Przygotowania do Armagedonu? SETI: 3 duże UFO zbliżają się do Ziemi

Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę.
=====================================================================

Statki są ponoć widoczne na http://www.wikisky.org pod współrzędnymi 13 24 22 11 26 13

Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę. Największy ze statków ma średnicę 240 km, pozostałe dwa są mniejsze (też zapewne nie są karzełkami skoro zostały zauważone) i znajdują się obecnie poza orbitą Plutona. Statki zostały zauważone przez system HAARP (w artykule chyba będnie podano HAARD, co świadczy o jakości dziennikarzy czy też korektorów MINA) na Alasce, który zajmuje się rzekomo fenomenem zorzy polarnej. Statki będą widoczne przez teleskopy optyczne gdy znajdą się w pobliżu orbity Marsa. Oblicza się, że zbliżą się do Ziemi pod koniec 2012 roku, co dziwnie zbiega się z rzekomym końcem kalendarza Majów (21.12.2012). W artykule MINA rozwodzi się jeszcze nad wzrostem obserwacji UFO od połowy ubiegłego wieku, a także podaje sensacyjne informacje na temat Księżyca. Otóż w 1988 roku Mao Kan, wysokiej rangi chiński członek programu eksploracji kosmicznej, ujawnił zdjęcia śladów stóp ludzkich na Księżycu nie należących do członków amerykańskich wypraw. Zdjęcia pochodzą z 3 sierpnia 1969 roku.  15 marca w New York Times ukazał się artykuł, w którym podano, że Mao Kan zdobył ponad 1000 tajnych zdjęć NASA zrobionych przez stację orbitalną przedstawiających nie tylko ślady stóp, ale i zwłoki człowieka na Księżycu. Przypuszcza się, że zostały one porzucone przez UFO. Dr Ken Johnston, były szef działu kontroli Danych i Zdjęć programu analizy księżycowej w NASA, oświadczył, że astronauci natrafili i sfotografowali ruiny na Ksieżycu nieznanego pochodzenia (tak jakby były jeszcze gdzieś inne ruiny znanego pochodzenia). Widziano także wielkie mechanizmy. Informacje te są starannie ukrywane przez rząd amerykański.
http://macedoniaonline.eu/content/view/17159/56/

komentarz:
Jeśli podane powyżej sensacje są prawdą to możemy rozważyć kilka możliwości:
1. jest to inwazja Obcych, którzy szukają dla swojej cywilizacji nowej planety do osiedlenia
2. jest to misja pokojowa Obcych, eksplorujących Kosmos
3. Misja Obcych mająca na celu uratowanie Ziemi przed nadchdzącą zagładą
4. Oszustwo światowych elit, które chcą wprowadzić rząd światowy pod pozorem zagrożenia z zewnątrz.

Opcja inwazji kosmitów celu wprowadzenia światowego zamordyzmu rozpatrywana jest przez mafię Rotszylda już od początku XX wieku. Obecne możliwości techniczne pozwalają na stworzenie wielkich hologramów, które mogłyby przedstawiać np. statki kosmiczne na niebie czy też wielkiego obrazu Mesjasza. Eksperymenty tego typu przeprowadza się na terenie tzw. „Area 51”. Tam też prowadzone są badania nad eksperymentalnym napędem mikrofalowym, który wykorzystywany jest w pojazdach kosmicznych najnowszego typu określanych jako UFO. HAARP z kolei jest programem wojskowym oficjalnie poświęconym badaniu zjawisku zorzy polarnej i badań złóż podziemnych (po co tu wojsko?) ale tak naprawdę ma zastosowania militarne – modyfikacje pogodowe, możliwość wywoływania trzęsień ziemi czy też manipulacje ludzkim umysłem. W opinii niezależnych badaczy HAARP jest najgroźniejszą bronią jaką wynalazł człowiek.
Jeśli inwazja UFO jest oszustwem to powinniśmy to dość szybko wykryć, nie sądzę bowiem żeby możliwości techniczne elit były tak zaawansowane aby można było stworzyć doskonałą imitację inwazji Obcych. Oczywiście możliwe jest, że mamy do czynienia z faktyczną wyprawą kosmiczna spoza naszego Układau, ale tu już raczej nie jesteśmy w stanie nic zrobić…
Zob. Ruiny na Księżycu (rzekomo oryginalne zdjęcia programu Apolo):

Reklamy

75 responses to “Przygotowania do Armagedonu? SETI: 3 duże UFO zbliżają się do Ziemi

 1. Stanisław 27 grudnia 2010 o 12:40 pm

  To jedno z najciekawszych doniesień, czas pokaże co właściwie się do nas zbliża. Warto by głębiej zacząć drążyć ten temat, trzeba na spokojnie oddzielić prawdę od fałszywek.

  Polubienie

 2. marius 27 grudnia 2010 o 1:08 pm

  Bardzo ciekawy artykuł, patrząc na rozległość przestrzeni kosmicznej ciężko jest uwierzyć, że jesteśmy sami…

  Polubienie

  • Okapi 27 grudnia 2010 o 7:52 pm

   Z pewnością nie jesteśmy jedyni w kosmosie .Dlaczego właściwie robi się z tego taką sensację . Czy jest jakiś powód dla którego życie miałoby ograniczać się do Ziemi ? Może inne formy ale na pewno są. Inna sprawa ,czy nas lubią.

