W jakim celu Google Earth – Sky usunął fragment nieba?

Prostokąt ucina w połowie jakąś gwiazdę, na temat której nie ma nawet żadnej informacji – po kliknieciu pojawia się dziwny komunikat „prove” (dowód) – a poniżej – „this is the prove that image is available but hidden”( to dowodzi, że obraz jest dostępny ale ukryty).

Słynne zdjęcie Nibiru

Vincent Cavagnaro z nowojorskiego Brooklynu dotarł do współrzędnych rzekomej Planety X, zwanej też  Nibiru. Znalazł je na jednym z nagrań wideo na YouTube, które niedługo potem zostało usunięte. Oto współrzędne: 5h 53m 27 s – 6 st 10′ 56″. Po lewej stronie prezentuję najbardziej znane zdjęcie rzekomego Nibiru, kórym również posługuje się Vincent.

Co jest ukryte pod tym prostokątem

Niestety, Google Earth – Sky, który powstał w 2007 roku, w tych współrzędnych pokazuje czarny prostokąt. Jak podaje autor filmiku, jest to jedyny zaciemniony fragment na niebie w tym programie.
Prostokąt ucina w połowie jakąś gwiazdę, na temat której nie ma nawet żadnej informacji – po kliknieciu pojawia się dziwny komunikat „prove” (dowód) – a poniżej – „this is the prove that image is available but hidden”( to dowodzi, że obraz jest dostępny ale ukryty).
Wnioski są niepokojące: albo coś ważnego jest przed nami ukrywane i Nibiru czy też inne ciało kosmiczne zmierzające w naszym kierunku nie jest wymysłem grupki szaleńców, albo jesteśmy świadkami manipulacji umysłów – by „wykorzystać zagrożenie kosmiczne” i sztucznie wywołane katastrofy w celu wprowadzenia niedemokratycznego rządu światowego. Te obie opcje nie mogą być ignorowane, mamy bowiem do czynienia z konspiracją, a jedyna metodą na jej zwalczenie jest jej ujawnienie. W kolejnych artykułach będę analizował inne „znaki na Ziemi i niebie”, które są dowodem na to, że poza rzeczywistością medialną wiele się dzieje rzeczy, o kórych ktoś nie chce byśmy się dowiedzieli. Poniżej filmik Vincenta:

Reklamy

10 responses to “W jakim celu Google Earth – Sky usunął fragment nieba?

 1. zenobiusz 20 grudnia 2010 o 10:37 am

  Może to jest właściwa odpowiedź:
  „Tematyka poruszana na tej stronie to moim zdaniem absolutna ignorancja w najczystszej postaci. Nie zgadzam się na takie wykorzystywanie moich tekstów!”
  K.Kanawka.
  http://www.kosmonauta.net/index.php/Ludzie/Osobistosci/2010-12-11-kusiak.html#jacommentid:606

  Moje pytanie ,na tym portalu ,po prostu usunięto.
  zenobiusz0 hours ago
  (+1) vote
  Zgłoś
  Co pan sądzi o zbliżaniu się Nibiru.Pozdrawiam.

  Polubienie

 2. Wizzgaa 20 grudnia 2010 o 12:07 pm

  A tak przekornie – może oni celowo zasłaniają ten fragment nieba żebyśmy wysnuli wnioski ,że coś tam leci a Oni to ukrywają . Taka zmyłka żeby odwrócić naszą uwagę od tego co Oni tu na ziemi szykują . Nie mówię zresztą nic nowego . Perfidia i pokrętność szaleńców ,dla których władza jest ich bogiem > jest nieograniczona ,a ich pożądanie absolutu nienasycone.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 grudnia 2010 o 3:22 pm

   Może zachodzić taka ewentualność. Ale jeszcze za mało media wałkują ten temat, czyli nie chodzi o zastraszenie ludzi i odwrócenie uwagi. Przecież jakby chcieli żebyśmy się zajęli tematem nieba to pisaliby o tym przede wszystkim w Wyborczej i innych szmatławcach. A może jeszcze nie czas?…

   Polubienie

   • Wizzgaa 20 grudnia 2010 o 5:02 pm

    Wiesz,gdyby GW pisała na potęgę o Nibiru to DOPIERO NA OSTRO szukalibyśmy po wręcz przeciwnej stronie. Jeśli wyborcza coś pisze to znaczy,że jest na odwrót lub „prawie obok ale w innym kolorze” .Nie pisałaby o nibiru lecz najwyżej o raczkującej kometce nimfetce albo że Nibiru się oddala zamiast zbliżać .MY JESTEŚMY NA ETAPIE AUTENTYCZNEGO NIEWIEDZENIA CO NAPRAWDĘ ZAGRAŻA. Wszyscy cholera kłamią.

    Polubienie

   • monitorpolski 20 grudnia 2010 o 8:15 pm

    Nie bój się, największe kłamstwo powtórzone 10 razy przyjmuje się w końcu jako prawdę. To tak jak ze „złym Łukaszenką”.

    Polubienie

 3. Pingback: CZY UKRYWAJĄ PRAWDE ??? PLANETA X/ NIBIRU… « bazarchandel

 4. Stanisław 22 grudnia 2010 o 6:18 pm

  W zaistniałej sytuacji pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wypadków i szukać po necie wiadomości o tym dziwnym zjawisku.

  Polubienie

 5. Lutek 22 grudnia 2010 o 7:38 pm

  ‚Prove’ to jest czasownik.

  Polubienie

  • monitorpolski 23 grudnia 2010 o 10:03 am

   whatever… czy to wazne? Sens jest wiadomy.
   Jak jesteś taki dobry to zacznij tłumaczyć teksty dla użytku innych, ja mam ograniczone możliwości.

   Polubienie

   • Lutek 25 grudnia 2010 o 5:48 pm

    Przepraszam, masz rację.

    Polubienie