Vedy o Inwazji Obcych – list z Indii

Bardzo dużo sie dzieje! Ale nie tylko na powierzchni Ziemi. Może nawet więcej dzieje się pod powierzchnią i w Kosmosie.  Jedno jest pewne – w tym, co się dzieje na Ziemi maczają ręce Iluminaci.
================================================================
Ostatnie artykuły na temat „zbliżających się statków kosmicznych” wywołały sporo zamieszania. Komentarze wyrażają zdziwienie poruszonym tematem na tym blogu, który dotąd zajmował się głównie geopolityką. Jednakże temat zmiany klimatu, zaburzeń grawitacyjnych czy nawet UFO może mieć podłoże polityczne, nie muszą być to bowiem fenomeny niezależne od działania człowieka. Dostaję też sporo ciekawych maili, dzisiaj przytoczę nieco przeredagowane fragmenty korespondencji od pewnej osoby przez lata mieszkającej w Indiach, znającej bardzo dobrze kulturę , religie i historię, o której w Polsce niewiele się mówi.
Nie znaczy to, że poniższa opinia jest zgodna z moją – przyznam, że ja się zupełnie nie orientuję w tym temacie. Proszę więc o wasze uwagi.

Czy hinduskie Vedy zawierają ukrytą prawdę o historii Ziemi?

Bardzo dużo sie dzieje! Ale nie tylko na powierzchni Ziemi. Może nawet więcej dzieje się pod powierzchnią i w Kosmosie.  Jedno jest pewne – w tym, co się dzieje na Ziemi maczają ręce Iluminaci. Ich czas jest policzony dlatego za wszelką cenę chcą zniszczyć jej bogactwa, aby nie zostawić nic dla potencjalnych agresorów spoza naszego Układu słonecznego. To oni, czy też przy pomocy HAARP czy ELF potęgują naturalne trzesienia ziemi spowodowane przesuwaniem się płyt tektonicznych. To samo dotyczy wybuchów wulkanów.
Iluminaci mają swoja agendę – cała tzw. Księga Objawień została przez nich stworzona na bazie wiedzy którą tysiące lat zachowywali w sekrecie przed ogółem ludzkości. Wiele zjawisk geologicznych ma związek z pewnymi procesami cyklicznymi i tak się składa, że obecnie równocześnie przebiegają trzy planetarne procesy cykliczne (o czym piszą bardzo rozlegle hinduskie Vedy).
Zacznę więc od Ved i Indii. To prawda, ze Iluminaci weszli na teren Indii z brudnymi buciorami. Brutalnie, jak ich muzułmańscy poprzednicy. Ostro zabrali się za niszczenie starej kultury vedyjskiej. Bardzo im się to udaje. Polecam stronę www.ramadeva2.wordpress.com. Posłużyli się przekupnymi karłami nie będącymi przedstawicielami starej vedyjskiej kultury – aby niszczyć skarby wiedzy o wszechświecie. To stara taktyka Iluminatów (zaczynają od niszczenia wiedzy, m.in.palenia książek). Wiodący Iluminaci należą do tzw. SHAPE SHIFTERS (zmieniający swój kształt). Mają w sobie 50% krwi rasy reptyliańskiej.
Dlaczego wspominam o Reptylianach? I jak to się ma do Indii i Nibiru? Otóż ma. Kasta braminów w Indiach nie udostepniała Ved aż do niedawna. Vedy napisane zostały w sanskrycie, ale od ponad 30 lat tłumaczy się je na wiele językow. Moja prawdziwa wiedza pochodzi nie ze źródeł pisanych, lecz przekazów ustnych. Wiedza o innych kulturach pozaziemskich jest w Vedach, ale także w archiwach Watykanu, jednak nigdy nie byla podana na użytek mas. To się jednak zmieniło dzięki internetowi.

Pierwszymi osadnikami na Ziemi byli Reptylianie.