   Polubienie

 3. navajo88 27 grudnia 2010 o 1:40 pm

  Powoli ściąga do naszego układu słonecznego publicznośc na spektakl pod tytułem „KONIEC SWIATA NA ZIEMI ” ,hahahahaha ,ale na serio większej głópoty dawno nie słyszałem ,no chyba że NWO faktycznie chce wywołaś taki strach że podporządkują sobie wszystkich mieszkańców ziemi ,ale wątpię w to

  Polubienie

 4. Malgorzata z NJ 27 grudnia 2010 o 5:00 pm

  Pozdrowienia Swiateczne dla Redakcji oraz forumowiczow
  Zyczac Wam zdrowia a szczegolnie – zdrowia psychicznego abysmy nie dali sie zwariowac – bo zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie szerzyl propagande konca swiata
  w koncu kazdy ma prawo do wlasnych przekonan , dla mnie jednak ta sprawa to odciaganie nas od spraw bardziej istotniejszych , np. ekonomia czy stan edukacji naszych dzieci , zatem zyczmy sobie Pogodnych Swiat oraz samych pozytywnych i Blogoslawionych Dni w Nowym 2011 Roku Podnies raczke Boze Dziecie , Blogoslaw Ojczyzne Mila !!!!
  Malgorzata z Rodzina

  Polubienie

 5. radtrap 27 grudnia 2010 o 6:11 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2010/12/27/julian-assange-i-nazistowska-sekta/

  Polubienie

 6. frex14 27 grudnia 2010 o 7:51 pm

  wierzycie w Boga ?

  Polubienie

 7. K@M!L 27 grudnia 2010 o 8:40 pm

  Żałosne. SETI podała informację o trzech UFO (unidentified flying object), czyli o trzech niezidentyfikowanych obiektach latających. Mogą nimi być komety, asteroidy czy cokolwiek innego. A jeśli nawet są to pojazdy istot pozaziemskich, czy naprawdę muszą oni lecieć tu z zamiarem zniszczenia nas? Na pewno nie jesteśmy sami we Wszechświecie, a inne rasy z pewnością również chcą dowiedzieć się czegoś o nas (jeśli oczywiście o nas wiedzą). Im inteligentniejsze istoty, tym bardziej pokojowo będą nastawione. Tylko ludzie są tak głupi, żeby wszędzie widzieć zbliżającą się wojnę albo jakiś koniec świata. Ogarnijcie się ludzie, bo sami siebie wyniszczycie zanim te UFO do nas dolecą.

  Polubienie

  • zenobiusz 27 grudnia 2010 o 9:47 pm

   Ja na razie nie widzę komunikatu SETI, a tylko przedruk z dość egzotycznej gazety.Odwracanie uwagi i przymiarka do wielkiego zwiedzenia.

   Polubienie

   • monitorpolski 27 grudnia 2010 o 10:34 pm

    Zgadza się, artykuł jest dziwny, po co zmiana nazwy HAARPu? Czyżby ktoś w tej agencji bał się, że ludzie zaczną badać co to jest HHARP? Poza tym w jaki sposob sieć anten nadawczych skierowanych prostopadle do ekliptyki miałby wykryć statki kosmiczne. Ściema.

    Polubienie

   • spokojny 29 grudnia 2010 o 11:21 am

    Tak wygląda Zenobiusz twoja wiedza ,a raczej jej luki i braki .Tylko cenzurą ,bronisz się przed śmiesznością .
    Przepraszam Monitor ,że poruszam to tu ,ale Zenobiusz zastosował cenzurę ,zupełnie bezpodstawnie .

    ======
    spokojny powiedział/a
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Grudzień 29, 2010 @ 11:14 am 0
    0

    Rate This
    Rate This

    O to pytania i komentarze ,których boi się ZENOBIUSZ .
    Nie puszczasz moich komentarzy ,bo nie masz odpowiedzi na moje pytania .
    Twierdzę ,że z całą premedytacją okłamujesz ludzi .
    Prosty dowód ,kiedyś posty oponętów lądowały w twoich chińskich małpkach ,ale moje pytania za bardzo odsłaniają kłamstwa ,które powielasz Panie Zenobiusz .

    ———————————
    spokojny powiedział/a
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Grudzień 27, 2010 @ 1:55 pm 0
    0

    Rate This
    Rate This

    Nadziwić się nie mogę , zaiste Pan ma ,,wiedzę” wszechogarniającą.

    Czy o ,Tsunami Atlantyckim ,też Pan czerpie ze źródeł palcem na wodzie pisanych ?
    Dowód ,jeden dowód w postaci wiarygodnego źródła o przyszłym -Tsunami Atlantyckim – proszę .

    Proszę nie być takim skromnym Panie Zenobiusz , niech Pan powali moje wątpliwości argumentami ,bo cenzurowanie mnie świadczy tylko przeciwko Pana ,,logice”

    Co według Pana oznacza ,że drżenie nasila się ? W stosunku do czego nasila się ?
    Jaką miarę Pan stosuje ? Jak ma się do tego twierdzenia ostatnie 10 ,20 , 50 .100 lat ?
    Może uczciwiej by było doprecyzować o jakim okresie Pan pisze .

    Błędne założenia ,zawsze prowadzą do błędnych wniosków . Rozumiem ,że potrzebuje Pan trochę czasu ,aby przewartościować swoje wnioski . Prawda nikomu ujmy nie czyni .

