Amerykanie przygotowują się na kataklizm! A my?

Wzmożona aktywność sejsmiczna, katastrofalna zima, apokaliptyczne powodzie, tajemnicze zgony milionów ptaków, ryb i innych zwierząt – wszyscy powoli zauważamy, że coś niedobrego dzieje się w przyrodzie. Można wysnuć wiele hipotez na temat przyczyn pogarszającego się stanu rzeczy, ale chyba coraz mniej osób wierzy w globalne ocieplenie, tak forsowane przez wpływowe kręgi biznesowe zwane tu i ówdzie „unymi” czy też „elitami”.
( zob. też artykuł: Brązowy karzeł Nibiru – prawda czy fikcja? )

O nadchodzących zmianach bez wątpienia wiedział rząd amerykański czyniąc z tej oazy wolności totalitarny horror. Na skutek operacji fałszywej flagi, którą być zamach na WTC powołano wiele organizacji o charakterze policyjno – wojskowym. Konstytucja amerykańska praktycznie już nie działa – jedyne co z niej zostało to wolność słowa, dzięki której jeszcze kraj ten zachował pozory demokratycznego. Niemal zmilitaryzowano istniejące już służby cywilne, stworzono nowe, takie jak FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego).

Terroryzm – pretekst pod którym spacyfikowano USA, na pierwszy rzut oka wydaje się istotny, jednak jesli uświadomimy sobie, że 3 tysiące ofiar jest wielokrotnie mniejszą liczbą niż np. ilość ofiar w wypadkach samochodowych, a tu przecież nie obserwujemy żadnych restrykcji ograniczających w znaczący sposób wolności obywatelskie. Podobnie jak dla

Hitlera spalenie Reichstagu, tak i dla totalitarnego rządu USA zamach na WTC stał się wymówka do wprowadzenia zamordyzmu. Czy totalitaryzm amerykański aspirujący do ekspansji na cały glob skończy się podobnie do niemieckiego – pokaże przyszłość.

Zagrożone tereny USA wg raportu z 2008 roku

Jednakże powinniśmy uwzględnić też inne przyczyny zaostrzenia „bezpieczeństwa” w tym kraju, jak czysta chęć dominacji czy nawet ludobójstwa na narodzie amerykańskim.

Na stronie agencji FEMA już ponad 2 lata temu ukazał się alarmujący artykuł Are You Ready? (Czy jesteś gotowy?) na temat przyszłych trzęsień ziemi, które miałyby dotknąć tereny tzw. Strefy Sejsmicznej Nowego Madrytu (New madrid Seismic Zone), a więc stanów: Alabama, Arkansas, Illinois, Indiana, Kentucky, Mississippi, Missouri i Tennessee ( http://www.fema.gov/news/newsrelease.fema?id=46854 ). Według raportu Impact of Earthquakes on the Central USA (Wpływ Trzęsień Ziemi na Środkowe USA), na który powołuje się FEMA (https://www.ideals.illinois.edu/handle/2142/8971) dodatkowo zagrożone są tereny tzw. Wabash Valley Seismic Zone (Strefa Sejsmiczna Doliny Wabash) w południowym Illinois and południowo-wschodniej Indianie Oraz East Tennessee Seismic Zone (Strefa Sejsmiczna Wschodniego Tennessee), a także północno-wschodniej Alabamie.

Przewidywania skutków trzęsień ziemi, które mogą sięgać nawet ponad 7 stopni w skali Richtera nie wyglądają zbyt różowo. Setki tysięcy ludzi bez dachu nad głową, dziesiątki miliardów dolarów strat. Pamiętajmy jednak, że te oceny były wykonane ponad 2 lata temu, kiedy to jeszcze nikt nie mówił o tym, że cała Ziemia się trzęsie!

Bezpieczne domy

Możemy jednak założyć, że ludzie odpowiedzialni za stworzenie tego i innych raportów wiedzieli, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost częstotliwości i siły trzęsień. Przygotowania mogą mieć na celu zapewnienie funkcjonowania kraju w warunkach skrajnie niebezpiecznych, jak np. przeskok ziemskiego pola magnetycznego czy też gwałtowne przesunięcie się płyt tektonicznych na skutek np. bliskiej obecności dużego ciała niebieskiego lub uderzenia potężnej asteroidy. Trzęsienia ziemi zawsze były i nikt nie robił z tego większego problemu. Tu jednak wyraźnie widać, że przypuszczalna katastrofa będzie miała niezwykły wymiar.
Dwa lata czy nawet rok temu nikt nie zwróciłby uwagi na podobne publikacje. Jednak gdy obserwujemy trudno wytłumaczalne zjawiska jak tajemnicze zgony milionów zwierząt, doniesienia o obecności w Układzie Słonecznym tajemniczego ciemnego ciała  niebieskiego o dużej masie, czy też wyraźne przesuwanie się, zapadanie i podnoszenie płyt kontynentalnych, nie można już ignorować tezy, że może być naprawdę źle.

Prasa, radio i telewizja na razie ignorują te doniesienia, wrzucając je do wora teorii konspiracji. Jednak internauci piszący na popularnych blogach jak http://www.poleshift.ning.com nie marnują czasu.

Rów w Etiopii się rozszerza

W dyskusjach mówi się otwarcie o tym, że Ziemia niedługo ulegnie gwałtownym zmianom – może nastapić zmiana kierunku obrotowego, co spowoduje wielusetmetrowe tsunami na skutek bezwładności wód oceanów, które wedrą się na lądy, Słońce zaleje Ziemię strumieniem śmiercionośnych cząstek, gdyż ta utraci swoją ochronę magnetyczną, a nasza gwiazda będzie akurat w fazie wzmożonej aktywności, na lądzie pojawią się potężne szczeliny, z których będzie wypływać lawa.