Na YouTube krąży filmik rzekomo przedstawiający przemianę b. prezydenta Kwaśniewskiego w gada

Działo sie to przed milionami lat kiedy Ziemia była zalana wodą. Reptylianie są rasą, która kieruje się zasadą „dziel i rządź”. Poniewaz ich DNA się nie zmienia uważają się za rasę nadrzedną. Niemal równolegle do nich na Ziemi pojawili się przedstawiciele przetrzebionej w wyniku gwiezdnych wojen rasy z Lyra – późniejsi Atlanci. Ich materiał genetyczny można znaleźć pośród północnoamerykańskich Indian, w antycznym Egipcie, Persji itd. Reptylianie (gadojdy) doznali wiele szkód w walkach z rasą ludzi i na pewien czas udali się do podziemia w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Ale po czasie zaczęli łączyc się z kobietami ludzkimi  przez co stworzyli wspomnianych wyżej SHAPE SHIFTERS – Iluminatów  czyli swoich przedstawicieli na powierzchni Ziemi. Obecnie Ziemia jest rządzona przez 13 rodzin m.in. brytyjska rodzina królewska, Rockefeller, Rotschild itd.
Reptylianie i Annunaki – to dwie różne kultury. Jednakze obie rasy należą do tzw. gadojdów. Annunaki stworzyli rasę czarną. Pomiędzy tymi dwoma odłamami toczy się teraz walka. A gdzie dwóch się bije to trzeci może skorzystać. I tutaj jest prawdziwe zagrożenie:  nieznane istoty ze swoimi gigantycznymi statkami kosmicznymi w pasie Kuipera (za orbitą Plutona), których boją się Iluminaci.
Zarówno Amerykanie,jak i Rosjanie (jak tez inne narody) maja porozumienia z rasami pozaziemskimi, których technologie przekraczają nasze możliwości pojmowania. Są bardzo zaawansowane. W zamian za pozwolenie dokonywania „Human Abductions” (porywanei ludzi i robienie na nich eksperymentów medycznych) dostarczyły one ziemskim rządom zaawansowanych technologii, o których się nie mówi jawnie.

Nie ma natomiast zagrożenia ze strony Nibiru!

Gigantyczne fragmenty zniszczonej Nibiru zarejestrowane przez SOHO?

Ta planeta została wysadzona ( wg Swerdłowa) przy pomocy Beam Particle Accelerator (urządzenie podobne do akceleratora w CERN) kiedy znajdowała się w pobliżu Jupitera.  Nastąpiło to najprawdopodobniej przy pomocy i we współpracy z reptylianami i innymi rasami współpracującymi z Iluminatami. Miało to miejsce  w kwietniu 2003. W tym czasie „gwiezdne wrota” w Bagdadzie znajdowały się już pod okupacją wojsk amerykańskich, które pod pretekstem zagrożenia ze strony Saddama Husseina wkroczyły do Iraku miesiąc wcześniej w oczekiwaniu na  to wydarzenie. Jak wiadomo –   Annunaki – mieszkańcy Nibiru byli twórcami  tych gwiezdnych wrót i przez nie mieli ponownie zejść na Ziemię w tym czasie. Zawsze to robili kiedy Nibiru znajdowala sie w pobliżu Ziemi, tj. co  ok. 3500   lat . NASA pokazała ogromne części skalne wpadające do Słońca na swoich  SUN CAM.  Te części pochodziły z Nibiru.
Co do planowanego ludobójstwa, nie wydaje mi sie aby chodziło o zniszczenie 90% populacji. Mam do tego powody. Chodzi o zniszczenie niektórych ras ludzkich – np. czarnej. Mamy też na to dowody – to co się dzieje w Afryce, na Haiti itp.
Prawdziwe zagrożenie jest gdzie indziej. Tego boją się Iluminaci. Dlatego chcą nam zaserwować Alien Staged Invasion (Inwazja Obcych), aby jej użyć do przedstawienia nam rasy Reptylianskiej jako wybawicieli. A także do zainscenizowania ponownego przyjścia Chrystusa w celu oficjalnego zapoczątkowania NWO (Nowego Porządku Świata) z jej nową religią. Nota bene wizerunki Swiętych i Chrystusa będą HOLOGRAMAMI.

