uzbrojonych w scyzoryki. Jak zresztą oświadczył były prezydent Włoch, Francesco Cossiga w dzienniku Corierre dela Sera 30 listopada 2007 roku, „wszystkie agencje wywiadowcze na świecie wiedzą, że zamachu dokonał Mossad wspólnie z czynnkami CIA i rządu amerykańskiego” (http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive.cgi?read=114778)

Tak szokujących informacji Ventura oczywiście nie byłby w stanie przekazać w pro-izraelskich mediach w USA, jednak fakty które przedstawia będą i tak miały poważne konsekwencje dla przyszłosci tego kraju. Ujawnienie ich na łamach telewizji oglądanej przez blisko 100 mln Amerykanów nie jest równoznaczne z publikacjami w internecie czy YouTube.

Ventura nie fantazjuje lecz sięga do faktów, rozmawia ze świadkami i profesjonalistami. Oto jego ustalenia:

  • Charles Lewis, inspektor bezpieczeństwa lotniska w Los Angeles jest świadkiem rozmów, z których wynika że system ochrony przeciwlotniczej był unieruchomiony przez Biały Dom – musiał to być wiceprezydent Dick Cheney. Potwierdza to zeznanie sekretarza transportu Normana Minety, które zostało z niezrozumiałych powodów usunięte z oficjalnego raportu. Mineta oświadczył, że osoba która powstrzymała Norad przed kontratakiem był sam wiceprezydent Dick Cheney. Lewis słyszał też, że w Pentagon uderzył pocisk, a nie samolot!
  • Ślady na Pentagonie nie pasują zupełnie do samolotu pasażerskiego, potwierdza to inżynier NASA Dwain Deets. Żaden samolot nie byłby w stanie przebić tylu uzbrojonych ścian. Nagrania z 85 kamer, które obserwowały Pentagon w tym czasie zostały skonfiskowane, udostępniono tylko 5 sekund, na których zresztą wcale nie widać samolotu. Deets uważa, że samolot przeleciał ponad Pentagonem podczas gdy poniżej w budynek uderzyło coś innego.
  • Nikt nie byłby w stanie pilotować samolotu po trajektorii, którą opisano w oficjalnym raporcie, nawet profesjonalni piloci wojskowi, nie mówiąc o niedouczonych Arabach. Przeprowadzono nawet profesjonalne symulacje, z których wynika, że jest to niemożliwe -nawet z o wiele mniejszą prędkością niż ta z którą lecieli rzekomi zamachowcy (500 mil / godz).
  • W piątą rocznicę ataku członek komisji śledczej Tim Roemer

Nie było śladów samolotu...

chyba przez pomyłkę odkrył rąbek tajemnicy mówiąc publicznie, że w Pentagon uderzył „pocisk lub samolot”. W Pentagonie zginęli pracownicy  jednak nikt nie widział ciał pasażerów. Identyfikowano ich w bazie lotniczej Dover zlokalizowanej 104 mile od Pentagonu. Świadkowie wydarzenia, którzy w tym czasie byli wewnątrz i w pobliżu Pentagonu. Pracowniczka Pentagonu April Gallop, twierdzi, że wyrażnie słyszała wybuch bomby i trudno było jej uwierzyć w to, że w samolot uderzył samolot. Uciekła z Pentagonu przez dziurę, którą rzekomo spowodował samolot. W szpitalu próbowano ją przekonać, że w Pentagon uderzył samolot. Poźniej była zastraszana przez swoich zwierzchnikow wojskowych. Kobieta, która zresztą zaraz po zamachu załozyła sprawę Pentagonowi twierdząć, że samolot przeleciał nad Pentagonem, co można by łatwo stwierdzić z nagrań czarnych skrzynek, do dzisiaj obawia się o swoje życie.