    Dlaczego zbył mnie Pan ,nie podając działającego linka ,do wykresu ilości trzęsień ziemi ?

    Pozdrawiam .
    Odpowiedz
    ———
    spokojny powiedział/a
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Grudzień 29, 2010 @ 9:49 am 0
    0

    Rate This
    Rate This

    A z jaką prędkością zbliża się Nibru według znawców ? No z jaką się pytam ?
    Czy znowu mój komentarz usuniesz człowieku ,bo nie znasz odpowiedzi ?
    Odpowiedz
    ———–
    spokojny powiedział/a
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Grudzień 29, 2010 @ 10:23 am 0
    0

    Rate This
    Rate This

    ===21 grudnia 2012 kończy się kalendarz Majów , czy to przypadek ?====
    Mistrzu .a do tego twierdzenia , oczywiście masz wiarygodny link ,tylko zapomniałeś gdzie ?
    Czy to przypadek ? Jakże częsty u ciebie Zenobiusz .
    Odpowiedz
    ————-
    spokojny powiedział/a
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Grudzień 29, 2010 @ 10:29 am 0
    0

    Rate This
    Rate This

    Człowieku , zacznij się podpisywać POLEJWODA-ZENOBIUSZ .
    Myślę ,że szczytem twojego nakręcenia na kataklizm w 2012 r . będzie u ciebie totalny stan schizofreni paranoidalnej . To się wnuczki nie pocieszą rozmową z dziadkiem ,bo cię własne dzieci odseparują od nich . Zostanie ci wymyślanie kolejnych bzdetów i dyskusje z podobnymi przypadkami . Współczuję szczerze .
    Odpowiedz
    ———-

    ZENOBIUSZ–SEKCIARZ , AGENT CZY ŚWIR ? A MOŻE WSZYSTKO W JEDNYM ?
    Odpowiedz =====

    Polubienie

   • zenobiusz 29 grudnia 2010 o 11:30 am

    Tak, Augustynie Pyryt masz rację,ale zażyj lekarstwa.
    http://zenobiusz.wordpress.com/troll-namolny/

    Polubienie

  • Okapi 27 grudnia 2010 o 11:19 pm

   Kamil ,też kiedyś sądziłam ,że inteligencja = logika = bezkonfliktowe współistnienie. Życie tego nie potwierdziło .

   Polubienie

   • K@M!L 28 grudnia 2010 o 12:04 am

    Chciałeś napisać, że NASZE życie tego nie potwierdziło. Te istoty mogą być zupełnie inne, mogą być takie jak z komiksów czy filmów typu „Dzień Niepodległości”, a mogą być nastawieni jak najbardziej pokojowo.

    Polubienie

  • brainiak 1 kwietnia 2011 o 9:40 am

   Kamilu, brakuje ci odrobinę rzekomej wiedzy na temat obcych cywilizacji. Polecam zagłębić się w lekturę typu nauk Plejadjan (książki Barbary Marciniak – „Zwiastuni Świtu” itp.), chanellingów Kasjopejan a później odświerzyć sobie mitologię i stary testament. Być może znajdziesz w tym klucz. Powiem tyle co wyczytałem z różnych skryptów i artefaktów. Obce cywilizacje to nasi stworzyciele (Kasjopejanie, Plejadianie i jeszcze prawdopodobnie kilka innych) którzy zapoczątkowali rasę ludzi. Komunikują się z nami od dawna i pomagają nam za sprawą wibracji częstotliwości naszych umysłów (channelingi). Wiedzą o nas od milionów lat, przecież nas stworzyli (pochodzą z 6 gęstości). Od ok. 300 tys. lat nad Ziemią (wolna wola) przejęli kontrolę inni świetni genetycy którzy zmodyfikowali naszą rasę pod siebie i kontrolę (gady czy reptilianie czy annunaki). Zmniejszyli nam ilość nici DNA o 10 i żywią się wibracją strachu (zła) w przeciwieństwie do naszych braci z kosmosu, którzy żywią się energią miłości. Poczytaj na ten temat. Jest to fascynujące i buduje pewnego rodzaju świadomość. Czy dobrą czy złą? Sprawdź!

   Polubienie

   • Siuba58 7 kwietnia 2011 o 8:17 pm

    Channelingi były może wiarygodne w latach 50-60tych. Wszystkie obecne channelingi to Mind Contorl! Polecam jeden z rzeczowych filmików: http://www.theorionconspiracy.com/
    Jest do ściągnięcia w językach francuskim in angielskim. Szokujące zdjęcia i raporty!

    Polubienie

 8. ktos 28 grudnia 2010 o 12:47 am

  wezcie sie ogarnijcie ! media nie maja tematow to musza cos wymyslic ! popieram Kamila w 100% predzej sami siebie wybijemy niz bedzie koniec swiata albo UFO przyleci 😀

  Polubienie

 9. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 10. Adam 28 grudnia 2010 o 3:41 am

  Zauwazcie prosze, ze jak byla katastrofa autobusu w ktoryms kraju slyszelismy pozniej o nawet stluczce kazdego autobusu.
  Teraz wiecej mowilo sie o ufo, wiec czemu nie robic sensacji dalej?