Realia są następujące – toczy sie wszelkie „gwiezdne wojny” o przewagę pomiędzy różnymi, nieżyczliwymi nam ET (Extraterrestials, Obcy), których ambicją jest przejęcie kontroli nad Ziemią. Wiele z nich wspołpracuje z Tajnym Rządem na Ziemi. Czyli Iluminatami. Iluminatom zależy na pozostaniu „przy żłobie”, a ET na przejęciu kontroli nad rasą ludzką w każdym sensie oraz bogactwami naturalnymi Ziemi.
Tzw. Secret Space Program (tajny Program Kosmiczny) dysponuje niezwykłą technologią do celów wykrywania zagrożeń. Ale o tym, jak będą przebiegały pewne cykliczne procesy w naszej Galaktyce – np. rozbłyski słoneczne (kulminacyjny punkt 2012), nie wie nikt. Są różne teorie, ale w gruncie rzeczy trudno je przewidzieć. The Secret Space Program w stanie Colorado w USA ma do dyspozycji niezwykle zaawansowane gigantyczne komputery używane do symulacji ewentualnych wydarzeń np. zmiany klimatu.
Obecnie toczy się na Ziemi wojna o klimat. „Chemtrails” (smugi chemiczne) jest jednym z jej aspektów. Ich tworzenie  ma na celu (m.in.) ukrywanie potężnych statków pozaziemskich przed ludnością aby nie zepsuć sobie planowanejgo Alien Staged Invasion („Inwazji” Obcych). Wojny pogodowe są inscenizowane przez tajne rządy wielu krajów. Iluminaci chcą po prostu na siłę zmienić historię ludzkiej (i tak zmanipulowanej rasy) stosownie do ich programu. wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej zatrzymał przepływ Golfsztromu. Reperkusje tego będą dla Europy  bardzo bolesne – czeka nas Mini Epoka Lodowa!!!!!!! Można sobie wyobrazić co to będzie oznaczało dla  wegetacji.

Niestety, nie mamy braci w Kosmosie! Niestety – ludzkość musi sama za siebie odrobić lekcje.  Zgodnie  z prawem wolnej woli – Boskim prawem!  Ale mamy sąsiadów!  Mamy też wspólnego wroga – Reptylian, którzy są także zagrożeniem dla pozostałych ras we Wszechświecie. I pomoc w postaci inspiracji i wiedzy od tych lepszych od nas z wysoka. Np. Arkturian – z Arkturusa. To jest rasa niezwykle duchowa. A ich statki kosmiczne krążące wokół Ziemi są bardzo zaawansowane.
Iluminaci nie są w stanie wszystkiego przewidzieć, np. nie przewidzieli, że internet ułatwiający dostęp do wiedzy zagrozi ich taktykom.

Jedno jest pewne nie czas na walki, czas na konkretne działania, a Polacy niestety nie mają wiele cech Szwajcarów czy Niemców. Dlatego konfrontacja z pewnymi wydarzeniami bedzie wyglądała inaczej w obu przypadkach. Wiedza większości Polaków została uformowana na bazie judeo-chrześcijańskiej religii, dlatego toczą się walki o krzyż, a nie o DUSZĘ – swoją własną! Polacy jako naród  mają w sobie program ofiar. Za długo poddani byliśmy programowaniu przez szkołę, religię i inne instytucje. Nasz materiał genetyczny jest inny niż Niemców czy Szwajcarów, ponieważ kto inny nam go dostarczył. Są jednakże pośród Polakow jednak także ludzie swiatli i naprawdę wierzący w  Boga – tego którego mamy w sobie. Wiele pracy wymagać będzie zmiana wzorców myślenia w naszym narodzie! A czasu jest niewiele.

