Wydarzenia i komentarze 17.01.2011 r.

 • Chiński rząd zwiększy ilość egzekucji skorumpowanych urzędników
 • Tragiczna sytuacja w Australii.
 • Żydzi w USA się zbroją.

Chiński rząd zwiększy ilość egzekucji skorumpowanych urzędników

Czy przypadkiem nie jest to likwidacja opozycji?

(na podst. http://www.strategypage.com/htmw/htlead/articles/20110112.aspx)
Jest to oficjalne stanowisko chińskiego rządu. Skorumpowanych sędziów, policjantów, pracowników służb, wojskowych, a przede wszystkim członków partii, będzie się po prostu usuwać poprzez egzekucje (w artykule nie wspomniano o jakichkolwiek procesach sądowych). Dla partii komunistycznej, która niepodzielnie rządzi w Chinach od 1949 roku, korupcja stała się obecnie głównym problemem. Powoduje ona bowiem wzrost niepokojów społecznych, a to z kolei może zagrozić obecnemu status quo. W ciągu ostatnich 20 lat wprowadzono już zaostrzone przepisy antykorupcyjne i ukarano egzekucją wielu urzędników państwowych, ale widać, że to nie wystarcza. Najbardziej szkodliwe są drobne przestępstwa korupcyjne na niższych szczeblach i te głównie powodują gniew społeczny. Przykładami takich działań jest grabież majątków przez oficjeli za pomocą skorumpowanych policjantów (czymże się to różni od przejmowania nieruchomości w Polsce?). Policja pobiera też haracze za oskarżenia za niepopełnione przestępstwa. Afery korupcyjne zostały ujawnione też wśród wojskowych, którzy nawet handlują bronią.
Uwaga polscy urzędnicy państwowi – system chiński niedługo zacznie obowiązywać na całym świecie. Niewykluczone, że chińscy mocodawcy wprowadzą swoje prawa retroaktywnie także w Polsce. Lepiej już dzisiaj nie mieć brudnych łap!

zob. też: W Chinach corocznie wykonuje sie wyroki śmierci na 10,000 ludzi: http://www.phaseloop.com/foreignprisoners/news-china05.html

Tragiczna sytuacja w Australii.

Australia jest zalana

Oto treść maila jaki niedawno dostałem:
Witaj Marku, właśnie dostałem e-list od kuzynki z Australii, a w nim jest taki oto fragment:

Od Sydney w górę to już jest źle, a do granicy Queensland, to jest katastroficznie.

 • 12,000 domów zalanych, i do 39,000 domów dotkniętych powodzią
 • 13 ludzi zmarło/potopiło się
 • ok. 50 ludzi nie można znaleźć
 • w centralnej Wiktorii jest też pozalewane do pól domu……
 • bydło, ląd rolniczy, wszystko zalane!
 • ponieważ najwiecej lądu rolniczego (naprz. ananasy, banany, owoce, itd) jest w Queensland, to jedzenie ma podrozeć ok. 400%
 • w stolicy Queensland (Brisbane) odcięli prąd do całego miasta wczoraj – miasto jest zalane do połowy.
 • przez ten weekend, odbywały sie telefoniczne zbiórki na ten kryzys
 • ludzie mieszkają w namiotach, w sportowych ośrodkach, zapotrzebowanie jest na ubrania, jedzenie, leki (bo woda skażona), a tutaj dalej leje deszcz…….
 • najgorsza tragedia od 1974r.

Co za klęska nastała Australię w 2011r !
Poza tym, na zachodniej stronie, znow są straszne pożary i się domy palą…… jestem BARDZO sczęśliwa, że mieszkamy w Melbourne …. jakoś tutaj omija najgorsze przejawy nienaturalnej pogody prowokowanej przes ‚El Nino’….. mowią, że Queensland może być dalej zalewany, a woda może przez miesiące gdzieś spływać . Parę fotek/filmów z tej tragedii można znaleźć >tutaj. Zob. też: http://www.youtube.com/watch?v=c-BEMTwh4hI Dodatkowe zdjęcia: http://news.ninemsn.com.au/slideshowajax/139318/floods-ravage-queensland.slideshow

Na stronie: http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/flood-statistics-since-the
przedstawiono skrótowe statystyki powodzi na świecie od początku 2011 roku:

 • Australia: 20 wypadków śmiertelnych, 14 zaginionych, 2,1 miliona osób w 51 obszarach klęski żywiołowej, 500,000 kilometrów kwadratowych terenów dotknietych powodzią (!), ponad 20,000 domów i zakładów pracy zatopionych. Koszt odbudowy – ok. 10 miliardów dolarów.
 • Brazylia: 626 wypadków śmiertelnych, co najmniej 14,000 osób pozbawionych dachu nad głową.
 • Południowa Afryka 40 wypadków śmiertelnych
 • Filipiny 51 wypadków śmiertelnych, 1,580,543 osób dotknietych powodziami
 • Sri Lanka 40 wypadków śmiertelnych, 3744 zalanych domów, ponad 1 milion osób dotkniętych powodzią, zniszczone 21 procent zasobów ryżu

Żydzi w USA się zbroją.