  Polubienie

 11. pastoralka 28 grudnia 2010 o 12:02 pm

  Ale z Was naiwniacy. Po pierwsze to kombinezon tego kolesia na filmie jest odrobinę odbmienny od tego, jaki używali astronauci z programu Apollo. Po drugie to z oknami już przesadzili – brakuje jeszcze tylko firanek i niedopałka papierosa na stole 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2010 o 2:47 pm

   Wsadziłem to do dyskusji. Moim zdaniem nagranie wygląda nieco na animację – ruch kamery jest zbyt płynny. Nie sądzę by astronauci Apollo mieli możliwość użycia steadycamów. A może nagranie nie jest z misji Apollo, ale jakichś innych – tajnych, o których nie wiemy?

   Polubienie

 12. Mariusz 28 grudnia 2010 o 3:04 pm

  Uważam, że jest to wersja nr 4 zacytowana w powyższym tekście!

  Polubienie

  • Adam 28 grudnia 2010 o 10:39 pm

   WOW , lecę szybko do wypożyczalni po wszystkie filmy o inwazji kosmitów, strzeżonego Pan Bóg strzeże. 🙂

   ————————-
   http://poglad.wordpress.com

   Polubienie

 13. QkiZ 28 grudnia 2010 o 8:21 pm

  Ale głupoty wypisują: SETI nie podgląda kosmosu za pomocą teleskopów tylko go podsłuchuje. HAARP nie służy do podglądania kosmosu tylko badania jonosfery. Że takie głupoty urastają do rangi sensacji. Magia Internetu.

  Polubienie

 14. Pingback: Top Posts — WordPress.com

 15. Barbarus 29 grudnia 2010 o 2:41 pm

  Skoro na przebycie drogi od Plutona do Ziemi potrzeba im aż dwóch lat, to poruszając się z tak małą prędkością nie mogą przybywać ze zbyt daleka… prawda? Chyba że mają już za sobą miliony lat podróży.
  ……………
  http://www.continuum24.wordpress.com

  Polubienie

 16. busz 29 grudnia 2010 o 2:52 pm

  moze chca pomoc w budowie drog na euro 2012

  Polubienie

 17. astromaria 29 grudnia 2010 o 4:15 pm

  Macedońska Agencja Informacyjna wsławiła się wiadomością o zabiciu piętą przez pijanego Serba rekina-ludojada w Egipcie. Obawiam się, że ta wiadomość ma taką samą wartość. Pogooglajcie sobie sami w poszukiwaniu informacji o tej sprawie.

  Polubienie

 18. glowalski 29 grudnia 2010 o 6:07 pm

  OMG przecież nawet srednio rozgarniety pracownik układajacy kostke brukową skuma że ten filmik to animacja komputerowa a koles ma na plecach karton po lodówce żenada

  Polubienie

 19. Kris 30 grudnia 2010 o 8:44 am

  Zobaczcie na http://www.sky-map.org/ i wpiszcie współżędne 13 24 13,+11 27 52 13 03 33,-04 08 33 02 26 39,-89 43 13 19 25 12,-89 46 03 16 19 35,-88 43 10 Ja nie wiem co to jest ,ale włosy stają dęba.Film to podróbka.

  Polubienie

 20. Kris 30 grudnia 2010 o 8:49 am

  Żle wydrukowane współżędne ! Jedna współżędna składa się z 12 cyfr ,przecinka + lub- i odstępy co dwa . 13 24 13,+11 27 52

  Polubienie

  • Annah 30 grudnia 2010 o 3:51 pm

   wygląda jak proca – mają poczucie humoru ufoludki i jakie grzeczne zaanonsowały się na dwa lata do przodu, nie ma jak święta i prezenty

   Polubienie

 21. 31 30 grudnia 2010 o 1:16 pm

  Zakładam, że Monitorpo napisał ten artykuł. W jego komentarzach widać dokładnie, że stara się zachować punkt widzenia obiektywny (przynajmniej tak mi się zdaje). Czemu artykuł w (prawie) całości jest napisany subiektywnie?
  Dobra, mniejsza z tym.
  Odległość Plutona od słońca (średnia) wynosi ok. 39au. Co oznacza, że sonda Voyager pokonałaby tą odległość w ok. 11 lat. Nie, wcale nie porównuje technologii ziemskiej z pozaziemską, ale próbuję wam uświadomić, że jest to ogromna odległość, którą światło pokonuje w ok. 5h.
  HAARP, przecież HAARP służy do badań jonosfery! A jest różnica między jonosferą a pasem Kuipera? Aha, HAARP jest cywilny, nie militarny ;]
  Hologramy? Zaraz, zaraz… Może nie jestem na bieżąco z techniką, ale czy to, aby nie jest wykonywalne? Chodzi mi oczywiście o klasyczne hologramy „w powietrzu”. Tak mi się zdaje, ale nie jestem pewien.
  Co do tego filmu :] Kto kręcił? Jeśli człowiek to ruch kamery powinien być znacznie większy, ponieważ na księżycu panuje mniejsza grawitacja i najlepszym sposobem poruszania się w takich warunkach jest oczywiście podskakiwanie.

  Teraz miałbym prośbę o podanie źródeł informacji. Nie chodzi mi tutaj o jedno źródło, ale o przynajmniej dwa NIEZALEŻNE źródła. Przydałyby się źródła także do pojedynczych stwierdzeń (np. o HAARPie – to w przedostatnim akapicie). Poza tym artykuł jest pełen mniejszych błędów, które co prawda większości nie obchodzą, ale niektórym mogą mówić: „Nie czytaj tego to tandeta! Koleś napisał Apollo przez jedno ‚l’!”

