Atak „grypowy” na Węgry?

Jak podaje http://www.caboodle.hu/nc/news/news_archive/single_page/article/11/flu_epidemic-2/?cHash=589020f762 Węgry ogłosiły ogólnopaństwową epidemię grypy. 18,400 osób z objawami grypy było u lekarza w tygodniu 10-16 sycznia, jest to o 50% więcej niż w poprzednim tygodniu. Oczywiście zalecanym remedium jest szczepionka, która jak donoszą obszernie media alternatywne bardziej szkodzi niż pomaga. Atak grypowy zbiega się w czasie z wielkim eksperymentem przeprowadzanym obecnie przez nowy rząd Viktora Orbána – w postaci obłożenia podatkami międzynarodowe koncerny, zamiast obywateli. Na ten temat obszernie informuje forum Davida Icke: http://davidicke.pl/forum/w-gierski-bunt-przeciw-wspo-czesnemu-neoimperializmowi-t5866.html.
Nie można wykluczać, że epidemia grypy jest sztucznie rozsiewana, wszak mamy do czynienia z III woją światową – międzynarodowej mafii bankierskiej z pozostałą częścią ludności globu. Stosowane są najnowsze bronie, giną po cichu miliony ludzi – jest to ukryte ludobójstwo. Jednym z najgroźniejszych broni są sztucznie rozsiewane wirusy i bakterie. Jak wiadomo AIDS, a także wiele innych wirusów jest efektem pracy potomków doktora Mengele w takich ośrodkach jak Fort Detrix czy na wyspie Plum Island. W 2009 roku austriacka dziennikarka Jane Burgermeister ujawniła światu, że 72 kilogramów materiału szczepionkowego na tzw. „świńską grypę”, którą firma Baxter rozesłała do 16 laboratoriówna całym świecie, było skażone wirusem ptasiej grypy. Dzięki przytomności czeskiego laboranta, który sprawdził ten materiał na fretkach wyszło, że zawiera te śmiertelne wirusy – fretki zmarły. Sprawa założona rządowi austriackiemu, Światowej Organizacji Zdrowia, politykom i bankierom, którzy stoją za tą aferą została umorzona, a Jane Burgermeister jest odtąd prześladowana, ciągana bezpodstawnie po sądach, jej ojciec został prawdopodobnie uśmiercony w szpitalu, a sądy blokują przekazanie po nim majątku dziennikarce. Jest ona praktycznie bez środków do życia, lecz prawdopodobnie dzięki temu, że wciąż publikuje na blogu www.birdflu666.wordpress.com, nadal żyje i ma szansę na odzyskanie mienia. Sędzia austriacka chciała ją już ubezwłasnowolnić na podstawie przepisów, które tyczą się osób z poważnym ograniczeniem umysłowym – jak ddogorywających staruszków, jednak Jane zareagowała na to bardzo ostro publikując wszystkie dyskredytujące skorumpowaną sędzię informacje. Pamiętajmy też o serii próbnych szczepień na świńską grypę dokonaną na polskich bezdomnych spośród których wielu zmarło.
Dodam, że piszący te słowa, który brał udział w akcji antyszczepionkowej w 2009 roku, ma również sprawę kryminalną, która jest prowadzona bez jurysdykcji. Dziwnym trafem sprawa nabrała tempa pod koniec 2009 roku, gdy byliśmy na fali akcji antyszczepionkowej – została też wtedy utajniona.
Mam więc prawo podejrzewać, że możemy mieć niedługo nową „pandemię” grypy, z tą jednak różnicą, że nikt się nie będzie już pytał obywateli czy chcą być szczepieni – akcja szczepień może być przymusowa. Wszyscy musimy mieć na uwadze to, że w szczepionce może być cokolwiek, że w momencie gdy staniemy z podwiniętym rękawem przed jakimś oprychem (wcale nie muszą to być lekarze), niewiele będziemy mogli już zrobić. Ja sam nie jestem w stanie powstrzymać takiego rozwoju wydarzeń, zatem proszę was wszystkich abyście zaczęli poważniej interesować tym co się wokół dzieje – szczególnie ukrytym ludobójstwem, które toczy się na naszych oczach. Miejmy nadzieję, że Natura, Kosmos, Bóg nam pomoze w tej walce z totalnym złem.

Reklamy

13 responses to “Atak „grypowy” na Węgry?