Na to trzeba byłoby zwrócić uwagę, a nie ulegać subtelnym wpływom Iluminati i popadać w lęk czy depresję. Co nalezy niezwłocznie zrobić, to:

– pozbyć się STRACHU – co ma wielkie oczy!
– sięgnąć po wiedzę z naszego wnętrza
– stworzyc własne realia

Jest wiele wyjść i alternatyw, ale potrzeba powagi aby je rozważyć. Zbliżamy się do Centrum Galaktyki i pomimo, że rzeczywistość trójwymiarowa pozostanie, to wyższe wymiary zaczną dominować. Dlatego, jak Pan Jezus powiedział „Każdemu wg. jego wiary”. O tym w którym kierunku uda się rasa ludzka zależy od nas – tych najmniejszych! Ci tzw. „wielcy” szykują nam, jak zwykle, najgorszy los. Tym razem „BORG SOCIETY” (stworzenie z ludzi rasy sterowanych zdalnie cyborgów). Wiadomo co sie za tym kryje. Nie można zapomnieć o  polityce DEZINFORMACJI na niespotykaną skalę wszędzie, także, a może szczególnie i w internecie. Dlatego musimy sięgać po wiedzę wewnętrzną, wiedzę naszej duszy, ona tam jest i jest nieomylna!
Na szczęście Najwyższym Kontrolerem i Sprawcą jest BOSKI UMYSŁ. To ON obdarza wiedzą i INSPIRACJĄ. Nauczmy się o nią prosić!

Reklamy

33 responses to “Vedy o Inwazji Obcych – list z Indii

 1. radtrap 28 grudnia 2010 o 1:03 pm

  „Reptylianie i Annunaki – to dwie różne kultury. Jednakze obie rasy należą do tzw. gadojdów. ”

  Myśle że autor dał się porwać kłamstwom o ufo i schodzi na manowce. Ludzie opętani też są atakowani przez gadojdów??

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 1:42 pm

   Masz całkowitą rację.Ten tekst to żywcem kwintesencja ideologii Iluminatów,a już twierdzenia o rozbiciu Nibiru sa „wzruszające”To nie ma nic wspólnego z wiedzą wedyjska.Są to informacje rodem z amerykańskiej literatury,będącej przygrywką do Wielkiego Zwiedzenia,czyste New Age.Dosłownie zero,wiedzy Braminów.Będę musiał na swoim blogu przypomnieć wedyjskie teksty,już je kiedyś zamieszczałem ,ale przyda się powtórka.

 2. zenobiusz 28 grudnia 2010 o 1:44 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/19/3049/

 3. zenobiusz 28 grudnia 2010 o 1:45 pm

  ” kiedyś tam na południu istniały wielkie lasy i łąki, a wśród nich wielkie oświetlone miasta, zamieszkiwane przez ludzi, którzy latali do nieba na spotkanie piorunom. Później jednak pojawiły się demony i wszystkie miasta zostały zniszczone.”
  Z tymi demonami będziemy mieli do czynienia.Link powyżej.

 4. zenobiusz 28 grudnia 2010 o 2:12 pm

  Asurowie przypominają greckich tytanów, błędnie opisywani jako zwykłe demony lub niearyjskie ludy Indii (anarya).
  Porównywani są czasem do chrześcijańskich upadłych aniołów, ponieważ są także bytami duchowymi, o mocy mniejszej niż boska, ale większej niż moc ludzi. Wg tej hipotezy część z nich wcielona jest w ludzi, a część pozostała w formie czysto duchowej, jako demony i strzygi.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Asura

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 2:13 pm

   I tak to właśnie wygląda.To Anunnaki.