  Mam nadzieję, że przedstawiłem w miarę ciekawy komentarz. Wierzę także, że doczekam się odpowiedzi.
  Pozdrawiam!

  Polubienie

  • monitorpolski 31 grudnia 2010 o 12:20 am

   Ja tylko pzetłumaczyłem zgrubsza artykuł z MINA. Nie mam określonego zdania co do podanej informacji, choć są poważne zastrzeżenia jak co do przekręconej nazwy HAARP (tak jakby bali się rozpowszechnienia informacji o tej broni) oraz to, że HAARP wykrył gigantyczne UFO. Anteny są sierowane w zupełnie inną stronę, nie mówię już o tym że są to anteny nadawcze a nie odbiorcze i to na częstotliwość fal radiowych o bardzo niskiej częstotliwości, a co się z tm wiąże o małej rozdzielczości. Co do prędkości rzekomych UFO – napęd mikrofalowy, który jest prawdopodobnie stosowany w „UFO” (mam tu na myśli eksperymentalne pojazdy, które są tworem człowieka) pozwala na uzyskanie bardzo dużych prędkości. Dla przykłądu podam, że obwód mikrofalowy o mocy 1kW może unieść pojazd o wadze 1 tony (na Ziemi). Obwód musi mieć bardzo dużą tzw. dobroć by efekt był aki a nie inny. Zatem nie możemy się ograniczać od osiągów zwykłych statkó kosmicznych w ocenie możliwości „Obcych”. A co do filmiku – ruchy są bardzo dziwne, na początku myślałem że to jest animacja, ale pewne skoki mogą sugerować, że jest to robot. Czy nie są to przypadkiem zdjęcia podwodne?

   Polubienie

 22. karas 30 grudnia 2010 o 4:18 pm

  Bedzie lepiej jak wszyscy Polacy przygotuja sie Armagedon.Ale finansowy Armagedon
  wszyscy ludzie nie zapomna o dostatnim zyciu …Bedziemy okradzeni ze wszystkiego.
  Bedzie ekonomiczny kolaps,, A potem elektroniczny pieniadz (karty plastikowe z chipem,potem pod skure)..Happy New Year 2011

  Polubienie

 23. Ola 30 grudnia 2010 o 4:25 pm

  Skoro kula jest najbardziej doskonalym ksztaltem, to dlaczego te ruiny sa takie kanciaste? Podobnego ksztaltu sa otwory okienne, otwory wejsciowe.

  Polubienie

 24. partyzant 30 grudnia 2010 o 5:35 pm

  Prawdziwe UFO to swiatowa lichwa zydowska to oni(ONZ,BILDERBERG,MFW ITP)
  Polaczki szykujcie sie do obrony….to moje przeslanie

  Polubienie

 25. Woolf 31 grudnia 2010 o 2:03 pm

  Co za bzdura. Zerknijcie sobie na tę mapę. Wokół przedstawionych obiektów pełno jest innych tego samego typu lub jakiś długich rozmazanych smug. Albo jest to błąd oprzyrządowania, albo nie mamy 3 statków tylko prawdziwą inwazję, do tego z kilku stron

  Polubienie

 26. ;) 1 stycznia 2011 o 1:29 am

  Dwa lata?? To kosmici mają niezłą technologię.

  Polubienie

 27. lukasz 1 stycznia 2011 o 1:38 pm

  Nie ma zadnych statkow. Nic nie leci. Ludzie opamietajcie sie.

  Polubienie

 28. goj95 1 stycznia 2011 o 9:32 pm

  Ludzie nie będą w stanie uwierzyć że to się dzieje naprawdę dlatego uznają informację za nieprawdziwą lub za żart

  Polubienie

 29. Michel 3 stycznia 2011 o 4:18 pm

  Uwaga Kind,
  Oferta kredytowa dla Ciebie, jeśli jesteś w potrzebie pieniędzy rozwiązać wszystkich swoich problemów finansowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać e-mail za pośrednictwem michelgalazo96@gmail.com i dostaniesz szybkiej odpowiedzi.
  Pozdrawiam ..
  Michel Galazo

  Polubienie

 30. Pingback: Przygotowania do Armagedonu? SETI: 3 duże UFO zbliżają się do Ziemi | ArchCenter – Blog dla użytkowników ArchLinuksa

 31. LHASA 4 stycznia 2011 o 10:13 am

  kiepski żart nawet laik zauważy że jest to wirtualna podruba i to w dodatku kiepskim wykonaniu takie sensacje puszczajcie w eter na pryma-aprylis

  Polubienie

  • zenobiusz 4 stycznia 2011 o 3:57 pm

   Masz rację to niefortunny wybór materiału,nawet ,jak chce się sprowokować dyskusję.

