Vedy o Inwazji Obcych – list z Indii

Bardzo dużo sie dzieje! Ale nie tylko na powierzchni Ziemi. Może nawet więcej dzieje się pod powierzchnią i w Kosmosie.  Jedno jest pewne – w tym, co się dzieje na Ziemi maczają ręce Iluminaci.
================================================================
Ostatnie artykuły na temat „zbliżających się statków kosmicznych” wywołały sporo zamieszania. Komentarze wyrażają zdziwienie poruszonym tematem na tym blogu, który dotąd zajmował się głównie geopolityką. Jednakże temat zmiany klimatu, zaburzeń grawitacyjnych czy nawet UFO może mieć podłoże polityczne, nie muszą być to bowiem fenomeny niezależne od działania człowieka. Dostaję też sporo ciekawych maili, dzisiaj przytoczę nieco przeredagowane fragmenty korespondencji od pewnej osoby przez lata mieszkającej w Indiach, znającej bardzo dobrze kulturę , religie i historię, o której w Polsce niewiele się mówi.
Nie znaczy to, że poniższa opinia jest zgodna z moją – przyznam, że ja się zupełnie nie orientuję w tym temacie. Proszę więc o wasze uwagi.

Czy hinduskie Vedy zawierają ukrytą prawdę o historii Ziemi?

Bardzo dużo sie dzieje! Ale nie tylko na powierzchni Ziemi. Może nawet więcej dzieje się pod powierzchnią i w Kosmosie.  Jedno jest pewne – w tym, co się dzieje na Ziemi maczają ręce Iluminaci. Ich czas jest policzony dlatego za wszelką cenę chcą zniszczyć jej bogactwa, aby nie zostawić nic dla potencjalnych agresorów spoza naszego Układu słonecznego. To oni, czy też przy pomocy HAARP czy ELF potęgują naturalne trzesienia ziemi spowodowane przesuwaniem się płyt tektonicznych. To samo dotyczy wybuchów wulkanów.
Iluminaci mają swoja agendę – cała tzw. Księga Objawień została przez nich stworzona na bazie wiedzy którą tysiące lat zachowywali w sekrecie przed ogółem ludzkości. Wiele zjawisk geologicznych ma związek z pewnymi procesami cyklicznymi i tak się składa, że obecnie równocześnie przebiegają trzy planetarne procesy cykliczne (o czym piszą bardzo rozlegle hinduskie Vedy).
Zacznę więc od Ved i Indii. To prawda, ze Iluminaci weszli na teren Indii z brudnymi buciorami. Brutalnie, jak ich muzułmańscy poprzednicy. Ostro zabrali się za niszczenie starej kultury vedyjskiej. Bardzo im się to udaje. Polecam stronę http://www.ramadeva2.wordpress.com. Posłużyli się przekupnymi karłami nie będącymi przedstawicielami starej vedyjskiej kultury – aby niszczyć skarby wiedzy o wszechświecie. To stara taktyka Iluminatów (zaczynają od niszczenia wiedzy, m.in.palenia książek). Wiodący Iluminaci należą do tzw. SHAPE SHIFTERS (zmieniający swój kształt). Mają w sobie 50% krwi rasy reptyliańskiej.
Dlaczego wspominam o Reptylianach? I jak to się ma do Indii i Nibiru? Otóż ma. Kasta braminów w Indiach nie udostepniała Ved aż do niedawna. Vedy napisane zostały w sanskrycie, ale od ponad 30 lat tłumaczy się je na wiele językow. Moja prawdziwa wiedza pochodzi nie ze źródeł pisanych, lecz przekazów ustnych. Wiedza o innych kulturach pozaziemskich jest w Vedach, ale także w archiwach Watykanu, jednak nigdy nie byla podana na użytek mas. To się jednak zmieniło dzięki internetowi.

Pierwszymi osadnikami na Ziemi byli Reptylianie.

