Koniec WordPressa? Blog grypa666 zablokowany dla autora dr Piotra Beina

Mam nadzieję, że wszyscy polscy autorzy blogów na WordPress zareagują tak samo jak ja – oburzeniem na łamanie prawa do wolności słowa. Jeśli zamieszczanie nazwiska osoby jest bezprawne to od tego są sądy a nie administracja bloga.
Ponieważ jestem założycielem blogu http://www.grypa666.wordpresss.com, przekazałem go pod koniec 2009 roku dr Piotrowi Beinowi z Kanady, muszę ostro zareagować na blokadę dostępu do blogu autorowi większości wpisów. Oto mail jaki dzisiaj otrzymałem od dr Piotra Beina:

Drodzy,
WordPress zablokowal mi wpisywanie na Grypie666, bo wymienilem nazwisko i miasto Lukasza, ktory otrzymal wyplate z datkow na moj blog! Ten sam Lukasz jako asysta techniczna, skrycie wykasowal mi kilkanascie wpisow w czerwcu ubr. (chyba z zawisci ze mieszkam jak wiekszosc w Kanadzie w domu, a nie pod mostem…). Wewnetrzny e-terrorysta przy pracy… Mimo przypomnienia, od kilku dni WordPress nie przysyla odpowiedzi  na pytanie, z ktorego paragrafu zlamalbym reguly WordPressa publikujac oczekiwany przez blogowiczow wykaz odbiorcow czesci ich datkow. Nie wiem, jak dlugo nie bede mogl uaktualniac Grypy666 z tej przyczyny. W miedzyczasie zapraszam na http://www.piotrbein.wordpress.com gdzie znajdziecie m.in. podarunek na Prawoslawne Boze Narodzenie i 10 najlepszych artykulow 2010, wg Johna Kaminskiego.
<powyzsze mozecie opublikowac na swych blogach>

Mam nadzieję, że wszyscy polscy autorzy blogów na WordPress zareagują tak samo jak ja – oburzeniem na łamanie prawa do wolności słowa. Jeśli zamieszczanie nazwiska osoby jest bezprawne to od tego są sądy a nie administracja bloga. Sądzę, a mam ku temu podstawy, że był to tylko pretekst dla zamknięcia niepoprawnie politycznego bloga przez służby, nazwijmy to „reptyliańskie” czy „lucyferiańskie” – odwiecznych wrogów ludzkości i Chrześcijaństwa. Dowodem na to jest fakt, że Łukasz (pseud. Luc), którego nazwisko wymieniono na blogu nie jest obywatelem USA, gdzie znajdują się serwery i domena wordpressa, zatem nie podpada pod jurysdykcję tego kraju. Jeśli się nie podoba to, że dr Piotr Bein umieścił jego nazwisko w liście płac to powinien wyjść z zażaleniem do polskiego sądu. Piotr Bein jest bowiem również obywatelem RP.
Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu oficjalnego listu protestacyjnego dla WordPressa. Być może warto by się również pokusić o założenie sprawy cywilnej WordPressowi za łamanie prawa do wolności słowa, które jest gwarantowane konstytucjami USA i Kanady. Cała akcja ataku reptylian może się obrócić przeciwko nim samym!
O satanistyczną  dywersję podejrzewałem osobę z którą dr Piotr Bein miał problemy  już od dawna – z uwagi na m.in. dziwne włamania na moje konta zaraz po kontakcie z nim. Teraz graniczy to z pewnością.

Reklamy