   • spokojny 30 grudnia 2010 o 10:29 am

    Te pana Anunnaki są tak wiarygodne ,jak ino o wzrastającej liczbie trzęsień ziemi –

    spokojny powiedział/a
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    Grudzień 30, 2010 @ 10:24 am 0
    0

    Rate This
    Rate This

    Panie Zenobiusz ,naprawdę nie wiem w co się pan bawisz .
    Po raz kolejny wklejasz pan NIEISTNIEJĄCE WYKRESY , aby udowodnić ,że ilość trzęsien ziemi wzrasta . Proszę odnaleźć te wykresy na podanych adresach i zaprezentować zdjęcie całej strony czytelnikom .

    http://earthquake.usgs.gov/earthqakes/eqarchuves/year/eqstats.php

    http://earthquake.usgs.gov/regional/world/historical.php

    Liczę ,że potraktuje to pan serio ,proszę sprawdzić .

    Dalej chcesz pan utwierdzić KŁAMSTWO odsyłając na prywatny blog

    http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/earthquakes-2010-onethird-more

    gdzie ktoś sobie wkleił sfałszowane wykresy ?
    TAKIM SPOSOBEM ,to kolejna osoba powołując się na pana blog będzie rozpowszechniała FAKTY .pana zdaniem ?

    UDOWODNIJ PAN ŻRÓDŁO WYKRESÓW , z adresami widniejącymi ,że pochodzą z przypisanych im stron .

    Ja naprawdę niewiele wymagam ,poza sprawdzalnymi linkami .
    Odpowiedz

    Wklejam tu ,bo nie mam gwarancji ,że komentarz się pojawi u Zenobiusza.

   • spokojny 30 grudnia 2010 o 11:01 am

    Panie Monitor tylko na prywatnym blogu istnieją te wykresy
    http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/earthquakes-2010-onethird-more

    ,natomiast na adresach z tych wykresów

    http://earthquake.usgs.gov/earthqakes/eqarchuves/year/eqstats.php

    http://earthquake.usgs.gov/regional/world/historical.php

    już Pan wykresów nie znajdziesz ,co dowodzi ,że ich po prostu nie ma ,bo są sfałszowane .

    Proszę samemu sprawdzić

 5. Annah 28 grudnia 2010 o 3:16 pm

  Monitor, to Ty też dołączyłeś do piewców nowej wiary?

  • monitorpolski 28 grudnia 2010 o 3:53 pm

   Dlaczego tak sądzisz?

 6. pulok 28 grudnia 2010 o 4:00 pm

  Ludzie przestanicie pisac o jakis anunaki.Przestanicie sie zajmowac obcymi pogladami
  na swiat …Nawaszych oczach rozbieraja wam ojczyzne matoly

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 4:55 pm

   Oni przyjdą po Twoją duszę,i wtedy na nic Ci Ojczyzna.

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 4:57 pm

   Po prostu doczytaj,poświęć trochę czasu,rządy zachowują się jakby jutro miał byc potop,nie tylko w Polsce.Nie bez przyczyny,poznaj ją nim będzie za późno na reakcję.

   • monitorpolski 28 grudnia 2010 o 9:33 pm

    Moja analiza wskazuje na dwie możliwości – 1. rządy wiedzą o grożącej zagładzie i dzielą co popadnie między sobą – jak sępy padlinę 2. rządy wykonują zalecenia tajnego rządu światowego w celu przygotowania do depopulacji.
    W miarę zdobywania wiedzy zaczyna przeważać u mnie opcja 1. Do tej pory byłem przekonany, że to „uny” chcą nas wszystkich wybić w 2012. Szczerze – wolałbym żebby to była opcja 2 bo mielibyśmy jeszcze możliwości przeciwdziałania, ale jak to jest opcja 1 to należy myśleć o tym jak się uchronić…