Żydzi przygotowują się do konfrontacji

Na dwóch poniższych filmikach widać, że środowiska żydowskie są poważnie zaniepokojone rosnącym kryzysem. W pierwszym z nich (http://www.youtube.com/watch?v=SDwA_NWVTJM&feature=player_embedded) przedstawicielka JDL (Jewish Defense League) nawołuje Żydów do masowego zbrojenia się. Zagrożeniem jest głównie kryzys, a „jak rabin Kahane mówił, w przypadku kryzysów, Żydzi są zawsze pierwszymi winnymi”. W takiej sytuacji należy się wynieść do Izraela lub też odpowiednio uzbroić. Przestawicielka http://www.shuva.net mówi o antysemickich nastrojach w szkołach amerykańskich – w jednej z nich obchodzono dzień po hasłem „Uderz Żyda”. Trzecia kobieta ostrzega przed rosnącym „islamofaszyzmem”, który szczególnie jest groźny w Europie. Nawołuje też do modlitw w duchu prawdziwej religii żydowskiej.
Drugi filmik (http://www.youtube.com/watch?v=JA_riovtDqw) pochodzi z rosyjskiego programu Russia Doday i przedstawia ćwiczenia militarne cywilnych grup żydowskich. Byli żołnierze armii izraelskiej przygotowują się do konfrontacji z „muzułmańskimi terrorystami”. Komentarze autorów materiału są krytyczne w stosunku do tych grup militarnych, że to one właśnie mogą stać się zagrożeniem. Ich członkowie mogą bowiem jako zagrożenie potraktować nawet zwykłą krytykę Żydów, zwaną przez syjonistów „antysemityzmem”,  za fizyczne zagrożenie.
Nikt jednak nie wspomina słowem o faktycznych wrogach ludzkości, którym jest mafia bankierska. Może Żydzi powinni po prostu zdystansować się od tych ultragangsterów?

Reklamy

12 responses to “Wydarzenia i komentarze 17.01.2011 r.

 1. Wizzgaa 18 stycznia 2011 o 12:55 pm

  Pycha to ostatnie zdanie o Żydach, którzy powinni się zdystansować od mafii bankierskiej . Autor materiału zaszczebiotał finalnie , jak noworodek.

  Polubienie

  • monitorpolski 19 stycznia 2011 o 10:36 am

   Nie masz racji. Wielu Żydów nic nie mówi ze strachu. Pracowałem w Nowym Jorku w budynku żydowskim, codzienie rozmawialem z wieloma z nich. Dowiedziałem się wielu cennych informacji o tym co się dzieje, ale także o ich poglądach. Tylko niewielki procent to są rasiści. Problem polega na tym, że tych wyłamujacych się traktuje się gorzej niż goi, często się ich niszczy wraz z rodzinami. Po to m.in. był Holocaust żeby uciszyć opozycję. Ale taka sytuacja długo nie potrwa – już widać wyraźny opór wobec mafii Rotszyldów i talmudyczych rabinów w środowiskach żydowskich w Izraelu i USA.

   Polubienie

 2. Stanisław 18 stycznia 2011 o 2:53 pm

  „Autor materiału zaszczebiotał finalnie , jak noworodek.” a może należy spojrzeć na to trochę inaczej ? Autor materiału ma nadzieję na zmianę ich sposobu myślenia ? Ciężko będzie doczekać takiego dnia, choć nigdy nie należy mówić nigdy, kto wie co przyniesie przyszłość.

  Polubienie

  • Wizzgaa 18 stycznia 2011 o 6:16 pm

   Zmianę sposobu myślenia- panie Stanisławie ? Jakim cudem np. ryba ma się zdystansować do pływania i przejść na chodzenie w butach.

   Polubienie

  • monitorpolski 19 stycznia 2011 o 10:38 am

   j.w. Nie wiem czy Wizzgaa miała okazję z nimi codziennie rozmawiać? Daję słowo, że chciałbym żeby z Polakami dało się dyskutować tak jak z nimi. Oczywiście nie mówię o rasistowskich odszczepieńcach, niestety ci dominują…

   Polubienie

   • Wizzgaa 19 stycznia 2011 o 5:49 pm

    Monitor – miałam okazję z „nimi” dyskutować od wczesnych lat .W moim renomowanym liceum ,w klasie było może 5 osób spoza „nich” w tym ja. Nie przeczę – dyskutowało się wspaniale ,ale co z tego . Na dyskusji życie się nie kończy . Potem pracowałam w firmie, gdzie było ok. 50 na 50 % to „oni” i „my” .To dopiero była szkoła , jak sądzisz ,kto awansował , komu wiele spraw uchodziło na sucho , kto gotów był gardło przegryźć ,gdy „nasz” dostał podwyżkę / sporadycznie bywało i tak / .Szkoda słów Monitor – mam nieciekawe doświadczenia z „nimi” i żadnych złudzeń co do intencji. Co nie przeszkadza ,że ty masz inne dane. Ja niestety spotykałam w życiu czasem „szczęśliwych Cyganów” ale ani jednego szczerego „tamtego”.Mam dwie koleżanki z tej urodziwej rasy i od wielu lat próbuję je zrozmieć .No, starczy tego słowotoku. Faktem jest , że prawnicy , bankierzy, lekarze to….no kto ? Najczęściej oni i daje się to mocno odczuć.

