Zbliża się! Planeta X (Nibiru) – fakt czy fantazja? <<<

Zbliża się?

Temat Planety X, Nibiru uchodzi powszechnie za urojenie grupki zwolenników teorii konspiracji. Do niedawna sam traktowałem to jako temat zastępczy mający na celu odciągnięcie uwagi od tego co się obecnie dzieje – światowego kryzysu bankowego i przejęcie kontroli nad światem przez tzw. „rząd światowy”, czyli prywatne konsorcjum bankierów i fanatyków religijnych niekoniecznie akceptujących dokonania cywilizacji zachodniej – opartej na wartosciach chrześcijańskich.
Pomysł wykorzystania zagrożenia ze strony obcych form życia do stworzenia totalitarnego rządu światowego pojawił sie jeszcze na początku XX wieku – w Japonii. Jak wiadomo w 1913 roku grupka międzynarodowych bankierów dokonała zamachu na USA konspiracyjnie tworząc podstawy tzw. Rezerwy Federalnej (FED), prywatnej instytucji która przejęła kontrole nad kreacją pieniądza – i od tamtej pory wypożycza na procent dolary rządowi Stanów Zjednoczonych.

„Dajcie mi kontrolę nad pieniądzem, a nie będę dbał o to tworzy prawo w tym kraju” powiedział kiedyś Mayer Rotchschild, ojciec założyciel dynastii Rotszyldów, która obecnie przjęła kontrolą nad niemal całym zachodnim światem. Rotszyldzi są obecnie spokrewnieni z arystokracją europejską i elitami Ameryki Północnej (brytyjska rodzina królewska, która rzekomo wywodzi się w prostej linii od króla Dawida, rodziny Warburgów, Oppenheimerów i in, w USA – Rockefellerowie, Schiffowie, rodzina Bushów , itd).

Kraje, które się nie stosują do dyrektyw tej mafii ponoszą dotkliwą karę, tak jak Serbia, którą zaatakowano po tym gdy nie chciała zaakceptować międzynarodowych banków i ich rujnujących całe kraje pożyczek. Irak jest kolejnym przykładem „niesfornego dziecka”, które nie chciało zaakceptować „rządów światowych”. W następnej kolejności jest Iran i Korea Północna. Przypuszczam, że podobna sytuacja wydarzyła się w Polsce – ś.p. Prezydent Kaczyński mimo wcześniejszych ustępstw (podpisanie traktatu Lizbońskiego) przez swojego prezesa NBP, ś.p. Sławomira Skrzypka, nie chciał się zgodzić na kolejne pozyczki w MFW (otrzymał kilka ostrzeżeń, a wg. ostatnich rewelacji, przed podróżą do Smoleńska obawiał się, że zostanie zamordowany).

Jak to jest możliwe, że grupa niewielu spokrenionych z sobą osób może mieć kontrolę nad większością krajów świata?

Tajemnicze stacje kosmiczne są od jakiegoś czasu obserwowane przez amatorów

Byłoby to niemożliwe bez armii agentów działajacych na terenie większości państw, ale też bez odpowiednich możliwości technicznych – superkomputerów kontrolujących obywateli tych krajów i opracowujących taktykę działania poprzez odpowiednie symulacje. Pewne jest, że technika wojskowa jest daleko w przodzie w stosunku do tego co się oferuje społeczeństwu, że są bronie o jakich niewiele wiadomo, że możliwości techniczne elit daleko wyprzedzają to co może się nam przyśnić.

Od jakiegoś czasu głośno się mówi o tym, że międzynarodowa mafia tworzy rząd światowy po to by zredukowac populację Ziemi o ponad 90% (ma pozostać tylko 500 mln ludzi – niewolników, których można będzie łatwo kontrolować). Dlaczego, mimo tej przewagi technicznej, elitom zależałoby na masowym ludobójstwie? Przecież z ich możliwościami obronnymi żadne państwo nie jest w stanie im zagrozić – mogliby się osiedlić np, w Patagonii i spokojnie tam egzystowac realizując nawet najbardziej wyszukane plany (faktem jest, że olbrzymie obszary Patagonii są wykupywane przez w.w. rodziny, ale chyba po to by stamtad prowadzić ludobójczą działalność).

Tu może być kila odpowiedzi – fanatyzm religijny, źle pojęta ekologia, rasizm czy też zalecenia odgórne.