 1. Stanisław 26 stycznia 2011 o 2:18 pm

  Daj Bóg jakoś przez to przejdziemy i wyjdziemy zwycięsko w walce ze złem,jednak na dzień dzisiejszy martwi mnie tylko jedno, my Polacy umiemy się przeciwstawić gdy ktoś przykłada nam lufę karabinu do pleców, jednak nie dostrzegamy tak zwanej cichej wojny o jakiej wspomina autor blogu. Większość obywateli ślepo ufa zakłamanym mediom „musowego nakazu” z pod znaku TVP, TVN, POLSAT i wszelakiej maści stacją radiowym oraz lokalnym czy ogólnokrajowym gazetą. Musi chyba dość do tego „że w momencie gdy staniemy z podwiniętym rękawem przed jakimś oprychem (wcale nie muszą to być lekarze)” by tak się stało, by przez ofiary ludzie się przebudzili i w końcu zagrali w inne klocki z tą bandą degeneratów jak nami rządzi.

  Polubienie

 2. waltan 26 stycznia 2011 o 6:00 pm

  Jak zawsze pisalem i powtarzam ta wladze ktora zowie sie PO,PSL,PIS,SLD ITP.
  Te ugrupowania sa poprostu atrapa polityki. A tak poprawdzie za tymi ugrupowaniami
  kryje sie miedzynarodowa mafiia bankierska ktora chce miec wszystko w swojych rekach
  Organizujmy sie i przestanimy wodzic myslami o dostatnim zyciu..No ja zycze panstwu
  jak najlepiej ale przeciez sami sie orjentujemy co sie dzieje w naszym bogatym kraju.
  Tak polska to bogaty kraj jak kazdy inny……..Polacy moje odczucie jest takie ze
  my w tej czesci europy mamy bardzo wazna role do odegrania.Wiem ze jak sie postawimy
  ale w madry sposob ,bez radykalnych posunien na razie to jestesmy wstanie zatrzymac
  NOWY PORZADEK SWIATOWY…….I WIERZE ZE SIE TAK STANIE Z POMOCA PANA BOGA….

  KONIEC NWO W POLSCE W EUROPIE I NA SWIECIE..

  Polubienie

 3. Waznesprawy 29 stycznia 2011 o 10:57 am

  Coś ostatnio nie słychać w Polsce o masowych zachorowaniach ale jak sądze za okolo miesiac znowu sie zacznie. W koncu koncerny farmaceutyczne zechcą conieco zarobic. Oby tylko nie bylo przymusowych szczepien.

  Polubienie

  • ALFA 30 stycznia 2011 o 12:17 pm

   Radzę sobie przygotować
   Zmiażdżyć 2 obrane główki czosnku, zmieszać z wyciśniętym sokiem z 2 cytryn i to zalać litrem zimnej, przegotowanej wody. Zamknąć naczynie i odstawić w ciemne miejsce na 3 dni. Potem przecedzić i wlać do butelki z ciemnego szkła.
   Pić 2x dziennie po łyżeczce.

   Polubienie

   • monitorpolski 1 lutego 2011 o 12:43 pm

    do tego przepłukać gardło łyżeczką srebra koloidalnego przed spaniem jak tylko zacznie drapać.

    Polubienie

 4. Gekon 29 stycznia 2011 o 12:05 pm

  W Moskwie straszą SARS. Zamknięto wszystkie szkoły na tydzień. Nie dajmy się zastraszyć. Popieram Wasz blog. Tylko błagam nie piszcie, że Indonezja tonie:)
  Dużo lepsze są Wasze artykuły dotyczące NWO, żydostwa itd. Sądzę, że celowo ktoś wpuszcza Was w maliny z tą Indonezją

  Polubienie

  • miziaforum 29 stycznia 2011 o 1:42 pm

   NIE CHCIAŁEM TEGO PISAĆ O INDONEZJI -dzięki za wyręczenie

   Polubienie

  • monitorpolski 1 lutego 2011 o 12:45 pm

   Wbrew pozorom to się wiąże z tym co się dzieje w świecie. Nadchodzący kataklizm ma być wykorzystany do depopulacji ludnosci – elity mają gotowe schrony. Ale tym raze msię przeliczą, bowiem sami sobie nie zdają sprawy z rozmiaru zmian, które czekają Ziemię. Tematu tego nie można unikać.