Faktycznie, takie zjawisko obserwuje się już w Etiopii, gdzie na długości ponad 60 km nagle pojawiła się szczelina o średniej głębokości kilkunastu metrów i szerokości kilku metrów, która się gwałtownie poszerza. W niektórych miejscach jest tak głęboka, że wydobywa się z niej lawa. Na jej miejscu ma być nowe morze, które podzieli Afrykę na 3 części.

Internauci rozpatrują różne scenariusze, ale wszyscy są zgodni co do tego, że najważniejsza będzie lokalizacja miejsca pobytu w tych trudnych warunkach i odpowiednie pomieszczenie. ( http://poleshift.ning.com/forum/topics/monolithic-domes )
Zaczynają się więc budowy domów o kształcie kopuły, który to okazuje się najbardziej odporny na wszelkie zagrożenia atmosferyczne (http://www.monolithic.com/). Buduje się podziemne bunkry, a rząd amerykańki w tajemnicy przed społeczeństwem ma już gotowe podziemne miasta! Tę konspirację zdemaskował częściowo w swoim programie telewizyjnym Jesse Ventura ( http://www.youtube.com/watch?v=fOWWIDT910I ) demaskując konstrukcje pod lotniskiem w Denver – podziemne miasto na kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców! A takich miejsc jest znacznie więcej, jednak na pewno nie będzie w nich miejsca dla zwykłych Amerykanów.

Chińczycy również przygotowują się do nadchodzących katastrof.

Puste miasta w Chinach...

W środkowych Chinach, z dala od oceanu powstały wielomilionowe miasta, które … świecą pustkami. Na wielotysięcznych osiedlach nikt nie mieszka, bloki stoją puste. Nieliczne samochody są zaparkowane wyłącznie w pobliżu budynków rządowych. Nie trzeba nadmieniać jakie wielkie koszty poniesiono budując te miasta – widma. Wg. dostępnych informacji miasta te moga przyjąć 64 miliony mieszkańców. Czyżby planowano wysiedlenie terenów nadmorskich, zagrożonych potężnym tsunami?

Nie można wykluczyć, że dyskusje na tym i podobnych blogach są wynikiem paranoi wytworzonej przez wpływowe jednostki jak Nancy Lieder, która zachowuje sie raczej jak agentka psy-op niekoniecznie amerykańskiego rządu, posiadajaca niewątpliwie zdolności hipnotyczne (wystarczy ją zresztą przez chwilę posłuchać na YouTube).
Jednak fakty są faktami i musimy z tym się jakoś pogodzić. Trzęsień jest coraz więcej, są coraz bardziej gwałtowne. Zaczynają występować tam gdzie ich nigdy nie było. Klimat się wyraźnie zmienia – tu można mieć jeszcze nadzieję, że jest to wynik zbiegu aktywności słonecznej i ustawienia planet, czy też niedawnego wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej. Jednak doniesienia o zmianach w magnetosferze ziemskiej ( http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/magnetosphere-acting-up-again ), oficjalne potwierdzenia przesunięcia pól magnetyczych (http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1307790/pg1)

Szef agencji pogodowej NOAA potwierdza przesunięcie pól magnetycznych!

czy też katastrofy powodziowe w rejonie Australii i Indonezji, nie napawają optymizmem. Tłumaczenie wszystkiego HAARP-em i innymi broniami totalnej zagłady nie ma sensu, gdyż nawet nie potrafimy dokładnie wytłumaczyć w jaki sposób takie bronie mogłyby być przyczyną wielkich zmian ogarniających cały glob.

Niezależnie od przyczyn tych zmian, powinniśmy się przygotować na bardzo cieżkie czasy. Polacy mieszkający za granicą powinni wracać do Ojczyzny by razem przygotowywać się na nadchodzace katastrofy, a także bronić kraju przed szukającym łupów najeźdźcą. Na początek proponuję byśmy nie ignorowali potencjalnego zagrożenia – w miarę zdobywania informacji i rozwoju sytuacji na pewno wszyscy wybierzemy własciwą drogę.

zob. też:

Północny biegun przesunął się w kierunku Rosji:
http://zenobiusz.wordpress.com/2011/01/06/polnocny-biegun-magnetyczny-przesunal-sie-w-kierunku-rosji-nibiru-coraz-blizej/

NASA o „wędrówkach” biegunów magnetycznych – Earth’s Inconstant Magnetic Field
http://www.nasa.gov/vision/earth/lookingatearth/29dec_magneticfield.html

Miziaforum straszy, ale nie bez powodu. Nie należy jednak uciekać do Afryki, a do Polski!
Rozpoczęła się epoka lodowcowa – Golfsztrom zmienił kierunek pływu…

http://miziaforum.wordpress.com/2011/01/06/rozpoczela-sie-epoka-lodowcowa-golfsztrom-zmienil-kierunek-plywu/

2 miliony martwych ryb w Maryland!
http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/2-million-dead-fish-found-in

Chiny przygotowane na masowe migracje ludności – Miasta – widma:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1339536/Ghost-towns-China-Satellite-images-cities-lying-completely-deserted.html

Ptaki wciąż giną, tym razem w Chinach:
http://beforeitsnews.com/story/341/332/BREAKING_Eagle_and_Birds_fall_from_the_sky_in_CHINA.html

Reklamy