Na YouTube krąży filmik rzekomo przedstawiający przemianę b. prezydenta Kwaśniewskiego w gada

Działo sie to przed milionami lat kiedy Ziemia była zalana wodą. Reptylianie są rasą, która kieruje się zasadą „dziel i rządź”. Poniewaz ich DNA się nie zmienia uważają się za rasę nadrzedną. Niemal równolegle do nich na Ziemi pojawili się przedstawiciele przetrzebionej w wyniku gwiezdnych wojen rasy z Lyra – późniejsi Atlanci. Ich materiał genetyczny można znaleźć pośród północnoamerykańskich Indian, w antycznym Egipcie, Persji itd. Reptylianie (gadojdy) doznali wiele szkód w walkach z rasą ludzi i na pewien czas udali się do podziemia w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Ale po czasie zaczęli łączyc się z kobietami ludzkimi  przez co stworzyli wspomnianych wyżej SHAPE SHIFTERS – Iluminatów  czyli swoich przedstawicieli na powierzchni Ziemi. Obecnie Ziemia jest rządzona przez 13 rodzin m.in. brytyjska rodzina królewska, Rockefeller, Rotschild itd.
Reptylianie i Annunaki – to dwie różne kultury. Jednakze obie rasy należą do tzw. gadojdów. Annunaki stworzyli rasę czarną. Pomiędzy tymi dwoma odłamami toczy się teraz walka. A gdzie dwóch się bije to trzeci może skorzystać. I tutaj jest prawdziwe zagrożenie:  nieznane istoty ze swoimi gigantycznymi statkami kosmicznymi w pasie Kuipera (za orbitą Plutona), których boją się Iluminaci.
Zarówno Amerykanie,jak i Rosjanie (jak tez inne narody) maja porozumienia z rasami pozaziemskimi, których technologie przekraczają nasze możliwości pojmowania. Są bardzo zaawansowane. W zamian za pozwolenie dokonywania „Human Abductions” (porywanei ludzi i robienie na nich eksperymentów medycznych) dostarczyły one ziemskim rządom zaawansowanych technologii, o których się nie mówi jawnie.

Nie ma natomiast zagrożenia ze strony Nibiru!

Gigantyczne fragmenty zniszczonej Nibiru zarejestrowane przez SOHO?

Ta planeta została wysadzona ( wg Swerdłowa) przy pomocy Beam Particle Accelerator (urządzenie podobne do akceleratora w CERN) kiedy znajdowała się w pobliżu Jupitera.  Nastąpiło to najprawdopodobniej przy pomocy i we współpracy z reptylianami i innymi rasami współpracującymi z Iluminatami. Miało to miejsce  w kwietniu 2003. W tym czasie „gwiezdne wrota” w Bagdadzie znajdowały się już pod okupacją wojsk amerykańskich, które pod pretekstem zagrożenia ze strony Saddama Husseina wkroczyły do Iraku miesiąc wcześniej w oczekiwaniu na  to wydarzenie. Jak wiadomo –   Annunaki – mieszkańcy Nibiru byli twórcami  tych gwiezdnych wrót i przez nie mieli ponownie zejść na Ziemię w tym czasie. Zawsze to robili kiedy Nibiru znajdowala sie w pobliżu Ziemi, tj. co  ok. 3500   lat . NASA pokazała ogromne części skalne wpadające do Słońca na swoich  SUN CAM.  Te części pochodziły z Nibiru.
Co do planowanego ludobójstwa, nie wydaje mi sie aby chodziło o zniszczenie 90% populacji. Mam do tego powody. Chodzi o zniszczenie niektórych ras ludzkich – np. czarnej. Mamy też na to dowody – to co się dzieje w Afryce, na Haiti itp.
Prawdziwe zagrożenie jest gdzie indziej. Tego boją się Iluminaci. Dlatego chcą nam zaserwować Alien Staged Invasion (Inwazja Obcych), aby jej użyć do przedstawienia nam rasy Reptylianskiej jako wybawicieli. A także do zainscenizowania ponownego przyjścia Chrystusa w celu oficjalnego zapoczątkowania NWO (Nowego Porządku Świata) z jej nową religią. Nota bene wizerunki Swiętych i Chrystusa będą HOLOGRAMAMI.

