Wydarzenia i komentarze 17.01.2011 r.

 • Chiński rząd zwiększy ilość egzekucji skorumpowanych urzędników
 • Tragiczna sytuacja w Australii.
 • Żydzi w USA się zbroją.

Chiński rząd zwiększy ilość egzekucji skorumpowanych urzędników

Czy przypadkiem nie jest to likwidacja opozycji?

(na podst. http://www.strategypage.com/htmw/htlead/articles/20110112.aspx)
Jest to oficjalne stanowisko chińskiego rządu. Skorumpowanych sędziów, policjantów, pracowników służb, wojskowych, a przede wszystkim członków partii, będzie się po prostu usuwać poprzez egzekucje (w artykule nie wspomniano o jakichkolwiek procesach sądowych). Dla partii komunistycznej, która niepodzielnie rządzi w Chinach od 1949 roku, korupcja stała się obecnie głównym problemem. Powoduje ona bowiem wzrost niepokojów społecznych, a to z kolei może zagrozić obecnemu status quo. W ciągu ostatnich 20 lat wprowadzono już zaostrzone przepisy antykorupcyjne i ukarano egzekucją wielu urzędników państwowych, ale widać, że to nie wystarcza. Najbardziej szkodliwe są drobne przestępstwa korupcyjne na niższych szczeblach i te głównie powodują gniew społeczny. Przykładami takich działań jest grabież majątków przez oficjeli za pomocą skorumpowanych policjantów (czymże się to różni od przejmowania nieruchomości w Polsce?). Policja pobiera też haracze za oskarżenia za niepopełnione przestępstwa. Afery korupcyjne zostały ujawnione też wśród wojskowych, którzy nawet handlują bronią.
Uwaga polscy urzędnicy państwowi – system chiński niedługo zacznie obowiązywać na całym świecie. Niewykluczone, że chińscy mocodawcy wprowadzą swoje prawa retroaktywnie także w Polsce. Lepiej już dzisiaj nie mieć brudnych łap!

zob. też: W Chinach corocznie wykonuje sie wyroki śmierci na 10,000 ludzi: http://www.phaseloop.com/foreignprisoners/news-china05.html

Tragiczna sytuacja w Australii.

Australia jest zalana

Oto treść maila jaki niedawno dostałem:
Witaj Marku, właśnie dostałem e-list od kuzynki z Australii, a w nim jest taki oto fragment:

Od Sydney w górę to już jest źle, a do granicy Queensland, to jest katastroficznie.

 • 12,000 domów zalanych, i do 39,000 domów dotkniętych powodzią
 • 13 ludzi zmarło/potopiło się
 • ok. 50 ludzi nie można znaleźć
 • w centralnej Wiktorii jest też pozalewane do pól domu……
 • bydło, ląd rolniczy, wszystko zalane!
 • ponieważ najwiecej lądu rolniczego (naprz. ananasy, banany, owoce, itd) jest w Queensland, to jedzenie ma podrozeć ok. 400%
 • w stolicy Queensland (Brisbane) odcięli prąd do całego miasta wczoraj – miasto jest zalane do połowy.
 • przez ten weekend, odbywały sie telefoniczne zbiórki na ten kryzys
 • ludzie mieszkają w namiotach, w sportowych ośrodkach, zapotrzebowanie jest na ubrania, jedzenie, leki (bo woda skażona), a tutaj dalej leje deszcz…….
 • najgorsza tragedia od 1974r.

Co za klęska nastała Australię w 2011r !
Poza tym, na zachodniej stronie, znow są straszne pożary i się domy palą…… jestem BARDZO sczęśliwa, że mieszkamy w Melbourne …. jakoś tutaj omija najgorsze przejawy nienaturalnej pogody prowokowanej przes ‚El Nino’….. mowią, że Queensland może być dalej zalewany, a woda może przez miesiące gdzieś spływać . Parę fotek/filmów z tej tragedii można znaleźć >tutaj. Zob. też: http://www.youtube.com/watch?v=c-BEMTwh4hI Dodatkowe zdjęcia: http://news.ninemsn.com.au/slideshowajax/139318/floods-ravage-queensland.slideshow

Na stronie: http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/flood-statistics-since-the
przedstawiono skrótowe statystyki powodzi na świecie od początku 2011 roku:

 • Australia: 20 wypadków śmiertelnych, 14 zaginionych, 2,1 miliona osób w 51 obszarach klęski żywiołowej, 500,000 kilometrów kwadratowych terenów dotknietych powodzią (!), ponad 20,000 domów i zakładów pracy zatopionych. Koszt odbudowy – ok. 10 miliardów dolarów.
 • Brazylia: 626 wypadków śmiertelnych, co najmniej 14,000 osób pozbawionych dachu nad głową.
 • Południowa Afryka 40 wypadków śmiertelnych
 • Filipiny 51 wypadków śmiertelnych, 1,580,543 osób dotknietych powodziami
 • Sri Lanka 40 wypadków śmiertelnych, 3744 zalanych domów, ponad 1 milion osób dotkniętych powodzią, zniszczone 21 procent zasobów ryżu

Żydzi w USA się zbroją.

Żydzi przygotowują się do konfrontacji

Na dwóch poniższych filmikach widać, że środowiska żydowskie są poważnie zaniepokojone rosnącym kryzysem. W pierwszym z nich (http://www.youtube.com/watch?v=SDwA_NWVTJM&feature=player_embedded) przedstawicielka JDL (Jewish Defense League) nawołuje Żydów do masowego zbrojenia się. Zagrożeniem jest głównie kryzys, a „jak rabin Kahane mówił, w przypadku kryzysów, Żydzi są zawsze pierwszymi winnymi”. W takiej sytuacji należy się wynieść do Izraela lub też odpowiednio uzbroić. Przestawicielka http://www.shuva.net mówi o antysemickich nastrojach w szkołach amerykańskich – w jednej z nich obchodzono dzień po hasłem „Uderz Żyda”. Trzecia kobieta ostrzega przed rosnącym „islamofaszyzmem”, który szczególnie jest groźny w Europie. Nawołuje też do modlitw w duchu prawdziwej religii żydowskiej.
Drugi filmik (http://www.youtube.com/watch?v=JA_riovtDqw) pochodzi z rosyjskiego programu Russia Doday i przedstawia ćwiczenia militarne cywilnych grup żydowskich. Byli żołnierze armii izraelskiej przygotowują się do konfrontacji z „muzułmańskimi terrorystami”. Komentarze autorów materiału są krytyczne w stosunku do tych grup militarnych, że to one właśnie mogą stać się zagrożeniem. Ich członkowie mogą bowiem jako zagrożenie potraktować nawet zwykłą krytykę Żydów, zwaną przez syjonistów „antysemityzmem”,  za fizyczne zagrożenie.
Nikt jednak nie wspomina słowem o faktycznych wrogach ludzkości, którym jest mafia bankierska. Może Żydzi powinni po prostu zdystansować się od tych ultragangsterów?

Reklamy