   Polubienie

 5. miziaforum 29 stycznia 2011 o 12:51 pm

  t.k.m – TERAZ K… MY ?
  moze moze ?
  ==============================
  !!! scenariusz jak w tunezji !!!
  TO BYŁA ISKRA KTÓRA PADŁA NA PROCH

  Płonące budynki, wojsko na ulicach, dziesiątki zabitych, a na końcu – prezydent uciekający z kraju. Przez Polske przetoczyła się prawdziwa rewolucja. Czy można było się tego spodziewać?

  Zaczęło się od wózka z owocami. W połowie stycznia policja i straż miejska zabrała przenośny stragan młodemu mężczyźnie, który nie miał pozwolenia na handel. W akcie protestu Marek. W . podpalił się przed budynkiem Sejmu.

  Potem były zamieszki, jakich Polska nie widziała od dziesięcioleci. W stronę policjantów i wojska leciały butelki z benzyną i kamienie, służby bezpieczeństwa odpowiadały pałami, gazem łzawiącym, a nawet – według przedstawicieli ONZ – ostrzałem snajperskim. Prezydent kraju Bronisław Komorowski grzmiał o terrorystycznym spisku i wzywał do szybkiego rozprawienia się z rebelią.

  Gdy bunty ogarnęły większość głównych miast a świstające kule nie odstraszały rozwścieczonych tłumów, władza zmieniła taktykę. Premier Donald TUSK przemówił do rodaków. Zapewnił, że ich zrozumiał. Obiecał obniżenie cen, uwolnienie zatrzymanych i demokratyczne zmiany. Zakazał żołnierzom używania siły. Ale było już za późno, naród nie chciał słuchać. Prezydent salwował się ucieczką do Rosji.

  Rozruchy na ulicach ciągle trwają, a chaos wykorzystują przestępcy byli członkowie partii rządzącej, którzy uzbrojeni plądrują sklepy i mieszkania. Zginęło co najmniej kilkadziesiąt osób, a niektóre źródła podają, że lista ofiar śmiertelnych zawiera już ponad sto nazwisk.

  Jak to możliwe?! – mógłby ktoś zapytać. Przecież Polska to taki spokojny, bezpieczny kraj; może nie zamożny i nowoczesny, ale na pewno pozytywnie wyróżniający się na tle niestabilnej gospodarczo Europy wschodniej. Prywatyzacja – wyprzedaż 90% majatku narodowego jest tego dowodem. Większość zapewne nie spodziewała się, że to miejsce wybuchnie. Mało kto zwracał uwagę na fakt, że tym gospodarczym rajem przez lata rządzili aferzyści , którzy zakazami i jawnym łamaniem praw obywatelskich i konstytucyjnych zapewniali sobie posłuszeństwo.

  Wielki zawód polski prezydent sprawił U.E która wiązała z polską tak wiele programów pilotażowych oraz eksperymentalnych projektów gospodarczych.
   

  INFO – mizia na podstawie – przecieku   😉

  Polubienie

 6. radtrap 29 stycznia 2011 o 3:21 pm

  https://radtrap.wordpress.com/2011/01/29/czarny-labedz-promuje-satanistyczne-klamstwa/

  Polubienie

 7. waltan 29 stycznia 2011 o 3:30 pm

  I naco polska choloto czekamy na cud z nieba ,KONIEC TEJ WLADZY TO SA NASI BANDYCI
  IZLODZIEJE NA NASZYM GARNUSZKU DO BRONI POLACY……SMIERC PO,PIS,PSL,SLD

  Polubienie

 8. Pomsta 1 lutego 2011 o 5:52 am

  Szykuje pistolety na tych skurwielow

  Polubienie

 9. waltan 28 marca 2011 o 3:48 pm

  DLA WLADZY MASONSKIEJ W POLSCE NIEMA MILOSCI.JAK DLUGO BEDZIEMY WODZENI ZA NOS
  PYTAM SIE JAK DLUGO BEDZIEMY KLEPAC BIDE.LUB WYJEZDZAC NA ZACHOD BY TROCHE ZAROBIC
  JA MOWIE DOSYC TEGO W POLSCE JEST PRACA DLA KAZDEGO Z NAS.NAJPIERW MUSIMY ZROBIC
  PORZADEK Z WLADZA..LUDZIE NIE IDZCIE DO UNIJNEGO SPISU POWSZECHNEGO.NIE ODBIERAC
  DOWODU Z CHIPEM..DO ROBOTY

  Polubienie