    Polubienie

 3. Stanisław 18 stycznia 2011 o 3:01 pm

  Wracając jeszcze do tematu korupcji, jak zapewne Państwo wiecie naszego kraju też to nie omija, jednak daleki jestem by takiemu czy innemu urzędasowi dawać porcję ołowiu między oczy, jest chyba skuteczniejszy sposób na ukaranie. Zabrać cały majątek, dać takiemu cwaniaczkowi te 500 , no góra 800 zł na rękę i niech sobie żyje – niech płaci za wizyty w prywatnych gabinetach, gdy nie może dostać się normalnie, niech z tych drobnych opłaci czynsz i media a to co mu zostanie niech wyda na żywność … .

  Polubienie

 4. jowram 20 stycznia 2011 o 2:39 pm

  Lincoln i Kennedy – dziwna więź

  * Abraham Lincoln został wybrany w 1846 do Kongresu

  * John F. Kennedy został wybrany w 1946 do Kongresu

  * Abraham Lincoln został prezydentem w 1860

  * J.F. Kennedy został prezydentem w 1960

  * Nazwiska Lincoln i Kennedy zawierają po 7 liter

  * Obaj szczególnie walczyli o prawa obywatelskie

  * Obie żony prezydentów straciły dzieci w czasie zamieszkiwania w Białym Domu

  * Obaj prezydenci zostali zastrzeleni w piątek

  * Obaj otrzymali postrzał w głowę

  * Sekretarka Lincolna miała na nazwisko Kennedy

  * Sekretarka Kennedyego miała na nazwisko Lincoln

  * Obaj zostali zastrzeleni przez mieszkańców stanów południowych

  * W obu przypadkach następcą prezydentów był południowiec

  * Obaj następcy nazywali się Johnson

  * Andrew Johnson (następca Lincolna) urodził się w 1808 r.

  * Lyndon Johnson (następca Kennedyego) urodził się w 1908 r.

  * Morderca Lincolna, John Wilkes Booth, urodził się w 1839 r.

  * Morderca Kennedyego, Lee Harvey Oswald, urodził się w 1939 r.

  * Obaj mordercy byli znani z pełnego nazwiska

  * Nazwiska obu morderców składają się z 15 liter

  * Lincoln został zastrzelony w teatrze o nazwie ‚Kennedy’

  * Kennedy został zastrzelony w samochodzie marki ‚Lincoln’

  * Booth uciekł z teatru do magazynu i został tam zatrzymany

  * Oswald uciekł z magazynu i został zatrzymany w teatrze

  * Obaj zostali zastrzeleni przed rozprawa sadowa

  I teraz najlepsze:

  * Tydzień przed śmiercią Lincoln był w Monroe, Maryland

  * Tydzień przed śmiercią Kennedy był w Marylin Monroe…

  Polubienie

  • Wizzgaa 20 stycznia 2011 o 3:15 pm

   I było to najlepsze,co go w życiu spotkało. A ona – uroczy w sumie dzieciak , niech Odpoczywa w Pokoju Wiecznym…

   Polubienie

 5. antykk 22 stycznia 2011 o 7:11 pm

  „Wychodzi szydło z worka” http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8988495,Le_Point__ukryty_wplyw_masonerii_w_polityce_i_biznesie.html

  Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2011 o 12:38 am

   W Polsce są to Rotarianie. Ale i są też inni „darczyńcy”

   Polubienie

 6. antykk 23 stycznia 2011 o 1:56 am

  Hasła przyłączenia do Ukrainy ziem znajdujących się m.in. w Polsce padły w sobotę we Lwowie, na wiecu poświęconym Dniu Jedności Ukrainy – poinformował lwowski portal internetowy Zaxid.net (czyt. zachid.net). – Do prawdziwej jedności dojdziemy, kiedy zbierzemy te ziemie, które znajdują się jeszcze poza granicami Ukrainy – mówił jeden z nacjonalistów.
  Znany z antypolskich poglądów były deputowany lwowskiej rady obwodowej Rostysław Nowożenec nawoływał do oderwania od sąsiednich państw terenów, które – jego zdaniem – są etnicznie ukraińskie. Wtórował mu Jurij Szuchewycz, syn komendanta Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA), Romana Szuchewycza.

  – Straciliśmy Łemkowszczyznę, Nadsanie, Chełmszczyznę i Podlasie, które weszły w skład Polski, oraz ziemię brzeską i Homelszczyznę, które znajdują się na Białorusi – mówił na wiecu Nowożenec. http://www.polskatimes.pl/pap/360034,podlasie-i-chelm-powinny-nalezec-do-ukrainy-wiec-we-lwowie,id,t.html (NieWesoło naookoło)

  Polubienie