   Polubienie

 32. Komandos 4 stycznia 2011 o 5:52 pm

  Moim zdaniem to jest prowokacja projektu Cheops na który ludzie ponoć wpłacali kasę, żeby uratować ziemie przed zagładą ;p więc musieli coś wymyślić bo cicho było nic się nie dizało, a według nich czyli w grudniu 2012 roku mają przylecieć O_o czyli data identycznie pasuje ;p bo niby za rok mają nas odwiedzić
  POCZYTAJCIE SOBIE ;p http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=

  Polubienie

 33. Komandos 4 stycznia 2011 o 6:04 pm

  Nie no wiecie co pierwszym statkiem leci frezer drugim goku go goni a trzecim tronk z przyszłości goni ich obi hahaha jak oglądaliście anime dragon ball to skumacie ;p
  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
  na ich stronie nie ma dosłownie opisane ich celów. Musicie opis poszukać gdzieś w googlach wpisać projekt cheops ;p pozdro miłego czytania

  Polubienie

 34. Komandos 4 stycznia 2011 o 6:05 pm

  goni ich obaj*

  Polubienie

 35. Janusz 5 stycznia 2011 o 6:51 am

  Ten film to bujda na resorach! Kosmonauta, ubrany zresztą zupełnie inaczej, niż ten przebieraniec z paczką na plecach, nie jest w stanie nakręcić z ręki takich ujęć! Wiem, co mówię, bo kręcę.

  Polubienie

  • przybysz 27 lutego 2011 o 1:12 pm

   te tak mysle sam zajmuje sie troche fotografia i filmowaniem a a jak widac na filmie operator zbyt plynie porusza sie z kamera miedzy ruinami i wydaje mi sie ze kamera byla na ruchomym statywie a jesli krecil by drogi kosmonauta to nie mogl by byc wyzej niz jego kolega bo to widac po poycji kamery

   Polubienie

 36. fion 5 stycznia 2011 o 2:19 pm

  To ruski supermarket. Tyle że opuszczony bo dopiero po wybudowaniu zorientowali się że na księżycu niema ruskich;)
  A tak na poważnie to mało wiarygodne jak dla mnie…

  Polubienie

 37. BorkoL 6 stycznia 2011 o 7:55 pm

  Ok,w porządku,twierdzicie że to bzdura,fikcja i teraz zadajcie sobie pytanie,jaka będzie moja reakcja,gdy ta informacja stanie się faktem….

  Polubienie

 38. KamilMozart 11 stycznia 2011 o 10:35 pm

  To wszystko pic na wodę! To mydlenie oczu i odwracanie uwagi od na prawdę ważnych spraw jak głód w Afryce, czy mordy i terroryzm. To żadne UFO. Poczekajmy może na zdjęcia z teleskopu Hubble’a i na stanowisko NASA w tej sprawie. Jak na razie tylko SETI się wypowiedziało.

  Polubienie

 39. karlos 29 stycznia 2011 o 3:04 pm

  KamilMozart :

  To żadne UFO.

  KamilMozart :

  UFO (ang. unidentified flying object, pol. NOL – niezidentyfikowany obiekt latający). Więc to jednak jest UFO, co by to nie było.

  To wszystko pic na wodę! To mydlenie oczu i odwracanie uwagi od na prawdę ważnych spraw jak głód w Afryce, czy mordy i terroryzm. To żadne UFO. Poczekajmy może na zdjęcia z teleskopu Hubble’a i na stanowisko NASA w tej sprawie. Jak na razie tylko SETI się wypowiedziało.

  Polubienie

 40. eryk chodzieżak 2 lutego 2011 o 6:14 pm

  już sie nie moge doczekac kiedy przylecą… może mnie zabiorą 😉

  Polubienie

  • dziekan 21 lutego 2011 o 1:16 am

   a może jako danie główne????????????

   Polubienie

 41. gizmo 2 lutego 2011 o 6:51 pm

  Porównajcie obrazy tych UFO z najlepszymi zdjęciami księżyców Plutona o średnicy 150km. Na księżycach nie zauważycie żadnych szczegółów, to skąd takie wyraźne fotki ufo? I rzekomo odkryte przez system HARP mający 0 wspólnego z obserwacjami obiektów niebieskich. BZDURA.

  Polubienie

 42. bolo 3 lutego 2011 o 10:28 pm

  Na wstepie lekcja angielskiego i polskiego oraz logiki

  dog – pies
  unidentified flying object – niezidentyfikowany obiekt latający

  unidentified flying objec(czyli to co pisze powyzej) skrotem tego ANGIELSKIEGO wyrazenia jest UFO

  U – unidentified – niezidentyfikowany
  F – flying – latajacy
  O – obkect – objekt

  Mam nadzieje ze po tej lekcji nauczycie sie odrozniac kosmite (istote poza ziemska) od ANGIELSKIEGO SKROTU UFO

  teraz troszeczke logiki

  UFO to nie kosmita
  Kosmita to nie UFO

  mowiac ,,niewieze w UFO” macie namysli kosmitow a ufo to niezidentyfikowany objekt latajacy ;]

  to samo co byscie zaczeli nazywac psa KOTEM a kota PSEM

  wiec UFO ta forma istnieje ale moga nie istniec kosmici w co niewieze bo na wrzechswiat ktory sie rozciaga ciagle jest nieskonczony i jest nieskonczenie wiele planet to jestesmy jedyni w kosmosie tak?? dobre ;D

  a ja wam zycze ruszenia glowka ;):):) badz odwazny uzyj mozgu ;p

  aha a co do konca swiata ,,niezansz dnia ani godziny” wiec nikt nie wiedzial nie wie i nie bedzie wiedzial kiedy nadejdzie koniec swiata tego nie ma nigdzie zakodowanego nawet w bibli o tym wie tylko Bog kiedy ten dzien nadejdzie wiec nie wiem po co te brednie koneic swiata moze byc i nawet jutro chodzi mi o koniec calej ludzkosci bo ziemia przetrwa czemu powiedzialem o jaki koniec swiata mi chodzi?? bo ludzie codziennie przezywaja koneic swiata smierc dla kazdego z osobna jest koncem swiata czyli zycia na ziemi a poczatkiem nowego zycia w innym swiecie

  mam nadzieje ze po tym komentarzu zaczniecie odrozniac pewne sprawy a co do filmiku nie wiem bo nie ogladalem i szkoda mi na glupote czasu teraz istnieje takie cos jak fotomontaz czy w to tez niewiezycie??

