Co się dzieje w grzbiecie środkowoatlantyckim?!

(…) na terenie całych USA przygotowane są tzw. obozy FEMA. Autor artykułu podejrzewa więc, że chodzi raczej o symulowane zagrożenie (tzw. drill), które będzie testowane w maju tego roku, a dotyczyć będzie m.in. trzęsień ziemi wzdłuż tzw. Uskoku Nowego Madrytu

to tylko dane z ostatnich dni...

Jak wynika z danych udostępnionych na stronie http://www.ubalert.com, w ciągu ostatnich 2 lat w grzbiecie środkowoatlantyckim było 75 trzęsień ziemi o sile ponad 5 stopni w skali Richtera.
Oto link do strony zawierającej dane o tych trzęsieniach: http://www.ubalert.com/alerts/search?pager_empty=alerts_search&q=Atlantic+ridge&commit=%C2%A0
Informacje o trzęsieniach w tym regionie rzadko kiedy pojawiają się nawet w mediach alternatywnych, choć zagrożenie z tego regionu jest ogromne – bowiem wielkie tsunami jakie może powstać na skutek tapnięcia może zalać zarówno wschodnią część USA jak i Zachodnią Europę.

po co te podwodne worki na zwłoki?

Tymczasem agencja rządowa USA, która zajmuje się wszelkimi kataklizmami, FEMA, poszukuje dostawców zestawów żywności, kocy i „podwodnych worków na zwłoki” (underwater body bags).
Informacje na temat tych ostatnich są dość zagadkowe. Na stronie jednego z producentów (http://www.waproducts.co.uk/proddetail.php?prod=B20421) podaje się, że służą one do zabezpieczania zwłok i dowodów znalezionych pod wodą. Chodzić też może o to, by w ten sposób zabezpieczone psujace się zwłoki nie były zagrożeniem dla otoczenia. Oczywiście brzmi to makabrycznie, ale takie zapotrzebowanie wyraziła oficjalna agencja rządowa USA! Zagrożone są następujące stany Północna Karolina, Południowa Karolina, Luizjana, Teksas, Alabama, Mississippi, Georgia i Floryda. Oraz oczywiście tereny wokół Zatoki Meksykańskiej. Poszukuje się także „urządzeń nawilgacających” (hydration supplies) (opis: https://www.fbo.gov/index?s=opportunity&mode=form&id=62cccef98e5833104bddc6956bf68170&tab=core&_cview=0).
Zapotrzebowanie na żywność dotyczy 7 milionów osób, ilość porcji oblicza się na 140 milionów (2 dziennie na 10 dni).

W artykule na Intel Hub http://theintelhub.com/2011/01/24/fema-requests-information-on-the-availability-of-140-million-packets-of-food-blankets-and-body-bags/ analizowane są te dziwne zamówienia. jak wiadomo FEMA się nie sprawdziła w przeszłości, w Nowym Orleanie zamiast pomocy były tylko problemy. Tymczasem wiadomo, że na terenie całych USA przygotowane są tzw. obozy FEMA. Autor artykułu podejrzewa więc, że chodzi raczej o symulowane zagrożenie (tzw. drill), które będzie testowane w maju tego roku, a dotyczyć będzie m.in. trzęsień ziemi wzdłuż tzw. Uskoku Nowego Madrytu (New Madrid Fault). Niewykluczone, że trzęsienie ziemi faktycznie może mieć miejsce, autor uważa, że może być wywołane sztucznie przez użycie HAARP. Jednakże w czerwcu ub. r. naukowcy z Uniwersytetu Illinois ostrzegli, że realne jest trzęsienie ziemi o sile powyżej 7.7 stopnia w tym obszarze. Chicagowski Examiner (http://www.examiner.com/headlines-in-chicago/earthquake-along-new-madrid-fault-would-devastate-central-u-s-read-u-of-i-report) podaje, że takie trzęsienie może zabić co najmniej 3500 osób, 80,000 będzie rannych, a bez dachu nad głową pozostanie 7 milionów. Autor artykułu na Intel Hub zwraca uwagę, że przygotowania FEMA zbiegają się z możliwymi rozruchami politycznymi na terenie całego globu w związku z wielkim kryzysem (spowodowanym sztucznie przez mafię bankierską). W artykule podaje się dowody na to, że cała akcja jest planowana i w sposób sztuczny kreowana.

Z drugiej strony nikt nie zwraca uwagi na to co się dzieje w Indonezji i okolicznych

Takie mapy USA dostają ponoć wtajemniczeni...

wyspach, media zupełnie milczą na ten temat. Nikt nie wspomina nawet o ewentualym zagrożeniu ze strony możliwego tąpnięcia w grzbiecie środkowoatlantyckim. Być może więc faktycznie zagrożenie w USA jest preparowane sztucznie dla odwrócenia uwagi od naprawdę groźnych zjawisk. Wprowadzenie bowiem stanu wyjątkowego w USA pociągnełoby za sobą ryzyko utraty władzy przez obecne elity. Społeczeństwo amerykańskie jest już na krawędzi rewolty – niezależne media udostepniają bowiem kompromitujące informacje na temat wszechobecnej korupcji, upadku ekonomicznym oraz przede wszystkim o tym kto stoi za tą destrukcją USA. Nie ma wątpliwości, że wywiad środowiskowy doskonale dziala i władze zdają sobie sprawę, że uzbrojone społeczeństwo amerykańskie nie da się spacyfikować jakimś stanem wyjątkowym. Przyczny takiego działania muszą być więc inne – należy dokładnie przyglądać się tym informacjom, które są najbardziej blokowane.

Zob: Dowody na sztucznie przygotowywaną katastrofę w New Madrid Zone: http://www.youtube.com/watch?v=OaKMGx39UeM&feature=player_embedded

Reklamy