Transmisja na żywo z Egiptu

Irańska telewizja PressTV emituje na żywo wydarzenia w Egipcie:
http://www.presstv.ir/live/llnw/
Wygląda na to, że muzułmańscy fundamentaliści próbują dokonać podobnego przewrotu jak w Iranie. Komentatorzy PressTV po angielsku podkreślają, że demonstracja przeciw Mubarakowi ma też charakter antyizraelski. Poniżej unikalne zdjęcia Euronews z nocnych zajść – 4 osoby zabite.

Reklamy

4 responses to “Transmisja na żywo z Egiptu

 1. navajo88 4 lutego 2011 o 1:44 pm

  Ale pieprzycie głópoty !!!! ja oglądam już od tygodnia na ALJAZEERA ,oni nadają cały czas transmisje na zywo ,a ta telewizja kturą wymieniacie to jest gówno a nie telewizja ,sory za wyrażenie i gadanie że islamiści chcą przejąc władze jest przed wczesne !!!!! wszystko może jeszcze się wydażyc a przed wczoraj to rząd Egiptu sam popchnoł ludzi ku islamistą z zaczeło się od tego że zwolenicy Mubaraka wjechali w tłóm na koniach i wielbłądach hahahahahahaha ,jak to oglądałem to myślałem że peknę ze smichu ,,choć to śmiesznie nie wyglądało ,a potem to już była walka na kamienie i kije,oraz na noże !!! . A zresztą niech się pozabijają arabusy !!!!

  • monitorpolski 4 lutego 2011 o 2:36 pm

   Al Jazeera to oddział brytyjskiego MI5. Pousuwali ich. Tu zobacz kto jest właścicielem Al Jazeera – Żyd:
   http://trueslant.com/nealungerleider/2009/10/08/al-jazeeras-new-owner-an-american-jew/

 2. antykk 4 lutego 2011 o 3:54 pm

  9/11, katastrofa smolenska, i wiele takich też na żywo transmitowali….teraz taka moda*, jednak nic nie jest pewne! Obraz można wypaczyć.

 3. najlepszelokaty 4 lutego 2011 o 8:04 pm

  Mnie tylko ciekawi jaki to będzie miało wpływ na rynki finansowe. Na razie był słaby poniedziałek ale w trakcie tygodnia giełdy spokojnie to odrobiły. Jak się wydarzy coś gorszego to pewnie będzie ostra korekta i czas na zakupy 🙂