  Polubienie

 43. bolo 3 lutego 2011 o 10:33 pm

  aha i jeszcze jedno wiec UFO zbliza sie do ziemi to moga bys takze kosmiczne smieci niewiadomo co to jest czyi to jest UFO ale wcale nie zanczy ze to kosmici juz czaicie czy jeszcze nie?? bo w poprzednim komentazu prosciej niemoglem wam wytlumaczyc roznice miedzy kosmita a UFO

  Polubienie

  • monitorpolski 4 lutego 2011 o 11:44 am

   No właśnie, pytam się CO TO JEST? Wcale nie twierdzę, że UFO – może to być celowa zmyłka wprowadzana przez google. Ale po co?

   Polubienie

 44. yarekok 8 lutego 2011 o 12:40 pm

  sorry ale czy ktos sprawdzil czy SETI faktycznie cos takiego opublikowala?? SETI zaprzecza, link: http://www.seti.org/page.aspx?pid=1539 wiec o co chodzi??

  Polubienie

  • monitorpolski 12 lutego 2011 o 9:53 pm

   To dobrze. Przynajmniej się z tego wycofali, jesli w ogóle coś podobnego podawali. Ta „agencja” macedońska musi być więc w rękach jakiejś grupy dezinformacyjnej.

   Polubienie

 45. Frytos 20 lutego 2011 o 11:21 am

  Jest parę możliwość
  1. lecą nas zabić
  2. uratować od armagedonu
  3.zbadać ziemie itd
  inne przepuszczenia
  1.ich statki są duże czyli lecą z dużej planety
  2. wykryto je ok 3 lata temu czyi coś możliwe jest
  3. może lecą ale mogą być to tylko komety które zrobią rozpierduchę na jakiejś planecie …

  Polubienie

 46. dziekan 21 lutego 2011 o 12:57 am

  ten film nie wydaje się być przekonujący. trzeba pamiętać , że w stanach zawsze walczono o wpływy i dotacje rządowe na swoje cele , aby to osiągnąć musieli poszukać przysłowiowej marchewki, a jest nią ten film. inny film – koziorożec 1 ukazuje jak można ludzi zrobić w bambuko i to niskim nakładem………………

  Polubienie

 47. dziekan 21 lutego 2011 o 1:06 am

  zaś to czy leci coś do nas-okaże się niebawem. zawsze powtarzam dlaczego innym mogła się przytrafić jakaś zagłada to dlaczego nie nam- w czym jesteśmy lepsi? ………..

  Polubienie

 48. yarekok 3 marca 2011 o 9:17 am

  O rany ludzie obudzcie sie !!! Nic nie leci, to fake, hoax, bullshit !!! Jak cos bedzie lecialo, to powiedza nam o tym za 5 dwunasta nim sami nie pochowaja sie w swoich podziemnych bazach, ktore budowane sa w zasadzie na calym swiecie, rzecz jasna dla elit.

  Polubienie

  • Wizzgaa 3 marca 2011 o 12:20 pm

   Rzecz jasna -dla elit. Nie zazdroszczę im bo wolę zginąć na powierzchni niż jak żywcem pogrzebana w trumnie. Zresztą KTOŚ INNY zdecyduje o ostatecznym przeznaczeniu nas wszystkich . Przecież wiesz , kto !

   Polubienie

 49. seti 14 marca 2011 o 9:23 pm

  a nikt nie bral pod uwage ze to moze MY sami ziemianie tylko z przyszlosci,innego wymiaru, lecimy by ocalic resztki naszej cywilizacji lub wybrane elity przed rzekomym Kataklizmem

  Polubienie

 50. Yvonne 16 marca 2011 o 1:09 pm

  Opowiadam się za opcją nr 4. Ktoś kiedyś wskazał na film z l.20-ych XXw. Kręcono londyńskie ulice, a przypadkowy przechodzień – kobieta – rozmawiała przez telefon komórkowy. Kto wie ile lat technologia wojskowa wyprzedza domową. Poza tym już Hitler próbował budować statki.

  Polubienie

 51. yarekok 17 marca 2011 o 4:33 pm

  Yvonne :

  Opowiadam się za opcją nr 4. Ktoś kiedyś wskazał na film z l.20-ych XXw. Kręcono londyńskie ulice, a przypadkowy przechodzień – kobieta – rozmawiała przez telefon komórkowy. Kto wie ile lat technologia wojskowa wyprzedza domową. Poza tym już Hitler próbował budować statki.

  Tez go widzialem. Wg Nostradamusa UFO to nasi potomkowie z przyszlosci. Sek w tym, ze nie moga absolutnie ingerowac w historie z wiadomych powodow. Niestety co ma byc, to bedzie.