tak można sfałszować każdy głos

  • Na nagraniu dokonanego przez kamerzystę telewizyjnego nie widać żadnych śladów samolotu, jednak komisja badająca zamach nigdy nawet go nie przesłuchała.
  • Samolot znikł z ekranów radarów na 28 minut przed katastrofą. Jedynym dowodem że to własnie ten samolot uderzył w Pentagon były dwie rozmowy telefoniczne rzekomo wykonana przez Barbarę Olson. Kanadyjski profesor informatyki A.K. Dewdney twierdzi, że było to niemożliwe z prostego powodu – samoloty 757 American Airlines nie posiadały specjalnych telefonów, z których można było wykonać rozmowę. Jak potwierdziły odpowiednie testy, komórki nie można było wykorzystać gdyż samoloty latają za wysoko i za szybko. Mąż Barbary Olson twierdził jednak, że jego żona zadzwoniła opowiadając o zamachowcach terroryzujących załoge i pasażerów. Specjalista kryminalny Kent Gibson przedstawił technikę zamiany głosu, tzw. voice morphing, dzięki której każdy głos można zamienić na inny. Zademonstrował go zmieniając głos Ventury na głos Barbary Olson!
  • Ventura porusza też temat tajemniczego zniknięcia” 2.3 biliona (2,3 tys miliardów!) dolarów z Pentagonu, do czego przyznał się Donald Rumsfeld w na dzień przed zamachem. Wybuch dokonał się dokładnie w miejscu gdzie były komputery z bazami danych na temat finansów Pentagonu.  Pieniądze nie znalazły się do dnia dzisiejszego.
  • Rozmowa z członkiem komisji badającej zamach Janice Kephart nie przypomina sobie oświadczenia Rumsfelda. Nie potrafi też odpowiedzieć na pytanie dlaczego taśmy z nagraniami uderzenia w Pentagon są niedostępne do wglądu. Rzekomo gdyż są utajnione gdyż najważniejsze dla komisji było bezpieczeństwo jakichś nieokreślonych instytucji, a nie prawda, której domaga się społeczeństwo.

Zamach na World Trade Center stał się też jednym z pretekstów do wojny w Afganistanie i w Iraku. Stany Zjednoczone po ponad 9 latach nie są już tym samym krajem – wolności i dobrobytu. System w coraz większym stopniu przypomina orwellowski totalitaryzm z „1984”. Konstytucja przestała już dawno obowiązywać, lecz Amerykanie coraz odważniej walczą o przywrócenie wartości na bazie których powstał ten kraj. Jesse Ventura i jego programy są przykładem tego, że prawdziwa Ameryka się nie poddaje naciskowi międzynarodowej mafii bankierskiej, która wspólnie z fanatykami religinymi chce ze świata zrobić wielki obóz zagłady.

Warto by na koniec wspomnieć o podobieństwie zamachu na Pentagon z katastrofą prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.

Tu też nie ma żadnych zdjęć katastrofy, choć trudno jest uwierzyć żeby lotnisko wojskowe nie było zaopatrzone w kamery filmujące na bieżąco to co się wokół dzieje, także w podczerwieni. Rozmowy telefoniczne ś.p. Lecha Kaczyńskiego z bratem i innych pasażerów nie mogą być żadnym dowodem w sprawie, skoro tak łatwo jest zamienić głos. Prace komisji badającej wypadek smoleński przypominają do złudzenia nierzetelne śledztwo w sprawie zamachu na WTC i Pentagon – nie wykluczyłbym możliwości, że doświadczenie z 9.11.2001 mogło być wykorzystane i w tym przypadku. Bankierska mafia światowa walczy o swoje „być albo nie być”, a jedyną jej szansą obecnie jest całkowite zdominowanie świata i uczynienie z pozostałej części ludzkości potulnych niewolników. Jak oświadczył niedawno supermason Zbigniew Brzeziński – „obecnie łatwiej jest zabić milion ludzi niż kontrolować milion ludzi”. Szczególnie w momencie gdy cała ludzkość może być zagrożona katastrofą kosmiczną – ta grupa może chcieć wykorzystać to do likwidacji pozostałej części ludzkości.

2012 może być faktycznie podobny do biblijnego Armagedonu, jeśli na to tym gangsterom pozwolimy i nie zaczniemy się przygotowywać na nadchodzące naprawdę ciężkie czasy…

Reklamy