U Sumerów pojawiaja się rasa gigantów

Legendy na temat zagrożenia ze strony „obcych”, Anunaki i Nephilim, pojawiają się w mitologii wielu krajów. Najbardziej zastanawiające są przekazy sumeryjskie, które dokladnie zbadał Zecharia Stitchin, a które wskazują na oblbrzymią wiedzę Sumerów. Sądzę, że tych przekazów nie można ignorować, skoro są tak dokładne i wskazują na zadziwiające zdolności techniczne ludzi żyjących przecież na wiele tysięcy lat przed Chrystusem.
W mitologii Sumerów pojawia się Nibiru, planeta czy też wygasła gwiazda – brązowy karzeł, która okrąża Słońce po wydłużonej elipsie. co 3600 lat pojawia się w pobliżu Słońca. Jeśli Sumerowie wiedzieli o istnieniu Neptuna i Plutona, co jest wyraźne na ich pieczęciach, to można założyć, że Nibiru jest samo realna jak pozostałe planety.
Zecharia Stitchin co prawda nie zakłada, że Nibiru pojawi się w okolicy Słońca w najbliższym czasie, ale też tego nie wyklucza.

Od kilku lat można zauważyć niepokojące doniesienia o zaburzeniach grawitacyjnych i magnetycznych w Układzie Słonecznym. W internecie można też zauważyć wzmożenie dezinformacji – fałszywych zdjęć Nibiru czy też tajemniczym ukrywaniu danych. Wygląda to na wielką akcję, która na pewno jest dobrze finansowana. Czy jeśli nie byłoby realnego zagrożenia, ktokolwiek by inwestował w tego typu działanie?

wszystkie planety z Nibiru włącznie!

Sądzę, żę warto zainteresować się tematem, choćby dlatego, że jeśli faktycznie w najbliższym czasie Nibiru pojawi się w okolicach Słońca to możemy mieć do czynienia z bardzo wzmożoną aktywnością sejsmiczną, potopami spowodowanymi wielkimi tsunami, upadkami wielkich meteorytów, poważnym ochłodzeniem klimatu itd.
Przyznam, że tematem Nibiru zainteresował mnie Zenobiusz, który na swoim blogu od ponad 8 miesięcy ostrzega przed tym co może nas spotkać (www.zenobiusz.wordpress.com). Zauważyłem, że od tego momentu na Zenobiusza nastąpił atak w postaci ordynarnych komentarzy i wpisów na kloacznych blogach.
Zenobiusz uważa, że czas najwyższy by bić w dzwony, gdyż mało mamy czasu zanim nastąpią pierwsze groźne efekty bliskiej obecnosci Nibiru (ponoć jest już między Marsem i Jowiszem, że już na wiosnę zapadnie się płyta tektoniczna na Oceanie Indyjskim i Indonezja zapadnie się pod wodę tworząc w ten sposób kilkusetmetrową falę tsunami, która zaleje większość terenów przybrzeżnych, a nawet nisko położone tereny w głębi lądów (do 200 metrów!).

Uważam, że zagrożenie to powinno się dokładnie zbadać, że do tego powinni się włączyć naukowcy – astronomowie, geologowie i in. Jak na razie świat naukowy milczy, mimo że pojawia się wiele niepokojących doniesień o zaburzeniach w położeniu Księżyca i Słońca oraz planet, że są zdjęcia przedstawiające rzekomo Nibiru wraz z okrążającymi ją planetami (zdjęcie zamieszczone w jednym z poprzednich artykułów na tym blogu jest raczej jednym z elementów dezinformacji), że od kilku lat wyraźne są zaburzenia klimatyczne, które w przyszłym roku moga stać się przyczyną globalnej klęski głodu, że magnetosfera Ziemi jest już poszarpana i grozi zmianą kierunku polaryzacj, itd, itp.
Blogi i publikacje wideo w internecie są jedynym źródłem informacji na teat Nibiru, problemem jest tylko odsianie ziarna od plew. A jest to bardzo czasochłonne, dlatego proponuję by ustalić strategię badań, żeby wspólnie odnieść się do tego zagrożenia.

Materiały pomocnicze:

Biblioteca Pleyades o Rotszyldach http://www.bibliotecapleyades.net/biggestsecret/biggestsecretbook/biggestsecret10.htm
Nibiru to planeta X, czy w 2012 roku uderzy w Ziemię?http://freeisoft.pl/?p=22254
Nasa and planet Eris http://www.ufodigest.com/news/0707/eris-nibiru.html
Nibiru Planet X http://www.doomsdaytube.com/nibiru/nibiru-planet-x.php
Creators of the Universe http://ascensionearth.com/
I have been abducted by aliens, says Japan’s first lady http://www.martinfrost.ws/htmlfiles/sept2009/abducted-aliens.html
Five Mystery Space Machines none of which are the ISS. 2008 – tajemnicze stacje kosmicznehttp://www.youtube.com/watch?v=CjFTX0InBnA&feature=related

Reklamy