 7. pulok 28 grudnia 2010 o 5:15 pm

  Otym ze chca wszystkich zachipowac to wiedzialem 10-lat temu.I jesli sie wspulnie nie zjednoczymy to jednostak nic nie zrobi,bedziemy wszyscy zaczipowani.. Ale kto chce to zrobic nie wazne ze to beda anunaki czy inni..Wiem tylko jedno wladza ktora
  mamy w polsce nie jest polska wladza..I my jako narod o tak bogatej tradycji musimy sie wziac w garsc..TO jest moj punkt widzenia ktos moze powiedziec o;nawiedzony oszolm tak jestem nawiedzony oszolom .Jestem polakiem i mam obowiazki polskie..W k……a mnie nasza ospalosc i opieszalosc spoleczna..Atym bardziej polemika na tematy ktore sa nie dokonca sprawdzone,,Ja jestem otwarty na swiat ..Ale niebede tu
  pisal otym gdyz mam dosc polemiki …Teraz jest czas na dzialanie…A to co robi ta niba wladza w polsce Mozna tylko okreslic niszczenie narodu (kraju)w sposob ekonomiczny polityczny i socjalny …KONIEC TEJ WLADZY W POLSCE ..DO ROBOTY POLACY
  SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2011…..BOG HONOR I OJCZYZNA

  • monitorpolski 28 grudnia 2010 o 9:31 pm

   Bardzo dobrze odwagi i do boju! Każdy ma swoją działkę, ja walczyłem ze „świniokiem” w zeszłym roku, poradzimy sobie wspólnie z innymi i z „annunokiem
   w 2012.

 8. pulok 28 grudnia 2010 o 5:18 pm

  Acha jeszcze jedno nikt nie musi odpisywac ba nawet zgadzac sie z mna..Ja nieche..
  Wyjdz na ulice i popatrz dokladnie co sie w polsce dzieje..Dziekuje

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 5:58 pm

   Po co marnować chipy, i ryzykować zamieszki jak wkrótce miliony będą ginąc w kataklizmach.??To wszystko potem,a teraz odwracanie uwagi,by nikt nie zadawał właściwych pytań.

 9. ALFA 28 grudnia 2010 o 8:28 pm

  Najprędzej to wierzę w to PROJEKT BLUE-BEAM planowany przekręt wszechczasów
  Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma.
  http://newworldorder.com.pl/artykul,2797,Projekt-BLUE-BEAM-%C3%A2-planowany-przekret-wszechczasow

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 9:05 pm

   Zauważ że przeciw złym obcym mają nam pomagać ci dobrzy,i to właśnie jest sedno sprawy,wyląduje nam ufo z Chrystusem i Mojżeszem,i dadzą nam nową wiarę,z którą wszyscy ludzie się zgodzą ,jak w masońskich marzeniach.

  • monitorpolski 28 grudnia 2010 o 9:29 pm

   Dlatego tak ważna jest analiza tego co się dzieje. Dodam tylko, że jeśli chodzi o okaleczanie bydła – złapano na tym oddziały jakichś bandziorów w czarnych helikopterach, od tamtej pory okaleczenia się skończyły.

 10. ALFA 28 grudnia 2010 o 9:40 pm

  Ale ciężko dotrzeć do ludzi ,żeby otworzyli oczy jesteśmy wyśmiewani oj ciężko ciężko .My Polacy będziemy ofiarami jak w II WŚ.

  • zenobiusz 28 grudnia 2010 o 10:24 pm

   Ludzie, będą coraz częściej dostrzegać, co się dzieje.Będą szukać odpowiedzi.Im więcej ją będzie znało tym lepiej,taka jest nasza rola,a że kpią,trudno,taka uroda tego świata.

