ALARM!!! Nibiru nadchodzi <<<

Wenus nie ma takiego zabarwienia. Mars?

Która planeta tak wygląda?!

Coraz bardziej niepokojące nagrania pojawiają się na YouTube. Poniżej zamieściłem dwa, do których linki zamieściło UFO TV (http://ufo-tv.com). Zdjęcie po lewej przedstawia tajemnicze ciało niebieskie, które pojawiło się o zmierzchu  w USA, nie znana jest dokładna lokalizacja – tak nie wygląda żadna planeta! Nagranie nie wygląda na spreparowane, choć jeśli komuś zależy na dezinformacji to nie takie rzeczy można sfałszować.

SkyViewCafe pokazuje co innego

W komentarzach padają różne propozycje: wielki statek kosmiczny, balon pogodowy. Niestety nie podano lokalizacji miejsca, w którym dokonano nagrania aby móc dokładnie sprawdzić z mapą nieba.
Drugie – nocne, przedstawia planetę, która po powiększeniu ma dziwne fioletowe zabarwienie. W nocy tak jasny mógłby być jedynie Jowisz, jednak kolor i brak księżyców jest conajmniej zastanawiający. Co ciekawe, na Sky View Cafe według danych podanych przez osobę filmującą (29.11.2010, Apallachy w Pensylwanii) nie ma w ogóle Księżyca. Jest tylko Jowisz, a z tyłu za nim Uran.
Najbardziej niepokojący jest jeden z komentarzy pod drugim nagraniem:
„This isn’t Nibiru, listen for you Americans who want catch a peek of this mini solar system that is about to pass by us soon, that is massively covered by the gov to avoid panic. If you keep up with NASA daily frame shots, look around the sky when the frame shots are reduced. Usually its visible right when the sun is coming up in the morning. You should be able to see it with your see better since chemical trails screw up the scopes. This Dec. it will be very visible, it will probably hit news.”
„To nie jest Nibiru, słuchajcie Amerykanie, którzy chcecie obejrzeć jak wygląda ten miniaturowy układ planetarny, który niedługo koło nas przejdzie, jest to starannie ukrywane przez rząd by uniknąć paniki. Jeśli będziecie śledzić codziennie zdjęcia nieba NASA, spoglądajcie w niebo wtedy gdy na tych zdjęciach są zakryte fragmenty. Zazwyczaj widać go (ten mini układ) rano gdy Słońce wschodzi. Powinniście go zobaczyć gołym okiem, bowiem smugi chemiczne zakrywają teleskopy. W grudniu będzie już wyraźnie widoczny, prawdopodobnie zaczną o nim mówić w mediach.”

oto linki do tych nagrań:

Reklamy

22 responses to “ALARM!!! Nibiru nadchodzi <<<

 1. Pingback: Monitorpolski ALARMUJE!!! Nibiru nadchodzi. « Zenobiusz's Blog

 2. Pingback: Monitorpolski ALARMUJE!!! Nibiru nadchodzi. « Zenobiusz's Blog

 3. wiedma 19 grudnia 2010 o 5:12 pm

  Jest grudzień …

  • monitorpolski 19 grudnia 2010 o 5:32 pm

   No właśnie i nie widać nieba…

 4. gość 19 grudnia 2010 o 9:36 pm

  Apokaliptyczna Bestia (identyfikacja):

  http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Proroctwa/Apokaliptyczna+Bestia+-+identyfikacja+(interpretacja)

 5. asdf 19 grudnia 2010 o 10:50 pm

  hehe o za teorie. ta strone mam w linkach w kategori humor LoL

  • zenobiusz 19 grudnia 2010 o 11:15 pm

   He,he.Ten nick(asdf) mam na blogu w kategorii troll,zbanowany.

  • monitorpolski 19 grudnia 2010 o 11:21 pm

   Nie banuje, czytelnicy sami ocenią

   • zenobiusz 19 grudnia 2010 o 11:27 pm

    Ja nie mam czasu na następnych,to pewnie jakowyś sznajper, czy inny z tej paczki.Hoduję na blogu reprezentatywnego przedstawiciela tego gatunku,ale z górnej ichniej półki.