Realia są następujące – toczy sie wszelkie „gwiezdne wojny” o przewagę pomiędzy różnymi, nieżyczliwymi nam ET (Extraterrestials, Obcy), których ambicją jest przejęcie kontroli nad Ziemią. Wiele z nich wspołpracuje z Tajnym Rządem na Ziemi. Czyli Iluminatami. Iluminatom zależy na pozostaniu „przy żłobie”, a ET na przejęciu kontroli nad rasą ludzką w każdym sensie oraz bogactwami naturalnymi Ziemi.
Tzw. Secret Space Program (tajny Program Kosmiczny) dysponuje niezwykłą technologią do celów wykrywania zagrożeń. Ale o tym, jak będą przebiegały pewne cykliczne procesy w naszej Galaktyce – np. rozbłyski słoneczne (kulminacyjny punkt 2012), nie wie nikt. Są różne teorie, ale w gruncie rzeczy trudno je przewidzieć. The Secret Space Program w stanie Colorado w USA ma do dyspozycji niezwykle zaawansowane gigantyczne komputery używane do symulacji ewentualnych wydarzeń np. zmiany klimatu.
Obecnie toczy się na Ziemi wojna o klimat. „Chemtrails” (smugi chemiczne) jest jednym z jej aspektów. Ich tworzenie  ma na celu (m.in.) ukrywanie potężnych statków pozaziemskich przed ludnością aby nie zepsuć sobie planowanejgo Alien Staged Invasion („Inwazji” Obcych). Wojny pogodowe są inscenizowane przez tajne rządy wielu krajów. Iluminaci chcą po prostu na siłę zmienić historię ludzkiej (i tak zmanipulowanej rasy) stosownie do ich programu. wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej zatrzymał przepływ Golfsztromu. Reperkusje tego będą dla Europy  bardzo bolesne – czeka nas Mini Epoka Lodowa!!!!!!! Można sobie wyobrazić co to będzie oznaczało dla  wegetacji.

Niestety, nie mamy braci w Kosmosie! Niestety – ludzkość musi sama za siebie odrobić lekcje.  Zgodnie  z prawem wolnej woli – Boskim prawem!  Ale mamy sąsiadów!  Mamy też wspólnego wroga – Reptylian, którzy są także zagrożeniem dla pozostałych ras we Wszechświecie. I pomoc w postaci inspiracji i wiedzy od tych lepszych od nas z wysoka. Np. Arkturian – z Arkturusa. To jest rasa niezwykle duchowa. A ich statki kosmiczne krążące wokół Ziemi są bardzo zaawansowane.
Iluminaci nie są w stanie wszystkiego przewidzieć, np. nie przewidzieli, że internet ułatwiający dostęp do wiedzy zagrozi ich taktykom.

Jedno jest pewne nie czas na walki, czas na konkretne działania, a Polacy niestety nie mają wiele cech Szwajcarów czy Niemców. Dlatego konfrontacja z pewnymi wydarzeniami bedzie wyglądała inaczej w obu przypadkach. Wiedza większości Polaków została uformowana na bazie judeo-chrześcijańskiej religii, dlatego toczą się walki o krzyż, a nie o DUSZĘ – swoją własną! Polacy jako naród  mają w sobie program ofiar. Za długo poddani byliśmy programowaniu przez szkołę, religię i inne instytucje. Nasz materiał genetyczny jest inny niż Niemców czy Szwajcarów, ponieważ kto inny nam go dostarczył. Są jednakże pośród Polakow jednak także ludzie swiatli i naprawdę wierzący w  Boga – tego którego mamy w sobie. Wiele pracy wymagać będzie zmiana wzorców myślenia w naszym narodzie! A czasu jest niewiele.

Na to trzeba byłoby zwrócić uwagę, a nie ulegać subtelnym wpływom Iluminati i popadać w lęk czy depresję. Co nalezy niezwłocznie zrobić, to:

– pozbyć się STRACHU – co ma wielkie oczy!
– sięgnąć po wiedzę z naszego wnętrza
– stworzyc własne realia

Jest wiele wyjść i alternatyw, ale potrzeba powagi aby je rozważyć. Zbliżamy się do Centrum Galaktyki i pomimo, że rzeczywistość trójwymiarowa pozostanie, to wyższe wymiary zaczną dominować. Dlatego, jak Pan Jezus powiedział „Każdemu wg. jego wiary”. O tym w którym kierunku uda się rasa ludzka zależy od nas – tych najmniejszych! Ci tzw. „wielcy” szykują nam, jak zwykle, najgorszy los. Tym razem „BORG SOCIETY” (stworzenie z ludzi rasy sterowanych zdalnie cyborgów). Wiadomo co sie za tym kryje. Nie można zapomnieć o  polityce DEZINFORMACJI na niespotykaną skalę wszędzie, także, a może szczególnie i w internecie. Dlatego musimy sięgać po wiedzę wewnętrzną, wiedzę naszej duszy, ona tam jest i jest nieomylna!
Na szczęście Najwyższym Kontrolerem i Sprawcą jest BOSKI UMYSŁ. To ON obdarza wiedzą i INSPIRACJĄ. Nauczmy się o nią prosić!

Reklamy