Przygotowania do Armagedonu? SETI: 3 duże UFO zbliżają się do Ziemi

Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę.
=====================================================================

Statki są ponoć widoczne na http://www.wikisky.org pod współrzędnymi 13 24 22 11 26 13

Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę. Największy ze statków ma średnicę 240 km, pozostałe dwa są mniejsze (też zapewne nie są karzełkami skoro zostały zauważone) i znajdują się obecnie poza orbitą Plutona. Statki zostały zauważone przez system HAARP (w artykule chyba będnie podano HAARD, co świadczy o jakości dziennikarzy czy też korektorów MINA) na Alasce, który zajmuje się rzekomo fenomenem zorzy polarnej. Statki będą widoczne przez teleskopy optyczne gdy znajdą się w pobliżu orbity Marsa. Oblicza się, że zbliżą się do Ziemi pod koniec 2012 roku, co dziwnie zbiega się z rzekomym końcem kalendarza Majów (21.12.2012). W artykule MINA rozwodzi się jeszcze nad wzrostem obserwacji UFO od połowy ubiegłego wieku, a także podaje sensacyjne informacje na temat Księżyca. Otóż w 1988 roku Mao Kan, wysokiej rangi chiński członek programu eksploracji kosmicznej, ujawnił zdjęcia śladów stóp ludzkich na Księżycu nie należących do członków amerykańskich wypraw. Zdjęcia pochodzą z 3 sierpnia 1969 roku.  15 marca w New York Times ukazał się artykuł, w którym podano, że Mao Kan zdobył ponad 1000 tajnych zdjęć NASA zrobionych przez stację orbitalną przedstawiających nie tylko ślady stóp, ale i zwłoki człowieka na Księżycu. Przypuszcza się, że zostały one porzucone przez UFO. Dr Ken Johnston, były szef działu kontroli Danych i Zdjęć programu analizy księżycowej w NASA, oświadczył, że astronauci natrafili i sfotografowali ruiny na Ksieżycu nieznanego pochodzenia (tak jakby były jeszcze gdzieś inne ruiny znanego pochodzenia). Widziano także wielkie mechanizmy. Informacje te są starannie ukrywane przez rząd amerykański.
http://macedoniaonline.eu/content/view/17159/56/

komentarz:
Jeśli podane powyżej sensacje są prawdą to możemy rozważyć kilka możliwości:
1. jest to inwazja Obcych, którzy szukają dla swojej cywilizacji nowej planety do osiedlenia
2. jest to misja pokojowa Obcych, eksplorujących Kosmos
3. Misja Obcych mająca na celu uratowanie Ziemi przed nadchdzącą zagładą
4. Oszustwo światowych elit, które chcą wprowadzić rząd światowy pod pozorem zagrożenia z zewnątrz.

Opcja inwazji kosmitów celu wprowadzenia światowego zamordyzmu rozpatrywana jest przez mafię Rotszylda już od początku XX wieku. Obecne możliwości techniczne pozwalają na stworzenie wielkich hologramów, które mogłyby przedstawiać np. statki kosmiczne na niebie czy też wielkiego obrazu Mesjasza. Eksperymenty tego typu przeprowadza się na terenie tzw. „Area 51”. Tam też prowadzone są badania nad eksperymentalnym napędem mikrofalowym, który wykorzystywany jest w pojazdach kosmicznych najnowszego typu określanych jako UFO. HAARP z kolei jest programem wojskowym oficjalnie poświęconym badaniu zjawisku zorzy polarnej i badań złóż podziemnych (po co tu wojsko?) ale tak naprawdę ma zastosowania militarne – modyfikacje pogodowe, możliwość wywoływania trzęsień ziemi czy też manipulacje ludzkim umysłem. W opinii niezależnych badaczy HAARP jest najgroźniejszą bronią jaką wynalazł człowiek.
Jeśli inwazja UFO jest oszustwem to powinniśmy to dość szybko wykryć, nie sądzę bowiem żeby możliwości techniczne elit były tak zaawansowane aby można było stworzyć doskonałą imitację inwazji Obcych. Oczywiście możliwe jest, że mamy do czynienia z faktyczną wyprawą kosmiczna spoza naszego Układau, ale tu już raczej nie jesteśmy w stanie nic zrobić…
Zob. Ruiny na Księżycu (rzekomo oryginalne zdjęcia programu Apolo):

Reklamy