 6. faithpro 20 grudnia 2010 o 1:03 am

  ..A może znaczną daninom dla społeczności tej biednej , co czarnych suknach chadza, można się od tego nieszczęścia wykupić…..?

 7. Stanisław 20 grudnia 2010 o 7:48 am

  Może tak spróbować zainteresować tym zjawiskiem rodzinnych astronomów ?

 8. Stanisław 20 grudnia 2010 o 12:47 pm

  hmmm – może nasi dostali „prikaz” by milczeć ? lub sprawa jest na tyle poważna że nikt nie chce brać na siebie wywołania niepokojów mającym podłoże to ciało niebieskie jakie zbliża się do ziemi ? Trudno powiedzieć, należy jednak sprawę monitorować, by choć z przecieków mieć wgląd na to co się dzieje ponad naszymi głowami,

 9. Pingback: CZY UKRYWAJĄ PRAWDE ??? PLANETA X/ NIBIRU… « bazarchandel

 10. pulok 21 grudnia 2010 o 5:28 pm

  Nibru to male piwo ale za to totalny rezin tojest nibru…Ludzie nie czytajcie farmazonow ktore wam podaja w internecie bo to tez propaganda.Skupcie sie na sprawach
  ktore nas dotykaja np.(destrukcyjna polityka w stosunku do spoleczenstwa,podatki grabieze mienia w majestacie prawa,napady policji na obywateli totalne niszczenie struktur panstwa i narodu).To jest NIBRU…W przyszlym roku bedziemy mieli TOTALNA
  DYKTATURE TEZ W MAJSTACIE PRAWA..A JA MOWIE SMIERC NOWEMU PORZADKOWI SWIATOWEMU W POLSCE……SMIERC

  • zenobiusz 21 grudnia 2010 o 6:44 pm

   Jakbyś sie chopie spuloł publicznie(gwara śląska puloć,oddać mocz),właśnie po to tak nachalnie prowokuje się społeczeństwa,żeby odwrócić ich uwagę.

   „A JA MOWIE SMIERC NOWEMU PORZADKOWI SWIATOWEMU W POLSCE……SMIERC”
   Takie hasełka to możesz wypisywać w toaletach publicznych ,czyli haźlach,po wypulaniu się.

 11. pulok 22 grudnia 2010 o 9:23 pm

  Zenobiusz podoba ci sie to wszystko co jest w polsce..I jak mi odpiszerz ze niemieszkarz w polsce tylko na slasku…to spadaj do germani palancie..
  bedziesz niedlugo zachipowany jak baran

 12. zenobiusz 23 grudnia 2010 o 12:46 am

  Nie mieszkam , na Śląsku,a ty zacznij czytać zanim weźniesz się za pisanie.

 13. jarek_kefirek 23 grudnia 2010 o 4:37 pm

  o wielki Boże, widzę że zenobiuszowe szambo dotarło także na ten blog 😦 smutno mi z tego powodu. Marku, Ty też się bawisz w zenobiuszową sektę?

  • monitorpolski 23 grudnia 2010 o 4:43 pm

   Na blogu masz całą serię pytań, które zadaję. No i są obserwacje, przede wszystkim zwiększona częstotliwość i moc trzęsień ziemi. Zenobiusz tu nie ma nic do rzeczy – to są obiektywne zjawiska. I chcę to wyjaśnić. Prawdą jest jednak, że to Zenobiusz obudził moją czujność na te zjawiska. O jakie ci „szambo” chodzi, bo nie pamiętam jego szambowatych wpisów poza tym jednym powyzej, które raczej wygląda na śląski żart?

  • zenobiusz 23 grudnia 2010 o 6:56 pm

   Szambo to wymieszane z kefirkiem przyszło od Miziaforum,wróć tam i do siebie i dalej tumań ludzi fałszywymi spiskami

 14. pulok 23 grudnia 2010 o 4:43 pm

  Wszystkiego Najlepszego Zenobiusz..Niebadz taki obrazony na me slowa..
  Lubie prawde i tyle…A czy ktos bedzie sie zgadzal z tym co powiedzialem.Nikt nie
  musi ..Zycie nam dostarcza tyle informacji,Ze powinnismy wyciagnac prawdziwe wnioski
  Najlepszego