Straszne „reklamy” w MTV

Z opisu autora kanału YouTube wynika, że te „reklamy” emitowała telewizja MTV. Po co ktoś inwestuje w tego typu „dzieła”? Czy jest to przygotowanie Amerykanów na wprowadzenie stanu wyjątkowego? Z jakiego powodu? jakiego typu katstrofa czeka Ameryke (i być może cały świat), że będzie konieczne wprowadzenie tyranii obozów masowej zagłady? W klipach użyto wyraźnie słowa Holocaust, czyli ofiary całospalenia (zob. Wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Holocaust ) tak więc są one dziłeme religinych fanatyków, którzy pragną zagłady dla spełnienia ofiary jakiemuś bóstwu! Jakiemu?! Wszystko to zakrawałoby na chore brednie, gdyby nie to, że w historii mieliśmy już do czynienia z wielkimi ludobójstwami, a wiele znaków na niebie i Ziemi mówi, że najorsze dopiero przed nami. Niektóre komentarze sugerują, że te „reklamy” są ostrzeżeniem dla pewnej grupy ludzi, która systematycznie dokonuje aktu niszczenia Stanów Zjednoczonych. Może być też tak, że ludzi straszy się holocaustem aby ukryć ważniejsze zagrożenie – jak ze strony nadaltujacego obiektu kosmicznego…

Reklamy

3 responses to “Straszne „reklamy” w MTV

 1. Stanisław 23 grudnia 2010 o 12:36 pm

  Najlepiej byłoby dotrzeć do autora tej „reklamy” i spytać się o powód jej zamieszczenia. Ten klip „reklamowy” wpisuje się jako uzupełnienie obozów FEMA jakie pokazano na youtube już pewien czas temu. Może czas poukładać te klocki w całość ?

 2. Bazarchandel 23 grudnia 2010 o 9:10 pm

  ********************************************
  KOMENTY POD FILMEM :

  they didnt warn us they prepared us.
  (theres actually a difference)
  this is a message not a warning.
  MTV is part of the mass-media that trys to control our minds
  make us dumb so we wont care when the elite strikes.

  When they refer to the holocaust happening to ppl. like us, who do you thiink the US is????? Since the Jews like to project the image as being the only ones involved in the holocaust, they are trying to get the jews angry, and they are trying to promote fear…. not protect or warn you, threaten maybe, remember who runs the media, or if you don’t know do a search, there are plenty of fantastic vids right here on youtube, or go read some unbiased info.

  ****************************************

  LUDZIE NIE SA DURNIAMI…….
  TO NIE JEST OSTRZEŻENIE…TO JEST ZAPOWIEDŹ ICH PLANÓW JUTRA…..KONTROLA UMYSŁÓW….I SZERZENIE I NAKRĘCANIE SPIRALI STRACHU…………
  TO JEST „ICHNIA REKLAMA” HOLOCAUST………
  SZKODA NA TO PATRZEĆ PRZED ŚWIĘTAMI…………

  • zenobiusz 24 grudnia 2010 o 1:41 pm

   Straszeniem ,jest zapowiedź holokaustu,który elitom jest niepotrzebny.Potrzebne jest odwracanie uwagi, od tego co nadciąga,by w nieświadomości ludzie stanęli wobec kataklizmów.a elity spokojnie zajęły miejsca, w przygotowanych kompleksach podziemnych.Nawet pan Putin je buduje .
   http://zenobiusz.wordpress.com/2010/12/23/moskwa-buduje-bunkryu-nas-wciaz-przesmiewcy-a-nibiru-coraz-blizej/
   Jeśli dojdzie do rozruchów,np w proteście przeciw,Islamowi,Żydom czy cyklistom tym lepiej,nikt nie będzie zadawał zbędnych pytań.Im dłużej tym lepiej.Aż, Nibiru zawiśnie na niebie, nad naszymi głowami.Wtedy, dla wielu może być za późno na cokolwiek,nawet na rachunek sumienia.