Atak „grypowy” na Węgry?

Jak podaje http://www.caboodle.hu/nc/news/news_archive/single_page/article/11/flu_epidemic-2/?cHash=589020f762 Węgry ogłosiły ogólnopaństwową epidemię grypy. 18,400 osób z objawami grypy było u lekarza w tygodniu 10-16 sycznia, jest to o 50% więcej niż w poprzednim tygodniu. Oczywiście zalecanym remedium jest szczepionka, która jak donoszą obszernie media alternatywne bardziej szkodzi niż pomaga. Atak grypowy zbiega się w czasie z wielkim eksperymentem przeprowadzanym obecnie przez nowy rząd Viktora Orbána – w postaci obłożenia podatkami międzynarodowe koncerny, zamiast obywateli. Na ten temat obszernie informuje forum Davida Icke: http://davidicke.pl/forum/w-gierski-bunt-przeciw-wspo-czesnemu-neoimperializmowi-t5866.html.
Nie można wykluczać, że epidemia grypy jest sztucznie rozsiewana, wszak mamy do czynienia z III woją światową – międzynarodowej mafii bankierskiej z pozostałą częścią ludności globu. Stosowane są najnowsze bronie, giną po cichu miliony ludzi – jest to ukryte ludobójstwo. Jednym z najgroźniejszych broni są sztucznie rozsiewane wirusy i bakterie. Jak wiadomo AIDS, a także wiele innych wirusów jest efektem pracy potomków doktora Mengele w takich ośrodkach jak Fort Detrix czy na wyspie Plum Island. W 2009 roku austriacka dziennikarka Jane Burgermeister ujawniła światu, że 72 kilogramów materiału szczepionkowego na tzw. „świńską grypę”, którą firma Baxter rozesłała do 16 laboratoriówna całym świecie, było skażone wirusem ptasiej grypy. Dzięki przytomności czeskiego laboranta, który sprawdził ten materiał na fretkach wyszło, że zawiera te śmiertelne wirusy – fretki zmarły. Sprawa założona rządowi austriackiemu, Światowej Organizacji Zdrowia, politykom i bankierom, którzy stoją za tą aferą została umorzona, a Jane Burgermeister jest odtąd prześladowana, ciągana bezpodstawnie po sądach, jej ojciec został prawdopodobnie uśmiercony w szpitalu, a sądy blokują przekazanie po nim majątku dziennikarce. Jest ona praktycznie bez środków do życia, lecz prawdopodobnie dzięki temu, że wciąż publikuje na blogu http://www.birdflu666.wordpress.com, nadal żyje i ma szansę na odzyskanie mienia. Sędzia austriacka chciała ją już ubezwłasnowolnić na podstawie przepisów, które tyczą się osób z poważnym ograniczeniem umysłowym – jak ddogorywających staruszków, jednak Jane zareagowała na to bardzo ostro publikując wszystkie dyskredytujące skorumpowaną sędzię informacje. Pamiętajmy też o serii próbnych szczepień na świńską grypę dokonaną na polskich bezdomnych spośród których wielu zmarło.
Dodam, że piszący te słowa, który brał udział w akcji antyszczepionkowej w 2009 roku, ma również sprawę kryminalną, która jest prowadzona bez jurysdykcji. Dziwnym trafem sprawa nabrała tempa pod koniec 2009 roku, gdy byliśmy na fali akcji antyszczepionkowej – została też wtedy utajniona.
Mam więc prawo podejrzewać, że możemy mieć niedługo nową „pandemię” grypy, z tą jednak różnicą, że nikt się nie będzie już pytał obywateli czy chcą być szczepieni – akcja szczepień może być przymusowa. Wszyscy musimy mieć na uwadze to, że w szczepionce może być cokolwiek, że w momencie gdy staniemy z podwiniętym rękawem przed jakimś oprychem (wcale nie muszą to być lekarze), niewiele będziemy mogli już zrobić. Ja sam nie jestem w stanie powstrzymać takiego rozwoju wydarzeń, zatem proszę was wszystkich abyście zaczęli poważniej interesować tym co się wokół dzieje – szczególnie ukrytym ludobójstwem, które toczy się na naszych oczach. Miejmy nadzieję, że Natura, Kosmos, Bóg nam pomoze w tej walce z totalnym złem.

Reklamy