 11. Buka 29 grudnia 2010 o 11:43 am

  Albo wykreują konflikt światowy wokół czego cały czas taniec trwa,albo zagrożenie inwazją by osiągnąć swój cel,może też pokuszą się o jedno i drugie.Jedyne co przychodzi mi do głowy to solidarne zjednoczenie wszystkich ludzi bez względu na wyznanie,kolor skóry itd by dobrać im się do tyłka.Tyle tylko,że udało im się skłócić i skierować przeciw sobie dokładnie wszystkich.Czy nam „świrom” udałoby sie ich wzorem znów zjednoczyć ludzi? Nie wiem ale przydałaby się jakaś super akcja informacyjna jak podczas świni mówiąca o ich planach,ponieważ większość ludzi jednak nie ma o tym pojęcia.A na marginesie jakieś chyba 2 dni temu mieliśmy w tv Lucjana Łągiewkę i jego nagrody oraz info,że jego wynalazkami zainteresowana jest Europejska Agencja Kosmiczna,oraz szejkowie i końcowy komentarz,że prędzej zobaczymy jego technologie w kosmosie niż zainteresuje się nim Polska.

 12. Fraktal 29 grudnia 2010 o 2:40 pm

  Kolejne kłamstwa.

 13. Reakcjonista 29 grudnia 2010 o 4:52 pm

  zenobiusz prawde wam powie jego słuchajcie.

 14. poliszynel 29 grudnia 2010 o 10:32 pm

  ONZ szuka ambasadora do kontaktów z UFO. Proponuję Zenobiuszka. Oblatany w temacie. Na wszelki wypadek niech Zenobiuszek weźmie ze sobą jako relikwię zdjęcie błogosławionego Kalksteina – to go uchroni od złych mocy ananuków i reptilianów.
  Zenobiuszku, nie zapomnij przeżegnać się, wzywać imienia Pańskiego i splunąć przez lewe ramię. To pomaga.

  • zenobiusz 29 grudnia 2010 o 10:56 pm

   Mam nadzieję,mimo wszystko że dożyjesz.

 15. poliszynel 31 grudnia 2010 o 10:59 am

  Monitor – ostrzeżenie:
  http://niebezpiecznik.pl/post/xss-na-wordpress-3-0-3-kses-php/

 16. KamilMozart 11 stycznia 2011 o 10:50 pm

  Żal! Znów pic na wodę! Iluminaci? Kosmici? Nibiru? Anunnaki? Wedy? Lepiej Biblię weźcie do ręki, a nie jakieś spiskowe teorie etc. Kosmici na Ziemi i Księżycu? Śmiech w biały dzień. Biblia ostrzega, że w czasach ostatecznych Szatan będzie mocniej oddziaływał na świecie i czynił fałszywe cuda. To jest jednym z nich.

 17. Yvonne 16 marca 2011 o 1:40 pm

  Ja bym oddelegowała do buddyzmu, który mówi o człowieku jako najwyższej formie świadomości, jaką ziemia wydała. To nam dano „panowanie nad wszelkim stworzeniem”. W człowieku działają te same siły, co na ziemi i w kosmosie. Zasada + i -. Ying&Yang. To człowiek powinien poznać swoją duchowość, bo póki co prawa natury ujarzmiane są dzięki technologii wykorzystywanej przeciwko ludzkości zaprzęgając ją jako niewolników do ichniejszego systemu robienia pieniędzy i zwiększania władzy.
  Człowiek pozna prawdę o sobie tylko zagłębiając się w siebie: uspokojenie, medytacja, wiara. Jak w przypowieści biblijnej, kiedy Piotr szedł po wodzie do Jezusa, ale wystraszył się nadchodzącej olbrzymiej fali i wpadł do wody. Jezus wyciągnął go z wody i spytał, czemu Piotr zwątpił i ma małą wiarę. Chcą nas więc zastraszyć, żeby świat zewnętrzny burzył naszą wiarę (nie mówię wyłącznie o chrześcijaństwie, ale o wierze w człowieka i jego zdolności).

 18. Yvonne 16 marca 2011 o 1:46 pm

  Wedy i księgi buddyjskie studiowała Bławacka. To jej fanem był Hitler. Ona pierwsza zaszczepiła na grunt zachodni New Age (wszytko do jednego wora). Okultyści korzystają z jej dorobku wykorzystując prawa natury do celów własnego ‚ego’