  Polubienie

 52. Jerzy Ulicki-Rek. 1 kwietnia 2011 o 12:10 pm

  „Dr Ken Johnston, były szef działu kontroli Danych i Zdjęć programu analizy księżycowej w NASA, oświadczył, że astronauci natrafili i sfotografowali ruiny na Ksieżycu nieznanego pochodzenia ”

  Moze sie myle ale wydaje mi sie ,ze zeby robic gdzies zdjecia osobiscie to trzeba tam najpierw OSOBISCIE BYC.
  A skoro zakladamy ,ze Amerykanow na ksiezycu to cala reszta jest strata czasu.

  BYl niedawno niezly film…Nie pamietam tytulu..Chyba „project Oriona” albo podobnie.
  W tym filmie prowadzacy zebranie dla aktorow NWO mowi ,ze teraz nie wystarczy juz zwalic wiezowce aby ludzi sklonic do rezygnacji z wolnosci.Potrzeba czegos wiecej:ataku UFO.
  „Zrezygnuj z wolnosci za cene zycia bo tylko rzad moze cie ochronic:)”

  Zobaczymy w 2012 co bedzie dalej a na razie:spokojnie:)

  Jesli rzeczywisacie pokaza sie ufoludy to beda zrobione w Chinach czyli predzej czy pozniej cos nawali.
  Co czlowiek zrobil inny moze spiepszyc .

  A jak beda jakies prawdziwe..
  Moze maja jakies fajne kobitki?:)

  Film z ksiezyca fajny.
  Kiedys jako malolat widzialem tak swiat po paru butelkach jabola…Tansze niz NASA a wyglada tak samo:)

  Jerzy Ulicki-Rek

  Polubienie

 53. brainiak 1 kwietnia 2011 o 2:51 pm

  Wg. mnie również 4. Neostradamus mógł się mylić. Wiele innych aktualnych źródeł podaje że obce cywilizacje to nasi pra-bracia i te ponad naszym stwórcą nam pomagają w osiągnięciu 4-tej gęstości (wymiaru), natomiast inne nas blokują na przejście do 4-tego wymiaru. Gady (Annunaki) jako wielcy mistrzowie genetyki i siły kosmicznej przejęli strefę wolnej woli – Ziemię oraz opanowali i zmodyfikowali rasę ludzką już ponad 300 tys. lat temu. Dzięki temu tyle dezinformacji i brak logiki w nas samych. Nie wiemy co potrafi nasze ciało a co dopiero dusza. Ciekawe lektury dla zainteresowanych tematem: Barbara Marciniak – „Zwiastuni Świtu”, „Ziemia Zwiastunów Świtu”, „Świetlana Rodzina”, „Ścieżka Mocy” (Plejadianie). Polecam poczytać również chanellingi z Kasjopejanami. Zapowiadam wam ludzie w postaci medium nie tylko kontaktują się z równoległymi rzeczywistościami, osobami zmarłymi. Niektórzy dotykają ciał obcych którzy uczą nas miłości (świadomości) i odpowiadają na wszystkie pytania jakie im zadamy. Pragną tego tak samo jak my pragniemy poznawać ich. Te materiały i własne kwestionowanie i obserwacja to ogromny strzał ku świadomości. Polecam odważnym swojego ducha! Czytajcie a znajdziecie. Powróćcie do tego bloga po lekturze. Polecam również: http://motyl.wordpress.com/2009/03/01/projekt-blue-beam/ oraz jego odnośniki
  http://quantumfuture.net/pl/rok1994.htm
  http://thelinked.pl/
  Ci bardziej świadomi sami powinni znajdywać.

  Polubienie

 54. katerina404 6 kwietnia 2011 o 10:28 pm

  Bzdura jakich mało, totalna bzdura, to chyba media macedońskie głównego nurtu podaja takie bzdury. Wiadomo w czyich łapach są media i pieprzą głupoty aby straszyć ludzkosć i robić im wodę z mozgu, ale jak ktoś naiwny to uwierzy. To oni posiadają taką technologię, a statki niby kosmiczne już dawno robili, mutują też ludzi ze zwierzętami, aby obsługiwały te statki i aby wyglądali na obcych. Resztę dopełnią czarną magią. Ludzie nie wierzcie w te syjonistyczne bzdury.

  Polubienie

 55. Lmfao 7 kwietnia 2011 o 12:54 am

  Bolo odłóż biblie ziom wy wszyscy powinniście odłożyć biblie i wierzyć w rzeczy które mogą się wydarzyć a w 2012 przekonamy się czy to kosmici czy jakieś odpady kosmiczne a i Boga nie ma

  Polubienie

 56. Lmfao 7 kwietnia 2011 o 1:02 am

  Potem jak się okaże że to naprawdę kosmici będziecie srać w gacie, a z jednego ze statków wyjdzie Krzysiu Ibisz z tekstem „Witam państwa ze statku kosmitów na żywo tylko w Polsacie” i wtedy mu popularność skoczy

  A brainiak 4-ty wymiar to czas jakbyś nie wiedział i sam jesteś jak jakiś Pizdian albo Zwiastun debilizmu idź sobie dobranockę obejrzyj i idź spać potem odstaw piguły bo masz niezły odlot, a twoja stara to gad Annuak.

  Polubienie